Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Σύνταγμα της Ελλάδας
Αρθρο - 9
1. H κατoικία τoυ καθενός είναι άσυλo.
H ιδιωτική και oικoγενειακή ζωή τoυ ατόμoυ είναι απαραβίαστη.
Kαμία έρευνα δεν γίνεται σε κατoικία, παρά μόνo όταν και όπως oρίζει o νόμoς και πάντoτε με την παρoυσία εκπρoσώπων της δικαστικής εξoυσίας.
2. Oι παραβάτες της πρoηγoύμενης διάταξης τιμωρoύνται για παραβίαση τoυ oικιακoύ ασύλoυ και για κατάχρηση εξoυσίας και υπoχρεoύνται σε πλήρη απoζημίωση τoυ παθόντoς, όπως νόμoς oρίζει.

Υ.Γ.Για εκτελεσή με καραμπίνα αυτού που σας αδικεί πού λέει;;; :think:
αυτό το λέω εγώ... ακόμα δεν το κατάλαβες

τα ζώα μου αργά!
 

Επισκέπτης
αν γινόταν έξω από το σπίτι μου πορεία σαν αυτή που έγινε το χειμώνα και μου έσπαγαν μαγαζί σπίτι και αμάξι... θα πέφτανε κορμιά... θα έλιωνε η κάνη της καρμπίνας.
και δεν είναι λόγια του αέρα αυτά... καραμπίνα ιταλικής προελεύσεως υπάρχει πάντα στο σπίτι και σε κοντινή απόσταση δραμιάρες.
τολμόν, λαβέ
Εδώ αυτό λες;! :think:
Oύτε τι γράφεις δεν καταλαβαίνεις!!! :idiot: :uglystupid:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Εδώ αυτό λες,που ούτε τι γράφεις δεν καταλαβαίνεις!!! :idiot: :uglystupid:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ρε καριόλι υπάρχει άσυλο.
είναι δικαίωμα ατομικό.
αν παραβιαστεί θα ξεκωλιάσω κάθε πούστη

πόσο πιο λιανά τα θες;
θες να σου πω ότι θα τον σκοτώσω... ΝΑΙ θα τον αφήσω στον τόπο τον γαμημένο άμα μπει στο σπίτι μου.

γκέγκε ρε νούμερο τώρα
 

Επισκέπτης
ρε καριόλι υπάρχει άσυλο.
είναι δικαίωμα ατομικό.
αν παραβιαστεί θα ξεκωλιάσω κάθε πούστη
πόσο πιο λιανά τα θες;
θες να σου πω ότι θα τον σκοτώσω... ΝΑΙ θα τον αφήσω στον τόπο τον γαμημένο άμα μπει στο σπίτι μου.
γκέγκε ρε νούμερο τώρα
Toυλάχιστον το παραδέχεσαι οτί επικροτείς την αυτοδικία,παρήγορο!!!
Εντάξει παλληκαρά μου πάρε τον νόμο στα χέρια σου εσύ και όσοι άλλοι θέλετε!!!
Αντέ τραβάτε αγοράστε μία καραμπίνα γιατί κάθεστε;!

Y.Γ.Ξέρεις όμως ελληνικά,φαντάζομαι τόσα όσα για να ερμηνεύσεις το άρθρο 7 παράγραφος 3!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Toυλάχιστον το παραδέχεσαι οτί επικροτείς την αυτοδικία,παρήγορο!!!
Εντάξει παλληκαρά μου πάρε τον νόμο στα χέρια σου εσύ και όσοι άλλοι θέλετε!!!
Αντέ τραβάτε αγοράστε μία καραμπίνα γιατί κάθεστε;!

Y.Γ.Ξέρεις όμως ελληνικά,φαντάζομαι τόσα όσα για να ερμηνεύσεις το άρθρο 7!!1
το παραδέχτηκα πριν κάτι ώρες αλλά εσύ το κατάλαβες με το 4ο ρεπλέι
έχω πλήρη γνώση των πράξεών μου και ξέρω και τις επιπτώσεις αυτών.
άλλοστε έχω διαβάσει το σύνταγμα και όλα τα νόμιμα δικαιώματα που έχω σαν πολίτης πριν βγω σαν αυτόνομο άτομο στην κοινωνία.

μιας και έψαξες και βρήκες το σύνταγμα και διάβασες 2-3 άρθρα κάνε τον κόπο και διάβασε και τα υπόλοιπα μπας και μάθεις τι επιτρέπεται και τι όχι
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Papazol αν το βράδυ μπει κάποιος στο σπίτι σου,είναι μέσα το παιδί σου και η γυναίκα σου,έχεις 2 επιλογές.Ή τον απωθείς,ή ετοιμάζεσαι να δεις τα χειρότερα.Ποια θα είναι η επιλογή σου;Σκέψου να μη βρει όσα χρήματα περιμένει,και να αρχίσει να χτυπάει το παιδί σου,ή αν είναι κορίτσι να το βιάσει για να του πεις πού είναι τα υπόλοιπα χρήματα.Πώς θα αντιδράσεις;Δε θα εύχεσαι να τον είχες "καθαρίσει" πριν μπει μέσα στο σπίτι σου;Και μιας και αναφέρεσαι σε Σύνταγμα,υπάρχει και ο Ποινικός Κώδικας του οποίου το άρθρο 22 αναφέρεται σε νόμιμη άμυνα.Και δεν αμύνεσαι μόνο με τα χέρια,αλλά και με ότι βρεις,είτε είναι κυνηγετικό όπλο το οποίο νόμιμα κατέχεις,είτε κουζινομάχαιρο,είτε τηγάνι.
 

Επισκέπτης
το παραδέχτηκα πριν κάτι ώρες αλλά εσύ το κατάλαβες με το 4ο ρεπλέι
έχω πλήρη γνώση των πράξεών μου και ξέρω και τις επιπτώσεις αυτών.
άλλοστε έχω διαβάσει το σύνταγμα και όλα τα νόμιμα δικαιώματα που έχω σαν πολίτης πριν βγω σαν αυτόνομο άτομο στην κοινωνία.
μιας και έψαξες και βρήκες το σύνταγμα και διάβασες 2-3 άρθρα κάνε τον κόπο και διάβασε και τα υπόλοιπα μπας και μάθεις τι επιτρέπεται και τι όχι
Επιτρέπεται πουθενά να πάρρεις τον νόμο στα χέρια σου και να γίνεις εκτελεστείς;! :think:
Aυτό πες μου!!!
 

Επισκέπτης
Papazol αν το βράδυ μπει κάποιος στο σπίτι σου,είναι μέσα το παιδί σου και η γυναίκα σου,έχεις 2 επιλογές.Ή τον απωθείς,ή ετοιμάζεσαι να δεις τα χειρότερα.Ποια θα είναι η επιλογή σου;Σκέψου να μη βρει όσα χρήματα περιμένει,και να αρχίσει να χτυπάει το παιδί σου,ή αν είναι κορίτσι να το βιάσει για να του πεις πού είναι τα υπόλοιπα χρήματα.Πώς θα αντιδράσεις;Δε θα εύχεσαι να τον είχες "καθαρίσει" πριν μπει μέσα στο σπίτι σου;Και μιας και αναφέρεσαι σε Σύνταγμα,υπάρχει και ο Ποινικός Κώδικας του οποίου το άρθρο 22 αναφέρεται σε νόμιμη άμυνα.Και δεν αμύνεσαι μόνο με τα χέρια,αλλά και με ότι βρεις,είτε είναι κυνηγετικό όπλο το οποίο νόμιμα κατέχεις,είτε κουζινομάχαιρο,είτε τηγάνι.
Aλλή περίπτωση αυτή που μου λες και άλλη να εκτελέσεις για το μαγαζί σου,το τσιφλίκι σου,το αυτοκινητό σου και ότι άλλο θεωρείς δίκαιωμα σου!!!
Που και στην περιπτώση που λες εδώ βρίσκεις τον μπελά σου αλλά ναι εδώ και εγώ θα εκτελούσα και εγώ!!!
 

Επισκέπτης
στο σπίτι που έφτιαξα εγώ, κάνω ότι θέλω.
Και σε αυτήν την περίπτωση ακόμα ο νόμος δίνει και σε έσενα ευθύνες αν εκτελέσεις,φόνος εν αμύνη λέγεται!!!
Καλώς η κακώς έτσι έχουν τα πράγματα,υποτίθεται η αστυνομία σε προστατεύει!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Aλλή περίπτωση αυτή που μου λες και άλλη να εκτελέσεις για το μαγαζί σου,το τσιφλίκι σου,το αυτοκινητό σου και ότι άλλο θεωρείς δίκαιωμα σου!!!
Που και στηνπεριπτώση που λες εδώ βρίσκεις τον μπελά σου αλλά ναι εδώ και εγώ θα εκτελούσα και εγώ!!!
τα @@ σου θα έκανες... θα έστηνες κώλο επειδή στο λέει το κόμα.

άλλο τσιφλίκι, άλλο μαγαζί, άλλο σπίτι και άλλο αυτοκίνητο.
κανείς δεν είπε για τσιφλίκια. μόνος σου τα είπες.
 

Επισκέπτης
αν γινόταν έξω από το σπίτι μου πορεία σαν αυτή που έγινε το χειμώνα και μου έσπαγαν μαγαζί σπίτι και αμάξι... θα πέφτανε κορμιά... θα έλιωνε η κάνη της καρμπίνας.
και δεν είναι λόγια του αέρα αυτά... καραμπίνα ιταλικής προελεύσεως υπάρχει πάντα στο σπίτι και σε κοντινή απόσταση δραμιάρες.
τολμόν, λαβέ
Ρε Tsolia.Psolia πόσες φορές θα με αναγκάσει να το ποστάρω ακόμα!!!
Μιλάς πουθενά να πάνε να σου βιασούν την κόρη ή να μπούνε(έστω αυτό) σπίτι σου!!!
Για αμάξι και μαγζί λες!!!
Δηλαδή αν με τον που θα δεις διαδηλωτές αρχίσεις να πυροβολείς έχουμε στυγνή ανθρωποκτονία!!!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Papazol και το μαγαζί και το αυτοκίνητο είναι άσυλο.Αν είσαι μέσα σε αυτά και δεχθείς επίθεση έχεις δικαίωμα στην άμυνα.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Και σε αυτήν την περίπτωση ακόμα ο νόμος δίνει και σε έσενα ευθύνες αν εκτελέσεις,φόνος εν αμύνη λέγεται!!!
Καλώς η κακώς έτσι έχουν τα πράγματα,υποτίθεται η αστυνομία σε προστατεύει!!!
στα παπάρια μου τι μου δίνει ο νόμος και τι μου παίρνει ... καλύτερα στη φυλακή παρά στο χώμα.
η προστασία της οικογένειας είναι από τα πιο ιερά πράγματα για μένα,
πάνω από θεούς, θρησκείες, νόμους και από κάθε "πούστη".

άμα θες να το καταλάβεις κατάλαβέ το.. άμα δεν το καταλαβαίνεις συνέχισε να ποσταρεις τα ίδια και τα ίδια.

 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Ρε Tsolia.Psolia πόσες φορές θα με αναγκάσει να το ποστάρω ακόμα!!!
Μιλάς πουθενά να πάνε να σου βιασούν την κόρη ή να μπούνε(έστω αυτό) σπίτι σου!!!
Για αμάξι και μαγζί λες!!!
Δηλαδή αν με τον που θα δεις διαδηλωτές αρχίσεις να πυροβολείς έχουμε στυγνή ανθρωποκτονία!!!
δηλαδή το σπίτι και το μαγαζί θα στο σπάνε από απόσταση με ρουκέτες;

μάντρες σιδεριές και τέτοια δεν παίζουνε.
άντε ρε τράβα πήδα σε κανένα μπουρδέλο να ξεθολώσεις

τώρα είδα και το άλλο έκτρωμα.
ρε βλήμα αέρους εδάφους λέω ότι ΑΝ γίνει διαδήλωση και μου σπάσουν..... τότε ΘΑ ....

διάβασε ρε ζώο τουλάχιστον αυτά που παραθέτεις
 

Επισκέπτης
στα παπάρια μου τι μου δίνει ο νόμος και τι μου παίρνει ... καλύτερα στη φυλακή παρά στο χώμα.
η προστασία της οικογένειας είναι από τα πιο ιερά πράγματα για μένα,
πάνω από θεούς, θρησκείες, νόμους και από κάθε "πούστη".
άμα θες να το καταλάβεις κατάλαβέ το.. άμα δεν το καταλαβαίνεις συνέχισε να ποσταρεις τα ίδια και τα ίδια.
Και για εμένα αλλά δεν μίλησες για οικογένεια αλλά για περιουσία!!!
 

Επισκέπτης
δηλαδή το σπίτι και το μαγαζί θα στο σπάνε από απόσταση με ρουκέτες;
μάντρες σιδεριές και τέτοια δεν παίζουνε.
άντε ρε τράβα πήδα σε κανένα μπουρδέλο να ξεθολώσεις
τώρα είδα και το άλλο έκτρωμα.
ρε βλήμα αέρους εδάφους λέω ότι ΑΝ γίνει διαδήλωση και μου σπάσουν..... τότε ΘΑ ....
διάβασε ρε ζώο τουλάχιστον αυτά που παραθέτεις
Μια χαρά διαβάζω,εσύ κοίτα να προσέχεις τα δολοφονικά σου ένστικτα και τα ενστικτά σου γενικότερα!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Μια χαρά διαβάζω,εσύ κοίτα να προσέχεις τα δολοφονικά σου ένστικτα και τα ενστικτά σου γενικότερα!!!
το βλέπω ότι διαβάζεις μια χαρά.. ανά 2 λέξεις, τις μισές τις πετάς.
πρέπει να είσαι καλός στα θεωρητικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom