Νέα

Φορηγατζούδες-λεωφορειατζούδες-ταξιτζούδες. Δεν είναι τρελές καυλιάρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα givrgaras95
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Εμένα με καυλωνουν απίστευτα οι γυναίκες που οδηγανε φορτηγά νταλίκες και λεωφορεία, τις θεωρώ πιο έξυπνες από τις άλλες ελλεινιδες, πιο αντράκια, θα ήθελα να τα φτιάξω με φορτηγάτζου, εχω δει και τρελά μωράκια τώρα τελευταία, μια νταλικερισα στην εθνική προχθές με ρουμανικες πινακίδες,τρελό μωρό,ήταν σαν τη βίξα ζικουλινα, δε ξέρω,άμα ξαναδώ φορτηγάτζου θα την πέσω.Εχετε καθόλου εμπειριες με γυναίκες επαγγελματίες οδηγούς?
 

Cyberpunk24

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2023
Μηνύματα
2
Like
1
Πόντοι
0
Φίλε, θα σου κάνω μια κρίσιμη ερώτηση... γουστάρεις στραπόν?

Η πιο ωραία φορτηγατζού είναι λίγο πιο αρρενωπή από την Κωνσταντοπούλου
 
OP
OP
G

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Εγώ νομίζω θα κάνουν καλα γαμησια, για να οδηγούν φορτηγά και λεωφορεία! Οι πιο πολλές ελλεινιδες δεν θα μπορούσανε ούτε μπροστά να βάλουν ένα μεγάλο φορτηγο, άχρηστες εντελώς εινα, εκτός από τα μωρά τις επαγγελματίες οδηγους
 

Cyberpunk24

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2023
Μηνύματα
2
Like
1
Πόντοι
0
Εγώ νομίζω θα κάνουν καλα γαμησια, για να οδηγούν φορτηγά και λεωφορεία! Οι πιο πολλές ελλεινιδες δεν θα μπορούσανε ούτε μπροστά να βάλουν ένα μεγάλο φορτηγο, άχρηστες εντελώς εινα, εκτός από τα μωρά τις επαγγελματίες οδηγους
έχω μια θεία 65 χρονών κι οδηγάει ρεμούλκα... αν τολμάς, γάμα την
 
OP
OP
G

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Όχι εγώ έχω δει φορτηγάτζου αδυνάτουλα και κοντούλα, επίσης με φάνηκε πιο ευγενική και πρόθυμη να μιλάει,γιατί ήμουν και εγώ χαμένος σε ένα παράδρομο έπαιξα τα φώτα να ρωτήσουν που πάει ο δρόμος, και είδα ότι ήταν 35 άρα μουνιτσα..αυτη είναι γυναίκα λεω όχι αν τις χαζοβιολες τις ελλεινιδες που δε ξέρουν ούτε ποδήλατο να οδηγανε
 
OP
OP
G

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
μετράνε και αγρότισσες πάνω τρακτέρ γίγαντες, στα Φάρσαλα?
Εννοειτε❤️επίσης θα ήθελα να δω γυναίκες μπουλντοζιερηδες, δεν έχω δει ακόμα, η να οδηγανε οδοστροτητα η ασφαλτικού μηχάνημα, λεωφορειατζουδες έχω 3,4
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.953
Like
10.072
Πόντοι
2.606
Εννοειτε❤️επίσης θα ήθελα να δω γυναίκες μπουλντοζιερηδες, δεν έχω δει ακόμα, η να οδηγανε οδοστροτητα η ασφαλτικού μηχάνημα, λεωφορειατζουδες έχω 3,4
δε ξέρω και για Κοζάνη-Πτολεμαΐδα, αυτά τα θηρία που οδηγούν μέσα στα ορυχεία αν έχει και εκεί...

caterpillar-757f.jpeg.webp
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.953
Like
10.072
Πόντοι
2.606

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.945
Κριτικές
60
Like
24.522
Πόντοι
20.486
Εμένα με καυλωνουν απίστευτα οι γυναίκες που οδηγανε φορτηγά νταλίκες και λεωφορεία, τις θεωρώ πιο έξυπνες από τις άλλες ελλεινιδες, πιο αντράκια, θα ήθελα να τα φτιάξω με φορτηγάτζου, εχω δει και τρελά μωράκια τώρα τελευταία, μια νταλικερισα στην εθνική προχθές με ρουμανικες πινακίδες,τρελό μωρό,ήταν σαν τη βίξα ζικουλινα, δε ξέρω,άμα ξαναδώ φορτηγάτζου θα την πέσω.Εχετε καθόλου εμπειριες με γυναίκες επαγγελματίες οδηγούς?
Εγώ νομίζω θα κάνουν καλα γαμησια, για να οδηγούν φορτηγά και λεωφορεία! Οι πιο πολλές ελλεινιδες δεν θα μπορούσανε ούτε μπροστά να βάλουν ένα μεγάλο φορτηγο, άχρηστες εντελώς εινα, εκτός από τα μωρά τις επαγγελματίες οδηγους
Όχι εγώ έχω δει φορτηγάτζου αδυνάτουλα και κοντούλα, επίσης με φάνηκε πιο ευγενική και πρόθυμη να μιλάει,γιατί ήμουν και εγώ χαμένος σε ένα παράδρομο έπαιξα τα φώτα να ρωτήσουν που πάει ο δρόμος, και είδα ότι ήταν 35 άρα μουνιτσα..αυτη είναι γυναίκα λεω όχι αν τις χαζοβιολες τις ελλεινιδες που δε ξέρουν ούτε ποδήλατο να οδηγανε
Τύπε εσύ πρέπει να έχεις φάει τρελό άκυρο από Ελληνίδες :confused:
Τι φάση , Αλβανός κ έτσι ?
Καλή Κυριακή
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.953
Like
10.072
Πόντοι
2.606
Πλεον Οκτωβρη εχουμε καλοκαιρι:undecided-old::confused::confused::confused:Ετοιμαστηκες για χιονοδρομ εε παραλια:think::confused::confused::confused:
όχι, όλο λέω να βγω έξω αλλά με έχει πιάσει μουντ βαρύ φθινοπώρου
θα πάω για μπουγάτσα καυτή και μιλκομπούκαλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom