Νέα

Δουλειά ή ευχαρίστηση; Τι να επιλέξω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα griniarhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

GGBOBOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Like
30
Πόντοι
0
Τη δουλειά, τη δουλειά...
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Οχι και ας ειμαι εκ τους ασφαλους για να μην στο παιζω ξυπνιος. Θαρρος και θρασσος χρειαζεται για μια σωστη αποφαση. Το μονο που μπορεις να της πεις ειναι του τυπου γαμα την δουλεια δεν θελω να μου κουραζεσαι. Θα σου δινω εκει 400 το μηνα και θα παιρναμε καλα. Μαλακιες δλδ. Ισως σου ερχεται πιο φθηνα απο να την προσλαβεις.
Τελικά φίλε ακολούθησα τη συμβουλή σου,(όχι με τόσο μεγάλο ποσό βέβαια), αλλά της είπα να βρει κάτι πιο χαλαρό,να την βοηθάω κι εγώ όσο μπορώ και να μας βγαίνει πιο όμορφα χωρίς την καθημερινή τριβή. Έδειξε να συμβιβάζεται μιας και δεν της έδωσα plan b οπότε περιμένουμε να δούμε πως θα πάει!
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Προσπάθησε να αντιστρέψεις τα πράγματα, γιατί μάλλον σε έχει βάλει στο βρακί της και σε κάνει ότι θέλει. Από τις συμπεριφορές που περιγράφεις (κλάματα, γκρίνιες, πείσματα κλπ) είναι χειριστικό άτομο.

Απ ότι φαίνεται μάλλον σε εκμεταλλεύεται, χωρίς να σκέφτεται μακροπρόθεσμα για σένα.
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Προσπάθησε να αντιστρέψεις τα πράγματα, γιατί μάλλον σε έχει βάλει στο βρακί της και σε κάνει ότι θέλει. Από τις συμπεριφορές που περιγράφεις (κλάματα, γκρίνιες, πείσματα κλπ) είναι χειριστικό άτομο.

Απ ότι φαίνεται μάλλον σε εκμεταλλεύεται, χωρίς να σκέφτεται μακροπρόθεσμα για σένα.
Ισχύει αυτό ρε αδερφέ. Είναι περίπτωση γυναίκας που όλη την ομορφιά την έχει εξωτερικά,αν καταλαβαίνεις τι εννοώ...
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Τελευταιο ποστ Οκτωβριος του 2016 και επανερχομαι το 2021 για να ενημερωσω τους συναγωνιστες για το ποσο μαλακας μπορει να γινει καποιος αν ερωτευτει.
Τελικα δεν την ξαναπηρα στη δουλεια αλλα της εταξα πως θα της δινω ενα ποσο καθε μηνα μεχρι να βρει δουλεια αλλου.
Κατα καιρους βρισκει κατι δουλειες τις οποιες παραταει γρηγορα γιατι δεν τις αρεσουν.
Μεσα σε αυτη την πενταετια ειχαμε δυο φορες ψυχραθει και ειχαμε απομακρυνθει απο 1-2 μηνες καθε φορα.
Η αληθεια ειναι πως στη δευτερη επανασυνδεση ηθελα να ξεμπερδευω αλλα ειπα να δωσω μια ευχαιρια ακομα. Αλλωστε εκτος απο την ωρα του σεξ τις υπολοιπες στιγμες μας δεν συμφωνουσαμε σε τιποτα.
Το μονο που με κρατουσε μαζι της ηταν το σεξ απο τη στιγμη που η γυναικα μου εχει σταματησει απο καιρο να ειναι "διαθεσιμη" με τη συχνοτητα που θελω και το οτι μενω μακρια απο την πρωτευουσα δεν μου επιτρεπει πολλες αποδρασεις με επαγγελματιες.
Η δευτερη επανασυνδεση εγινε πριν δυο χρονια περιπου και ηταν στη λογικη να δω πως θα παει και αν συνεχιστει αυτο το μοτιβο να το κοψω.
Και καπου εκει ηρθε ενα προβλημα υγειας της κοπελας που με ταρακουνησε.
Επρεπε να τρεξω γι αυτη απο τη στιγμη που δεν ειχε καποιον να τη νοιαστει και φυσικα να καλυπτω τα εξοδα.
Ετσι με το να συμμετεχω πιο ενεργα στη ζωη της ηρθαμε πιο κοντα και αρχισα να νιωθω πραγματα που με τον καιρο μεγαλωναν. Εφτασα στο σημειο να σκεφτομαι να αφησω την οικογενεια μου για να ζησω μαζι της.
Απο την πλευρα της εχει φιαξει πολυ την συμπεριφορα της απεναντι μου αλλα πλεον εχει αυξησει και τις απαιτησεις της με αποτελεσμα να στερω απο την οικογενεια μου για να δινω σε εκεινη.
Η γυναικα μου τελευταια μου πεταει σποντες και πιστευω πως εχει παρει γραμμη τι συμβαινει.
Ειχα πει στον εαυτο μου πως αν ερθει στιγμη που θα κινδυνευσει η ηρεμια των παιδιων μου θα το κοψω αλλα τωρα απλα μου ειναι αδυνατον.
Δεν την βλεπω μια μερα και αρρωσταινω,εχω στερητικα,μου εχει γινει εξαρτηση.
Για να γυρισω στο σπιτι πρεπει πρωτα να πιω δυο ποτα για να εχω διαθεση και να μην ειμαι κακοκεφος.
Γενικα ταλαιπορουμαι φοβερα και ξερω πως ειναι απο τις επιλογες μου. Απλα δεν μπορω μακρια της,τρελενομαι.
Δεν περιμενω απο καποιον να μου προτεινει καποια λυση,ηθελα μονο να τα γραψω καπου να μου φυγει το "ουφ" γιατι οπως καταλαβαινετε δεν μπορω να μιλησω σε κανεναν για τα οσα περναω.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
τύπε κοιτα μην χαθείς και τα ξαναπούμε στην επομενη πενταετία :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.185
Like
72.324
Πόντοι
12.756
τύπε κοιτα μην χαθείς και τα ξαναπούμε στην επομενη πενταετία :confused:
καλα του λες , περιμέναμε 5 χρόνια συνέχεια , μεχρι και ο Παπακαλιάτης πιο συχνα βγαζει σηριαλ
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Δεν προλαβαινα απο τη δουλεια ρε,μη βαρατε. Καλα που μας εβαλε ολους να καθομαστε ο Κουλης και βρηκα χρονο!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.185
Like
72.324
Πόντοι
12.756
Δεν προλαβαινα απο τη δουλεια ρε,μη βαρατε. Καλα που μας εβαλε ολους να καθομαστε ο Κουλης και βρηκα χρονο!
5 χρονια δουλευες χωρις σταματημο ?? πλακα μας κανεις τωρα !!

εδω περασε ΣΥΡΙΖΑ , capital control , μια ΠΑΝΔΗΜΙΑ και εσυ δεν βρηκες 5 λεπτα να γραψεις την συνέχεια ?

Καλα σου κανει η τυπισσα
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
5 χρονια δουλευες χωρις σταματημο ?? πλακα μας κανεις τωρα !!

εδω περασε ΣΥΡΙΖΑ , capital control , μια ΠΑΝΔΗΜΙΑ και εσυ δεν βρηκες 5 λεπτα να γραψεις την συνέχεια ?

Καλα σου κανει η τυπισσα
Πλακα εκανε ρε αδερφε,απλα δεν ειχα φτασει στο σημειο να θελω να τα βγαλω....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.185
Like
72.324
Πόντοι
12.756
Πλακα εκανε ρε αδερφε,απλα δεν ειχα φτασει στο σημειο να θελω να τα βγαλω....

τωρα μας τα λες καλυτερα ... για πες .. γιατι δεν ηθελες να τα βγαλεις τόσο καιρό ? περίμενες να αποδεχθεις αυτο που γίνεται ? η να σωσεις την κατασταση ?
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
τωρα μας τα λες καλυτερα ... για πες .. γιατι δεν ηθελες να τα βγαλεις τόσο καιρό ? περίμενες να αποδεχθεις αυτο που γίνεται ? η να σωσεις την κατασταση ?
Δεν με επιανε αυτη η απελπισια να τη δω ρε φιλε. Τωρα φευγει απο διπλα μου και μετα απο μιση ωρα μου λειπει. Εχω παθει πλακα,δεν μου εχει ξανασυμβει.....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
Δεν με επιανε αυτη η απελπισια να τη δω ρε φιλε. Τωρα φευγει απο διπλα μου και μετα απο μιση ωρα μου λειπει. Εχω παθει πλακα,δεν μου εχει ξανασυμβει.....
τύπε θα ελεγες δηλαδη οτι σε εχει ριξει ψυχολογικα η ολη φαση και εισαι στα πατώματα;
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
Τον τελευταιο χρονο ολο και πιο κατω! Κατω και απο τα πατωματα....
τύπε οπως εχεις σκύψει χάμω στο πατωμα ρίξε και ενα σφουγγάρισμα να πουμε :wanker:


η αλλιως παενε διπλα στο νήμα. χτυπά κουδουνι «φυλλο μηδεν» και θα σε αναλαβει το ιατρικό επιτελείο να πουμε:confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.185
Like
72.324
Πόντοι
12.756
τύπε οπως εχεις σκύψει χάμω στο πατωμα ρίξε και ενα σφουγγάρισμα να πουμε :wanker:


η αλλιως παενε διπλα στο νήμα. χτυπά κουδουνι «φυλλο μηδεν» και θα σε αναλαβει το ιατρικό επιτελείο να πουμε:confused::confused:
κατσε γιατι εμεις μπορουμε να κανουμε θεραπεια και στον χωρο του ασθενη , δεν χρειάζεται να ερθει σε εμας , ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ , με το αναλογο κοστος βεβαιως-βεβαιως
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.982
Like
12.996
Πόντοι
2.606
Δεν με επιανε αυτη η απελπισια να τη δω ρε φιλε. Τωρα φευγει απο διπλα μου και μετα απο μιση ωρα μου λειπει. Εχω παθει πλακα,δεν μου εχει ξανασυμβει.....
Τυπε στα 5 αυτά χρόνια μάλλον την ξεκωλιάζανε έμαθε να γάμιεται σαν πουταναριο και τώρα σε μουνοκαψουρεψε
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom