Νέα

Garage & Psychedelic Rock!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.287
Κριτικές
1
Like
160.935
Δεν ξέρω αν το εχει βάλει κάποιος αυτό που θα παραθέσω, γιατί μπήκα πρόσφατα εδώ και δεν έχω διαβάσει πάνω από 1,2 σελίδες, αλλα γουστάρω ιδιαίτερα..
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
19
Like
1.483
Πόντοι
6.835

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.287
Κριτικές
1
Like
160.935
Να ρωτήσω κάτι,κάνα παρτακι γίνεται πουθενά τέτοιου στυλ μουσικής η λόγω κορόνα σταμάτησαν πλεον...? Μέχρι πριν 1,5/2χρ κάτι παιζόταν σε αποθήκες κεντρικές ..Και λέω για πάρτυ, Γιατί μαγαζιά δεν υπάρχουν με τέτοια μουσικη..από το 2008 και μετά τουλάχιστον..
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
3.238
Να ρωτήσω κάτι,κάνα παρτακι γίνεται πουθενά τέτοιου στυλ μουσικής η λόγω κορόνα σταμάτησαν πλεον...? Μέχρι πριν 1,5/2χρ κάτι παιζόταν σε αποθήκες κεντρικές ..Και λέω για πάρτυ, Γιατί μαγαζιά δεν υπάρχουν με τέτοια μουσικη..
Μαγαζιά με τέτοια μουσική, κυρίως Εξάρχεια και Ψυρρη. Γκάζι στο Fox έκαναν αρκετά πάρτυ κατά καιρούς. Αν έχεις facebook όλο και κάποιο event θα βρεις, άμα μείνεις συντονισμένη. Εγώ δεν έχω λογαριασμό, αλλιώς θα σε κατεύθυνα καλύτερα
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Να ρωτήσω κάτι,κάνα παρτακι γίνεται πουθενά τέτοιου στυλ μουσικής η λόγω κορόνα σταμάτησαν πλεον...? Μέχρι πριν 1,5/2χρ κάτι παιζόταν σε αποθήκες κεντρικές ..Και λέω για πάρτυ, Γιατί μαγαζιά δεν υπάρχουν με τέτοια μουσικη..από το 2008 και μετά τουλάχιστον..
Ε όλο και κάτι έγινε. Όχι όμως όπως παλιά ή πριν τον covid. Αλλά έτσι όπως πάει τώρα θα δούμε πότε πάλι
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.287
Κριτικές
1
Like
160.935
Μαγαζιά με τέτοια μουσική, κυρίως Εξάρχεια και Ψυρρη. Γκάζι στο Fox έκαναν αρκετά πάρτυ κατά καιρούς. Αν έχεις facebook όλο και κάποιο event θα βρεις, άμα μείνεις συντονισμένη. Εγώ δεν έχω λογαριασμό, αλλιώς θα σε κατεύθυνα καλύτερα
Κορίτσι επειδη γεννήθηκα και εμένα μουσείο ακρόπολης, Ψυρρή ήταν δευτερο σπίτι μου.. είχε φοβερά στέκια με τέτοια μουσικη,αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχουν πια...Γκάζι πάλι το έχω φλωρια περισσότερο αλλά δεν ξέρω.. ? δεν έχω πάει ιδιαίτερα ,μου φαίνεται θα κανονίσω να σε πάρω ένα βράδυ ως νεολαία που είσαι να δείξεις στην γιαγιά ?(εμένα)τα must που παίζουν εγώ έχω μείνει στο 2010 ,μέχρι τότε παρταρα ανελέητα!!FB δε πολυμπαινω αρα δεν γνωρίζω για events
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.287
Κριτικές
1
Like
160.935
Ναι ρε συ πάνε οι ανεπανάληπτες παρταρες, μετά το 2008-2010 βασικά..
Ε όλο και κάτι έγινε. Όχι όμως όπως παλιά ή πριν τον covid. Αλλά έτσι όπως πάει τώρα θα δούμε πότε πάλι
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
3.238
Κορίτσι επειδη γεννήθηκα και εμένα μουσείο ακρόπολης, Ψυρρή ήταν δευτερο σπίτι μου.. είχε φοβερά στέκια με τέτοια μουσικη,αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχουν πια...Γκάζι πάλι το έχω φλωρια περισσότερο αλλά δεν ξέρω.. ? μου φαίνεται θα κανονίσω να σε πάρω ένα βράδυ ως νεολαία που είσαι να δείξεις στην γιαγιά (εμένα)τα must που παίζουν ,εγώ έχω μείνει στο 2010 ,μέχρι τότε παρταρα ανελέητα!!
Καλά μακάρι να ήταν έτσι οι γιαγιάδες! Χαχαχα
Μπορεί να έχουν κλείσει κιόλας γιατί κι εγώ μετά τον Covid δεν πολυβγαίνω βράδυ. Πιστεύω όμως οι ορίτζιναλ ροκάδες θα τη βρουν την άκρη τους και θα τη ξανανεβάσουν την κατάστα. Μένω συντονισμένη κι εγώ στο thread!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom