Νέα

Γειά σας!!! Anna.cim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna.cim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
To όνομα μου δεν βλέπω στην οθόνη του κινητού σου!
:rockon:
Είναι ο λόγος που υπάρχει ακόμα εδώ το προφίλ σου :cheesy:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα κανω sub στο OF σου και θα σου στειλω για ενα σοβαρο προσωπικο προβλημα που με ταλανιζει,αν μπορεις να μου πεις την αποψη σου.
Αν μπορώ να βοηθήσω γιατί όχι!!!!
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Είναι ο λόγος που υπάρχει ακόμα εδώ το προφίλ σου :cheesy:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν μπορώ να βοηθήσω γιατί όχι!!!!
θελει να του κανεις αυτο που δεν του κανουν οι αλλες......
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.875
Πόντοι
2.256
Γιατί θα καταργηθεί και θα πάρετε το καινούριο μου μέσα από την νέα σελίδα!! Εξάλλου ήταν ένας τρόπος μόνο ενημέρωσης για το τι συνέβη και όχι για άμεση επικοινωνία μαζί μου, όλα τα υπόλοιπα, προσωπικά και μη, μόνο στο OF
Κ που θα μάθουμε το καινούριο of εμείς που είχαμε ήδη συνδρομή;
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Κ που θα μάθουμε το καινούριο of εμείς που είχαμε ήδη συνδρομή;
Έχω γράψει στην πρώτη σελίδα, αλλά μην αγχώνεσαι, έχω λίστα όλους τους επί πληρωμή ακόλουθους μου και θα σας στείλω στο OF στον κάθε ένα σας λινκ για να μπείτε!!!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816

JohnnyG

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
12
Like
277
Πόντοι
20
Φίλοι συνφορουμίστες γειά σας- όπως έγραψα σε άλλο νήμα ειμαι νέος εδώ στο μπου αλλά θα πώ κι εγώ την άποψη μου, με αφορμή αυτό το νήμα, καθόσον διάβασα όλα τα πόστ του. Μήπως λοιπόν κάποιοι από εμάς γίναμε υπέρ του δέοντος επικριτικοί, τόσο για την κοπέλλα όσο και προς κάποιους άλλους? ( δεν αναφέρομαι στα σχόλια που είναι για χαβαλέ, καλοδεχούμενα). Η μεν κοπέλλα αυτό προσφέρει και με τις προυποθέσεις που βάζει- κάποιοι από εμάς γουστάρουν, κάποιοι όχι- ο καθένας μας έχει το βίτσιο του και τις προτιμήσεις του, ας μην αλληλοκατακρινόμαστε , κάποιοι όμως ξεφεύγουν νομίζω στους χαρακτηρισμούς.....
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Ακολουθεί δεύτερο σεντονακι έπειτα από τα πρωινά μηνύματα.
Το Only fans μου δεν είναι μόνο για γυμνό ή αισθησιακό περιεχόμενο, έρχονται εκεί και πολλοί που απλά τους αρέσεις σαν εικόνα, σαν άνθρωπος και σαν μια μικρή απόδραση στην καθημερινότητα τους, μιλάω με τους ακόλουθους μου. Συζητάμε διάφορα καθημερινά πράγματα, μου λένε τα προβλήματα τους και ότι τους απασχολεί, συμβουλεύω όσο μπορώ σε θέματα που αφορούν το σεξ και γενικά έχω μια έντονη διαδραστικοτητα με όλους τους στα ινμποξ. Δεν ανεβάζω δέκα φωτογραφίες την ημέρα και δέκα βίντεο, Οχι!!! Μπαίνοντας στο λογαριασμό μου απλά διασταυρωνουν ότι είμαι υπαρκτό πρόσωπο και από εκεί και πέρα ότι θέλει να δει ο καθένας μου το ζητάει σε ιδιωτική συνομιλία χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν θα ανεβάσω κάτι σε καθημερινή βάση στον τοίχο μου, όποτε μπορώ. Τα custom videos που μου ζητάνε κινούνται στα πλαίσια της λογικής και όχι ακραία πράγματα bdsm κτλ κτλ επίσης δεν μπαίνω σε ρόλο αφεντρας, δεν το έχω....! Κάποιοι ρωτήσατε να πω κάτι περίεργο που μου ζήτησαν, για κάποιους ίσως να μην είναι καθόλου, για μένα είναι και απαντώ :πελάτης ζήτησε να παραγγείλω φαγητό και να ανοίξω γυμνοστηθη στον ντελιβερα... Το έκανα; Ναι. Του άρεσε; Ναι, πολύ! Εμένα μου άρεσε; εφόσον άρεσε σε εκείνον, Ναι! Εννοείται δεν έγινε λαιβ αυτό για τεχνικές λεπτομέρειες τύπου ότι έπρεπε να εξηγήσω μετά στο παιδί την φάση όλη και με συγκατάθεση του να μπορέσω να στείλω το βίντεο και με θολωμένο το πρόσωπο του.
Επίσης για αποφυγή παρεξήγησης, την πρώτη βδομάδα που θα είναι δωρεάν ο λογαριασμός μου, μην περιμένετε να δείτε και πολλά πολλά, ότι υπάρχει εδώ θα μπει συν 5-10 φωτός και 3-4 βιντεάκια ακόμα. Όταν θα ξεκαθαρίσει το θέμα με τους επί πληρωμή και μη ακόλουθους, τότε θα αρχίζω να ανεβάζω τακτικά, νοήμων άνθρωποι είστε και καταλαβαίνετε ότι θα είναι άδικο να δουν τα πάντα οι περαστικοί! Φιλιά πολλά!!!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Φίλοι συνφορουμίστες γειά σας- όπως έγραψα σε άλλο νήμα ειμαι νέος εδώ στο μπου αλλά θα πώ κι εγώ την άποψη μου, με αφορμή αυτό το νήμα, καθόσον διάβασα όλα τα πόστ του. Μήπως λοιπόν κάποιοι από εμάς γίναμε υπέρ του δέοντος επικριτικοί, τόσο για την κοπέλλα όσο και προς κάποιους άλλους? ( δεν αναφέρομαι στα σχόλια που είναι για χαβαλέ, καλοδεχούμενα). Η μεν κοπέλλα αυτό προσφέρει και με τις προυποθέσεις που βάζει- κάποιοι από εμάς γουστάρουν, κάποιοι όχι- ο καθένας μας έχει το βίτσιο του και τις προτιμήσεις του, ας μην αλληλοκατακρινόμαστε , κάποιοι όμως ξεφεύγουν νομίζω στους χαρακτηρισμούς.....
Τύπε αυτή είναι η κοινωνία μας.. ακριβώς όμως.. είτε λόγω άγνοιας, είτε λόγω DNA , μας αρέσει να κράζουμε... Το οτιδήποτε!!!
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.849
Κριτικές
21
Like
10.996
Πόντοι
4.546
Συζητάμε διάφορα καθημερινά πράγματα, μου λένε τα προβλήματα τους και ότι τους απασχολεί, συμβουλεύω όσο μπορώ
Αυτό θα μπορούσες να το ξεκινήσεις και εδώ μέσα. Απλά λέω.
 

GTOwizard

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
121
Like
481
Πόντοι
21
Ακολουθεί δεύτερο σεντονακι έπειτα από τα πρωινά μηνύματα.
Το Only fans μου δεν είναι μόνο για γυμνό ή αισθησιακό περιεχόμενο, έρχονται εκεί και πολλοί που απλά τους αρέσεις σαν εικόνα, σαν άνθρωπος και σαν μια μικρή απόδραση στην καθημερινότητα τους, μιλάω με τους ακόλουθους μου. Συζητάμε διάφορα καθημερινά πράγματα, μου λένε τα προβλήματα τους και ότι τους απασχολεί, συμβουλεύω όσο μπορώ σε θέματα που αφορούν το σεξ και γενικά έχω μια έντονη διαδραστικοτητα με όλους τους στα ινμποξ. Δεν ανεβάζω δέκα φωτογραφίες την ημέρα και δέκα βίντεο, Οχι!!! Μπαίνοντας στο λογαριασμό μου απλά διασταυρωνουν ότι είμαι υπαρκτό πρόσωπο και από εκεί και πέρα ότι θέλει να δει ο καθένας μου το ζητάει σε ιδιωτική συνομιλία χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν θα ανεβάσω κάτι σε καθημερινή βάση στον τοίχο μου, όποτε μπορώ. Τα custom videos που μου ζητάνε κινούνται στα πλαίσια της λογικής και όχι ακραία πράγματα bdsm κτλ κτλ επίσης δεν μπαίνω σε ρόλο αφεντρας, δεν το έχω....! Κάποιοι ρωτήσατε να πω κάτι περίεργο που μου ζήτησαν, για κάποιους ίσως να μην είναι καθόλου, για μένα είναι και απαντώ :πελάτης ζήτησε να παραγγείλω φαγητό και να ανοίξω γυμνοστηθη στον ντελιβερα... Το έκανα; Ναι. Του άρεσε; Ναι, πολύ! Εμένα μου άρεσε; εφόσον άρεσε σε εκείνον, Ναι! Εννοείται δεν έγινε λαιβ αυτό για τεχνικές λεπτομέρειες τύπου ότι έπρεπε να εξηγήσω μετά στο παιδί την φάση όλη και με συγκατάθεση του να μπορέσω να στείλω το βίντεο και με θολωμένο το πρόσωπο του.
Επίσης για αποφυγή παρεξήγησης, την πρώτη βδομάδα που θα είναι δωρεάν ο λογαριασμός μου, μην περιμένετε να δείτε και πολλά πολλά, ότι υπάρχει εδώ θα μπει συν 5-10 φωτός και 3-4 βιντεάκια ακόμα. Όταν θα ξεκαθαρίσει το θέμα με τους επί πληρωμή και μη ακόλουθους, τότε θα αρχίζω να ανεβάζω τακτικά, νοήμων άνθρωποι είστε και καταλαβαίνετε ότι θα είναι άδικο να δουν τα πάντα οι περαστικοί! Φιλιά πολλά!!!
καλημέρα καταρχάς... δηλαδή εάν σου πω να παραγειλεις σε ένα συγκεκριμένο μαγαζί(καφέ,φαγητο κλπ) και να του ανοίξεις ολόγυμνη κ να φάει κ την μπριζόλα,γινετε?

υγ1! φτιάχνω ήδη βιογραφικό για ντελιβερας!

υγ2! εάν υπάρχει ντιλ είναι μονόδρομος για μένα το ονλιφανς να γίνω φανς σου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom