Νέα

Εκδίκηση στα αρσενικά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Τελικά είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ οι Ελληνίδες... :idiot:

Διαβάστε συναγωνιστές... :jerking:


17/11/2006 20:59:55

ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΣΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ

mel27 :  Καλησπέρα σε όλους και όλες. Θα ήθελα τη γνώμη σας για ένα πρόβλημα (ή μάλλον τρόπο ζωής) που έχει προκύψει με την ξαδέρφη μου που είμαστε πολύ δεμένες. Λοιπόν έχει περίπου ενάμισυ χρόνο που χώρισε (διαζύγιο) επειδή έπιασε τον άντρα της με άλλην. Της πήρε 6 μήνες για να το ξεπεράσει και μετά εκεί που περίμενε κανείς να προχωρήσει στη ζωή της, πήρε την κάτω βόλτα. ʼρχισε να μπλέκει με παντρεμένους τον έναν μετά τον άλλον. Όταν τη ρώτησα γιατί κάνει αυτό που της έκαναν μου είπε ότι θέλει να εκδικηθεί όλους τους άντρες παρατώντας τους όταν την ερωτεύονται, να πάθουν και άλλες γυναίκες αυτό που έπαθε αυτή και να μη ξαναμπεί στη θέση του θύματος γιατί είναι σίγουρη ότι και να ξανακάνει μια φυσιολογική σχέση θα την ξανακερατώσουν. Όσες φορές και αν της μίλησα, όσες φορές και αν το έχουμε συζητήσει δεν αλλάζει γνώμη.Ούτε σε ψυχολόγο δέχεται να πάει... Θα καταστρέψει τη δική της ζωή (είναι ήδη 35 ετών) και φοβάμαι και άλλων ανθρώπων. Πώς να βοηθήσω?

 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
βρε δε λες παλι καλα που δεν εγινε serial killer;;;
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Πούτσα, ξύλο και άπλωμα στον ήλιο  :cheesy:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εγώ πάλι δεν θα είχα πρόβλημα να βρεθεί μπροστά μου η συγκεκριμένη κυρία. Θα της έριχνα τα  :knockinb: :knockinb: και μετά θα γινόμουνα  :badair: χωρίς να έχω τον φόβο να με  :ak: :uzi: :blowup: ή ακόμα χειρότερα να με  :smitten: :smitten: :smitten:
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ πάλι δεν θα είχα πρόβλημα να βρεθεί μπροστά μου η συγκεκριμένη κυρία. Θα της έριχνα τα  :knockinb: :knockinb: και μετά θα γινόμουνα  :badair: χωρίς να έχω τον φόβο να με  :ak: :uzi: :blowup: ή ακόμα χειρότερα να με  :smitten: :smitten: :smitten:

αν ομως σε  :hammer: :hammer: :hammer: εν ωρα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:  ???
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Μακάρι να ξέραμε ποια ήταν. Θα την ξεσκίζαμε, θα της το παίζαμε ερωτευμένοι, θα μας παρατούσε για να μας πληγώσει υποτίθεται και έτσι θα ξεμπλέκαμε εύκολα.:-)))
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
......''γαμησι και προστιμο'' που ελεγε και ενας σοφος φιλαρακος μου.....
 

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Η πουτανα γεννιεται δεν γίνεται :idiot: :helpplea:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κουρεμα γουλι, πισα και πουπουλα, περιφορα γυρω γυρω στο συνταγμα οπου το συγκεντρωμενο πληθος θα πεταει αυγα, μπουκαλια με νερο και αλλα αντικειμενα και στη συνεχεια καρατομηση εξω απο τη βουλη διπλα στο αγαλμα του αγνωστου στρατιωτη για παραδειγματισμο :cheesy:

παλι καλα που η ξαδερφη μοιαζει πιο σοβαρη και προσπαθει να την μαζεψει.......λολολολολολ
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Κουρεμα γουλι, πισα και πουπουλα, περιφορα γυρω γυρω στο συνταγμα οπου το συγκεντρωμενο πληθος θα πεταει αυγα, μπουκαλια με νερο και αλλα αντικειμενα και στη συνεχεια καρατομηση εξω απο τη βουλη διπλα στο αγαλμα του αγνωστου στρατιωτη για παραδειγματισμο :cheesy:

παλι καλα που η ξαδερφη μοιαζει πιο σοβαρη και προσπαθει να την μαζεψει.......λολολολολολ
Στο πνεύμα της εκδίκησης σε κόβω αιμοσταγή mounitsa !! Δεν μας έκανες όμως σαφές ποιο κεφάλι θα καρατομηθεί  :headbang:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Το δικο της υποθετω.......εχει και αυτη δυο κεφαλια? λοοοοοοοολ

αιμοσταγης φυσικα με οσες ξεφτυλιζουν το ειδος και μας βγαζουν το ονομα :cheesy:
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Ρε πόυτσα και ξύλο θελουν όλες οι παλιοκαριόλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom