Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.988
Πόντοι
2.836
Η Ναταλία το ξανθό καυλακι από την Πολωνία είναι για τρελές πίπες να σε κοιτάει με αυτα τα ματάκια.....κ για πήδημα δυνατό για να ξυπνήσει.......

Τώρα ότι είναι πιο χαζή κ από τα λάχανα........μην τα θέλουμε όλα.......
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.988
Πόντοι
2.836
Στεφάνια ψάχνει το baby face λέει......η τυπισα που επι το πλείστον έχει αδειάσει με πίπα ανθρώπους που ξεπερνάνε τον μισό αιώνα ζωής.....

Τι γούστα έχετε μερικοί κ που δίνεται το 100ρικο??
Δεν γράφω αλλά.....περί γούστου μερικών τύπων
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.988
Πόντοι
2.836
Η Σάρρα έχει φάτσα αλβανιδας κ ευτυχώς το δηλωσε όχι σαν κάποιες άλλες που το κρύβουν......
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.309
Like
2.649
Πόντοι
456
Η Σάρρα έχει φάτσα αλβανιδας κ ευτυχώς το δηλωσε όχι σαν κάποιες άλλες που το κρύβουν......
Το μπουκίτσι της θα είναι λογικά σαν τον φιλί του παράφρονα από το Χάρι Πότερ. Εσύ σαν άρχοντας του σκότους, γνωστός και ως λόρδος Βόλντεμορτ. Έπρεπε ήδη να το έχεις αναφέρει σαν παρομοίωση. Με τόσο μεγάλα και εκφραστικά μάτια που έχει η έτσι, σε έκανε άνετα πέτρα με το βλέμμα της, όπως ο βασιλίσκος σου από την κάμαρα με τα μυστικά.
Απλά αυτή θα σε κάνει «πέτρα» στην τσαπού, όχι ολόκληρο.
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
103
Like
82
Πόντοι
1
Μάγκες τον μανό από το σημερινό επεισόδιο τον έχουμε πετύχει στα μπουρδελα με πάρεα στην Θεσσαλονίκη . Ο τύπος μας ακολουθούσε και μας είχε πρήξει τα αρχιδια μόλις τον είδα τον θυμήθηκα κατευθείαν. Χαχαχαχαχ που να ήξερε η κοπέλα ότι είναι και μύστης
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.017
Πόντοι
27.261
ποια γουοναμπι τσαμπυ βυζιτουδια ειναι τουτα σημερα ρε μαστορες ? :think:
Στιγμιότυπο οθόνης (33).png

ιδιως το δεξι
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.444
Κριτικές
3
Like
12.284
Πόντοι
3.506
Απόψε έχει πράμα που σαλεύει...
Διαλιέχτε.. έχω
20240618_124625.gif
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.855
Πόντοι
4.365
Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά πιστεύω ότι ο Λάζαρος είναι δικό μας παιδί του μπου.. λίγο αγαπούλης βέβαια, αλλά τι να κάνουμε

αντε να σου στείλουμε και μια φωτογραφία της φιλεναδας σου κάτω από το λευκό πύργο...


IMG-8dbe82bf21e71363ccefc91ba339feb7-V.jpg
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
819
Κριτικές
1
Like
2.221
Πόντοι
446
Μπίζνα έκανε τύπε. Μπορεί να μην είναι η πιο όμορφη. Είναι όμως έξυπνη. Προώθησε την δουλειά της, χωρίς να την προωθήσει και με εντελώς σεμνό τρόπο. Αντικειμενικά μπράβο της.
Κατά τ' άλλα γλγλγλγλγλγλ.
Εθισμος στο ευκολο και γρηγορο χρημα για να προωθει την δουλεια της.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.309
Like
2.649
Πόντοι
456
Τελευταία τροποποίηση:

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.309
Like
2.649
Πόντοι
456
Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά πιστεύω ότι ο Λάζαρος είναι δικό μας παιδί του μπου.. λίγο αγαπούλης βέβαια, αλλά τι να κάνουμε

αντε να σου στείλουμε και μια φωτογραφία της φιλεναδας σου κάτω από το λευκό πύργο...


IMG-8dbe82bf21e71363ccefc91ba339feb7-V.jpg
Περίεργο φλεξ. Να λες Λευκό Πύργο τον πεγιούτσο σου τύπε, αλλά οκ.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.855
Πόντοι
4.365
Περίεργο φλεξ. Να λες Λευκό Πύργο τον πεγιούτσο σου τύπε, αλλά οκ.

Όχι ρε καμία σχέση, δεν με κατάλαβες. Δική της φωτό είναι από την επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη. Απλά να μην αναρωτιέται το παλληκάρι για το είδος του μασάζ
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.309
Like
2.649
Πόντοι
456
Όχι ρε καμία σχέση, δεν με κατάλαβες. Δική της φωτό είναι από την επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη. Απλά να μην αναρωτιέται το παλληκάρι για το είδος του μασάζ
Κάτω από τον Λευκό τον Πύργο. Ποδομαλακία. Είδος μασάζ. Μία γαμημένη πανδαισία αυτό το έκθεμα.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.988
Πόντοι
2.836
Κάτσε λιγο φίλε..οι αλβανίδες γενικά είναι πιο όμορφες από τις ελλεινιδες..και δε καταλαβα

Οι ελλεινιδες τι είναι τίποτα ανώτερη φυλή?ελλεινιδες είναι..
Είδες πουθενά να συγκρίνω Ελληνίδες με Αλβανίδες? Η συγκεκριμένη φαίνεται ότι είναι Αλβανιδα κ δεν είπα ότι είναι άσχημη .....
Απλώς αυτό που έχω να πω είναι ότι πολύ λίγες Αλβανίδες δηλώνουν την καταγωγή τους. Το μεγαλύτερο ποσοστό το κρύβει κ το παίζουν Ελληνίδες κ οτιδήποτε άλλο.... Ειδικά barwoman τραγουδιστριες ηθοποιοι κτλ δεν το λένε ποτέ....
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
1
Like
1.137
Πόντοι
206

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Σωστά όσα λέτε για τις ελεεινιδες αλλά τις Αλβανίδες τις θεωρώ επικίνδυνες και κακού τύπου γυναίκες.
Δεν ξέρω αν έχετε δει Αλβανίδα να αγριευει άσχημα να φρικαρει κλπ.
Δύο τρεις που είχαμε στη δουλειά η μια άρπαξε μαχαίρι να σκοτώσει προϊστάμενο για χαζοαφορμη κυριολεκτικά και μια άλλη εσπαγε κάτι τζάμια.
Δεν δικαιολογώ τις Ελληνίδες.Αυτες άντε να ρίξουν κάνα χαστούκι ή να σπάσουν κάνα πιάτο.
Μια Αλβανή είναι ικανή να σου κάψει το αμάξι.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.988
Πόντοι
2.836
Σωστά όσα λέτε για τις ελεεινιδες αλλά τις Αλβανίδες τις θεωρώ επικίνδυνες και κακού τύπου γυναίκες.
Δεν ξέρω αν έχετε δει Αλβανίδα να αγριευει άσχημα να φρικαρει κλπ.
Δύο τρεις που είχαμε στη δουλειά η μια άρπαξε μαχαίρι να σκοτώσει προϊστάμενο για χαζοαφορμη κυριολεκτικά και μια άλλη εσπαγε κάτι τζάμια.
Δεν δικαιολογώ τις Ελληνίδες.Αυτες άντε να ρίξουν κάνα χαστούκι ή να σπάσουν κάνα πιάτο.
Μια Αλβανή είναι ικανή να σου κάψει το αμάξι.
Ναι ισχύει εγώ έχω δει αλβανιδα barwoman να έχει φρικάρει κ να μαλωνει με το αφεντικό γιατι πήρε το μέρος σε λογομαχία/καυγά που είχε με τις Ελληνίδες συναδελφισες barwoman. H τύπισσα έσπασε 2 μπουκάλια κ τους έβρισε όλους πρώτα στα ελληνικά κ μετα ελεγε κάτι στη γλώσσα της μαλλον βρισιές.....
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346
Ποιος τον φώναξε τον μλκ εδω μέσα να μιλάει για ελβενιδες κ ελλεεινιδες?!? Στο νήμα σου κομπλεξικε αγαμητε μικροψωλη
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Ναι ισχύει εγώ έχω δει αλβανιδα barwoman να έχει φρικάρει κ να μαλωνει με το αφεντικό γιατι πήρε το μέρος σε λογομαχία/καυγά που είχε με τις Ελληνίδες συναδελφισες barwoman. H τύπισσα έσπασε 2 μπουκάλια κ τους έβρισε όλους πρώτα στα ελληνικά κ μετα ελεγε κάτι στη γλώσσα της μαλλον βρισιές.....
Έχω φίλο που τα έφτιαξε με Αλβανίδα.Μου έλεγε όταν τσακώνονταν φοβόταν να κοιμηθει σπίτι της μην τον βρουν σφαγμένο το ξημέρωμα.
Έχουν νοοτροπία αγριανθρωπου οι Αλβανοί γενικά.
Εχουμε στη δουλειά Αλβανούς πολύ σωστούς,εργατικούς,τίμιους κλπ αλλά έχει τύχει να δω αυτούς τους συγκεκριμένους όταν φρικαρουν α παίζουν μπουνιές αλά Μάικ Τάισον.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως μεταμορφώνονται.Οι πιο ήρεμοι άνθρωποι να γίνονται το κάτι άλλο.

Πραγματικά δυσκολεύομαι ακόμη να το πιστέψω ενώ το έχω δει να συμβαίνει.

Μου θυμίζει κάτι ζώα τύπου ήρεμα κλπ αλλά μια μέρα να ακούς στις ειδήσεις ότι σκότωσε τον ιδιοκτήτη του ενώ δέκα χρόνια Χ δεν είχε δείξει ποτέ τέτοια δείγματα.

Η Σάρα πάντως κουκλάρα.Αλλα από χαρακτήρα σε τέτοιες εκπομπές δεν ξέρεις η άλλη πως είναι αν δεν την γνωρίσεις καλύτερα.
Σαν εμφάνιση μου άρεσε υπερβολικά πολύ πάντως.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom