Νέα

Delivery με μηχανάκι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sparkling_water
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Έχει κανένας εμπειρία από delivery με μηχανή σε σουβλατζίδικο, πιτσαρία ή καμία ταχυμεταφορική εταιρεία;

Σκέφτομαι να το κάνω για να πηγαίνω πιο συχνά σε studio, αλλά δε ξέρω καν πόσα πληρώνουν και αν είναι περίεργη η δουλειά, δηλαδή δύσκολη και επικίνδυνη.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Έχει κανένας εμπειρία από delivery με μηχανή σε σουβλατζίδικο, πιτσαρία ή καμία ταχυμεταφορική εταιρεία;

Σκέφτομαι να το κάνω για να πηγαίνω πιο συχνά σε studio, αλλά δε ξέρω καν πόσα πληρώνουν και αν είναι περίεργη η δουλειά, δηλαδή δύσκολη και επικίνδυνη.
4ε η ωρα στα περισσοτερα με δικο σου μηχανακι.
 

Επισκέπτης
Άσχετο,αλλά έχω φτιάξει κάτι ωραία σενάρια,με ντελιβεράδες να μπουκάρουν σε σπίτια,και να κλέβουνε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Πάντως είναι επικίνδυνη,άμα σου τύχει καμιά λυσσάρα και σε φέρει μέσα στο σπίτι της με την πίτσα στο χέρι :2funny:
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
απο τα πουρπουρια ζουνε δλδ ουτε η βενζινη δεν ειναι 4 τους κλεφτες :tickedoff:

με παπακι πηγενουν οχι με καμια hayabusa ρε ηρεμα
αν και παλι παιζει τα μπουρμπουαρ να βγενουν περισοτερα απο το μεροκαματο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Έχει κανένας εμπειρία από delivery με μηχανή σε σουβλατζίδικο, πιτσαρία ή καμία ταχυμεταφορική εταιρεία;

Σκέφτομαι να το κάνω για να πηγαίνω πιο συχνά σε studio, αλλά δε ξέρω καν πόσα πληρώνουν και αν είναι περίεργη η δουλειά, δηλαδή δύσκολη και επικίνδυνη.
4-4,5 ευρω την ωρα δινουν στα περισσοτερα με μηχανακι,εξοδα συντηρησης κλπ δικα σου κ τα tips φοβερα μειωμενα σε σχεση με το τι γινοταν προ διετιας κ παλιοτερα!
Αποψη μου πως δεν αξιζει τον κοπο εκτος αν βρισκεσαι σε μεγαλη αναγκη!
Αν ναι ψαξου σε μεγαλες αλυσιδες...pizza hut,dominos.. που σε ασφαλιζουν,εχουν δικα τους μηχανακια κ ολα τα εξοδα συντηρησης,βενζινες ειναι δικα τους!
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Έχει κανένας εμπειρία από delivery με μηχανή σε σουβλατζίδικο, πιτσαρία ή καμία ταχυμεταφορική εταιρεία;

Σκέφτομαι να το κάνω για να πηγαίνω πιο συχνά σε studio, αλλά δε ξέρω καν πόσα πληρώνουν και αν είναι περίεργη η δουλειά, δηλαδή δύσκολη και επικίνδυνη.

Επικίνδυνη είναι γιατί είσαι συνέχεια στο δρόμο. Δύσκολη λόγω κρύου, βροχής κλπ. Υποθέτω πως όσο πιο "καλή" είναι η περιοχή που θα δουλεύεις, λογικά τόσο καλύτερα θα είναι και τα φιλοδωρήματα.

Υ.Γ. Ένας φίλος μου δούλευε στην Φώκα και πήγαινε συνέχεια παραγγελίες στη Φυλής, Διδύμου κλπ
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εκανα τη δουλια αυτη απο αναγκη καποτε, μια φραση θα πω οσοι δουλεψαν ξερουν ΄΄η μοναξια του delivera΄΄.μπορω να πω και αλλα αν θελετε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Έχει κανένας εμπειρία από delivery με μηχανή σε σουβλατζίδικο, πιτσαρία ή καμία ταχυμεταφορική εταιρεία;

Σκέφτομαι να το κάνω για να πηγαίνω πιο συχνά σε studio, αλλά δε ξέρω καν πόσα πληρώνουν και αν είναι περίεργη η δουλειά, δηλαδή δύσκολη και επικίνδυνη.
Σκεφτεσαι να κανεις αυτη την δουλεια για να πηγαινεις πιο συχνα σε στουντιο!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Με εμπειρία & δικό τους μεταφορικό μέσο, για όλα τα καταστήματά μας.
και η pizzafan πλεον θελει δικο σου μεταφορικο μεσο δυστυχως
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
4-4,5 ευρω την ωρα δινουν στα περισσοτερα με μηχανακι,εξοδα συντηρησης κλπ δικα σου κ τα tips φοβερα μειωμενα σε σχεση με το τι γινοταν προ διετιας κ παλιοτερα!
Αποψη μου πως δεν αξιζει τον κοπο εκτος αν βρισκεσαι σε μεγαλη αναγκη!
Αν ναι ψαξου σε μεγαλες αλυσιδες...pizza hut,dominos.. που σε ασφαλιζουν,εχουν δικα τους μηχανακια κ ολα τα εξοδα συντηρησης,βενζινες ειναι δικα τους!
Σοβαρα μιλας, βενζινες πληρωνουν οι deliverades και οχι οι μαγαζατορες;
Αν ειναι δυνατον!!Αν πληρωνουν και τι βενζινη τι βγαζουν στο τελος΄;
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Σοβαρα μιλας, βενζινες πληρωνουν οι deliverades και οχι οι μαγαζατορες;
Αν ειναι δυνατον!!Αν πληρωνουν και τι βενζινη τι βγαζουν στο τελος΄;
επειδη πολλοι αγχωθηκαν με το θεμα βενζινη,δεν καις πολυ.εμενα μου εκαιγε 2ε στο 4ωρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom