Νέα

dating sites επι κορονοιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sperminator_tx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
το κακο με αυτα τα κωλο σαιτς εχει παραγινει.εχουν ξεφυτρωσει ενα σωρο αναλογα σαιτ την περιοδο αυτη που πονταρουν στην αγαμησια της κλεισουρας.αν κανεις το λαθος κ γραφεις καθε μερα σου στελνουν μηνυμα δεκαδες γυναικες οταν παλιοτερα δεν λαμβανες ουτε ενα μηνυμα αν δεν το κυνηγουσες.η πλακα ειναι οτι αν απαντησεις απαντανε κ αυτες κ συνεχιζουν προθυμες την κουβεντα με πολυ υποπτη ευκολια.προσωπικα,εχω βγαλει το συμπερασμα οτι οι εφαρμογες αυτες εχουν στρατολογησει γκομενες κραχτες που δηθεν ενδιαφερονται για γνωριμιες με σκοπο να σου φανε οσο περισσοτερα χρηματα μπορουνε βαζοντας σε στο τριπακι να μιλας μαζι τους,ωστε να αγοραζεις οσο πιο συχνα γινεται πακετα με coins προς εξαργυρωση.πραγματικη ξεφτιλα.μην πεφτετε θυματα.ολες οι συζητησεις ειναι fake κ εκει που ετοιμαζεσαι να ζητησεις τηλ αυτη σε κραταει παραπανω επιτηδες για να ανανεωσεις τη συνδρομη σου
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Οπότε καμάκι στο δρόμο...
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.936
Κριτικές
8
Like
2.946
Πόντοι
506
Πες μας κανένα σαιτ η απ να τσεκάρουμε
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Καλημέρα συναγωνιστές!! γιά τσεκάρεε τό Mistikaflert.com...σού λέει ότι στέλνεις καί δωρεάν μηνήματα στίς γυναίκες πού είναι γραμμένες εκεί...εγώ μέ τό πού γράφτηκα μέ ταράξανε στά μηνήματα...κάπου στό σάϊτ λέει ότι πληρώνεις γιά νά πάρης coins, αλλά ακόμα δέν ξέρω γιατί...υποθέτω ότι αυτό θά γίνη μόλις κάνω κονέ μέ κάποια...άν βέβαια αυτή είναι υπαρκτό πρόσωπο καί δέν είναι fake η ολη υπόθεση
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.352
Κριτικές
3
Like
6.967
Πόντοι
1.486
Αν και δεν ασχολουμαι με το σπορ,σε καποια σελίδα πετυχα αυτό..
Από περιέργεια γραφτηκα-φυσικά ζηταει φραγκα για μοναδες-δεν εδωσα μια..
Με τις βασικές μοναδες που μου εδωσε free,πριν την καραντινα,εκλεισα ραντεβού με μια που ηταν Χανια..
Πηγα,δεν εμφανιστηκα ,αλλα αυτή ηρθε και ηταν και οπως στη φωτο,πιτσιρίκα και περιμενε και κανενα μισαωρο..
Τσεκαρετε το αν θελετε γιατι το πεσιμο μεσω μηνυματων ειναι χοντρο και κατευθείαν στο ψητο...
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
φιλοι συναγωνιστες ολα αυτα τα sites γνωριμιων πιστευω οτι ειναι για να σου τρωνε τα λεφτα πιστευτε οτι υπαρχει κανενα που να αξιζει
και εγω εμπαινα σε αυτα πριν καποια χρονια για μια δεκαετια με κανενα αποτελεσμα εστελνα μηνηματα δεν μου απανταγανε μονο δυο μου απαντησανε η μια μου ελεγε θελω μοναδες στο κινιτο να μου στηλεις τελικα μετα που της εβαλα μοναδες μιλαγαμε για λιγο μετα χαθηκε
η αλλη περιπτωση πηγα και τη συναντησα ητανε καλλιθεα ητανε σε ενα σπιτι ηθελε ενα 60αρι για μονο μια πιπα αποχωρησα δεν εγινε τιποτα μετα απολα αυτα απογοητευτηκα λεεω μεχρι εδω ητανε δεν προκεται να βρω γκομενα στα sites αυτα και τα παρατησα οριστικα ποτε δεν εδωσα λευτα για συνδρωμες για καλυτερα αποτελεσματα μετα ξεκινησα και εγω σιγα σιγα να πηγαινω στα γνωστα μπουρδελα και στουντιο και ποιο πολυ μετα στα μασατζιδικα πληρωνα αλλα ειχα αυτο που ηθελα το καλυτερω ειναι να εχεις γκομενα να μην πληρωνεις ολα αυτα αλλα υπαρχει και τo kane sex  to site με αγγελειες με ανεξαρτητες που ειναι σε δικο τους χωρο καποια που θα πρωτιμουσατε καλυτερη σε αθηνα η πειραια παιζει τιποτα


 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.585
Κριτικές
1
Like
5.500
Πόντοι
2.356
χαχα
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο οθόνης (19).png
    Στιγμιότυπο οθόνης (19).png
    88,5 KB · Εμφανίσεις: 44
OP
OP
S

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
παλιοτερα υπηρχαν καποια σαιτς που ειχαν πραγματικες γυναικες οι οποιες ψαχνονταν κ αυτες.συγκεκριμενα ειχα βγει αρκετα ρανταβου απο αυτα.τωρα πια τα καινουργια μονο κοροιδευουν
 

WASP4

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
128
Πόντοι
1
Αν και δεν ασχολουμαι με το σπορ,σε καποια σελίδα πετυχα αυτό..
Από περιέργεια γραφτηκα-φυσικά ζηταει φραγκα για μοναδες-δεν εδωσα μια..
Με τις βασικές μοναδες που μου εδωσε free,πριν την καραντινα,εκλεισα ραντεβού με μια που ηταν Χανια..
Πηγα,δεν εμφανιστηκα ,αλλα αυτή ηρθε και ηταν και οπως στη φωτο,πιτσιρίκα και περιμενε και κανενα μισαωρο..
Τσεκαρετε το αν θελετε γιατι το πεσιμο μεσω μηνυματων ειναι χοντρο και κατευθείαν στο ψητο...

Είμαι σίγουρος πως είναι το ίδιο όπως όλα. Να σου φάνε χρήματα
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.352
Κριτικές
3
Like
6.967
Πόντοι
1.486
Είμαι σίγουρος πως είναι το ίδιο όπως όλα. Να σου φάνε χρήματα
Δεν εχω δωσει,ουτε θα δωσω σεντ αδερφε..Και τους ορους που εχει βαλει ο φιλος πιο πανω τωρα τους ειδα,δεν ασχολουμαι καν με το αντικείμενο..
Ομως μου εκανε εντυπωση που η πιτσιρικα ηρθε και ηταν και οπως στις φωτο..Δεν πηγα κοντα,ξαναλέω,οπότε υποθετω πως θα ηταν κρυφη που θα ζηταγε μετα φραγκα..
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.391
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
Δεν είχα τι να κάνω και γράφτηκα στους φιλους με τα προνόμια

  Κρα κάνει ότι είναι μούφα τα προφίλ , ίσως να υπάρχουν και 5 πραγματικά προφίλ .

  Ούτε χαβαλε δεν προλαβαίνεις να κάνεις γιατί δέχεσαι 25 μυνήματα την ημέρα , κάποια αυτοματοποιημένα κάποια φαίνονται γραμμένα από άνθρωπο , και χάνεις την μπάλα.

Πιθανολογω ότι υπάρχουν γυναίκες που διαχειρίζονται πχ 10  προφίλ , στο ένα λένε "σκίσε με ράφτη" και στο άλλο "είμαι ντροπαλή" και πληρώνονται ανάλογα με τις απαντήσεις που δέχονται .

Υγ ούτε ένα μύνημα δεν αναφέρει τον κορωνοιο, ίσως πρέπει να ενημερώνουν τα μυνήματα  ανάλογα  με την ειδησεογραφία
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Αν και δεν ασχολουμαι με το σπορ,σε καποια σελίδα πετυχα αυτό..
Από περιέργεια γραφτηκα-φυσικά ζηταει φραγκα για μοναδες-δεν εδωσα μια..
Με τις βασικές μοναδες που μου εδωσε free,πριν την καραντινα,εκλεισα ραντεβού με μια που ηταν Χανια..
Πηγα,δεν εμφανιστηκα ,αλλα αυτή ηρθε και ηταν και οπως στη φωτο,πιτσιρίκα και περιμενε και κανενα μισαωρο..
Τσεκαρετε το αν θελετε γιατι το πεσιμο μεσω μηνυματων ειναι χοντρο και κατευθείαν στο ψητο...
Κι αφου ηρθε γιατι δεν πηγες να της μιλησεις;
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.352
Κριτικές
3
Like
6.967
Πόντοι
1.486
Κι αφου ηρθε γιατι δεν πηγες να της μιλησεις;
Ειπα φιλε,δεν ασχολούμαι,εχω κι ενα αξιωμα και δεν ειναι καιρός για μπερδεματα...
Τα Χανια ειναι μικρή κοινωνία και πρεπει να φυλαγεσαι..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
το γνωστό για σπονσορέτες ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ λέει τίποτε ;;
ή μόνο καβλάντα για να παίρνουν δωροεπιταγές είναι τα μουνέτα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom