Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Καθόλου σπαμοπαρέμβαση δεν κάνεις. Αντιθέτως δίνεις καλή πάσα:
Δεν υπάρχουν..άλλα πολλά επί της ουσίας τις απενεργοποιούν. Πχ αν πας στο YAVA Καλλιθέας θα πρέπει να δώσεις μάχη με τους Πακιστανό Σύριο Αραβο Γύφτο Τσιγγάνους μέσα στα αποδυτήρια για να κάνεις μπάνιο...
Καταλαβα. Να φανταστω πως τα χρησιμοποιουν αστεγοι αλλοδαποι (και μη) για να κανουν ντουζ και μονο; Ειχα διαβασει οτι αυτο κανουν οι αστεγοι στην Αμερικη, αφου δεν εχουν που αλλου να πλυθουν. Βγαζουν συνδρομη σε κατι Πλανετ Φιτνεσ κλπ με 25 δολλαρια το μηνα και πηγαινουν μονο για ντουζ. Εκει ειναι και ανοιχτα 24ωρο.
Αν ισχυει αυτο, ακομα ενας λογος για να διαλεξεις το ακριβοτερο.
Εξ αλλου τι 50 το μηνα, τι 80, μιλαμε για 30 ευρω σε κατι που θα σου κανει να διατηρεις τον εαυτο σου υγιη και σε φορμα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
2
Like
5.751
Πόντοι
2.356
Γάμησέ τα, γι' αυτό έχω παρατήσει το γυμναστήριο. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί γίνεται αυτό, λόγω των χαμηλών συνδρομών ή όλοι έχουν μάθει στη γυμναστική και τον υγιεινό τρόπο ζωής ξαφνικά;
Η πιτσιρικαρία κυρίως πάει για να γίνουν φουσκωτοί. Οι ντιλερς στεροειδών έχουν γίνει πάμπλουτοι. Αλλά εμένα δεν με αφορούν αυτά...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
2
Like
5.751
Πόντοι
2.356
Καταλαβα. Να φανταστω πως τα χρησιμοποιουν αστεγοι αλλοδαποι (και μη) για να κανουν ντουζ και μονο; Ειχα διαβασει οτι αυτο κανουν οι αστεγοι στην Αμερικη, αφου δεν εχουν που αλλου να πλυθουν. Βγαζουν συνδρομη σε κατι Πλανετ Φιτνεσ κλπ με 25 δολλαρια το μηνα και πηγαινουν μονο για ντουζ. Εκει ειναι και ανοιχτα 24ωρο.
Αν ισχυει αυτο, ακομα ενας λογος για να διαλεξεις το ακριβοτερο.
Εξ αλλου τι 50 το μηνα, τι 80, μιλαμε για 30 ευρω σε κατι που θα σου κανει να διατηρεις τον εαυτο σου υγιη και σε φορμα
Οι πιθανότητες να γραφτώ στο Holmes Γλυφάδας αυξάνονται ραγδαία ασχέτως αν θα κάνω 40 λεπτά πήγαινε κ 40 έλα με τα ΜΜΜ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Η πιτσιρικαρία κυρίως πάει για να γίνουν φουσκωτοί. Οι ντιλερς στεροειδών έχουν γίνει πάμπλουτοι. Αλλά εμένα δεν με αφορούν αυτά...
Ναι, αλλά ειδικά τα τελευταία χρόνια; Νομίζω φταίνε τα σόσιαλ, θέλουν όλοι να βάλουν φωτογραφίες με κοιλιακούς στο ίνσταγκραμ.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ να ψάχνετε για γυμναστηριο την ωρα που εχετε κονε πρωτο χερι ΥΠΕΡΜΥΣΤΗ @pitsilistis να σας μπάσει σε ναό σιδερικης ηδονής για πομπώδες κτηνωδες και συνάμα τεταρωδες σουπερ σετ :coffee:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Οι πιθανότητες να γραφτώ στο Holmes Γλυφάδας αυξάνονται ραγδαία ασχέτως αν θα κάνω 40 λεπτά πήγαινε κ 40 έλα με τα ΜΜΜ.
Δες και αυτο, εχει πολλα μηχανηματα και εχει καλες κριτικες:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
2
Like
5.751
Πόντοι
2.356

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
2
Like
5.751
Πόντοι
2.356
Νομίζω ότι πρέπει να τα σκάσεις χοντρά σε συνδρομή, αν θέλεις να είναι νορμάλ από πολυκοσμία.
Ισχύει απόλυτα. Στο HOLMES που πήρα τηλέφωνο το μαλλί πάει 90€ το μήνα. Θα τα έδινα. Είναι επένδυση σε ποιότητα ζωής. Η απόσταση και η μετακίνηση με κρατάνε πίσω και το ορθοπεδικό μου θέμα που υποτροπιάζει κάθε τόσο.

Σημειωτέον δεν είμαι κανας πλούσιος. Δουλειά έψαχνα πριν 2 χρόνια εδώ μέσα αν θυμάστε. Απλά ιεραρχώ ψηλά το γυμναστήριο.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.836
Πόντοι
5.406
Ισχύει απόλυτα. Στο HOLMES που πήρα τηλέφωνο το μαλλί πάει 90€ το μήνα. Θα τα έδινα. Είναι επένδυση σε ποιότητα ζωής. Η απόσταση και η μετακίνηση με κρατάνε πίσω και το ορθοπεδικό μου θέμα που υποτροπιάζει κάθε τόσο.

Σημειωτέον δεν είμαι κανας πλούσιος. Δουλειά έψαχνα πριν 2 χρόνια εδώ μέσα αν θυμάστε. Απλά ιεραρχώ ψηλά το γυμναστήριο.
90 γιουρια για γυμναστηριο??? Γραψου ενα bjj και ασε τις πουσταρες να τη βρισκουν μεταξυ τους.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.909
Κριτικές
16
Like
14.744
Πόντοι
6.515
Ισχύει απόλυτα. Στο HOLMES που πήρα τηλέφωνο το μαλλί πάει 90€ το μήνα. Θα τα έδινα. Είναι επένδυση σε ποιότητα ζωής. Η απόσταση και η μετακίνηση με κρατάνε πίσω και το ορθοπεδικό μου θέμα που υποτροπιάζει κάθε τόσο.

Σημειωτέον δεν είμαι κανας πλούσιος. Δουλειά έψαχνα πριν 2 χρόνια εδώ μέσα αν θυμάστε. Απλά ιεραρχώ ψηλά το γυμναστήριο.
μηπως ξερεις αν στα 90 ειναι και το παρκινγκ (για μαρουσι) :think:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
2
Like
5.751
Πόντοι
2.356
μηπως ξερεις αν στα 90 ειναι και το παρκινγκ (για μαρουσι) :think:
Δεν το γνωρίζω αλλά μάλλον ναι. Κάτι μου είπε για πάρκινγκ ως παροχή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

90 γιουρια για γυμναστηριο??? Γραψου ενα bjj και ασε τις πουσταρες να τη βρισκουν μεταξυ τους.
Τι είναι το bji;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.359
Κριτικές
18
Like
20.280
Πόντοι
4.546
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Ισχύει απόλυτα. Στο HOLMES που πήρα τηλέφωνο το μαλλί πάει 90€ το μήνα. Θα τα έδινα. Είναι επένδυση σε ποιότητα ζωής. Η απόσταση και η μετακίνηση με κρατάνε πίσω και το ορθοπεδικό μου θέμα που υποτροπιάζει κάθε τόσο.

Σημειωτέον δεν είμαι κανας πλούσιος. Δουλειά έψαχνα πριν 2 χρόνια εδώ μέσα αν θυμάστε. Απλά ιεραρχώ ψηλά το γυμναστήριο.
Εισαι ακομα σε εκεινη τη δουλεια που ειχες πρωτοβρει η αλλαξες; Απλα απο περιεργεια, γιατι θυμαμαι το νημα σου
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
εγώ πάω σε ένα παρακμιακό γυμναστήριο είναι υπόγειο απο απέξω δεν φαίνεται ότι είναι γυμναστήριο προφανώς είναι παράνομο το έχει ένας Ελληνοαμερικανός το έχει από το 1991 έχει αρκετά όργανα όμως και κάνω τη δουλειά μου μια χαρά
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.836
Πόντοι
5.406

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
2
Like
5.751
Πόντοι
2.356
Α παπα. Δεν παίζει. Δεν είμαι σε τέτοια ηλικία...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εισαι ακομα σε εκεινη τη δουλεια που ειχες πρωτοβρει η αλλαξες; Απλα απο περιεργεια, γιατι θυμαμαι το νημα σου
Είμαι σε εκείνη και είμαι πολύ ευχαριστημένος
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Yava, Alterlife & Mega Gym γίνεται χαμός από πιτσιρίκια και δεν μπορείς να κάνεις γυμναστική. Εγώ οταν πηγαίνω ώρες 17.30 με 21.00 κάθε φορά σε κάθε μηχάνημα περιμένουν δυο πριν από εμένα. Ουσιαστικά πέταξα τα λεφτά μου σε μια συνδρομή που δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω.

Αλλά να ξέρεις, ότι και το Holmes στο Μαρούσι που θέλουν 90 ευρώ το μήνα, μπουκώνει κάποιες φορές τις ώρες αιχμής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom