Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
τελικα το τελευταιο επιχειρημα του Τσιπρα περι "τρομοκρατησης του φοιτητικου κινηματος" κατερευσε!
Αποδειχτηκε οτι οι ΙΔΙΟΙ οι φοιτητες ειναι αυτοι που "τα σπανε" μεσα στα ιδρυματα!
ΑΥΤΗ ειναι η ΦΑΡΑ των φοιτητων που βγαζουν τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΑΕΙ τυπου Παντειο κλπ!
Αντε να βρεθει επιτελους μια κυβερνηση να κλεισει μερικα απο αυτα! Ετσι κι αλλιως ΑΧΡΗΣΤΑ ειναι! Τζαμπα λεφτα του λαου ξοδευουν και με καθηγητες τυπου Ηρακλειδη... Ρεπουση κλπ βγαζουν φοιτητες ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ σαν τους συλληφθεντες
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αν έχει καμία σημασία, τα 4 παιδιά που έχουν συλληφθεί μέχρι τώρα φοιτούν σε ιδιωτικές
σχολές. (πηγή : www.tvxs.gr/v21661] TVXS [/url] )
Στον zougla η μητέρα ενός αναφέρει ότι το παιδί της σπουδάζει στη Σχολή Βακαλό και η κοπέλα του, επίσης ανάμεσα στους 4, στο Λονδίνο. (πηγή: www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=64836&cid=4] zougla [/url] )

Το παρόν δεν γράφεται για να αποδείξει κάτι για το βίο και την πολιτεία των φοιτητών δημόσιων, ιδιωτικών ή εξωτερικού αλλά για το χάος ανάμεσα στα μέχρι τώρα γνωστά στοιχεία και τα συμπεράσματα του αρχικού μηνύματος.
Καθώς και για τη νοητική ανεπάρκεια όσων το πήραν σαν αφορμή για να ασελγήσουν επί δικαίων και αδίκων.

Προφανώς με το άνοιγμα του θέματος, με τις σαρδόνιες φατσούλες στο τέλος του μηνύματος και με την ακόλουθη απόσυρσή του ο χρήστης ήθελε να πει:
"Σας κοροϊδεύω κατάμουτρα μαλάκες ! Εγώ την κάνω και πλακωθείτε μόνοι σας.."
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Ρε γιατί αρνήσε οτί έπεσες σε ατόπημα,τόσο εγωιστής είσαι πια;!
επεσα σε ατόπημα λέγοντας τις προσωπικές μου πεποιθήσεις; πλάκα μου κάνεις, ή δεν έχεις με τι να ασχοληθείς και γράφεις μαλακίες.
στο έχω πει 500 φορές ότι ότιδήποτε λέω το ασπάζομαι. δεν είναι τίποτα από αυτά μπαρούφες και έχω πλήρη γ΄νώση των πράξεών μου και των αποτελεσμάτων τους.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αλλά εδώ αν σκοτώσεις έχει σοβαρές ποινές,αντίθετα με την περίπτωση που λες εσύ!!!

Αν δε συντρέχει λόγος δε θα σκοτώσεις.Θα τους ρίξεις 2 "μπαταριές" με λαστιχένια σκάγια στον κώλο και θα το θυμούνται σε όλη τη ζωή τους.Αν όμως έρθουν να σε λούσουν με βενζίνη για να σε κάψουν,αλλάζει.Τους πυροβολείς με 4αρια για αλεπού και τελειώνει το παραμύθι.Το θέμα είναι να μη φτάσει η κατάσταση σε αυτό το σημείο,και εκεί είναι που εμπλέκεται η ΕΛ.ΑΣ.Στην Φρανκφούρτη που επισκέφτηκα την προηγούμενη εβδομάδα,σε κάθε τετράγωνο ήταν 2 αστυνομικοί με ένα σκύλο.Ας το κάνουν κι εδώ αυτό.Σε άλλες χώρες όπως το Βέλγιο έχουν έφιππα τμήματα αστυνομίας,αλλού χρησιμοποιούν αντλίες νερού,και σε πιο "hard core" καταστάσεις,πλαστικές σφαίρες.Εδώ;Και δεν αναφέρομαι σε διαδηλώσεις συνταξιούχων,αλλά σε διαδηλώσεις όπου κάποιοι πάνε για να προκαλέσουν επεισόδια.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
darkroom αν δεν κάνω λάθος,η οικογένεια του πιτσιρικά που σκότωσε ο μαλάκας ειδικός φρουρός το Δεκέμβριο και έγινε η αφορμή για το χαμό είναι ευκατάστατη και η μητέρα του έχει κοσμηματοπωλείο σε κεντρικό δρόμο της Αθήνας.Ο πιτσιρικάς όμως ήταν στα εξάρχια.Κάποιοι άλλοι γόνοι πλουσίων έχουν συλληφθεί επειδή έκλεβαν μπουφάν από άλλα παιδιά.Η μαλακία δεν κοιτάζει ούτε τραπεζικούς λογ/σμούς,ούτε περιοχές μόνιμης κατοικίας...
 

Επισκέπτης
επεσα σε ατόπημα λέγοντας τις προσωπικές μου πεποιθήσεις; πλάκα μου κάνεις, ή δεν έχεις με τι να ασχοληθείς και γράφεις μαλακίες.
στο έχω πει 500 φορές ότι ότιδήποτε λέω το ασπάζομαι. δεν είναι τίποτα από αυτά μπαρούφες και έχω πλήρη γ΄νώση των πράξεών μου και των αποτελεσμάτων τους.
Ναι αλλά όταν στο επισήμανα αντέδρασες,τουλάχιστον τώρα το παραδέχτηκες και μακάρι για εσένα να έχεις πλήρη γνώση πράξεων και συνεπειών!!!
Φαντάζομαι από εδώ και πέρρα θα δείξεις εμπάθεια όπως και στον ΠΠ προς το προσωπό μου,σωστά;! :grin: :think:
 

Επισκέπτης
Αν δε συντρέχει λόγος δε θα σκοτώσεις.Θα τους ρίξεις 2 "μπαταριές" με λαστιχένια σκάγια στον κώλο και θα το θυμούνται σε όλη τη ζωή τους.Αν όμως έρθουν να σε λούσουν με βενζίνη για να σε κάψουν,αλλάζει.Τους πυροβολείς με 4αρια για αλεπού και τελειώνει το παραμύθι.Το θέμα είναι να μη φτάσει η κατάσταση σε αυτό το σημείο,και εκεί είναι που εμπλέκεται η ΕΛ.ΑΣ.Στην Φρανκφούρτη που επισκέφτηκα την προηγούμενη εβδομάδα,σε κάθε τετράγωνο ήταν 2 αστυνομικοί με ένα σκύλο.Ας το κάνουν κι εδώ αυτό.Σε άλλες χώρες όπως το Βέλγιο έχουν έφιππα τμήματα αστυνομίας,αλλού χρησιμοποιούν αντλίες νερού,και σε πιο "hard core" καταστάσεις,πλαστικές σφαίρες.Εδώ;Και δεν αναφέρομαι σε διαδηλώσεις συνταξιούχων,αλλά σε διαδηλώσεις όπου κάποιοι πάνε για να προκαλέσουν επεισόδια.
Λίγο πολύ αυτά υποστηρίζω και εγώ!!!
+ Να καταπολεμηθεί η σκαρταδούρα στην ΕΛ.ΑΣ!!!
+Να γίνει το κράτος,κράτος!!!
Υ.Γ.Πότε ρε πήγαν να λούσουν και να εκτελέσουν κάποιον οι διαδηλωτές και ότι σπαγάν ήταν κατεξοχήν βωμός χρήματος(τράπεζες κτλ.)!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
1
αν παραβιαστεί θα ξεκωλιάσω κάθε πούστη
πόσο πιο λιανά τα θες;
θες να σου πω ότι θα τον σκοτώσω... ΝΑΙ θα τον αφήσω στον τόπο τον γαμημένο άμα μπει στο σπίτι μου.
2
το παραδέχτηκα πριν κάτι ώρες αλλά εσύ το κατάλαβες με το 4ο ρεπλέι
έχω πλήρη γνώση των πράξεών μου και ξέρω και τις επιπτώσεις αυτών.
άλλοστε έχω διαβάσει το σύνταγμα και όλα τα νόμιμα δικαιώματα που έχω σαν πολίτης πριν βγω σαν αυτόνομο άτομο στην κοινωνία.
μιας και έψαξες και βρήκες το σύνταγμα και διάβασες 2-3 άρθρα κάνε τον κόπο και διάβασε και τα υπόλοιπα μπας και μάθεις τι επιτρέπεται και τι όχι
3
στο σπίτι που έφτιαξα εγώ, κάνω ότι θέλω.
4
στα παπάρια μου τι μου δίνει ο νόμος και τι μου παίρνει ... καλύτερα στη φυλακή παρά στο χώμα.
η προστασία της οικογένειας είναι από τα πιο ιερά πράγματα για μένα,
πάνω από θεούς, θρησκείες, νόμους και από κάθε "πούστη".
άμα θες να το καταλάβεις κατάλαβέ το.. άμα δεν το καταλαβαίνεις συνέχισε να ποσταρεις τα ίδια και τα ίδια.
=========================================================================================================================================
Ναι αλλά όταν στο επισήμανα αντέδρασες,τουλάχιστον τώρα το παραδέχτηκες και μακάρι για εσένα να έχεις πλήρη γνώση πράξεων και συνεπειών!!!
Φαντάζομαι από εδώ και πέρρα θα δείξεις εμπάθεια όπως και στον ΠΠ προς το προσωπό μου,σωστά;! :grin: :think:
μόνο όταν μου το επισήμανες το παραδέχτηκα...
ευτυχώς δηλαδή γιατί τις τελευταίες 2 ώρες δεν κάνω και τίποτε άλλο
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
darkroom αν δεν κάνω λάθος,η οικογένεια του πιτσιρικά που σκότωσε ο μαλάκας ειδικός φρουρός το Δεκέμβριο και έγινε η αφορμή για το χαμό είναι ευκατάστατη και η μητέρα του έχει κοσμηματοπωλείο σε κεντρικό δρόμο της Αθήνας.Ο πιτσιρικάς όμως ήταν στα εξάρχια.Κάποιοι άλλοι γόνοι πλουσίων έχουν συλληφθεί επειδή έκλεβαν μπουφάν από άλλα παιδιά.Η μαλακία δεν κοιτάζει ούτε τραπεζικούς λογ/σμούς,ούτε περιοχές μόνιμης κατοικίας...

Δεν κάνεις λάθος, από όσο ξέρω να έγινε γνωστό σχετικά με την οικογενειακή κατάσταση του "πιτσιρικά".
Ωστόσο τι σημασία έχει;

Η λογική συνεπαγωγή του μηνύματος σου είναι :
Συχνάζεις στα Εξάρχεια = κάνεις μαλακία = ό,τι κι αν σου συμβεί θα είσαι εσύ υπεύθυνος για την μαλακία που έκανες να βγεις στα Εξάρχεια

Όσο για το τι κάνει η ΕΛΑΣ, που ανησυχείς, θα έπρεπε να έχεις πληροφορηθεί ότι και άυρες και πλαστικές σφαίρες έχει πλέον..
www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=289210&dt=19/09/2009]Αύρα θα «μαρκάρει» διαδηλωτές [/url]
Καουτσούκ, taser και αύρες κατά διαδηλωτών
 

Επισκέπτης
1234=========================================================================================================================================μόνο όταν μου το επισήμανες το παραδέχτηκα...
ευτυχώς δηλαδή γιατί τις τελευταίες 2 ώρες δεν κάνω και τίποτε άλλο
Mιλάς σε όλα για το σπίτι σου και στο 4 για την οικογενεία,άλλη βαρύτητα και νομικά έχουν αυτά!!!
Τώρα μόλις παραδέχτηκες ότι και για το μαγαζί σου ή αυτοκινητό σου θα εκτελέσεις αν στο σπάσουν!!!
Αλλό η προσωπική και συγγενών σου ζωή και άλλο η περιουσία!!!

Υ.Γ.Οτί θα εκτελέσεις ακόμα και αν σου βλάψουν την περιουσία ανέφερες!!!
Μην κάνεις οτί δεν καταλαβαίνεις!!!

 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Λίγο πολύ αυτά υποστηρίζω και εγώ!!!
+ Να καταπολεμηθεί η σκαρταδούρα στην ΕΛ.ΑΣ!!!
+Να γίνει το κράτος,κράτος!!!
Υ.Γ.Πότε ρε πήγαν να λούσουν και να εκτελέσουν κάποιον οι διαδηλωτές και ότι σπαγάν ήταν κατεξοχήν βωμός χρήματος(τράπεζες κτλ.)!!!

Η ΕΛ.ΑΣ αν αποφασίσει το αρμόδιο υπουργείο μπορεί να κάνει "θαύματα".Η πολιτική ηγεσία στα πλαίσια ελέγχου του πολιτικού κόστους κάνει άλλα από αυτά που πρέπει

Καταρχήν να ξεκαθαρίσουμε ότι αυτοί που τα σπάνε δεν είναι διαδηλωτές αλλά ταραχοποιοί.Ότι "συμμετέχουν" σε μια διαδήλωση πριν αρχίσουν να τα σπάνε δεν τους κάνει διαδηλωτές.Η καταστροφή ενός υποκαταστήματος τραπέζης,αυτόν που ζημιώνει δεν είναι τον μεγαλομέτοχο της τράπεζας,αλλά τον κοσμάκη που έχει εκεί τα λεφτά του ή παίρνει δάνεια κλπ.Το χειμώνα είχαν μπει σε μαγαζιά και έλεγαν στους ιδιοκτήτες να βγουν έξω για να τα κάψουν.Και δεν ήταν τράπεζες...Αν κάποιος αντιδρούσε τον απειλούσαν και αναγκαζόταν ο άνθρωπος να βγει έξω να δει το μαγαζί του να καίγεται.Δεν απέχει και πολύ από το να σε βάζουν να βλέπεις να βιάζουν την κόρη σου...
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δεν κάνεις λάθος, από όσο ξέρω να έγινε γνωστό σχετικά με την οικογενειακή κατάσταση του "πιτσιρικά".
Ωστόσο τι σημασία έχει;
Απλώς υποστηρίζει τη διαπίστωση που έκανα ότι η μαλακία δεν κοιτάζει οικονομική κατάσταση.

Η λογική συνεπαγωγή του μηνύματος σου είναι :
Συχνάζεις στα Εξάρχεια = κάνεις μαλακία = ό,τι κι αν σου συμβεί θα είσαι εσύ υπεύθυνος για την μαλακία που έκανες να βγεις στα Εξάρχεια
Αυτή είναι δική σου αυθαίρετη ερμηνεία.Δεν έγραψα τίποτα τέτοιο.


Όσο για το τι κάνει η ΕΛΑΣ, που ανησυχείς, θα έπρεπε να έχεις πληροφορηθεί ότι και άυρες και πλαστικές σφαίρες έχει πλέον..
www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=289210&dt=19/09/2009]Αύρα θα «μαρκάρει» διαδηλωτές [/url]
Καουτσούκ, taser και αύρες κατά διαδηλωτών

Το θέμα δεν είναι τι έχει στις αποθήκες της,αλλά τι την αφήνουν να χρησιμοποιήσει.Το χειμώνα είχε βγει ο Αλαβάνος και ούρλιαζε επειδή λέει θα προμηθευόταν ο στρατός πλαστικές χειροπέδες και θα χρησιμοποιούταν ο στρατός για την καταστολή ταραχών,ενώ οι χειροπέδες θα πήγαιναν στην Ελληνική Δύναμη στο Αφγανιστάν...
 

Επισκέπτης
Όσο για το τι κάνει η ΕΛΑΣ, που ανησυχείς, θα έπρεπε να έχεις πληροφορηθεί ότι και άυρες και πλαστικές σφαίρες έχει πλέον..
www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=289210&dt=19/09/2009]Αύρα θα «μαρκάρει» διαδηλωτές [/url]
Καουτσούκ, taser και αύρες κατά διαδηλωτών

Και πολυ καλα κανει...Και ελπιζω να τηρησει αυτη την φορα σοβαρη σταση η αστυνομια καθως ειναι ντροπη για την χωρα οι απλυτοι των εξαρχειων να βανδαλιζουν και να καινε ολη την Αθηνα και την περιουσια του κοσμακη.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Mιλάς σε όλα για το σπίτι σου και στο 4 για την οικογενεία,άλλη βαρύτητα και νομικά έχουν αυτά!!!
Τώρα μόλις παραδέχτηκες ότι και για το μαγαζί σου ή αυτοκινητό σου θα εκτελέσεις αν στο σπάσουν!!!
Αλλό η προσωπική και συγγενών σου ζωή και άλλο η περιουσία!!!

Υ.Γ.Οτί θα εκτελέσεις ακόμα και αν σου βλάψουν την περιουσία ανέφερες!!!
Μην κάνεις οτί δεν καταλαβαίνεις!!!
θα τους δώσω πρώτα ερωτηματολόγιο να συμπληρώσουν να δω ποιες είναι οι προθέσεις τους και μετά θα πράξω ανάλογα.
 

Επισκέπτης
Η ΕΛ.ΑΣ αν αποφασίσει το αρμόδιο υπουργείο μπορεί να κάνει "θαύματα".Η πολιτική ηγεσία στα πλαίσια ελέγχου του πολιτικού κόστους κάνει άλλα από αυτά που πρέπει
Καταρχήν να ξεκαθαρίσουμε ότι αυτοί που τα σπάνε δεν είναι διαδηλωτές αλλά ταραχοποιοί.Ότι "συμμετέχουν" σε μια διαδήλωση πριν αρχίσουν να τα σπάνε δεν τους κάνει διαδηλωτές.Η καταστροφή ενός υποκαταστήματος τραπέζης,αυτόν που ζημιώνει δεν είναι τον μεγαλομέτοχο της τράπεζας,αλλά τον κοσμάκη που έχει εκεί τα λεφτά του ή παίρνει δάνεια κλπ.Το χειμώνα είχαν μπει σε μαγαζιά και έλεγαν στους ιδιοκτήτες να βγουν έξω για να τα κάψουν.Και δεν ήταν τράπεζες...Αν κάποιος αντιδρούσε τον απειλούσαν και αναγκαζόταν ο άνθρωπος να βγει έξω να δει το μαγαζί του να καίγεται.Δεν απέχει και πολύ από το να σε βάζουν να βλέπεις να βιάζουν την κόρη σου...
Ρε συ δεν χτύπησαν διαδηλωτές τα μικρομάγαζα αλλά τα διάφορα ταραχοποιά στοιχεία από όλους τους χώρους!!!
Εσύ αυτό που περιγράφεις για τα καταστήματα το έζησες/στο είπε φίλος/γνωστός ή από την tv;;; :rolleyes:
Για τις τράπεζες έχεις λάθος!!!
Και όπως και να έχει ο καθένας αναλαμβάνει τις ευθύνες των πραξεών του,το τι ισχύει σύμφωνα με τον νόμο απλά επισήμανα!!!
Αυτοάμυνα ναι αλλά αν αφαιρέσεις ζωή είναι άλλη η ποινή όταν απειλείται περιουσία σου και άλλη όταν απειλείται ζωή σου ή συγγενών σου!!!
Και στην τελική δώθηκαν,δεν δώθηκαν κρατικές αποζημιώσεις;! :think:
 

Επισκέπτης
θα τους δώσω πρώτα ερωτηματολόγιο να συμπληρώσουν να δω ποιες είναι οι προθέσεις τους και μετά θα πράξω ανάλογα.
Koίτα αν με τον που θα τον δεις να περναεί από έξω τον τουφεκίσεις μιλάμε για ανθρωποκτονία εκ προμελέτης=ισόβια(εκτός αν πάρρεις τον Κούγια)!!!
Αν θες κάντω,εγώ δεν έχω να χάσω ή κερδίσω!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Και πολυ καλα κανει...Και ελπιζω να τηρησει αυτη την φορα σοβαρη σταση η αστυνομια καθως ειναι ντροπη για την χωρα οι απλυτοι των εξαρχειων να βανδαλιζουν και να καινε ολη την Αθηνα και την περιουσια του κοσμακη.
όι αριστεροί έχουν όλα τα προνόμοια
.jpg

 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Koίτα αν με τον που θα τον δεις να περναεί από έξω τον τουφεκίσεις μιλάμε για ανθρωποκτονία εκ προμελέτης=ισόβια(εκτός αν πάρρεις τον Κούγια)!!!
Αν θες κάντω,εγώ δεν έχω να χάσω ή κερδίσω!!!
= στ' αρχίδια μου.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ρε καλα κανουν τα παιδια και βαζουν μπομπες και γκαζακια.

αφου ενα σωρο μαλακες υπαρχουν που βγαζουν αυτες τις κυβερνησεις

ας τα καψουν ολα.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Εσύ αυτό που περιγράφεις για τα καταστήματα το έζησες/στο είπε φίλος/γνωστός ή από την tv;;; :rolleyes:
Για τις τράπεζες έχεις λάθος!!!
Και όπως και να έχει ο καθένας αναλαμβάνει τις ευθύνες των πραξεών του,το τι ισχύει σύμφωνα με τον νόμο απλά επισήμανα!!!
Αυτοάμυνα ναι αλλά αν αφαιρέσεις ζωή είναι άλλη η ποινή όταν απειλείται περιουσία σου και άλλη όταν απειλείται ζωή σου ή συγγενών σου!!!
Και στην τελική δώθηκαν,δεν δώθηκαν κρατικές αποζημιώσεις;! :think:

Τα είδε ο ξαδερφός μου που δούλευε σε ένα γραφείο δίπλα από καμένο μαγαζί και μου το μετέφερε μέσω κινητού.
Οι κρατικές αποζημιώσεις κακώς δόθηκαν κατ'εμέ.Έπρεπε να πληρώσουν όσοι συνελλήφθησαν.Αλλά δυστυχώς ήταν ελάχιστοι αυτοί...Μας πειράζει που πληρώναμε για την Ο.Α και πληρώνουμε για τον ΟΣΕ,αλλά δε διαμαρτύρεται κανείς που πληρώνουμε αποζημιώσεις για καταστροφές που έκαναν άλλοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom