Νέα

Γιατί αποφάσισα να γαμήσω βίζιτα στα 22

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Antikomformistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 417
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.259
Κριτικές
2
Like
2.044
Πόντοι
216
μηπως ο τυπος ειναι απλα δοκιμος και μας δουλευει? :confused:
αλλα ξεχασα,μας ειπε πως ειναι σε γραφειο....οποτε καταλαβαινω....καταραμενη ρουτινα.
γενικως, ο στρατος ειναι μια τοξικη κατασταση....απ' οπου και να την πιασεις...

μονο που ξυπνας απο τις 6 και φορας καθε μερα αυτες τις μαλακιες στολες :confused: :confused: :confused:
αμα μεχρι να βγεις στην προωρη συνταξη κανεις αγγαρεια,τι να την κανεις τη συνταξη....θα εχει φυγει ετσι η ζωη.

ισως μια αλλαγη επαγγελματικου προσανατολισμου του εδινε την απαραιτητη ωθηση στην κοινωνικη αλληλεπιδραση με τα γυναια
...κατα βαθος πιστευω οτι λυπαται τον εαυτο του για το το δρομο που επιλεξε.....
αυτο του δημιουργει μια αισθηση γενικευμενου ξενερωματος...και ψυχολογικη δυσκαμψια :confused:
Εδώ θα διαφωνήσω φίλε.
Ο Στρατός, δεν είναι "πιάνω δουλειά στην οικοδομή και αν δεν αντέχω πάω για υπάλληλος".
Αν δε μιλάμε για στρατεύσιμο, που σε ένα-δυο χρονάκια θα είναι πολίτης, και πάει γιατί δε μπορεί να κάνει αλλιώς, και δικαίως μπορεί να δεί το όλο θέατρο του παραλόγου σαν κάτι τοξικό, όσοι πάνε για πενταετία/μονιμότητα, το επιλέγουν συνειδητά. ΘΕΛΟΥΝ να ξυπνάνε στις 5, να φοράνε τη στολή, να έχουν την ρουτίνα του στρατού, είτε γραφείο είτε μονάδα, είτε πλοίο είτε όπου τους στείλουν. Το αν αργότερα ξενερώσουν και το μετανοιώσουν, δεν είναι απαραίτητα σημάδι εσωτερικής βελτίωσης. Στις περισσότερες περιπτώσεις, απλά δεν βρίσκουν το στρατό αρκετά μάχιμο για τα γούστα τους και τη ρουτίνα βαρετή για αυτό που ήλπιζαν οτι θα βρούν.
Δεν είναι τυχαίο οτι αφήνουν 17χρονα πιτσιρίκια να δηλώσουν εθελοντές για πενταετείς ή να δηλώσουν στρατιωτική σχολή, ενώ ακόμα δεν τους επιτρέπεται να ψηφίσουν, να πιούν, να καπνίσουν και να μπουρδελιάσουν, αν πάμε με το γράμμα του νόμου.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Οχι να φλερταρουν ρε φιλε...εγω οτι καλυτερο μπορουσα εχω κανει,ξοδεψα πολυ χρονο,πολυ χρημα,υποβαθμιστικα πολυ για να φτασω το επιπεδο τους,γαμηθηκα ψυχολογικα...αφηνω το φλερτ για νεοτερες γενιες που εχουν ορεξη και διαθεση για τραβηγματα.

ο αγωνας συνεχιζεται τυπε, μη μασας...

μεχρι να κλεισουμε τα ματια μας.

τι νοημα θα ειχε η ζωη χωρις γυναικες? :confused:
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
ο αγωνας συνεχιζεται τυπε, μη μασας...

μεχρι να κλεισουμε τα ματια μας.

τι νοημα θα ειχε η ζωη χωρις γυναικες? :confused:
Καλα,δεν θα πεθανουμε κιολας,προεχει η υγεια η καλη ψυχολογια...και γενικα να βλεπεις ανταποκριση απο την οποια προσπαθεια κανεις,διαφορετικα οδηγησαι σε αυτο εδω το σαιτ
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
.
κατηγορια αλφαβητα δεν υπαρχει τυπε?:dancing: παν μετρον αριστον :undecided:

δηλαδη εκει εξω δεν υπαρχουν ευκαιρες καριολιτσες -μη εκδιδομενες?
ωστοσο, επιβεβαιωνω πως καποιες γυναικες σημερα δε θελουν αντρες με ισχυρη προσωπικοτητα.
για να μην πω πως θελουν και κατωτερους(για σχεση ετσι,οχι πως δε γαμιουνται γενικα!)
για μενα ο βητας ειναι το αβουλο ον,ο νεροκουβαλητης,το θυμα της μοδας των καιρων,και ας εχει φουσκωσει απο αναβολικα.
ο αλφας εχει δικη του αποψη και δεν αλλαζει ολιστικα τον τροπο ζωης του με βαση ποια καριολιτσα γνωριζει η τις επιταγες της εποχης.

φυσικα ,ομως, υπαρχουν και υγιεις σχεσεις οπου η καθε πλευρα αναγνωριζει και επιτελει το ρολο της!
...μην τα ισοπεδωνουμε ολα:coffee::confused:
Σωστος τυπαρα μου!
Δεν εχει να κανει με το ποσο τουμπανο ειναι καποιος,ο χαρακτηρισμος του ως αλφα η βητα "αρσενικου"
Ολα αυτα ειναι και παλι ταμπελες που αγγιζουν ακρα.Ελα μου ντε "Αλφαβητα" κατηγορια δεν υπαρχει;
Μονο τα ακρα του αλφα male (James Bond) η του του βητα(cuckold looser τυπου Ben Stiller στα πεθερικα της συμφορας;)

Νομιζω ο στρατιωτικος μας εχει κολλημα που οφειλεται στο φοβο προσεγγισης της γυναικας.
Υπαρχουν ανθρωποι που οντας πολυ αυστηροι με τον εαυτο τους ειναι και με τους αλλους.
Συχνα τελειομανεις στις αθλητικες η ακαδημαικες επιδοσεις τους.
Επισης ακαμπτα προσκολλημενοι σε ηθικους κωδικες.
Ενας ανθρωπος που εχει αυτα τα χαρακτηριστικα δυσκολευεται πολυ να προσεγγισει τη γυναικα της οποιας ο λογος εχει την παρακατω (αν)αντιστοιχια με την πραγματικοτητα:

"Ενοχλεις ρε ανθρωπε.Φυγε μην καλεσω την αστυνομια"στο καμακι="ειμαι πολυ μουναρος,πως τολμησες να διαννοηθεις οτι εχεις ελπιδες μαζι μου;"

"Δε θελω να προχωρησουμε γρηγορα,θελω χρονο να σε γνωρισω"=αυτη τη περιοδο με γαμαει ηδη ενας ψωλαρας που με κρατα σε αναμενα καρβουνα επειδη με απαξιωνει.Επειδη δε θελω μια απο τα ιδια και θελω να κανω σωστη επιλογη,εχω αναγκη να σε πιστεψω.Πουτσα εχω να με γαμησει για την ωρα.Μπες στην αναμονη"

"Δεν εχω ξαναδει ηλιοβασιλεμμα με τοσο ρομαντικο ανδρα...νομιζω σ αγαπω"
Προσθεσε τωρα το εξης στη φραση:
"Δεν εχω ξαναδει ηλιοβασιλεμμα με ανδρα.Που να δω οταν με εχει βαλει κατω να ξεσκιζει τη μουνα μου;

"Εισαι μοναδικος για μενα"=εισαι ο μονος που μου εδωσε τοση αξια.Οι αλλοι με γαμησαν με απατησαν κι εφυγαν.
"Δε σε αλλαζω με κανεναν"=απ οσους με γαμανε εσενα θελω να κρατησω
"Ειμαι ερωτευμενη με τα ματια σου"=την εχεις μικροτερη απο εκεινους που εκανα one night stand η επελεξα να μη το συνεχισω μαζι τους
"Θελω να κανω τα παιδια σου"=σου αξιζει ο τιτλος του μαλακα με περικεφαλαια.
Μολις κανω τα παιδακια και μεγαλωσουν λιγο θα σε εχω να μας φροντιζεις ολους ενω αλλος θα με γαμαει

Πως λοιπον ο μπεσαλης ευαισθητος και ντομπρος στρατιωτικος μας που ολα θα τα εκλαμβανει "τοις μετρητοις" και φυσικα η απορριψη θα του κοστιζει πολλα περισσοτερα απο την επιτυχια να προσεγγισει ανετα γυναικα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.032
Κριτικές
20
Like
27.121
Πόντοι
8.346
.

Σωστος τυπαρα μου!
Δεν εχει να κανει με το ποσο τουμπανο ειναι καποιος,ο χαρακτηρισμος του ως αλφα η βητα "αρσενικου"
Ολα αυτα ειναι και παλι ταμπελες που αγγιζουν ακρα.Ελα μου ντε "Αλφαβητα" κατηγορια δεν υπαρχει;
Μονο τα ακρα του αλφα male (James Bond) η του του βητα(cuckold looser τυπου Ben Stiller στα πεθερικα της συμφορας;)

Νομιζω ο στρατιωτικος μας εχει κολλημα με το φοβο προσεγγισης της γυναικας.
Υπαρχουν ανθρωποι που οντας πολυ αυστηροι με τον εαυτο τους ειναι και με τους αλλους.
Συχνα τελειομανεις στις αθλητικες η ακαδημαικες επιδοσεις τους.
Επισης ακαμπτα προσκολλημενοι σε ηθικους κωδικες.
Ενας ανθρωπος που εχει αυτα τα χαρακτηριστικα δυσκολευεται πολυ να προσεγγισει τη γυναικα της οποιας ο λογος εχει την παρακατω (αν)αντιστοιχια με την πραγματικοτητα:

"Ενοχλεις ρε ανθρωπε.Φυγε μην καλεσω την αστυνομια"στο καμακι="ειμαι πολυ μουναρος,πως τολμησες να διαννοηθεις οτι εχεις ελπιδες μαζι μου;"

"Δε θελω να προχωρησουμε γρηγορα,θελω χρονο να σε γνωρισω"=αυτη τη περιοδο με γαμαει ηδη ενας ψωλαρας που με κρατα σε αναμενα καρβουνα επειδη με απαξιωνει.Επειδη δε θελω μια απο τα ιδια και θελω να κανω σωστη επιλογη,εχω αναγκη να σε πιστεψω.Πουτσα εχω να με γαμησει για την ωρα.Μπες στην αναμονη"

"Δεν εχω ξαναδει ηλιοβασιλεμμα με τοσο ρομαντικο ανδρα...νομιζω σ αγαπω"
Προσθεσε τωρα το εξης στη φραση:
"Δεν εχω ξαναδει ηλιοβασιλεμμα με ανδρα.Που να δω οταν με εχει βαλει κατω να ξεσκιζει τη μουνα μου;

"Εισαι μοναδικος για μενα"=εισαι ο μονος που μου εδωσε τοση αξια.Οι αλλοι με γαμησαν με απατησαν κι εφυγαν.
"Δε σε αλλαζω με κανεναν"=απ οσους με γαμανε εσενα θελω να κρατησω
"Ειμαι ερωτευμενη με τα ματια σου"=την εχεις μικροτερη απο εκεινους που εκανα one night stand η επελεξα να μη το συνεχισω μαζι τους
"Θελω να κανω τα παιδια σου"=σου αξιζει ο τιτλος του μαλακα με περικεφαλαια.
Μολις κανω τα παιδακια και μεγαλωσουν λιγο θα σε εχω να μας φροντιζεις ολους ενω αλλος θα με γαμαει

Πως λοιπον ο μπεσαλης ευαισθητος και ντομπρος στρατιωτικος μας που ολα θα τα εκλαμβανει "τοις μετρητοις" και φυσικα η απορριψη θα του κοστιζει πολλα περισσοτερα απο την επιτυχια να προσεγγισει ανετα γυναικα;
Αλήθειες με τον troubaman
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
πραγματικά το όλο θέμα είναι για ψυχολόγο... τόσο διαστρεβλωμένη εικόνα της πραγματικότητας....
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ήθελα να πω κάτι ακόμα, προχθές είχα βγει με κάτι φιλαράκια (όχι συνάδελφοι) οι οποίοι ασχολούνται πολύ με τα σοσιαλ και γαμανε πολύ καλά θα έλεγα απ αυτά. Είχαμε κάτσει να πιούμε καφέ και κάθε 2-3 λεπτά χτυπούσε το κινητό ενός "γκλιν γκλιν", ήταν μηνύματα απ τη γκομενα, του λέω σε κάποια φάση "Γραψτη στα αρχιδια σου ρε μαλακα μιλάμε τώρα εδώ", μου απαντάει "Δε γίνεται φίλε αν δεν απαντήσω θα βρω το μπελά μου μετά, θα πέσει ανάκριση" και σκέφτηκα από μέσα μου "Πόσο μουνοδουλος παιζει να σαι". Αυτό είναι που δεν θέλω, να εχω μπάστακα πάνω απ το κεφάλι μου δε μπορώ. Στη φάση που βρίσκομαι τις γυναίκες(εκτός της δουλειάς) μόνο για γαμησι τις θέλω, δε γουστάρω να με πρήζουν με τα ψυχολογικά τους. Και δεν γενικευω το 80% περίπου έχει την ίδια συμπεριφορά, το υπόλοιπο 20% είναι κυρίως κορίτσια από επαρχία.
Tα σαψαλοειδή ναυάγια που σου γαβγίζουν εδώ μέσα και σε στέλνουν σε ψυχολόγο, είναι όλοι εκείνοι που, εκτός του ότι έχουν να γαμήσουν τσάμπα εμφανίσιμη γκόμενα από την αρχή της χιλιετίας, θα έδιναν μέχρι και το νεφρό τους για να βρίσκονται στη θέση των φίλων σου. Να έχουν δηλαδή ένα οποιοδήποτε μουνί κι ας τους κάνει το ζβέρκο σαγρέ από το κατραπακίδι (χώρια που δεν θα είχαν πρόβλημα να το πληρώνουν και χρυσό κιόλας:2funny:). Ειδικά οι παντρεμένοι εξ’ αυτών, έχουν από 2-3 «τατού» MITSUKO/MIGATO στη πλάτη και στους ώμους.:2funny:

Κάνε μια βόλτα από τα νήματα των κορασίδων και θα δεις όλο σχεδόν το σκυλολόι παρατεταγμένο, να θεοποιεί γιαγιάδες και λοιπές φακλανοκάμπιες. Γράφ’ τους λοιπόν στα παπάρια σου και προχώρα παρακάτω.:wink:
 

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Μάλλον δεν έχεις πάει ποτέ με κανονική γυναίκα..

Πλάκα μου κάνεις ρε φίλε?

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα..
Αυτό που έβγαλες και συμπέρασμα για μένα έλεος,τι πάει να πει κανονική ρε φίλε η ιερόδουλη δε είναι κανονικη γυναίκα και άνθρωπος?όπως κάνεις σεξ με μια έξω έτσι κανείς και με τη ιερόδουλη,η μόνη διαφορά είναι η περισσότερη ώρα σεξ με τη έξω, αλλά και πάλι το ίδιο σχεδόν είναι μη ξεγελιέσαι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
και να γιατί δεν θα γαμήσετε ποτέ χωρίς χρήμα...
σχόλια εμετικά, λίγες αράδες που δείχνουν ότι τα συμπλέγματα κάνουν πάρτι.
είμαι σίγουρος πως ανήκετε στην κατηγορία αυτών που και τα κορίτσια εδώ μέσα (ορθώς) ρίχνουν άκυρα...
Δεν θα γα
και να γιατί δεν θα γαμήσετε ποτέ χωρίς χρήμα...
σχόλια εμετικά, λίγες αράδες που δείχνουν ότι τα συμπλέγματα κάνουν πάρτι.
είμαι σίγουρος πως ανήκετε στην κατηγορία αυτών που και τα κορίτσια εδώ μέσα (ορθώς) ρίχνουν άκυρα...
Απορρίπτεται λόγω εμφάνισης αυτές δεν κάνουν καν στο κόπο να γνωρίσουν κάποιους από δω μεσα
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
κατηγορια αλφαβητα δεν υπαρχει τυπε?:dancing: παν μετρον αριστον :undecided:

δηλαδη εκει εξω δεν υπαρχουν ευκαιρες καριολιτσες -μη εκδιδομενες?
ωστοσο, επιβεβαιωνω πως καποιες γυναικες σημερα δε θελουν αντρες με ισχυρη προσωπικοτητα.
για να μην πω πως θελουν και κατωτερους(για σχεση ετσι,οχι πως δε γαμιουνται γενικα!)
για μενα ο βητας ειναι το αβουλο ον,ο νεροκουβαλητης,το θυμα της μοδας των καιρων,και ας εχει φουσκωσει απο αναβολικα.
ο αλφας εχει δικη του αποψη και δεν αλλαζει ολιστικα τον τροπο ζωης του με βαση ποια καριολιτσα γνωριζει η τις επιταγες της εποχης.

φυσικα ,ομως, υπαρχουν και υγιεις σχεσεις οπου η καθε πλευρα αναγνωριζει και επιτελει το ρολο της!
...μην τα ισοπεδωνουμε ολα:coffee::confused:

Κατηγορία ανδρα Αλφα-Βητα ΔΕΝ υπάρχει τυπε ...

Υπάρχει όμως κατηγορία γυναικών με μυαλό
που αντιλαμβάνεται ότι για να κρατήσει η σχέση πρέπει
να σε αφησει ναι είσαι εσύ ο Άλφα και αυτή η Βήτα

Όλα τα υπολοιπα είναι μαλακιες ...
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
.

Σωστος τυπαρα μου!
Δεν εχει να κανει με το ποσο τουμπανο ειναι καποιος,ο χαρακτηρισμος του ως αλφα η βητα "αρσενικου"
Ολα αυτα ειναι και παλι ταμπελες που αγγιζουν ακρα.Ελα μου ντε "Αλφαβητα" κατηγορια δεν υπαρχει;
Μονο τα ακρα του αλφα male (James Bond) η του του βητα(cuckold looser τυπου Ben Stiller στα πεθερικα της συμφορας;)

Νομιζω ο στρατιωτικος μας εχει κολλημα που οφειλεται στο φοβο προσεγγισης της γυναικας.
Υπαρχουν ανθρωποι που οντας πολυ αυστηροι με τον εαυτο τους ειναι και με τους αλλους.
Συχνα τελειομανεις στις αθλητικες η ακαδημαικες επιδοσεις τους.
Επισης ακαμπτα προσκολλημενοι σε ηθικους κωδικες.
Ενας ανθρωπος που εχει αυτα τα χαρακτηριστικα δυσκολευεται πολυ να προσεγγισει τη γυναικα της οποιας ο λογος εχει την παρακατω (αν)αντιστοιχια με την πραγματικοτητα:

"Ενοχλεις ρε ανθρωπε.Φυγε μην καλεσω την αστυνομια"στο καμακι="ειμαι πολυ μουναρος,πως τολμησες να διαννοηθεις οτι εχεις ελπιδες μαζι μου;"

"Δε θελω να προχωρησουμε γρηγορα,θελω χρονο να σε γνωρισω"=αυτη τη περιοδο με γαμαει ηδη ενας ψωλαρας που με κρατα σε αναμενα καρβουνα επειδη με απαξιωνει.Επειδη δε θελω μια απο τα ιδια και θελω να κανω σωστη επιλογη,εχω αναγκη να σε πιστεψω.Πουτσα εχω να με γαμησει για την ωρα.Μπες στην αναμονη"

"Δεν εχω ξαναδει ηλιοβασιλεμμα με τοσο ρομαντικο ανδρα...νομιζω σ αγαπω"
Προσθεσε τωρα το εξης στη φραση:
"Δεν εχω ξαναδει ηλιοβασιλεμμα με ανδρα.Που να δω οταν με εχει βαλει κατω να ξεσκιζει τη μουνα μου;

"Εισαι μοναδικος για μενα"=εισαι ο μονος που μου εδωσε τοση αξια.Οι αλλοι με γαμησαν με απατησαν κι εφυγαν.
"Δε σε αλλαζω με κανεναν"=απ οσους με γαμανε εσενα θελω να κρατησω
"Ειμαι ερωτευμενη με τα ματια σου"=την εχεις μικροτερη απο εκεινους που εκανα one night stand η επελεξα να μη το συνεχισω μαζι τους
"Θελω να κανω τα παιδια σου"=σου αξιζει ο τιτλος του μαλακα με περικεφαλαια.
Μολις κανω τα παιδακια και μεγαλωσουν λιγο θα σε εχω να μας φροντιζεις ολους ενω αλλος θα με γαμαει

Πως λοιπον ο μπεσαλης ευαισθητος και ντομπρος στρατιωτικος μας που ολα θα τα εκλαμβανει "τοις μετρητοις" και φυσικα η απορριψη θα του κοστιζει πολλα περισσοτερα απο την επιτυχια να προσεγγισει ανετα γυναικα;


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: το τελειο ψυχογραφημα!

Τρουμπα εισαι πρεζα! ωστοσο θεωρω πως αυτος ο τυπος στρατιωτικου σπανιζει στις μερες μας!
με εξαιρεση αυτους που βγαινουν απο ανωτατες σχολες οπως ΣΑΑΣ κλπ,οι υπολοιποι ειναι λιγο σταρχιδια τους.
+οτι οι ειδικοδυναμιτες παιζουν μεγαλη μπαλα στη νυχτα! αλλα δυστυχως αυτοι ειναι ελαχιστοι!

οι κοινος τοπος ολων των στρατιωτικων βεβαια ειναι το κερατο :confused: ειτε εχουν ηθικες αρχες,ειτε ειναι σκουπιδια.
λιγο το ωραριο,λιγο οι μεταθεσεις,λιγο η οικονομικη καβατζα που απλοχερα -ΚΑΚΩΣ- προσφερουν!
δε θελει και πολυ μια καριολα για να σε πατησει σα ..χαλί!

θυμαμαι απο Εβρο ιστοριες στις σκοπιες με στελεχη να μου λενε τον πονο τους! δεν κανω πλακα !
ειδικα μια ψυχουλα ,οπου η δικη του τον κερατωσε και με στελεχη και με φανταρους.
....και προσπαθουσε να βγαλει διαζυγιο:confused: ο τυπος το ειχε ριξει στο ποτο και τα κωλομπαρα.
στις σκοπιες ακουγαμε Γονιδη και εκανε μια φορα σολο παρασταση,δεν αντεξα να μη τον βγαλω βιντεακι!

μεχρι σημερα το διατηρω στη μνημη του κινητου μου,οι καλυτερες σκοπιες που εχω κανει ηταν μαζι του.
καλη του ωρα :confused: καμια φορα σκεφτομαι να του στειλω,απλα για να δω πως ειναι...:undecided:
οταν ζυγωνε η ωρα της απολυσης στη Θεσσαλονικη και πηγα στο 424 για ακτινες,
...οι τσιμπουκαρες που εβλεπα μ'εκαναν να αναρωτιεμαι! ειχε καποιες κορες,αλλα οι περισσοτερες ηταν γυναικες τους..!
πηγαιναν βαμμενες σαν εκδιδομενες ΠΙΑΤΣΑΣ ! :wanker:

:confused: :confused: :confused: οσοι ειστε στρατιωτικοι μην κανετε το λαθος να παντρευτειτε, ειδικα σε μικρη ηλικια :jerking:

με το backround που εχετε,θα επρεπε να ειστε απο τους μεγαλυτερες χυστες !
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Κατηγορία ανδρα Αλφα-Βητα ΔΕΝ υπάρχει τυπε ...

Υπάρχει όμως κατηγορία γυναικών με μυαλό
που αντιλαμβάνεται ότι για να κρατήσει η σχέση πρέπει
να σε αφησει ναι είσαι εσύ ο Άλφα και αυτή η Βήτα

Όλα τα υπολοιπα είναι μαλακιες ...

η μεγαλυτερα καβλα ειναι να την αφησεις να πιστεψει οτι εισαι ωμεγα....

και μετα να αρχισουν τα γλεντια.... :wanker: :wanker: εκει να δεις ποσο ωραια θα κολλησει η σχεση!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
συνεχίζεις να επιβεβαιώνεις το γεγονός ότι δεν ξέρεις απολύτως τίποτα από γυναίκες. Και δεν πρόκειται να το μάθεις στα μπουρδέλα να είσαι σίγουρος.

Δυστυχώς παίκτη είσαι το τυπικό δείγμα μπακουριού που βρίσκει κανείς στην Ελλάδα. Και όταν ήμουν εγώ στην ηλικία σου, τα μπακούρια είχαν ακριβώς τα δικά σου χαρακτηριστικά:
- Περιμένεις να βρεις μία γυναίκα που θα έχει κορμί πορνοστάρ και μάλιστα περιμένεις αυτή να κάνει την πρώτη κίνηση όπως στις (πολλές υποθέτω) τσόντες που βλέπεις
- Πιστεύεις ότι η σεξουαλική ζωή σου θα είναι όπως στις τσόντες, με παρτούζες, αεροπλανικά, βυζάρες, κωλάρες και ξενερώνεις στην ιδέα ότι θα είναι κάτι κατώτερο
- Δε μιλάς σε γυναίκες που δεν είναι όπως οι πορνοστάρ (δηλαδή σε καμία) ακόμη και αν ενδιαφέρονται αυτές για σένα και φαντασιώνεσαι μόνο κάτι υπέρμουνα που δε σε βλέπουν καν.

Όπως στο ξανάγραψα όλα αυτά τα λάθη που κάνεις τώρα θα τα μετανιώσεις σε λίγα χρόνια. Δε φταίνε οι γυναίκες, ούτε οι σχέσεις στα 23 είναι σκλαβιά. Εσύ φταις που είσα κότα και φοβάσαι να ζήσεις τη ζωή σου επειδή θα σου χαλάσει η φαντασίωση.
Γιατί ρε φίλε σου είπε ότι θέλει πανέμορφες μόνο και αλλιώς δε πάει με πιο μέτριες ?σε πληροφορω γνωρίζω αγόρια, που και τη πρώτη κίνηση κάναν και σε κοπέλες που μόνο πανέμορφες δε τις έλεγες,παρόλα αυτά ούτε το φάσωμα που έκανε το παιδί δε κάναν,ηλικίες τα παιδιά 25 έως 27,οπότε μη λες γενικότητες ότι αυτοί που δε βρίσκουν είναι γιατί δε κάνουν το πρώτο βήμα και γιατι θέλουν μονο όμορφες,και με πιο μέτριες δε πανε.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.623
Πόντοι
1.056
φυσικα ,ομως, υπαρχουν και υγιεις σχεσεις οπου η καθε πλευρα αναγνωριζει και επιτελει το ρολο της!

Ετσι, απλα για να κανεις υγιης σχεση πρεπει να βρεις υγιης πνευματικα γυναικα που θα αναγνωριζει και τον ρολο της (οπως τις γυναικες παλαιας κοπης)

Γιαυτο ειναι πολυ σπανιο να υπαρχει επιτυχημενη σχεση στην εποχη μας.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: το τελειο ψυχογραφημα!

Τρουμπα εισαι πρεζα! ωστοσο θεωρω πως αυτος ο τυπος στρατιωτικου σπανιζει στις μερες μας!
με εξαιρεση αυτους που βγαινουν απο ανωτατες σχολες οπως ΣΑΑΣ κλπ,οι υπολοιποι ειναι λιγο σταρχιδια τους.
+οτι οι ειδικοδυναμιτες παιζουν μεγαλη μπαλα στη νυχτα! αλλα δυστυχως αυτοι ειναι ελαχιστοι!

οι κοινος τοπος ολων των στρατιωτικων βεβαια ειναι το κερατο :confused: ειτε εχουν ηθικες αρχες,ειτε ειναι σκουπιδια.
λιγο το ωραριο,λιγο οι μεταθεσεις,λιγο η οικονομικη καβατζα που απλοχερα -ΚΑΚΩΣ- προσφερουν!
δε θελει και πολυ μια καριολα για να σε πατησει σα ..χαλί!

θυμαμαι απο Εβρο ιστοριες στις σκοπιες με στελεχη να μου λενε τον πονο τους! δεν κανω πλακα !
ειδικα μια ψυχουλα ,οπου η δικη του τον κερατωσε και με στελεχη και με φανταρους.
....και προσπαθουσε να βγαλει διαζυγιο:confused: ο τυπος το ειχε ριξει στο ποτο και τα κωλομπαρα.
στις σκοπιες ακουγαμε Γονιδη και εκανε μια φορα σολο παρασταση,δεν αντεξα να μη τον βγαλω βιντεακι!

μεχρι σημερα το διατηρω στη μνημη του κινητου μου,οι καλυτερες σκοπιες που εχω κανει ηταν μαζι του.
καλη του ωρα :confused: καμια φορα σκεφτομαι να του στειλω,απλα για να δω πως ειναι...:undecided:
οταν ζυγωνε η ωρα της απολυσης στη Θεσσαλονικη και πηγα στο 424 για ακτινες,
...οι τσιμπουκαρες που εβλεπα μ'εκαναν να αναρωτιεμαι! ειχε καποιες κορες,αλλα οι περισσοτερες ηταν γυναικες τους..!
πηγαιναν βαμμενες σαν εκδιδομενες ΠΙΑΤΣΑΣ ! :wanker:

:confused: :confused: :confused: οσοι ειστε στρατιωτικοι μην κανετε το λαθος να παντρευτειτε, ειδικα σε μικρη ηλικια :jerking:

με το backround που εχετε,θα επρεπε να ειστε απο τους μεγαλυτερες χυστες !
αυτό το "ειδικοδυναμίτης" να δεις που το έχω ξανακούσει...
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
αυτό το "ειδικοδυναμίτης" να δεις που το έχω ξανακούσει...

τυπε δε ξερω αν με θεωρεις κλωνο..! :confused:

αλλα βλεπω τον μεγαλο ΑΡΗ στο πρωτο επισημο φιλικο της χρονιας :wanker:


εχεις αλλα 50 λεπτα για να βγαλεις τα πορισματα σου,

θα τα μελετησω με ιδιαιτερη σπουδη :headbaning2:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
τυπε δε ξερω αν με θεωρεις κλωνο..! :confused:

αλλα βλεπω τον μεγαλο ΑΡΗ στο πρωτο επισημο φιλικο της χρονιας :wanker:


εχεις αλλα 50 λεπτα για να βγαλεις τα πορισματα σου,

θα τα μελετησω με ιδιαιτερη σπουδη :headbaning2:
αποκλείεται !!
ξεκινάω μια μαλακία στο disney+ σε 10' :confused: θα το δώσω στον @athinaios44 που είναι βασικό στέλεχος της επιστημονικής ομάδας του μπου να αποφανθεί...
γαμήστε τους (με ποιους παίζετε?)
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Γιατί ρε φίλε σου είπε ότι θέλει πανέμορφες μόνο και αλλιώς δε πάει με πιο μέτριες ?σε πληροφορω γνωρίζω αγόρια, που και τη πρώτη κίνηση κάναν και σε κοπέλες που μόνο πανέμορφες δε τις έλεγες,παρόλα αυτά ούτε το φάσωμα που έκανε το παιδί δε κάναν,ηλικίες τα παιδιά 25 έως 27,οπότε μη λες γενικότητες ότι αυτοί που δε βρίσκουν είναι γιατί δε κάνουν το πρώτο βήμα και γιατι θέλουν μονο όμορφες,και με πιο μέτριες δε πανε.
εγώ αυτά τα συμπεράσματα έβγαλα.

για αυτούς που λες ότι τρώνε άκυρα. Παίκτη ούτε ο Σπαλιάρας δεν έχει ποσοστό 100%. Εννοείται ότι θα φας τα άκυρά σου για την πλειοψηφία των αντρών τα άκυρα είναι περισσότερα απο τις επιτυχίες, όλοι το ξέρουν αυτό.
Το πρόβλημα του νηματοθέτη είναι ότι αντί να ριχτεί στη μάχη ,κοιτάζει να βγει ελεύθερος υπηρεσίας για να μην τραυματιστεί.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
αποκλείεται !!
ξεκινάω μια μαλακία στο disney+ σε 10' :confused: θα το δώσω στον @athinaios44 που είναι βασικό στέλεχος της επιστημονικής ομάδας του μπου να αποφανθεί...
γαμήστε τους (με ποιους παίζετε?)


με τη Νοτιγχαμ Πειραια !

και επειδη κερδισαμε στο ρελαντι,βλεπω να θυμωνει ο Ευαγγελος και θα τους κανει μεταγραφες..! :tooth:

ετσι αποκτουμε σοβαρο αντιπαλο ως προς τη διεκδικηση του πρωταθληματος του χρονου :headbaning2:

παρακαλω την επιστημονικη ομαδα προς αμεση εξιχνιαση ,

θα συνδραμω την προσπαθεια οποτεδηποτε μου ζητηθει:wanker:


 
Τελευταία τροποποίηση:

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
εγώ αυτά τα συμπεράσματα έβγαλα.

για αυτούς που λες ότι τρώνε άκυρα. Παίκτη ούτε ο Σπαλιάρας δεν έχει ποσοστό 100%. Εννοείται ότι θα φας τα άκυρά σου για την πλειοψηφία των αντρών τα άκυρα είναι περισσότερα απο τις επιτυχίες, όλοι το ξέρουν αυτό.
Το πρόβλημα του νηματοθέτη είναι ότι αντί να ριχτεί στη μάχη ,κοιτάζει να βγει ελεύθερος υπηρεσίας για να μην τραυματιστεί.
Κοίτα άμα δε μιλάς σε κοπέλες πολλές,αποτέλεσμα δε θα έχεις,να ξέρεις όμως τα παιδιά που σου λέω μίλησαν ο κάθενας σε 30 περίπου αλλά ούτε φάσωμα δε έκαναν,δε έχουν κάνει τίποτα,και μιλάμε για κοπέλες όχι μοντέλα χοντρουλες ασχημουλες στη φάτσα αλλά δε κάναν κάτι,αυτό σου λέω ότι όσοι δε βρίσκουν δε σημαίνει ότι δε μιλάνε και θέλουν ωραίες μόνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom