Νέα

Global Ignore / 2-way Ignore

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Global Ignore:
Admins/Moderators can put users in Global Ignore, meaning their content will only be visible to themselves, no one else.
2-Way Ignore / Block:
Allow users to block other users entirely. Neither user will see the other users content.

 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Όλοι οι τρελοί γέροι κάτι παθαίνουν με τον καυσωνα χαχα

Οι γέροι και αποτυχημένοι σαν εσένα έχουν τα χάλια τους όλες τις εποχές. Ιδίως όταν είναι άφραγκοι και σαν μπόγοι. :sunglasses:

Σε ξέρω ποιος είσαι:

 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
8
Like
1.778
Πόντοι
216
Οι γέροι και αποτυχημένοι σαν εσένα έχουν τα χάλια τους όλες τις εποχές. Ιδίως όταν είναι άφραγκοι και σαν μπόγοι. :sunglasses:

Σε ξέρω ποιος είσαι:

Να φοράς καπέλο όταν βγαίνεις έξω και να ενημερώνεσαι για τους κλιματιζόμενους χώρους στον δήμο σου χαχα
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Να φοράς καπέλο όταν βγαίνεις έξω και να ενημερώνεσαι για τους κλιματιζόμενους χώρους στον δήμο σου χαχα
Να μου πεις να σου στείλω κάνα φράγκο, αν δεν σου φτάνουν να πας στα μπουρδέλα, χαχα
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Στους γιατρούς θα τα φας χαχα
Μια χαρά είμαι στην υγεία μου κι άμα χρειαστεί έχω και για τους καλύτερους γιατρούς. Εσένα, ωσάν φτωχομπινέ, θα σε πετάξουν σε κάνα ράντζο...
:sunglasses:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
8
Like
1.778
Πόντοι
216
Μια χαρά είμαι στην υγεία μου κι άμα χρειαστεί έχω και για τους καλύτερους γιατρούς. Εσένα, ωσάν φτωχομπινέ, θα σε πετάξουν σε κάνα ράντζο...
:sunglasses:
Σε περιμένει σουίτα στο δρομοκαιτειο χαχα
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.888
Like
9.548
Πόντοι
2.356
2-Way Ignore / Block:
Allow users to block other users entirely. Neither user will see the other users content.

Δε βγάζει νόημα το 2-way Ignore εδώ, επειδή ο ένας και ο άλλος θα γράφει μαλακίες για κάποιον/κάποιους και θα διαδίδει φήμες, που δεν θα μπορούν να τις δουν οι σχετιζόμενοι χρήστες από μέσα.

Οπότε ή που θα κάνει κανείς log-off, ή που θα χρειάζεται δεύτερο user name.

Βλακεία δηλαδή. Δεν χρειάζεται.
 

Okanenas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
124
Like
154
Πόντοι
1
Global Ignore:
Admins/Moderators can put users in Global Ignore, meaning their content will only be visible to themselves, no one else.
2-Way Ignore / Block:
Allow users to block other users entirely. Neither user will see the other users content.

Εσύ ο ίδιος που θα βάζεις global ignore θα μπορείς να τα βλέπεις; Θα σε σώσει απ' το να διαβαζεις ένα σωρό μαλακιες .
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.808
Πόντοι
12.756

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.031
Like
11.848
Πόντοι
3.656
εισαι μια οαση ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΕΙΑΣ,ΜΟΡΦΩΣΗΣ,ΠΛΟΥΡΑΛΙΣΜΟΥ,ΑΝΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑΣ και αλλα ΠΟΛΛΑ στο σαι μας ΚΥΡΙΕ Μπιρλα
Μολις βρεξει θα παραγγειλω σε ΦΙΛΟ Κρητικο να σου στειλει 6 κιλα χοχλιους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μολις βρεξει θα παραγγειλω σε ΦΙΛΟ Κρητικο να σου στειλει 6 κιλα χοχλιους.
Και να πανε να γαμηθουνε τα μουνοπανα κρεταν μπαροκ κτλ
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Σε περιμένει σουίτα στο δρομοκαιτειο χαχα
Το πιο πιθανό είναι να σαλτάρεις εσύ και να τριγυρνάς απελπισμένος στους δρόμους, βρίσκοντας παρηγοριά σε φτηνά μπουρδέλα στη σειρά με τα πάκια, από τα οποία δεν ξεχωρίζεις κιόλας. Εγώ με μεντορέτες θα τη βγάζω μέχρι το τέλος. :sunglasses:

Ενημερωτικά, ο καιρός εδώ είναι γαμάτος σήμερα, 25 βαθμοί και ψιλοβρέχει. Ίσως πάω καμμιά αυτοκινητάδα με τη βοσκοπούλα...
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Εντάξει εξήντα είναι δεν είναι γέρος.

Στην Ασία θα τον είχαν για τεκνο
Μεγαλύτερος από μένα είναι, αλλά δεν ξέρω πόσο. Και στα νιάτα του σαν γέρος ντυνότανε, όσο τον θυμάμαι από Μοντπελιέ τουλάχιστον.
Κι εμφανισιακά χάλιας. Μάλλον για αυτόν είναι η Ασία.:confused:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.598
Πόντοι
1.706
Ναι αλλα οχι απο το να γραφει ενα σωρο!!!!
Ό,τι και να γράφει δεν θα τα βλέπει κανένας (εκτός από τον ίδιο ) και δεν θα του απαντά, οπότε θα απογοητευθεί και είτε θα φύγει είτε θα καταλάβει ότι είναι σε global ignore και θα διορθωθεί, αν θέλει να τον βγάλει από αυτό ο διαχειριστής.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.031
Like
11.848
Πόντοι
3.656
Ό,τι και να γράφει δεν θα τα βλέπει κανένας (εκτός από τον ίδιο ) και δεν θα του απαντά, οπότε θα απογοητευθεί και είτε θα φύγει είτε θα καταλάβει ότι είναι σε global ignore και θα διορθωθεί, αν θέλει να τον βγάλει από αυτό ο διαχειριστής.
Δεν καταλαβες ε?
 

Okanenas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2024
Μηνύματα
124
Like
154
Πόντοι
1
Μεγαλύτερος από μένα είναι, αλλά δεν ξέρω πόσο. Και στα νιάτα του σαν γέρος ντυνότανε, όσο τον θυμάμαι από Μοντπελιέ τουλάχιστον.
Κι εμφανισιακά χάλιας. Μάλλον για αυτόν είναι η Ασία.:confused:
Insta έχεις; Να φτιάξεις ένα να δείχνεις τα πλούτη σου στις μεντορετες . Τσιμπάνε μ αυτά. Όλες πουλημένες στα χαϊλίκια είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom