Νέα

Ερωτικες ιστορίες και αφηγήματα που μας καυλωνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Papajohn13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 865
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Papajohn13

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2014
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0
Πάντα καυλωνα, και την έβρισκα ακούγοντας ή διαβάζοντας ιστοριες φίλων, για γαμισια με τις γυναίκες τους ή άλλες επιτυχίες που είχαν με γκόμενες κλπ
Έτσι είπα να φτιάξω ένα γενικό θέμα, να παραθέτουν τα μέλη τις δικές τους εμπειριες και ιστορίες, με σκοπό να καθηλώσουν και οι υπόλοιποι/ες
Και γιατί όχι.. ίσως να πάρουν και ιδέες για νέες εμπειριες.
Παρακαλώ παράθεστε Άι τα δικά σας αφηγήματα και περιπετειες
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.097
Like
12.007
Πόντοι
3.656
Πάντα καυλωνα, και την έβρισκα ακούγοντας ή διαβάζοντας ιστοριες φίλων, για γαμισια με τις γυναίκες τους ή άλλες επιτυχίες που είχαν με γκόμενες κλπ
Έτσι είπα να φτιάξω ένα γενικό θέμα, να παραθέτουν τα μέλη τις δικές τους εμπειριες και ιστορίες, με σκοπό να καθηλώσουν και οι υπόλοιποι/ες
Και γιατί όχι.. ίσως να πάρουν και ιδέες για νέες εμπειριες.
Παρακαλώ παράθεστε Άι τα δικά σας αφηγήματα και περιπετειες
Μιλαμε για αρλεκιν ή για σκληρο πορνο?
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.097
Like
12.007
Πόντοι
3.656
Ωραια λοιπον..
ξεκιναω εγω..

Είμαι γυναίκα παντρεμένη με ανοιχτομυαλο άτομο, milf εντυπωσιακής εμφανισης ,1,70 ,νταρντανογυναικα. Πρασινα μάτια και μαύρα μαλλιά. Επιλεκτική με το άλλο φύλο και αναζητώ κάτι αντίστοιχο σε εργασία με καλή αμοιβή σε γιατρό,δικηγόρο,επιχειρηματία ,εν πάση περίπτωση σε κύριο εμφανίσιμο που να έχει δική του επιχείρηση ,σαν ιδιαίτερα του,με τα συνέδρια του,τα ταξίδια του και να περνάμε καλά
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
60
Like
26.697
Πόντοι
22.886
Κάτι σε γουρούνια , Datsun και Αλβανούς σου κάνει μαν ?
Γιατί υπάρχουν κάποια έτοιμα κείμενα εδώ , μην γράφουμε από την αρχή :coffee:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.064
Like
28.586
Πόντοι
5.506
Ωραια λοιπον..
ξεκιναω εγω..
συνεχιζω.....
Είμαι άντρακλας 41 ετών, με ύψος 1,87μ, πολύ "χτισμένος", καστανόξανθος με γκρί μάτια, και επιτυχημένος επιχειρηματίας στον πετρελαϊκό κλάδο. Το μόριό μου είναι 19,70 εκατοστά, και είμαι πολύ γενναιόδωρος με μελαχρινές πρασινομάτες νταρντανογυναίκες που δίνουν κώλο. :sunglasses:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.097
Like
12.007
Πόντοι
3.656
Και συνεχιζω παλι εγω....

φιλε -Ντουντα πουλα 2 ζα,2 ντενεκεδες λαδακι,φουλαρε χαιλουξ τογιοτα 100αρα BP,πλυσου,ξυρισου,αρωματισου και ελα Λαιδη να την σφιξεις
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
60
Like
26.697
Πόντοι
22.886
συνεχιζω.....
Είμαι άντρακλας 41 ετών, με ύψος 1,87μ, πολύ "χτισμένος", καστανόξανθος με γκρί μάτια, και επιτυχημένος επιχειρηματίας στον πετρελαϊκό κλάδο. Το μόριό μου είναι 19,70 εκατοστά, και είμαι πολύ γενναιόδωρος με μελαχρινές πρασινομάτες νταρντανογυναίκες που δίνουν κώλο. :sunglasses:
@The Saint* :coffee:
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
332
Πόντοι
21
Εγώ τί κάνω εδώ δηλαδή; Τζιτζίκια πεταλώνω; χα χα
Αγαπημένες μου ιστορίες οι με : public, cheating, risky & strangers :)
 

Xaramofais

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2024
Μηνύματα
359
Like
2.207
Πόντοι
441
:confused:
1000035245.jpg
 
OP
OP
P

Papajohn13

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2014
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0
Οι Διακοπές στα Κουφονησια

Πριν πολλά φεγγάρια έβγαινα με μια κοπέλα, ας την πούμε την Δ.
Η Δ, τότε ήταν λίγο πιο μεγάλη σε ηλικία από εμένα, τότε στα 29 και εγώ ήμουν 27.
Αν και δεν θα την έλεγε κάποιος μοντέλο, ήταν αρκετά όμορφη, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα. Μικρόσωμη, γύρω στο 1,60, με πολύ γυμνασμένο σώμα μιας και ασχολούταν ημιεπαγγελματικα με τον χορό, αρκετά, αλλά μικρά Τάτου, με πράσινα μάτια, καστανόξανθο Μάλι και μικρά όμορφα στητα βυζακια με ρώγες που ήταν σχεδόν συνέχεια καυλωμενες. Ότι έχανε σε στήθος το κέρδιζε σε κωλο. Ένας κωλος που θα τον ζήλευαν πολλές.. στρογγυλός στητός και γυμνασμένος, χωρίς υπερβολές που όταν τον έβλεπες με κολλάν σου έπεφτε το σαγόνι.. και η Δ το ήξερε αυτό Γι αυτό και φρόντιζε με το ντύσιμο της να τον τονίζει.
Με την Δ ξεκινήσαμε να βγαίνουμε όταν γνωριστήκαμε σε ένα πάρτυ κοινών γνωστών, όπου είχαμε πιει αρκετά και οι δυο, την έπεισα να με αφήσει να την γυρίσω σπίτι, παρότι μου είχε δηλώσει ότι βρισκόταν σε σχέση.
Μετά από 2-3 καφέδες μου είπε ότι χωρίσανε όποτε ο δρόμος ήταν ανοιχτός. Δεν έχασα τον χρόνο μου και τα ραντεβού με την Δ ήταν πλέον σε εβδομαδιαία βάση.
Στο σεξ, αν και διαχυτική, δεν φαινόταν να έχει πολλές εμπειριες. Με άφηνε κατά την διάρκεια να παίζω με την τέλεια κωλοτρυπιδα της αλλά μέχρι ένα δάχτυλο, δυο το πολύ.. μετά τραβιόταν και έλεγε ότι δεν ήθελε
Μετά από 2-3 μήνες είχε μπει το καλοκαίρι και ήταν ώρα να πάμε τις πρώτες μας διακοπές.
Αποφασίσαμε λοιπόν να πάμε στα Κουφονήσια. Κλείσαμε σωμάτιο, πλοία και τα λοιπά. Μέχρι να φτάσει ο καιρός για να φύγουμε της είχα πει πολλές φορές..
-Δ στα Κουφονήσια θα σου γαμησω το κωλαρακι… δεν υπάρχει περίπτωση να μην γίνει. Θα σε ανοίξω καλά και θα σε χύσω μέσα
-καλά καλά, κάτσε να πάμε και θα δούμε τι θα γίνει (μου έλεγε κάθε φορά η Δ)
Και έφτασε η εποχή, και πήγανε στα Κουφονήσια…
Κάναμε τις βόλτες μας και τα μπάνια και φυσικά έπεφτε και το ανάλογο γαμησι.. αλλά όχι τα όνειρα που είχα κάνει εγώ..
Μια μέρα λοιπόν ειπαμε να πάμε στην παραλία πορι(δεν είχαμε αυτοκίνητο όποτε όλες οι βόλτες ήταν ποδαράτες)
Όταν φτάνουμε εκεί λοιπόν, (ήταν αρχές καλοκαιριού όποτε δεν είχε πολύ κόσμο) ήταν ακόμη 5-6 ζευγάρια και σχεδόν όλες οι κοπέλες τόπλες. Αφού βολευόμαστε με τις πετσέτες και τα λοιπά, παρατήρησα την Δ που κοίταζε επίμονα της άλλες κοπέλες που είχαν πετάξει τα στήθη τους έξω. Τη κοιτάω λοιπόν και της λέω:
-Αφού θες και εσυ, γιατί δεν τα βγάζεις έξω, δύσκολα να μας ξαναδούν ή να είναι κάποιος που να σε ξέρει.
Βλέπετε μια από τις φαντασιώσεις μου ήταν (και είναι ακόμη) να μας βλέπουν όταν πηδιόμαστε ή γενικώς να παίρνουν μάτι την γκομενα μου
Η Δ δεν το σκέφτηκε πολύ και έβγαλε τα ωραία αλλά μικρά βυζακια της έξω να τα χαρεί και ο υπόλοιποι κόσμος.
Η ώρα πέρναγε η υπέροχα με αρκετά πιασίματα, ήπιαμε και 2-3 τσιπουράκια στην ταβέρνα που έχει δίπλα και αφού είχε πέσει ο ήλιος πήραμε τον δρόμο της επιστροφής..
Στην επιστροφή εγώ ήμουν τελείως καυλωμενος, αφού όλοι μέρα είχα την Δ με τα βυζια της έξω και ένα μικροσκοπικό στρινγκ μαύρο μαγιό, και μάλιστα όλους τους άντρες της παραλίας να την χαζεύουν και να παίρνουν μάτι.
Και εκείνη είχε τις ορεξουλες της αφού όταν κατάλαβε ότι δυσκολευόμουν στο περπάτημα λόγω του καυλωμενου πουτσου μου, δήθεν έπεφτε πάνω του το χέρι της και τον έπιανε τον χάιδευε κλπ. Πρέπει να είχαμε ακόμη κανένα 20λεπτο μέχρι στο ξενοδοχείο όταν δεν άντεχα άλλο από την καυλα της λέω λοιπον
-Δ δεν αντέχω άλλο, θέλω να σε γαμησω
-τι; Εδώ στην μέση του δρόμου;
-δεν περνάει και κανείς, μην ανησυχείς.
Η Δ δεν το σκέφτηκε και πολύ και αμέσως ναζιαρικα, μου κατεβάζει το μαγιό και αρχίζει να μου τον παίζει.
-εντάξει αλλά θα είσαι φρόνιμος..
Και κατευθείαν πέφτει στα γόνατα και τον παίρνει στο στόμα της.
Της άρεσε να ξεκινάει γλύφοντας το κεφαλάκι ενώ με το άλλο χέρι έπαιζε με τα φρέσκο ξυρισμένα αρχιδια μου, που κόντευαν να εκραγούν με το σπερμα που είχα συσσωρεύσει..
Δεν άργησε πολύ να τον πάρει όλο στο στόμα της και εγώ κόντευα να εκραγώ καθώς ένιωθα την γλώσσα της να κάνει παιχνίδια σε όλο το μήκος της πουτσας μου..
Κατευθείαν την σήκωσα και την έβαλα να κάτσει πάνω σε μια πέτρινη μάντρα στο πλάι του δρόμου..
Σήκωσε τα πόδια της στους ώμους μου για να έχω πιο εύκολη πρόσβαση στο υγρό μουνακι της και αφού παραμέρισα το μαγιό της και της έριξα δυο πουτσοσκαμπιλα στην κλειτορίδα της, όπου της ξέφυγε ένα δυνατό βογγητό, της τον κάρφωσα με δύναμη.
Γαμουσα την Δ στην άκρη του δρόμου με όλοι μου την δύναμη και εκείνη είχε γραπωθεί πάνω μου και από καυλα μου μάτωνε την πλάτη με τα νύχια της.. πέρασαν 2-3 αμάξια που δεν φάνηκε να την νοιάζει καθόλου που μας είδαν.
Μετά με μια κίνηση γυρνάει στα τέσσερα και μου λεει
-θέλω να με πάρεις στα τέσσερα τώρα και τα αρχιδια σου να χτυπάνε στο μουνακι μου!
Δεν ήθελα δεύτερο κάλεσμα και έτσι όπως ήταν στημένη στα τέσσερα της κάρφωσα τον σκληρό μου πουτσο.. ένιωθα το μουνι της να στάζει από καυλα και τα υγρά της είχαν μουσκέψει μέχρι και τα αρχιδια μου που την κοπάναγαν με λύσσα σε κάθε κάρφωμα.
Παράλληλα της είχα ανοίξει και τα κωλο μεριά για να έχω θέα στην τέλεια στρογγυλή και στενή της κωλοτρυπιδα..
Είχα αρχίσει να της ανοίγω την κολοτρυπιδα με τα δάχτυλα χωρίς να φέρνει της συνηθισμένες της αντιρρήσεις.. τώρα είναι η ευκαιρία λέω από μέσα μου.
Καθώς βγάζω την μουσκεμένη πουτσα μου, αρχίζω να της τρίβω το κεφάλι στο κολαρακι της.
-Δ σήμερα, τώρα θα σου ανοίξω το κολάρα κι σου και θα σε χύσω μέσα.
Η απάντηση που πήρα με ξάφνιασε
-αχχχ ναι, ναι, το θέλω πολύ στον κωλο μου, θέλω να νε ανοίξεις και να με σπείρεις μέσα στον κωλο μου. Θέλω να νιώσω τα χυσια σου μέσα στον κωλο μου.
Κατευθείαν μετά από αυτό, αρχίσω να σπρώχνω τον πουτσο μου στον τέλειο κωλο της. Ίσα που κατάφερα να βαλω το κεφαλάκι όμως κατάλαβα ότι η Δ υπέφερε πολύ. Σηκώθηκε και μου έδωσε ένα φιλί καθώς μου τον έπαιζε και μου είπε στο αφτί
-πάμε στο ξενοδοχείο, έχω φέρει λιπαντικό.
Πρέπει αυτά τα 200μετρα που απείχε το ξενοδοχείο να τα κάναμε σχεδόν σπριντ
Όταν φτάσαμε στο ξενοδοχείο, η Δ μπήκε στο μπάνιο για ντους και αμέσως με φώναξε να της κάνω παρέα.
Μέσα στο μπάνιο η Δ έπαιζε με το ντους και το μουνακι της τρελαμένης από καυλα.
Αφού μου σαπούνισε καλά τον πουτσο και τα αρχιδια μου, μου έδειξε το νεσεσέρ της όπου εξείχε ένα μπουκάλι με λιπαντικό. Με κοίταξε και μου ειπε
-μήπως να συνεχίσουμε εκεί που είχαμε μείνει;
Με κοίταξε και κατευθύνθηκε στο κρεβάτι όπου έκατσε στα τεσσάρα με ορθάνοιχτη θέα στην πανέμορφη και στενή της κολοτρυπιδα.. και εκείνη να κοιτάζει προς το παράθυρο, όπου υπήρχε μια παραλία με 2-3 παρέες που είχαν ξενμεινει
Τα παντζουρια ήταν ορθάνοιχτα και τα φώτα ανάμενα, και οποίος κοιτούσε προς το μέρος μας εύκολα μπορούσε να με δει να σκίζω την Δ και αυτό με καυλωνε ακόμα περισσότερο.
Αφού λοιπόν έβαλα αρκετό λιπαντικό στην κωλαρα της Δ, άρχισα με δυνάμη να πιέζω την πουτσα μου να ανοίξω την κωλοτρυπιδα της Δ.
Στην αρχή μπήκε το κεφαλάκι νε δυσκολία και στην συνέχεια έσπρωξα σιγά σιγα και τον υπόλοιπο πουτσο μου. Όταν έφτασε στο σημείο να ακουμπήσουν τα γεμάτα με σπερμα αρχιδια μου στο μουνι της Δ, έμεινα εκεί για να πάρει η κωλοτρυπιδα της το σχήμα της πουτσας μου και να την γαμησω πιο άνετα.
Καθόλη αυτήν την διάρκεια της διάνοιξης της κωλοτρυπιδας της Δ, εκείνη μου κράταγε τα αρχιδια από κάτω και έβγαζε μικρά βογκητά, κυρίως πόνου και λιγότερο ευχαρίστησης.
Άρχισα να μπαινόβγαινε σιγά σιγά και όταν κατάλαβα ότι και η Δ το ευχαριστιόταν, αφού είχε σταματήσει να κρατάει τα αρχιδια μου και πλέον έπαιζε με το μουνι της.
Άρχισα να την καρφώνω δυνατά στον κωλο με την πουτσα μου που ήταν πέτρα από την καυλα.
Η Δ είχε τρελαθεί από καυλα και φώναζε
-σκίσετε με γάμια μου, μόνο εσυ μπορείς να μου γκάμας τον κωλο, με έχεις ανοίξει τελείως, με έχεις κάνει την πουτανα σου. Θέλω να χύσω το καυλί σου από κωλο και εσυ να τελειώσεις μέσα μου.
Κόντευα να εκραγώ..
Μετά από κανένα μισάωρο ακόμη σκληρό γαμησι μόνο από κολο, τελείωσα μέσα της, και βγαίνοντας κάποια από τα χυσια μου έσταξαν πάνω στο μουνακι της.
Η Δ πριν προλάβει να κλείσει η κωλοτρυπιδα της έβαλε δυο δάχτυλα μέσα, και αφού τα έβγαλε μέσα στα χυσια τα έφερε στο στόμα της και ειπε
-τα χυσια σου έχουμε πολύ ωραία γεύση. Άσε με να σε αποτελειωσω
Και έτσι όπως ήταν ακόμη μισό καυλωμενη η πουτσα μου την πήρε στο στόμα της κάνοντας με να χύσω και δεύτερη φορά όπου τα κατάπιε χωρίς δισταγμό..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Geroxekoutis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
6.881
Πόντοι
2.031
Την Κατερίνα τη γνώρισα σε μια κηδεία, στο μακρινό 1991. Είχα πάει να συλλυπηθώ, και όπως έβγαινα από την εκκλησία εκείνη έμπαινε. Γύρισα και την κοίταξα και έκπληκτος είδα ότι ταυτόχρονα με τσέκαρε κι εκείνη. Ελα Παναγία μου! (αναφώνησα μέσα μου) και σκέφτηκα πως όχι τυχαία λέγεται πως δεν υπάρχει Γάμος χωρίς κλάμα και κηδεία χωρίς χαμόγελο. Ρώτησα σε μια παρέα φίλων πια είναι αυτή που περιμένει στη σειρά να συλλυπηθεί. «Η Κατερίνα, η νέα φιλόλογος, Αθηναία, σνομπαρία» μου απαντάει ένας φίλος μου. Για να συμπληρώσει ένας άλλος «Σου ρίχνει 8 χρόνια μαλάκα, δεν είναι για τα μούτρα σου»

Μάλιστα…..

Μετά από λίγες ημέρες, είχα τα γενέθλιά μου και κάλεσα μια παρέα φίλων να συναντηθούμε σε ένα μπαράκι που έπαιζε αξιοπρεπή Live μουσική για να κεράσω. Μου λέει η φίλη κολλητού, «έχουμε πει και σε μια κοπέλα που νοικιάζει δίπλα μας, έχει έρθει στο χωριό από το Σεπτέμβρη και δεν έχει παρέες εδώ, αν δεν σε πειράζει». Δεν πήγε αμέσως το μυαλό μου ώσπου….ανοίγει η πόρτα και μπαίνει... η Κατερίνα! (Εκεί συστηθήκαμε). Καλοντυμένη με πολύ απλό τρόπο, με ένα μονοκόμματο μαύρο φόρεμα που αποκάλυπτε στήθη και μπούτια. Όλο το μαγαζί γύρισε και την κοίταξε! «Χρόνια πολλά» μου ευχήθηκε με ένα χαμόγελο αστραφτερό! Ήμουν ήδη κεραυνοβολημένος μαζί της.

Άνετη, κοινωνική, αεράτη, συμμετείχε όλη τη βραδιά με άνεση στην κουβέντα. Τα μάτια της είχαν την αστραφτερή ματιά μιας καλοζωισμένης 30άρας, έμπειρης, δυναμικής. Μπροστά της αισθανόμουνα πιτσιρίκι. Ωστόσο….θυμόμουν πως με τσέκαρε στην κηδεία και κρατούσα χαρακτήρα, έκανα ισότιμο διάλογο μαζί της, όσο μπορούσα, δεν ήμουν χάνος. Κάποια στιγμή έρχεται και κάθεται δίπλα μου. ‘Βαρέθηκα τόση ώρα να σου φωνάζω για να μιλήσουμε» μου λέει, εννοώντας ότι η μπάντα του μαγαζιού έπαιζε πολύ δυνατά. Απορροφηθήκαμε από το μεταξύ μας διάλογο τόσο που σε λίγο δεν υπήρχε μπάντα, δεν υπήρχε η υπόλοιπη παρέα, είχα ξεχάσει ότι είχα γενέθλια. Και γίνεται το.... Θαύμα των Γενεθλίων. Τη νοιώθω κάτω από το τραπέζι να μου πιάνει το χέρι! Δεν ξέρω πόσα χρώματα άλλαξα εκείνη τη στιγμή (μετά από χρόνια έμαθα από τους κολλητούς ότι άλλαξα πολλά) αλλά κατάλαβα ότι η Κατερίνα θα ήταν το δώρο μου για εκείνο το βράδυ. Με συνοπτικές διαδικασίες κόψαμε την τούρτα, ζήτησα λογαριασμό και το βλέμμα της, αχ!.. Αυτό το διαβολεμένο, πανέξυπνο βλέμμα της με σκάναρε όλη την ώρα. Είχα κομπλάρει, δεν ήξερα τι να κάνω, το κατάλαβε και κάνοντας ότι της έπεσε το τσαντάκι, σκύβει να το πάρει μου ψιθυρίζει «που θα τιμήσουμε τα γενέθλιά σου πριβέ;» Εκει έχω ένα κενό στη μνήμη μου, έχουν περάσει και κάποιες δεκαετίες, και στο επόμενο κλικ ειμαστε μέσα στο αμάξι της με κατεύθυνση σπίτι της. Όμως…μας απασχολούσαν οι άγραφοι νόμοι της επαρχίας. Πως θα μπούμε σπιτι της; Θα μας δει όλο το χωριό. Τι θα πούμε στη σπιτονοικοκυρά της (που ήταν και γνωστή με τη μάνα μου), πως θα κάνουμε ότι κάνουμε χωρίς…να ακουστούμε; Διάφορα τέτοια μικροαστικά με βασάνιζαν και μου λέει «Το βρήκα!». Είχε αρχίσει να χιονίζει. Κάνει μεταβολή και αρχίζει να οδηγεί προς ένα ύψωμα έξω από το χωριό. «Που πας;» τη ρωτάω, και κεραυνοβολώντας με, με ένα ακόμα βλέμμα μου απαντάει «θα δείς σε λίγο γλυκό αγόρι». Παρκάρει στο ύψωμα, όπου φαίνονταν όλο το χωριό από κάτω. Ρομαντική σκέψη (σκέφτηκα) και σαν να διάβασε τη σκέψη μου αποκρίνεται «Δεν είναι αυτό που νομίζεις, περίμενε 10 λεπτά». Σε 10 λεπτά τα τζάμια του αυτοκινήτου είχαν κλείσει από το χιόνι. Εντυπωσιασμένος, περίμενα να κάνει και την επόμενη «πρώτη κίνηση». Μετά από λίγα λεπτά που φάνηκαν αιώνες, δεν κρατιέμαι άλλο, ούτε αυτή, και ριχνόμαστε ο ένας στην αγκαλιά του άλλου. Φιλιά με πάθος, χουφτώματα, για πότε με τσιμπούκωσε, για πότε με καβάλησε, όλα αυτά -μετά από τόσες δεκαετίες- μου φαίνονται σαν μια αστραπή. Δεν είχα ξανακάνει κάτι με 30άρα, 2 σχέσεις είχα μόνο στο ενεργητικό μου, μία στο πανεπιστήμιο με μία συμφοιτήτριά μου, και μια πιο σύντομη με μια -μικρότερή μου ένα χρόνο- συμπαθητική κοπέλα, που όμως δεν ταιριάζαμε σε τίποτα. Πάνω στην υπέρτατη κάβλα μου λέει «Γαμάς πολύ καλά για την ηλικία σου να ξέρεις. Απόψε είναι τα γενέθλιά σου! Τι επιθυμία θέλεις να σου πραγματοποιήσω;». Ξέπνοα τραύλισα μια λέξη, μόνο μια, αυτή που έμελλε, από εκείνη τη βραδιά και μετά να γίνει η σημαία της ερωτικής μου ζωής: «κ….ώλος…». Τα μάτια της άστραψαν από κάβλα, αυτοκυριαρχία και έκπληξη! «Στις διαταγές σας» μου είπε ψιθυριστά και τράβηξε όλο το -άδειο εκεινη τη στιγμή- κάθισμα του οδηγού, μπροστά, μέχρι που δίπλωσε στο τιμόνι. «Πέρασε στο πίσω κάθισμα» είπε με αποφασιστικότητα !

Πήγα και περίμενα να δω τι σκαρφίστηκε. Και είδα, ωσάν τυφλός! Γυρίζει πλάτη σε εμένα, πιάνει τον πούτσο μου και κάνει βαθύ κάθισμα. Με μιάς η πούτσα μου εξαφανίστηκε μέσα στον κώλο της. Η πρώτη μου φορά από την πίσω πόρτα έγινε τόσο εύκολα, τόσο ανώδυνα, τόσο….καμία σχέση με το πως τη φανταζόμουν ( με δάχτυλα, σάλια, επιφωνήματα «αχ πονάω» κλπ, κάπως έτσι τη φανταζόμουν). Αρχισε να γαμιέται πάνω στο καβλί μου με άνεση και ταυτόχρονα να παίζει την κλειτορίδα της. Εγώ ήμουν σε φάση «όνειρο ζω μη με ξυπνάτε» και μου λέει «είσαι έτοιμος να χύσεις, έλα, πάμε μαζί». Ευτυχώς που είμασταν παρκαρισμένοι στο ύψωμα, στην άκρη του χωριού. Σε οποιοδήποτε άλλο μέρος, θα είχαμε σηκώσει όλο το χωριό με τα βογγητά μας στο πόδι. Μείναμε αγκαλιασμένοι και ξέπνοοι έτσι καμία ώρα, ενώ το χιόνι είχε σχεδόν θάψει το αμάξι. Αφού βρήκα την ανάσα μου της ψέλλισα ένα «σε ευχαριστώ» για να μου ανταποδώσει «είσαι πολύ γλυκό αγόρι».

Η επόμενη μέρα δεν ήταν εύκολη. Ηταν μεγάλη πρόκληση για το μικρό χωριό η σχέση μου με την Κατερίνα, την Αθηναία, την «ποιος ξέρει με πόσους έχει πάει». Εκείνη ήθελε τα βράδια να κοιμάμαι σπίτι της, εγώ ήθελα να κρατάμε κάποιες ισορροπίες και να επιστρέφω στο πατρικό μου, ενώ οι αδιάκριτες ερωτήσεις έπεφταν βροχή εκατέρωθεν. Παράλληλα, στο δρόμο, άλλοι μας σφυρίζανε, άλλοι σταυροκοπιότανε, ενώ τα σχόλια που εισέπραττε στο σχολείο που δούλευε, τύπου «τεκνατζού», «καραπουτανάρα», "κακό παράδειγμα για τα παιδιά μας" είχαν αρχίσει να της χαλάνε τη διάθεση. Αλλά έστω κι έτσι το ζούσαμε. Κι εκείνη είχε ξεφύγει, όπως μου είπε, από έναν παντρεμένο αρκετά μεγαλύτερό της, που την τσαλαπάτησε ψυχολογικά κι εγώ επιτέλους ένοιωθα γαμιάς! Μαζί της ξεψάρωσα, μαζί της αύξησα την αυτοπεποιήθησή μου.

Το Μάρτη μου ανακοίνωσε πως πήρε μετάθεση για Αθήνα. «Και τώρα τι;» Αναρωτήθηκα. «Και τώρα τίποτα γλυκό μου αγόρι» μου απάντησε. Δεν κάνω σχέσεις από απόσταση, δε θα λιώσουμε στα περίπτερα να τηλεφωνιόμαστε και κάπου εδώ πρέπει να κάνω κι ένα παιδάκι, κατά προτίμηση με έναν άνδρα έτοιμο να γίνει σύζυγος». Και κάπου εκεί το λήξαμε, όμορφα….

.....όμορφα; Εσύ τι λες αναγνώστη; Ομορφα; Ακόμα θυμάμαι την τελευταία μας συνάντηση και μια φαρμακερή δαγκωνιά στην καρδιά, ολοζώντανη, σαν να μην έφυγε ποτέ, σαν να ήταν χθες και όχι πριν από τριάντα τόσα χρόνια με τσιμπάει.

Από τότε έχουν περάσει από τη ζωή μου -εικάζω- το μεγαλύτερο μέρος των Απάντων μου. Εκείνη τη βραδιά όμως στο σαραβαλάκι της Κατερίνας, τη στιγμή του ηλεκτροσόκ, τη στιγμή της Μύησης, δεν την ξέχασα ποτέ.

Σε ευχαριστώ Κατερίνα, όπου και αν είσαι. Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε.

Γ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom