Νέα

Έχετε γαμήσει πουτάνα χωρίς καπότα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnxxx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

έχετε χύσει μέσα σε μουνί ιερόδουλης ακάποτα

  • ναι

    Ψήφοι: 78 50,6%
  • όχι

    Ψήφοι: 76 49,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    154
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Πρώτα για αυτούς που λένε μόνο σε τσιμπουκι δεν βάζουν......εχετε ακουσε τη σύφιλη ????? Μάθετε. Δεύτερον έχετε ακούσει τις ηπατίτιδαες.....δε φυλάμε ποτε στομα και δε ρουφάμε ρόγες σε πουτανα.... Τρίτο...δεν πλενόμαστε με πετσέτα της...κονδυλοματα το λιγότερο. Τεταρτο... κωλοφαρδία....γνώρισα σε μπαρ ένα απίστευτο μουνι.....μια μαυρι γαζελα....δεν είχα ξαναδεί στη ζωή μου πιο όμορφο πλάσμα,...και την έβγαλα γκομενα βεβαια !!!!! Με προφηλαξη φυσικά....αλλα ήταν μια καυλα!!!!!! και την πλακωσα στα γρήγορα και δυνατά στο θεοστενο μουνι της....νιώθω μια απίστευτη γλύκα και την χυνω καλα , χυνει και αυτή με ουρλιαχτά . Την βγάζω και βλέπω την καπότα ....ειχε μόνο το στεφάνι η υπόλοιπη είχε κομματιαστει μεσα της (καινούργιο κουτί πήρα από το σκληρό γαμηησι εσπασε)......μου ήρθε έμφραγμα....μαυρι??? την άρπαξα λέω....και πριν το έμφραγμα βλέπω το κορίτσι να κλαίει και να τραβάει τα κοτσιδάκια της....άρχισα να συνέρχομαι και της λέω ότι δεν έχω τίποτα να φοβάται και ελπίζω να ισχύει και με αυτή. Όλα οκ αλλα εγω δεεεν ησύχασα. έδινα αίμα για παιδια για μεσογειακή και την πήρα μαζί μου, ειπα στην νοσηλεύτρια τα δέοντα κρυφά και να με πάρει να μου πει αν.... και έδωσε και αυτή αίμα . Για να μην πολυλογώ η κοπέλα ήταν φρέσκο κρέας και ήταν πεντακάθαρη και είχα 9 χρονια σχεση μαζι της μετα. Κωλοφαρδία που γίνεται μια στο εκατομμύριο παιδια .
Όλα αυτά μπορείς να τα πάθεις και από απλή γκόμενα μύστη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Πρώτα για αυτούς που λένε μόνο σε τσιμπουκι δεν βάζουν......εχετε ακουσε τη σύφιλη ????? Μάθετε. Δεύτερον έχετε ακούσει τις ηπατίτιδαες.....δε φυλάμε ποτε στομα και δε ρουφάμε ρόγες σε πουτανα.... Τρίτο...δεν πλενόμαστε με πετσέτα της...κονδυλοματα το λιγότερο. Τεταρτο... κωλοφαρδία....γνώρισα σε μπαρ ένα απίστευτο μουνι.....μια μαυρι γαζελα....δεν είχα ξαναδεί στη ζωή μου πιο όμορφο πλάσμα,...και την έβγαλα γκομενα βεβαια !!!!! Με προφηλαξη φυσικά....αλλα ήταν μια καυλα!!!!!! και την πλακωσα στα γρήγορα και δυνατά στο θεοστενο μουνι της....νιώθω μια απίστευτη γλύκα και την χυνω καλα , χυνει και αυτή με ουρλιαχτά . Την βγάζω και βλέπω την καπότα ....ειχε μόνο το στεφάνι η υπόλοιπη είχε κομματιαστει μεσα της (καινούργιο κουτί πήρα από το σκληρό γαμηησι εσπασε)......μου ήρθε έμφραγμα....μαυρι??? την άρπαξα λέω....και πριν το έμφραγμα βλέπω το κορίτσι να κλαίει και να τραβάει τα κοτσιδάκια της....άρχισα να συνέρχομαι και της λέω ότι δεν έχω τίποτα να φοβάται και ελπίζω να ισχύει και με αυτή. Όλα οκ αλλα εγω δεεεν ησύχασα. έδινα αίμα για παιδια για μεσογειακή και την πήρα μαζί μου, ειπα στην νοσηλεύτρια τα δέοντα κρυφά και να με πάρει να μου πει αν.... και έδωσε και αυτή αίμα . Για να μην πολυλογώ η κοπέλα ήταν φρέσκο κρέας και ήταν πεντακάθαρη και είχα 9 χρονια σχεση μαζι της μετα. Κωλοφαρδία που γίνεται μια στο εκατομμύριο παιδια .
Τυπε αν ισχύουν αυτά που λες και συχνά, θα είχαμε κολλήσει όλοι 100 φορές.
Κάνω πάντα, όλα αυτά που είπες.. Ακαπωτα μπουκια, φιλιά με γκόμενά,.γλύψιμο ρωγας.και πάντα κάνω μπάνιο πριν και μετά την πράξη.
Α και κάτι που δεν ανέφερες: κάνω και γλυφομουνι.
Αλλά κάνω τεστ κάθε χρόνο και δεν έχω κολλήσει τίποτα.
Δεν είναι τόσο εύκολο όπως τα παρουσιάζεις.
Και τα έχουμε πει 100 φορές: έχει Ρίσκο το άθλημα.
Όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Εεε ναι έχουμε γαμισει....γιατί ?....μας έδωσε παραπάνω λεφτά η πουτανα και της κάναμε ακαποτο
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.078
Πόντοι
446
Πρώτα για αυτούς που λένε μόνο σε τσιμπουκι δεν βάζουν......εχετε ακουσε τη σύφιλη ????? Μάθετε. Δεύτερον έχετε ακούσει τις ηπατίτιδαες.....δε φυλάμε ποτε στομα και δε ρουφάμε ρόγες σε πουτανα.... Τρίτο...δεν πλενόμαστε με πετσέτα της...κονδυλοματα το λιγότερο. Τεταρτο... κωλοφαρδία....γνώρισα σε μπαρ ένα απίστευτο μουνι.....μια μαυρι γαζελα....δεν είχα ξαναδεί στη ζωή μου πιο όμορφο πλάσμα,...και την έβγαλα γκομενα βεβαια !!!!! Με προφηλαξη φυσικά....αλλα ήταν μια καυλα!!!!!! και την πλακωσα στα γρήγορα και δυνατά στο θεοστενο μουνι της....νιώθω μια απίστευτη γλύκα και την χυνω καλα , χυνει και αυτή με ουρλιαχτά . Την βγάζω και βλέπω την καπότα ....ειχε μόνο το στεφάνι η υπόλοιπη είχε κομματιαστει μεσα της (καινούργιο κουτί πήρα από το σκληρό γαμηησι εσπασε)......μου ήρθε έμφραγμα....μαυρι??? την άρπαξα λέω....και πριν το έμφραγμα βλέπω το κορίτσι να κλαίει και να τραβάει τα κοτσιδάκια της....άρχισα να συνέρχομαι και της λέω ότι δεν έχω τίποτα να φοβάται και ελπίζω να ισχύει και με αυτή. Όλα οκ αλλα εγω δεεεν ησύχασα. έδινα αίμα για παιδια για μεσογειακή και την πήρα μαζί μου, ειπα στην νοσηλεύτρια τα δέοντα κρυφά και να με πάρει να μου πει αν.... και έδωσε και αυτή αίμα . Για να μην πολυλογώ η κοπέλα ήταν φρέσκο κρέας και ήταν πεντακάθαρη και είχα 9 χρονια σχεση μαζι της μετα. Κωλοφαρδία που γίνεται μια στο εκατομμύριο παιδια .
Instagram εχουμε? :2funny::2funny::2funny:
 

Gangian

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
123
Πόντοι
0
Αν είσαι ο πρώτος πελάτης;
Έχουν ηπατίτιδα C. ........και οι ρόγες έχουν υγρό, όταν τις ρουφάς παιρνεις τι δόση για αυτό..... Και καπότα να φοράς όταν την έχεις από πάνω τα υγρα της θα τρέξουν στον κωλο σου , το λιγότερο τρία νοσιματα, και όταν πας στο γιαρρο, η ερωτηση που θα κάνει είναι ....κυριε είστε γκει?
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486
Έχουν ηπατίτιδα C. ........και οι ρόγες έχουν υγρό, όταν τις ρουφάς παιρνεις τι δόση για αυτό..... Και καπότα να φοράς όταν την έχεις από πάνω τα υγρα της θα τρέξουν στον κωλο σου , το λιγότερο τρία νοσιματα, και όταν πας στο γιαρρο, η ερωτηση που θα κάνει είναι ....κυριε είστε γκει?
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
σχολιάζοντας την άποψη

Δεν φιλάμε στο στόμα
Δεν γλύφουμε ρόγες
Δεν δίνουμε ακάποτα το πουλί μας στο στόμα της
Δεν την βάζουνε απο πάνω γιατι θα τρέξουν υγρά της στον κώλο μας

Να σου βαλω κι εγω μερικά

Δεν παμε σε πουτανα γιατι θα μας υποψιαστεί η γυναίκα μας
Δεν γιατι μπορεί να μας δει κανενα μάτι να μπαίνουμε
Δεν γιατι μπορεί να υπαρχει καμερα στο δωμάτιο


Αν ηταν ετσι ρε φιλαράκι δεν επρεπε να βγαίναμε απο το σπιτι μας …

Εγω 25 χρονια στο άθλημα δεν κόλλησα τιποτα , ακαποτο δίνω, φιλία δίνω, ρογες γλύφω κι αμε με καβλωσει πολυ της γλυφω και τη μουνάρα

Εχω φοβηθεί ομως απο μερικές που μονο τις έχυσα χωρίς να τις ακουμπήσω
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.475
Κριτικές
7
Like
3.112
Πόντοι
736
Μπορεί να προκύψει αν κάποιος το επιδιώξει.
Αρκετές κοπέλες του χώρου το προσφέρουν κάτω από προϋποθέσεις.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
εγω μαγκες θα ειμαι ειλικρινης. Με ενοχλει η καποτα. Εχω δοκιμασει σχεδον ολες τις καποτες της αγορας, και ακομα και οι λεπτες μου μειωνουν δραματικα την αισθηση. Ισως να φταιει που εκανα ενηλικος περιτομη, δεν ξερω. Με ενοχλει παντως το γαμημενο σακουλακι, ειδικα σε συνδιασμο με το λιπαντικο, που γλιστραει η πουτσα σαν πιστονι με ελαχιστη τριβη. Και δεν τιθεται θεμα παχους της πουτσας μου, και αυτο το λεω γιατι λογικα ενας με πουτσα "στυλό" δεν θα νιωθει πουθενα τιποτα. απλα εχω ηδη μειωμενη αισθηση, μπορει να φταινε τα ντραγκζ :rockon:

Αναγκαστικα, λογω του χομπυ των μπουρδελων, εχω μαθει και εχω συνηθισει να το ανεχομαι, αλλα (σχεδον) σε καθε ευκαιρια που μπορω να το βγαλω, πιθανοτατα θα το κανω. Ειναι σαν την μασκα του κοβιντ :2funny: ενοχλητικη μεν, χρησιμη δε.

Νταξει εκτος μπουρδελων εχω αναγαγει σε επιστημη το πως θα γλιτωσω να φορεσω την καποτα, αλλα δεν θα μοιραστω τα κολπα μου γιατι μετα θα γινουν μοδα. Θελω να τα πατενταρω σαν τον αλλο που ειχε βρει τη λυση για τα παρανομα μασατζιδικα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν μπορουσα να ευχαριστηθω το σεξ στο 80 ή 90 τοις εκατο με καποτα, ενδεχομενως να ειχα γαμησει ελαχιστες φορες ανευ. Δεδομενου οτι ευχαριστιεμαι 50-60% με καποτα ομως, μεχρι να βρεθει καποια αλλη λυση, θα ξεπεφτω στην χωρις κρανος οδηγηση.
Οπως εχω πει δεκαδες φορες παντως, θα σοκαριζοσασταν απο το ποσες κοπελες στους φθηνους οικους (10-20) με ενα μικρο εξτραδακι τον παιρνουν ακαποτα, ειδικα αν τις εχετε επισκεφθει μερικες φορες πριν και εχετε μια μικρη οικειοτητα.
100% αλήθειες. Με ένα 20αρι πολλες τον βάζουν ακα, και σε γκροβερ αμαλαχη!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
o HIV δεν κολάει εύκολα από γυναίκα οροθετική σε αντρα με κολπική επαφή, νομίζω η πιθανότητα είναι 1 στις 2000 ανα συνευρεση. Επίσης σύμφωνα με τα στοιχεία του ΚΕΛΠΝΟ, οι οροθετικές γυναίκες στην Ελλάδα, καταγεγραμένες και μη είναι περίπου 4,000, από τις οποίες οι 2,000 ακολουθούν αντιρετροική αγωγή, στις οποίες περιπτώσεις η πιθανότητα να κολλήσεις HIV είναι μηδέν.

Για πρωκτικό σεξ, ιδιαίτερα μεταξύ ομοφυλοφίλων, οι πιθανότητες είναι αυξημένες... Για αυτό και στο δημοτικό το AIDS κάποτε το λέγαμε η αρρώστια των πούστηδων...

Τέλος, η σύφιλη μπορεί να γιατρεύεται αλλά τα κονδυλώματα είναι σε έξαρση και το πιο επικίνδυνο να κολλήσεις. Πολλά ΣΜΝ σου μένουν παράσημο....
Διαβασμένος ο κύριος. Συμφωνώ σε όλα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Τυπε αν ισχύουν αυτά που λες και συχνά, θα είχαμε κολλήσει όλοι 100 φορές.
Κάνω πάντα, όλα αυτά που είπες.. Ακαπωτα μπουκια, φιλιά με γκόμενά,.γλύψιμο ρωγας.και πάντα κάνω μπάνιο πριν και μετά την πράξη.
Α και κάτι που δεν ανέφερες: κάνω και γλυφομουνι.
Αλλά κάνω τεστ κάθε χρόνο και δεν έχω κολλήσει τίποτα.
Δεν είναι τόσο εύκολο όπως τα παρουσιάζεις.
Και τα έχουμε πει 100 φορές: έχει Ρίσκο το άθλημα.
Όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται.
Υπάρχει και μια χρυσή τομή για όλα.
Αλλά θα ξαναπω τουτο:
Όποιος δεν αρέσκεται παιζει 5 επί 5!
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
125
Like
19.971
Πόντοι
25.186
Ναι Έχω γαμήσει της πρόσφερα παραπάνω λεφτά και δέχτηκε
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Πριν 2-3 χρόνια ίσως κ 4 γνώρισα τυχαία μια κοπέλα που δούλευε σε στούντιο Αθήνα κέντρο.οχι από την πρώτη φορά αλλά την δεύτερη αναφέρθηκε συζητήθηκε το δέχτηκε και με χύσιμο μέσα όπου γουστάρε και τρέλα.ελληνιδα μελαχροινό μιλφακι που ακόμα και σήμερα το ψάχνω πάλι.δεν είχε ποτέ δική της αγγελία όμως δε την έχω ξαναπετυχει και φυσικά δε ξέρω και όνομα.τοτε ήταν Ντένη λόγο σπιτιου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom