Νέα

Google drive για άμεση επικοινωνία δικτύου υπολογιστών

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.500
Κριτικές
11
Like
4.958
Πόντοι
746
Θα μου πει κάποιος ότι υπάρχουν και εναλλακτικές λύσεις νεφών :grin: cloud solutions, όμως τη βρίσκω με δαύτο γιατί διευκολύνομαι στο να μετακινώ γρήγορα κι εύκολα αρχεία από τον έναν κυρ Παντελή υπολογιστή στον άλλον...
Ειδικά αν βάλεις τρία μηχανήσματα (βλάχικα το λέω) επάνω, ήδη μπλέκεις με τα πολλά καλώδια, πόσο μάλλον να τους συνδέσεις μέσω Ethernet κλπ...
Συν τοις άλλοις, έχεις και για κάθε περίπτωση γκαντεμιάς τα πολύτιμα αρχεία του Στοιχήματος κάπου ανεβασμένα αν και τα αντιγράφω και στο κινητό μια φορά τη βδομάδα!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20240927_145320.jpg
    IMG_20240927_145320.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 10

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.014
Like
10.146
Πόντοι
2.606
Ας μας δείξει και ο Κος, με Κ, @Μπιρλας το υπολογιστικό σύστημά του, στο οποίο φιλοξενούνται αμέτρητα βίδεο...:coffee::coffee::coffee::coffee:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.772
Like
11.354
Πόντοι
3.656

Συνημμένα

  • Firefox_Screenshot_2024-09-27T15-11-17.278Z.png
    Firefox_Screenshot_2024-09-27T15-11-17.278Z.png
    4,9 MB · Εμφανίσεις: 3
OP
OP
Ντουνταράς

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.500
Κριτικές
11
Like
4.958
Πόντοι
746
Αυτη ειναι η Ερμου τα Χριστουγεννα , οχι υπολογιστης….:cheesy:
ΓΚΡ εσύ (άσε τους άλλους)...
Αυτό που θέλω να περάσω είναι ότι πίσω από όλα αυτά κρύβεται το Στοίχημα.
Πώς θα παρακολουθώ 2 παιχνίδια σε βίντεο στο λάηβ; Ακόμα κι αν έχω μια οθόνη τεράστια.
Και στην περίπτωση που θέλω να βάλω χρήματα παραπάνω τι γίνεται όταν το κάθε παιχνίδι έχει δύο είτε περισσότερα δείγματα αρχικών αποδόσεων;
Θα ανοίξω 4 συνεδρίες (sessions) του προγράμματος και θα αλλάζω/φορτώνω τις τιμές σε 4 διαφορετικές καρτέλες tabs?
Όχι ότι με έναν δεν γίνεται, αλλά όταν έχεις 2 κυρ Παντελήδες είσαι άνετος.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
2
Like
2.693
Πόντοι
456
ΓΚΡ εσύ (άσε τους άλλους)...
Αυτό που θέλω να περάσω είναι ότι πίσω από όλα αυτά κρύβεται το Στοίχημα.
Πώς θα παρακολουθώ 2 παιχνίδια σε βίντεο στο λάηβ; Ακόμα κι αν έχω μια οθόνη τεράστια.
Και στην περίπτωση που θέλω να βάλω χρήματα παραπάνω τι γίνεται όταν το κάθε παιχνίδι έχει δύο είτε περισσότερα δείγματα αρχικών αποδόσεων;
Θα ανοίξω 4 συνεδρίες (sessions) του προγράμματος και θα αλλάζω/φορτώνω τις τιμές σε 4 διαφορετικές καρτέλες tabs?
Όχι ότι με έναν δεν γίνεται, αλλά όταν έχεις 2 κυρ Παντελήδες είσαι άνετος.
Τύπε δε χρειάζεσαι ολόκληρο υπολογιστή, μια δεύτερη οθόνη θες απλά :headbang:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
Θα μου πει κάποιος ότι υπάρχουν και εναλλακτικές λύσεις νεφών :grin: cloud solutions, όμως τη βρίσκω με δαύτο γιατί διευκολύνομαι στο να μετακινώ γρήγορα κι εύκολα αρχεία από τον έναν κυρ Παντελή υπολογιστή στον άλλον...
Ειδικά αν βάλεις τρία μηχανήσματα (βλάχικα το λέω) επάνω, ήδη μπλέκεις με τα πολλά καλώδια, πόσο μάλλον να τους συνδέσεις μέσω Ethernet κλπ...
Συν τοις άλλοις, έχεις και για κάθε περίπτωση γκαντεμιάς τα πολύτιμα αρχεία του Στοιχήματος κάπου ανεβασμένα αν και τα αντιγράφω και στο κινητό μια φορά τη βδομάδα!!

Άσχετο αλλά για ποιο λόγο εχεις μηχανήματα 15ετιας?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.509
Πόντοι
2.306
ΓΚΡ εσύ (άσε τους άλλους)...
Αυτό που θέλω να περάσω είναι ότι πίσω από όλα αυτά κρύβεται το Στοίχημα.
Πώς θα παρακολουθώ 2 παιχνίδια σε βίντεο στο λάηβ; Ακόμα κι αν έχω μια οθόνη τεράστια.
Και στην περίπτωση που θέλω να βάλω χρήματα παραπάνω τι γίνεται όταν το κάθε παιχνίδι έχει δύο είτε περισσότερα δείγματα αρχικών αποδόσεων;
Θα ανοίξω 4 συνεδρίες (sessions) του προγράμματος και θα αλλάζω/φορτώνω τις τιμές σε 4 διαφορετικές καρτέλες tabs?
Όχι ότι με έναν δεν γίνεται, αλλά όταν έχεις 2 κυρ Παντελήδες είσαι άνετος.
Εσυ τυπε δεν εισαι για Google drive, eισαι για τον κβαντικο υπολογιστη. Θα τον τιναξεις στον αερα χαλαρα, θα στειλεις τον αυτιστικο Ηλον κουβα.:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom