Νέα

EroDate: Τι λέει το συγκεκριμένο ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicospap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nicospap

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2011
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα γράφτηκε στο erodate μετά από αναζήτηση σε ένα site με διαγωνισμούς. Γράφτηκα και είδα έχει πολύ καλά profiles από γκομενάκια.. το θέμα που δεν ξέρω αν είναι αληθινά ή μούφα για να προσελκύσουν κόσμο...

Το απίστευτο είναι πως στο ίδιο site www.bonuscontests.gr/]http://www.bonuscontests.gr/[/url] λίγο πιο κάτω έχει διαγωνισμό Jack Daniel’s Greece με δώρο 1 ταξίδι για 2 άτομα στην Αγγλία για το JACK DANIEL’S LIVE BIRTDHAY PARTY... 

και τώρα θα σας τρελάνω ο τέλειος συνδυασμός... βρίσκω μια μουνάρα στο erodate.. κερδίζω τον διαγωνισμό και έφυγα >.............

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ειναι σαν τα τηλεπαιχνιδια.."Τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια?"
Ετσι και τηλεφωνησετε εσειs οι 217374964984748749074984  τηλεθεατεs  .....καποιοs θα κερδισει
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Έπεσα πάνω σε αυτό το site και υπόσχεται σεξ κάθε μέρα :fuck2:
Λέτε να είναι μούφα όπως πολλά άλλα μέχρι να πληρώσεις την συνδρομή και μετά το μπούλο?
 

Jack(2)

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
46
Like
70
Πόντοι
0
Έχει κάποιος γνώση γιά το erodate
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
109
Like
170
Πόντοι
1
Αν είναι να μπεις κάπου μπες στο tinder. Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλη πλατφόρμα "της προκοπής". Καλή τύχη!
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Έχει κάποιος γνώση γιά το erodate
Δεν πιστεύω σε erodate. Κατά τη γνώμη μου θέλουν απλώς να βγάλουν λεφτά. Λαμβάνω συνεχώς ειδοποιήσεις ότι έχω λάβει ένα email. Υποτίθεται ότι θα αγοράσω credits για να τα παρακολουθήσω. Δεν μπορώ να δω από ποιον υποτίθεται ότι είναι το email ή αν έλαβα ένα. Νομίζω ότι αυτά είναι ψεύτικα μηνύματα μόνο που αγοράζετε πιστώσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom