Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (36 μέλη και 264 επισκέπτες)

ROSIDIS78

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έλλης 3,πεμπτη 24/9/09 ώρα 14.20 Ντιανια ρωσικο mature γυρω στα 50, tatoo στη μεση ικανοποιητικο σωματακι ,λέει ναι σε ολα, για τους λατρεις των gilf .μονο 25 euro ,τελος εποχης
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Καλησπερα συναγωνιστες,τελικα η Βανεσσα δουλευει στη Φιλιππιδου ή ακομα στην Αγαθουπολεως?Η βαρδια της παραμενει η απογευματινη?Thanks.....Και θα συμφωνησω με τους πιο πολλους οτι αυτο με τους μπατσους να κανουν συνεχεια πεσιμο εχει καταντηση αηδια.

εχτες το απογευμα ηταν κανονικα στο ποστο της στην Αγαθουπολεως...
 

field_marshal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχει πάει κανείς τώρα τελευταία από Φυλής 200; Τι παίζει;
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Καλησπέρα. Έχει πάει κανείς τώρα τελευταία από Φυλής 200; Τι παίζει;

εχτες το βραδυ που περασα (οπου και κατεθεσα) ηταν η κατερινα με την οποια εχω παει 3-4 φορες και εαν και δεν ειναι σε εμφανηση προσωπου αριστη, νομιζω οτι ξερει πραγματικα να γ@μι@τ@.
δινει ρεστα.
πηγα γιατι εχω ακουσει πολλα και καλα για καποια ελενα αλλα δεν την βρηκα.
εαν ξερει κανεις ?
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Το πρόβλημα της Κατερίνας είναι το σώμα και όχι το πρόσωπο.Είναι γλυκιά κοπέλα αλλά έχει παχύνει.Δεν είναι σε καμιά περίπτωση χοντρέλο αλλά δεν είναι και σαν τη Ρουμάνα στο 134 στον όροφο που είναι μοντέλο,αλλά στο κρεβάτι πτώμα.Η Κατερίνα τιμάει τα 20€ του πελάτη.
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Το πρόβλημα της Κατερίνας είναι το σώμα και όχι το πρόσωπο.Είναι γλυκιά κοπέλα αλλά έχει παχύνει.Δεν είναι σε καμιά περίπτωση χοντρέλο αλλά δεν είναι και σαν τη Ρουμάνα στο 134 στον όροφο που είναι μοντέλο,αλλά στο κρεβάτι πτώμα.Η Κατερίνα τιμάει τα 20€ του πελάτη.

μου κανει εντυπωση που το λες αυτο (εκτος και εαν λεμε για διαφορετικες κοπελες).
επειδη τα γουστα μου γερνουν περισσοτερο προς το αδυνατο παρα προς αυτο που λεμε "πιασιματα" δεν θα εγεγα οτι εχει παχυνει. αντε να πει κανεις οτι δεν ειναι αδυνατη, αλλα οχι και οτι εχει παχυνει !!
εκτος εαν την ξερεις καιρο και παλαιοτερα ηταν κοκαλο σκετο.....
παμτος συμφωνω για το οτι δεν ειναι μοντελο...και το κρεβατι...περνεις φωτια...
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
μου κανει εντυπωση που το λες αυτο (εκτος και εαν λεμε για διαφορετικες κοπελες).
επειδη τα γουστα μου γερνουν περισσοτερο προς το αδυνατο παρα προς αυτο που λεμε "πιασιματα" δεν θα εγεγα οτι εχει παχυνει. αντε να πει κανεις οτι δεν ειναι αδυνατη, αλλα οχι και οτι εχει παχυνει !!
εκτος εαν την ξερεις καιρο και παλαιοτερα ηταν κοκαλο σκετο.....
παμτος συμφωνω για το οτι δεν ειναι μοντελο...και το κρεβατι...περνεις φωτια...
και σε ποιά βάρδια την πετυχένουμε????
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
μου κανει εντυπωση που το λες αυτο (εκτος και εαν λεμε για διαφορετικες κοπελες).
επειδη τα γουστα μου γερνουν περισσοτερο προς το αδυνατο παρα προς αυτο που λεμε "πιασιματα" δεν θα εγεγα οτι εχει παχυνει. αντε να πει κανεις οτι δεν ειναι αδυνατη, αλλα οχι και οτι εχει παχυνει !!
εκτος εαν την ξερεις καιρο και παλαιοτερα ηταν κοκαλο σκετο.....
παμτος συμφωνω για το οτι δεν ειναι μοντελο...και το κρεβατι...περνεις φωτια...

Αυτή που είδες εσύ είχε βγάλει το σουτιέν στο σαλόνι;Αν ναι,είναι άλλη,αυτή που ξέρω δεν το βγάζει ποτέ.Αν δεν το είχε βγάλει,ίσως αναφερόμαστε στην ίδια που μέχρι πριν λίγες εβδομάδες δούλευε πρωινή βάρδια.Είναι 29-30 ετών από το Βλαδιβοστόκ.Δεν την έχω δει αδύνατη αλλά έχει λίγη κοιλίτσα.Δεν είναι π.χ σαν την Έλενα στο ίδιο μπουρδέλο που έχει καλύτερο σώμα αλλά άσχημο πρόσωπο.Εν πάση περιπτώσει κάνουν και οι δύο πολύ καλό σεξ,με την Κατερίνα να είναι σίγουρα καλύτερη.
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
και σε ποιά βάρδια την πετυχένουμε????

εγω το τελευταιο 2μηνο οπου επισκευτομε το σπιτι αυτο την βρησκω απογευματινη βαρδια.
ειναι κοντομαλα ξανθια και με σχετικα μικρο στηθος
τωρα για το σουτιεν να σου πω δεν θυμαμε, αν και νομιζω δεν το φοραει στο σαλονι
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
εγω το τελευταιο 2μηνο οπου επισκευτομε το σπιτι αυτο την βρησκω απογευματινη βαρδια.
ειναι κοντομαλα ξανθια και με σχετικα μικρο στηθος
τωρα για το σουτιεν να σου πω δεν θυμαμε, αν και νομιζω δεν το φοραει στο σαλονι

Τότε είναι η άλλη Κατερίνα που στο μαγαζί της Αγ.Πέτρου 7 δούλευε μόνο πρωινή βάρδια.Αυτή ναι είναι αδύνατη έχει καλό σώμα.Δεν την έχω δοκιμάσει διότι προτιμώ την Κατερίνα στην πρωινή βάρδια με μακρυά μαλλιά μεγάλο στήθος,και λίγα πιασίματα,αν και είμαι λάτρης των αδύνατων.Η κοπέλα είναι φοβερή.
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Τότε είναι η άλλη Κατερίνα που στο μαγαζί της Αγ.Πέτρου 7 δούλευε μόνο πρωινή βάρδια.Αυτή ναι είναι αδύνατη έχει καλό σώμα.Δεν την έχω δοκιμάσει διότι προτιμώ την Κατερίνα στην πρωινή βάρδια με μακρυά μαλλιά μεγάλο στήθος,και λίγα πιασίματα,αν και είμαι λάτρης των αδύνατων.Η κοπέλα είναι φοβερή.

πιστευω οτι καταλαβα ποια λες απο Αγ.Πέτρου 7. την εχω πετυχει αλλα δεν ηξερα οτι δουλευε πρωινη βαρδια στο Φ200
καλη ειναι ε ? την προτινεις απο οτι καταλαβα...
και κατι αλλο, την ξακουστει ελενα απο το Φ200 που θα την βρω ?
εχει σταματησει απο το σπιτι αυτο ?
αφου πρωτοπηγα στο σπιτι ατο για την ελενα και μιας και δεν την πετυχαινα ποτε, μιας και οτι η κατερινα με στραγγιζε, παντα εμπενα. αλλα μου εχει κατσει η ελενα.
ξερεις που βρησκετε τωτα ?
 

Επισκέπτης
χερετο ολουσ τουσ μαχιτεσ στα μαρμαρενια αλονια τισ αγορεασ γκαυλασ!
εχθεσ κατεβικαμε στι πιατσα τισ φιλισ με μαυρο θανατο ,ατιλα και πορνορεπορτερ gangstaxz!

το προτο παρτουζομα ιταν στο φιλισ 109 οπου το μαρακι απο βουλγαρια τακτοποιισε τισ αβισαλεεσ ορεξξεισ μασ!
ο μαυροσ θανατοσ ιταν διψασμενοσ για κλιτοριδα εχθεσ !διψαγε για κλιτοριδικο ζομο!
το μαρακι ιταν σουπερ!εγο του εγλιφα το μουνακι και ο μαυροσ θανατοσ τισ εβαζα δακτιλακι!απογιοθικε το μορακι!
δεν ελιψε βεβεα και ι ποδολαγνια οπου τισ γιαλισα τα ομορφα πατουσακια τισ.!πολι γκαυλιαρικο σε σιμπεριφορα το μορακι!μασ τρελανε με το μαυρο θανατο!μασ ρουφιξε τα ιγρα!

ο μαυροσ θανατοσ τι γαμισε δινατα και μετα χαθικε κατο απο το φνινοπορινο πεπλο τισ αγριασ νιχτασ!χεχε!

ο μαυροσ θανατοσ σινεχισε τιν παρτουζα παρεα με τον ατιλα ακριβοσ απεναντι στο φιλισ134a στιν ανουλα!ο ατιλασ ξαναγιρισε στο πολεμο!
ι εκδικισι του ατιλα!τουσ ρουφιξε ι ανουλα!
του αρεσε πολι του μαυρου θανατου!πολι καλι σιμετοχι τισ ανουλασ!εποισισ και του ατιλα του αρεσε πολι και μασ ειπε οτι το ρουφουσε ολο το πεοσ απο τι ριζα!δεν αφινε καθολου ακαλιπτο πεοσ!το σκεπαζε ολο με τι στοματαρα τισ!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
πιστευω οτι καταλαβα ποια λες απο Αγ.Πέτρου 7. την εχω πετυχει αλλα δεν ηξερα οτι δουλευε πρωινη βαρδια στο Φ200
καλη ειναι ε ? την προτινεις απο οτι καταλαβα...
και κατι αλλο, την ξακουστει ελενα απο το Φ200 που θα την βρω ?
εχει σταματησει απο το σπιτι αυτο ?
αφου πρωτοπηγα στο σπιτι ατο για την ελενα και μιας και δεν την πετυχαινα ποτε, μιας και οτι η κατερινα με στραγγιζε, παντα εμπενα. αλλα μου εχει κατσει η ελενα.
ξερεις που βρησκετε τωτα ?

Η Κατερίνα στην πρωινή βάρδια αξίζει πολλά!
Η Έλενα εκεί δούλευε απογευματινή βάρδια.Δες και στην Αγ.Πέτρου μήπως πήγε εκεί.Έχω να πάω ένα μήνα εκεί οπότε πολλά μπορεί να έχουν αλλάξει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
νικολετα
ρουμανα στο κωλο-κυνθους
νεα παραλαβη
κανει τις γνωστες υπηρεσιες που ολοι αγαπησαμε :2funny:
αποτι ειδα,αν ειδα και καλα,της ελειπε μονο 1 δοντι :tooth:
στην εξοδο μου,φευγοντας απτην αχιλλεως ειδα την βαλεντινα στο δρομο που πηγαινε για δουλεια,εδειχνε με καμαρι την καινουργια της οδοντοστοιχια καθως της εκανε κορτε ενα πακιστανι :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
το προτο παρτουζομα ιταν στο φιλισ 109 οπου το μαρακι απο βουλγαρια τακτοποιισε τισ αβισαλεεσ ορεξξεισ μασ!
ο μαυροσ θανατοσ ιταν διψασμενοσ για κλιτοριδα εχθεσ !διψαγε για κλιτοριδικο ζομο!
το μαρακι ιταν σουπερ!εγο του εγλιφα το μουνακι και ο μαυροσ θανατοσ τισ εβαζα δακτιλακι!απογιοθικε το μορακι!
...
ο μαυροσ θανατοσ τι γαμισε δινατα και μετα χαθικε κατο απο το φνινοπορινο πεπλο τισ αγριασ νιχτασ!χεχε!
...

ε!!! όχι !!!

είναι απίστευτο !!!

Η Μαρία μας κάνει παρτούζες ???  :2on1:

δεν το πιστεύω ... :booty:

φαίνεται κοπέλα για "σπίτι"  :grin: :grin: :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
βρε μπας και βγήκαμε  :offtopic:

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
τα ελεγα εγω εδω και καιρο.

τελοσπαντων

μην γραφετε παρα πολλα γιατι θα ορμησουν οι κηφηνες στη φωλια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom