Νέα

Γυναίκες, πεταμένα λεφτά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
δε πιστευω να εισαι απο αυτους που τις κερνανε σφινακια και μαλακιες διαφορες στα μπαρ?
Με τιποτα. Πολυ δυσκολα και σε ειδικες περιπτωσεις.
Ειναι θεμα κυρους. Αν σιχαινομαι κατι (μεταξυ αλλων) ειναι να βλεπω το καθε πατσαβουρι
να κορδωνεται στην φιλη η στις φιλες του, οτι εκεινος εκει με γουσταρει.

Εμετικο...

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
δε ξερω, αλλα νομιζω οτι αδικεισαι και χανεις "ποντους" εξω... απο εδω μεσα.
γνωμη μου.
εγω χανω π.χ. επειδη ειμαι πιο ευθυς, δε λεω παραμυθια και μερικες το παρεξηγουν.
μου το εχουν πολλες, οπως και φιλοι αλλωστε, αλλα ετσι ειμαι.
δε μπορω τα πολυ μπλαμπλα και κυριως τα αμπελοφιλοσοφικα.
τα φιλοσοφικα ναι.
αν ειχα τετοιο λεγειν οπως εσυ ομως, θα ημουν σε αλλη φαση λογικα.
γνωμη μου παλι.
Μην νομιζεις οτι εχω παντα ορεξη. Αυτο θελει πολυ ορεξη.
Πρεπει να ειμαι προσηλωμενος εκει. Το πουτανιλικι εχει κι αυτο την μεριδα του.
Ειναι μια γλυκια μποχα η αν θες καποια αλλου ειδους προκληση.

:hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
Μην νομιζεις οτι εχω παντα ορεξη. Αυτο θελει πολυ ορεξη.
Πρεπει να ειμαι προσηλωμενος εκει. Το πουτανιλικι εχει κι αυτο την μεριδα του.
Ειναι μια γλυκια μποχα η αν θες καποια αλλου ειδους προκληση.

:hi:
το πουτανιλικι για μενα, ειναι μια μορφη εκτονωσης και προπονησης για τις "κανονικες γκομενες" ας πουμε.
τιποτα παραπανω.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
το πουτανιλικι για μενα, ειναι μια μορφη εκτονωσης και προπονησης για τις "κανονικες γκομενες" ας πουμε.
τιποτα παραπανω.
Συμφωνω απολυτα φυσικα αλλα αν δω καμια να παραμυθιαζεται
γιατι να μην την γλεντησω; νομιζω οτι ολοι το ιδιο θα καναμε.
Ποτε δεν συμπαθησα το δεκαλεπτο.

:hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.091
Κριτικές
123
Like
51.008
Πόντοι
27.261
Συμφωνω απολυτα φυσικα αλλα αν δω καμια να παραμυθιαζεται
γιατι να μην την γλεντησω; νομιζω οτι ολοι το ιδιο θα καναμε.
Ποτε δεν συμπαθησα το δεκαλεπτο.

:hi:
αυτο συμπεριλαμβανεται στην προπονηση που ειπα :tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tnt

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δεν υπαρχουν αυτα φιλε..ξερεις τι ειναι το πιο ασχημο;που αρκετοι πιστευουν οτι η γυναικα ειναι κατι εξωγηινο,κατι απιαστο ,κατι περα απο τις δυναμεις τους και δε μπορουν να το πιασουν...και εν κατακλειδι δε θελει κοπο ρε πουστη μου..νορμαλ να εισαι,προσεγμενος,να ξερεις να μιλας και να φερεσαι και αυτο ηταν...
Απαξιωνουμε ολες τις εξω γκομενες καια σχολιομαστε μονο με τον αγοραιο ερωτα.
Απαξιωση και αφηστε τες να σταζουν,η σας καθονται εντος λιγω ωρων η αλλιως μπουκαλα
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.233
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Δεν εχω βγαλει (μονο) θεωρια. Εκανα την θεωρια (μου) πραξη.
Δεν απαξιωνω τον μισο πληθυσμο.
Απαξιωνω οποια δεν με αποδεχεται οπως ειμαι ενω θελει να το κανω εγω.
Απαξιωνω οποια δεν βαραει καμψεις για παρτη μου ενω θελει να το κανω εγω κτλ.
Την εχω ευκολη την απαξιωση ειτε την ριχνω ειτε την δεχομαι.
Και βεβαια εχω αρμονικες σχεσεις με το αλλο φυλο, οταν πληρουν τις προυποθεσεις.

Ολα απλα. Οτι δεν λυνεται, κοβεται!

:rockon:
OK, τώρα το ξεκαθάρισες. Δεν ήταν σαφές όπως τα έγραφες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
Δεν υπαρχουν αυτα φιλε..ξερεις τι ειναι το πιο ασχημο;που αρκετοι πιστευουν οτι η γυναικα ειναι κατι εξωγηινο,κατι απιαστο ,κατι περα απο τις δυναμεις τους και δε μπορουν να το πιασουν...και εν κατακλειδι δε θελει κοπο ρε πουστη μου..νορμαλ να εισαι,προσεγμενος,να ξερεις να μιλας και να φερεσαι και αυτο ηταν...
νορμάλ και προσεγμένος τρως 4-5αρι γκόμενα και πολύ μπορεί να λέω.Για παραπάνω(7+) θέλει προυποθέσεις που έχουν ποσοστιαία λίγοι.2-3αρι τρώει και ο sadman που έχει να γαμήσει απ΄το millenium(2000).Tώρα αυτοί που θέλουν την μουνάρα μόνο με το αντρηλίκι και την μαγκιά, ας κοιτάξουν αλλού.
 

sexwizard

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
123
Πόντοι
0
το πουτανιλικι για μενα, ειναι μια μορφη εκτονωσης και προπονησης για τις "κανονικες γκομενες" ας πουμε.
τιποτα παραπανω.
Έτσι ακριβώς. Είναι σαν να γουστάρεις να μετακινείσαι με λεωφορεία ενώ έχεις την άνεση να πάρεις δική σου αμαξάρα.
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Bασικα δεν ηθελα να ανοιξω νεο νημα και ειπα να το γραψω σε ενα ηδη υπαρχων.
Ο τιτλος αυτου του νηματος με ενεπνευσε να το γραψω εδω.
Λοιπον,η γυναικα μου,(η νομιμη) εχει μια κολλητη. Μιλφαρα γερη και καυλιαρα. Επειδη δουλευω σχεδον ολη μερα οποτε ερχεται σπιτι μας δεν τη βλεπω ενω οποτε βγαινει εξω με τη δικη μου,τις συνοδευει ο αντρας της αλλα εγω δεν μπορω να ακολουθησω.
Την τελευταια φορα που κανονισαν εξοδο ομως ετυχε να μπορω κι εγω κι ετσι βγηκαμε δυο ζευγαρια.
Σε καποια φαση ο δικος της πεταχτηκε σε μια δουλεια και τοτε εκεινη αρχισε να τον κατηγορει πως εχει χρονια να την πηδηξει και πως αυτη εχει τρελες καυλες και δεν ξερει τι να κανει. Οταν του λεει πως θελει σεξ της απαντα πως ειναι νυμφομανης και αν θελει συνεχεια σεξ να βρει γκομενο!
Ολα αυτα μπροστα στη δικια μου!
Ηρθα σε δυσκολη θεση ειναι η αληθεια και της ειπα να επισκεφθουν ενα σεξολογο και τετοιες παπαριες ενω κατα βαθος ηθελα να της πω αν ψηνεται για κανα ξεσκισμα μαζι μου.
Τωρα ομως εμενα με τρωει και ολο το σκεφτομαι.
Υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα βεβαια να την εχει βαλει η δικια μου να με δοκιμασει αλλα παλι αν ισχυε αυτο θα το συζητουσε μπροστα της;
Ενας ακομη λογος που κωλωνω να κανω κινηση ειναι πως η αλλη γυναικα,η παρανομη,ειναι πολυ πιο ζηλιαρα απο τη νομιμη κι αν παρει χαμπαρι τιποτα θα γινουμε μπουρδελο και θα χασω πιο πολλα απο οσα θα κερδισω.
Μαλλον δεν θα κανω τιποτα αλλα αν μου ξαναπει τιποτα μπορει να της το πεταξω μεταξυ σοβαρου κι αστειου.....
Γυναικες......
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.557
Πόντοι
3.506
Bασικα δεν ηθελα να ανοιξω νεο νημα και ειπα να το γραψω σε ενα ηδη υπαρχων.
Ο τιτλος αυτου του νηματος με ενεπνευσε να το γραψω εδω.
Λοιπον,η γυναικα μου,(η νομιμη) εχει μια κολλητη. Μιλφαρα γερη και καυλιαρα. Επειδη δουλευω σχεδον ολη μερα οποτε ερχεται σπιτι μας δεν τη βλεπω ενω οποτε βγαινει εξω με τη δικη μου,τις συνοδευει ο αντρας της αλλα εγω δεν μπορω να ακολουθησω.
Την τελευταια φορα που κανονισαν εξοδο ομως ετυχε να μπορω κι εγω κι ετσι βγηκαμε δυο ζευγαρια.
Σε καποια φαση ο δικος της πεταχτηκε σε μια δουλεια και τοτε εκεινη αρχισε να τον κατηγορει πως εχει χρονια να την πηδηξει και πως αυτη εχει τρελες καυλες και δεν ξερει τι να κανει. Οταν του λεει πως θελει σεξ της απαντα πως ειναι νυμφομανης και αν θελει συνεχεια σεξ να βρει γκομενο!
Ολα αυτα μπροστα στη δικια μου!
Ηρθα σε δυσκολη θεση ειναι η αληθεια και της ειπα να επισκεφθουν ενα σεξολογο και τετοιες παπαριες ενω κατα βαθος ηθελα να της πω αν ψηνεται για κανα ξεσκισμα μαζι μου.
Τωρα ομως εμενα με τρωει και ολο το σκεφτομαι.
Υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα βεβαια να την εχει βαλει η δικια μου να με δοκιμασει αλλα παλι αν ισχυε αυτο θα το συζητουσε μπροστα της;
Ενας ακομη λογος που κωλωνω να κανω κινηση ειναι πως η αλλη γυναικα,η παρανομη,ειναι πολυ πιο ζηλιαρα απο τη νομιμη κι αν παρει χαμπαρι τιποτα θα γινουμε μπουρδελο και θα χασω πιο πολλα απο οσα θα κερδισω.
Μαλλον δεν θα κανω τιποτα αλλα αν μου ξαναπει τιποτα μπορει να της το πεταξω μεταξυ σοβαρου κι αστειου.....
Γυναικες......
Σιγά μη πάρει πρέφα η παράνομη τύπε. Πρωτάρης είσαι;
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.849
Κριτικές
21
Like
10.996
Πόντοι
4.546
Bασικα δεν ηθελα να ανοιξω νεο νημα και ειπα να το γραψω σε ενα ηδη υπαρχων.
Ο τιτλος αυτου του νηματος με ενεπνευσε να το γραψω εδω.
Λοιπον,η γυναικα μου,(η νομιμη) εχει μια κολλητη. Μιλφαρα γερη και καυλιαρα. Επειδη δουλευω σχεδον ολη μερα οποτε ερχεται σπιτι μας δεν τη βλεπω ενω οποτε βγαινει εξω με τη δικη μου,τις συνοδευει ο αντρας της αλλα εγω δεν μπορω να ακολουθησω.
Την τελευταια φορα που κανονισαν εξοδο ομως ετυχε να μπορω κι εγω κι ετσι βγηκαμε δυο ζευγαρια.
Σε καποια φαση ο δικος της πεταχτηκε σε μια δουλεια και τοτε εκεινη αρχισε να τον κατηγορει πως εχει χρονια να την πηδηξει και πως αυτη εχει τρελες καυλες και δεν ξερει τι να κανει. Οταν του λεει πως θελει σεξ της απαντα πως ειναι νυμφομανης και αν θελει συνεχεια σεξ να βρει γκομενο!
Ολα αυτα μπροστα στη δικια μου!
Ηρθα σε δυσκολη θεση ειναι η αληθεια και της ειπα να επισκεφθουν ενα σεξολογο και τετοιες παπαριες ενω κατα βαθος ηθελα να της πω αν ψηνεται για κανα ξεσκισμα μαζι μου.
Τωρα ομως εμενα με τρωει και ολο το σκεφτομαι.
Υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα βεβαια να την εχει βαλει η δικια μου να με δοκιμασει αλλα παλι αν ισχυε αυτο θα το συζητουσε μπροστα της;
Ενας ακομη λογος που κωλωνω να κανω κινηση ειναι πως η αλλη γυναικα,η παρανομη,ειναι πολυ πιο ζηλιαρα απο τη νομιμη κι αν παρει χαμπαρι τιποτα θα γινουμε μπουρδελο και θα χασω πιο πολλα απο οσα θα κερδισω.
Μαλλον δεν θα κανω τιποτα αλλα αν μου ξαναπει τιποτα μπορει να της το πεταξω μεταξυ σοβαρου κι αστειου.....
Γυναικες......
:jerking:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.895
Like
1.433
Πόντοι
216
Ένα νέο είδος γυναικών στην Ελλάδα, έχει δημιουργηθεί.
Παντρεμενες και χωρισμένες και τα παιδιά τα μεγαλώνουν οι μανάδες τους.
Οδηγούν και έχουν το smartphone, γράφουν μιλάνε.
Πηγαίνουν ΕΠΑΛ ΙΕΚ και άλλες σχολές και το πιστεύουν μέσα τους ότι είναι μαθήτριες ενώ είναι 40 και 50 χρόνων.
Είναι βρωμιάρες, σήμερα μια πέταξε την μπανανοφλουδα ενώ οδηγούσε.
Είναι βρωμιάρες ενώ βάφουν τα νύχια τους, βαριουνται να κάνουν μπάνιο.
Έχουν σκύλο αντί για άντρα.

Χαμενα κορμια!
Ουτε για φτυσιμο!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.895
Like
1.433
Πόντοι
216
Ένα νέο είδος γυναικών στην Ελλάδα, έχει δημιουργηθεί.
Παντρεμενες και χωρισμένες και τα παιδιά τα μεγαλώνουν οι μανάδες τους.
Οδηγούν και έχουν το smartphone, γράφουν μιλάνε.
Πηγαίνουν ΕΠΑΛ ΙΕΚ και άλλες σχολές και το πιστεύουν μέσα τους ότι είναι μαθήτριες ενώ είναι 40 και 50 χρόνων.
Είναι βρωμιάρες, σήμερα μια πέταξε την μπανανοφλουδα ενώ οδηγούσε.
Είναι βρωμιάρες ενώ βάφουν τα νύχια τους, βαριουνται να κάνουν μπάνιο.
Έχουν σκύλο αντί για άντρα.

Περιεγραψες μεγαλο μερος της ελληνικης πραγματικοτητας! Αθλιοτητα!
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Bασικα δεν ηθελα να ανοιξω νεο νημα και ειπα να το γραψω σε ενα ηδη υπαρχων.
Ο τιτλος αυτου του νηματος με ενεπνευσε να το γραψω εδω.
Λοιπον,η γυναικα μου,(η νομιμη) εχει μια κολλητη. Μιλφαρα γερη και καυλιαρα. Επειδη δουλευω σχεδον ολη μερα οποτε ερχεται σπιτι μας δεν τη βλεπω ενω οποτε βγαινει εξω με τη δικη μου,τις συνοδευει ο αντρας της αλλα εγω δεν μπορω να ακολουθησω.
Την τελευταια φορα που κανονισαν εξοδο ομως ετυχε να μπορω κι εγω κι ετσι βγηκαμε δυο ζευγαρια.
Σε καποια φαση ο δικος της πεταχτηκε σε μια δουλεια και τοτε εκεινη αρχισε να τον κατηγορει πως εχει χρονια να την πηδηξει και πως αυτη εχει τρελες καυλες και δεν ξερει τι να κανει. Οταν του λεει πως θελει σεξ της απαντα πως ειναι νυμφομανης και αν θελει συνεχεια σεξ να βρει γκομενο!
Ολα αυτα μπροστα στη δικια μου!
Ηρθα σε δυσκολη θεση ειναι η αληθεια και της ειπα να επισκεφθουν ενα σεξολογο και τετοιες παπαριες ενω κατα βαθος ηθελα να της πω αν ψηνεται για κανα ξεσκισμα μαζι μου.
Τωρα ομως εμενα με τρωει και ολο το σκεφτομαι.
Υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα βεβαια να την εχει βαλει η δικια μου να με δοκιμασει αλλα παλι αν ισχυε αυτο θα το συζητουσε μπροστα της;
Ενας ακομη λογος που κωλωνω να κανω κινηση ειναι πως η αλλη γυναικα,η παρανομη,ειναι πολυ πιο ζηλιαρα απο τη νομιμη κι αν παρει χαμπαρι τιποτα θα γινουμε μπουρδελο και θα χασω πιο πολλα απο οσα θα κερδισω.
Μαλλον δεν θα κανω τιποτα αλλα αν μου ξαναπει τιποτα μπορει να της το πεταξω μεταξυ σοβαρου κι αστειου.....
Γυναικες......
Τελικά τί έγινε ;
Έκανες τίποτα ;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
όσο και να το χω σκεφτεί ΔΕΝ έχω βρει πουθενά αλλού να "πετάξω" τα λεφτά μου! Τώρα τι να πω? Πάλι καλά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom