Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 319K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Η έκφραση γάμος=συμβιβασμός είναι ΛΑΘΟΣ. Βέβαια όπως και σε όλους τους τομείς της ζωής σου πρέπει σε κάποιες καταστάσεις να συμβιβάζεσαι, έτσι γίνεται και εδώ.. Αν τώρα είσαι μόνιμα στο συμβιβασμό και δεν κάνεις ποτέ αυτό που σου λέει η ψυχή σου ουσιαστικά έχεις γαμήσει τη ζωή σου..
 

Επισκέπτης
Δεν γινεται αλλιως.......γνωμη μου! ;)

Διαφωνώ.
ΠΑΝΤΑ γίνεται κι αλλιώς. Σε όλους τους τομείς.
Αυτό προϋποθέτει βέβαια να είσαι ξεκάθαρος από την αρχή, να κάνεις ότι κάνεις επειδ΄το θες κι όχι σαν κοινωνική ανάγκη και το σπουδαιότερο, όλα αυτά που θα στερηθείς από μία καμπή της ζωής σου κι έπειτα στην ουσία να μην τα στερηθείς διότι τα έχεις χορτάσει.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Φιλαρακι,γαμος=συμβιβασμος. Αλλου κερδιζεις και αλλου χανεις.....

δεν θελω να στο χαλασω αλλα και ζωη=συμβιβασμος...το θεμα ειναι πώς θα χειριστεις τους συμβιβασμους γυρω σου

εγω απορω γιατι μερικοι ανθρωποι πληρωνουν (οπως το παιδι πιο πανω) 2 χιλιαρικα μηνιαιως τη γκομενα/γυναικα/συντροφο γουοτεβα...εννοω γιατι το δεχονται? υπο την εννοια οτι υποθετω δουλευουν και οι δυο...αλλα και να μην δουλευουν 2 χιλιαρικα??? μα 2 χιλιαρικα το μηνα? που στο καλο τα ξοδευει???
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
δεν θελω να στο χαλασω αλλα και ζωη=συμβιβασμος...το θεμα ειναι πώς θα χειριστεις τους συμβιβασμους γυρω σου

εγω απορω γιατι μερικοι ανθρωποι πληρωνουν (οπως το παιδι πιο πανω) 2 χιλιαρικα μηνιαιως τη γκομενα/γυναικα/συντροφο γουοτεβα...εννοω γιατι το δεχονται? υπο την εννοια οτι υποθετω δουλευουν και οι δυο...αλλα και να μην δουλευουν 2 χιλιαρικα??? μα 2 χιλιαρικα το μηνα? που στο καλο τα ξοδευει???
παλι εδω μουνιτσα? :birdman:απ το πρωι στο μεροκαματο βλεπω :birdman:
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
εγω θελω τη μου
ν..............
 

Giorgos46sex

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2011
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
Δικη μου η μαλακια γιατι επειδη ειχε καλυτερη δουλεια αυτη της εδινα πολλα για να μη συγκρινει και κοπαναει οτι βγαζει περισσοτερα.και η πλακα ειναι οτι τελικα αυτη εκανε αιτηση διαζυγιου.οταν της ελεγα για πρωκτικο μου ελεγε αυτα ειναι ανωμαλιες.χοχοχο
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δικη μου η μαλακια γιατι επειδη ειχε καλυτερη δουλεια αυτη της εδινα πολλα για να μη συγκρινει και κοπαναει οτι βγαζει περισσοτερα.και η πλακα ειναι οτι τελικα αυτη εκανε αιτηση διαζυγιου.οταν της ελεγα για πρωκτικο μου ελεγε αυτα ειναι ανωμαλιες.χοχοχο

Γιατί παντρευτήκατε? :think:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Δικη μου η μαλακια γιατι επειδη ειχε καλυτερη δουλεια αυτη της εδινα πολλα για να μη συγκρινει και κοπαναει οτι βγαζει περισσοτερα.και η πλακα ειναι οτι τελικα αυτη εκανε αιτηση διαζυγιου.οταν της ελεγα για πρωκτικο μου ελεγε αυτα ειναι ανωμαλιες.χοχοχο

Για να δω αν καταλαβα καλα... εβγαζε παραπανω απο σενα και της εδινες κι εσυ επιπλεον λεφτα? Σου χω ενα θεμα ταμαμ για την παρτη σου www.bourdela.com/forum/index.php?topic=136628.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=136628.0[/url]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δικη μου η μαλακια γιατι επειδη ειχε καλυτερη δουλεια αυτη της εδινα πολλα για να μη συγκρινει και κοπαναει οτι βγαζει περισσοτερα.και η πλακα ειναι οτι τελικα αυτη εκανε αιτηση διαζυγιου.οταν της ελεγα για πρωκτικο μου ελεγε αυτα ειναι ανωμαλιες.χοχοχο

Μπραβο τυπε εισαι το κοροιδο του μηνα  :grin:

οποιος κανει υπερβολες με γκομενες για να δειξει

την καλη του καρδια και καλα ειναι τελειως μαλακας.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δικη μου η μαλακια γιατι επειδη ειχε καλυτερη δουλεια αυτη της εδινα πολλα για να μη συγκρινει και κοπαναει οτι βγαζει περισσοτερα.και η πλακα ειναι οτι τελικα αυτη εκανε αιτηση διαζυγιου.οταν της ελεγα για πρωκτικο μου ελεγε αυτα ειναι ανωμαλιες.χοχοχο

12 χρονια ε??? με αυτες τις συνθηκες??? γιατι ρε φιλε... :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
oι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν για να μην πεσουν
σε καμια υπερ φακλανα που λεγεται μουνιτσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
12 χρονια ε??? με αυτες τις συνθηκες??? γιατι ρε φιλε... :think:

[URL unfurl="true"]http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%BC%CE%B1%CE%B6%CE%BF%CF%87%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82[/url]


oι αντρες πληρωνουν για να γαμησουν για να μην πεσουν
σε καμια υπερ φακλανα που λεγεται μουνιτσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε μου γιατι τετοια επιθεση στη μουνιτσα τελευταια? Δε λεω απο εσενα μονο, γενικα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Καμια πικρα τυπε μου
ηθελε να παντρευτει και το εκανε
τωρα τι μετανιωνει?  :grin: Να κοιταξει
να δει πως μπορει να στειλει στο διαολο
την πατσαβουρα οσο πιο αναιμακτα γινεται
και τελειωσε το παραμυθι.  ;) Αλλα να μην μετανιωνει
για πραγματα που ηθελε και εκανε... δειχνει ανισοροπια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πόσα κιλά να είναι η Μουνίτσα ?

Ογδόντα ?

Αλλος την ειπε ετσι τυπε οχι εγω  :2funny: :2funny: :2funny:

αλλα ηταν γαματο "κατι βρωμοελλεηνιδες λεει υπερφακλανες που το παιζουνε γαματες και ομιλιτικες " ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ τι θεος ηταν αυτος ο τυπος και δεν ξερω και σε ποιο θρεντ το γραψε να το ψαξω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom