Νέα

Cosmopolitan. Γιναμε? Θα γινουμε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νικ Ο Ντικ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6

Το τελευταιο καιρο παρατηρειται το φαινομενο να ανεβαινουν θεματα και ιστοριες στο σαη οι οποιες δεν ταιριαζουν με τον μαγικο κοσμο του μπου.κομ αλλα πιο πολυ με ιστοριες του cosmopolitan. Διαφορα μελη ανεβαζουν θεματα φλωρικα ή ιστοριες η οποιες δεν ταιριαζουν με το brutal περιοχομενο του σαη. Επισης μιουταρονται πιο ευκολα αγαπητα μελη σε σχεση με το παρελθον.

Ανοιγω αυτο το θεμα εχοντας καποιες αποριες.

Καταρχην γιατι παει να χαθει η σκληροπυρηνικοτητα του σαη? Υπαρχει συνεργασια του Admin μας με τον Admin του Κοσμο.τζιαρ?

Δευτερον. Πως θα ηταν αν γινοταν συνεργασια των δυο σαητ? Τα μελη του κοσμο.τζιαρ να ερχοντουσαν στο μπου.κομ? Εμεις εχουμε ημερησια ενημερωση για μπουρδελα, στουντιο και χεσιμο. Αυτοι τι θα μπορουσαν να ειχαν περα απο την μηνιαια ενημερωση για περιοδο? Και οπως ειπα σενα αλλο ποστ θα ειχε πλακα στο συγκεκριμενο θεμα να απαντουσε ο Λιλας.

Τριτον. Στο θεμα με τις Ελλεινιδες θα γινοτανε της πουτανας οταν θα το ανακαλυπταν οι αλλες του κοσμο. Θα το γαμαγανε το θεμα. Ποιος λετε να εβγαινε νικητης απο αυτην την μαχη?

Τεταρτον. Λετε τυπισες απο το κοσμο.τζιαρ να προσφεραν υπηρεσιες στα μελη του αγαπητου μας σαη?


Πειτε αποψεις προτασεις και γενικα καφριλιαστε οσο μπορειτε. Αν ειναι να γινει συνενωση ας γινει σωστα. Αυτο το θρεντ ας ειναι κατι σαν υποδοχη

 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Το τελευταιο καιρο παρατηρειται το φαινομενο να ανεβαινουν θεματα και ιστοριες στο σαη οι οποιες δεν ταιριαζουν με τον μαγικο κοσμο του μπου.κομ αλλα πιο πολυ με ιστοριες του cosmopolitan. Διαφορα μελη ανεβαζουν θεματα φλωρικα ή ιστοριες η οποιες δεν ταιριαζουν με το brutal περιοχομενο του σαη. Επισης μιουταρονται πιο ευκολα αγαπητα μελη σε σχεση με το παρελθον.

Ανοιγω αυτο το θεμα εχοντας καποιες αποριες.

Καταρχην γιατι παει να χαθει η σκληροπυρηνικοτητα του σαη? Υπαρχει συνεργασια του Admin μας με τον Admin του Κοσμο.τζιαρ?

Δευτερον. Πως θα ηταν αν γινοταν συνεργασια των δυο σαητ? Τα μελη του κοσμο.τζιαρ να ερχοντουσαν στο μπου.κομ? Εμεις εχουμε ημερησια ενημερωση για μπουρδελα, στουντιο και χεσιμο. Αυτοι τι θα μπορουσαν να ειχαν περα απο την μηνιαια ενημερωση για περιοδο? Και οπως ειπα σενα αλλο ποστ θα ειχε πλακα στο συγκεκριμενο θεμα να απαντουσε ο Λιλας.

Τριτον. Στο θεμα με τις Ελλεινιδες θα γινοτανε της πουτανας οταν θα το ανακαλυπταν οι αλλες του κοσμο. Θα το γαμαγανε το θεμα. Ποιος λετε να εβγαινε νικητης απο αυτην την μαχη?

Τεταρτον. Λετε τυπισες απο το κοσμο.τζιαρ να προσφεραν υπηρεσιες στα μελη του αγαπητου μας σαη?


Πειτε αποψεις προτασεις και γενικα καφριλιαστε οσο μπορειτε. Αν ειναι να γινει συνενωση ας γινει σωστα. Αυτο το θρεντ ας ειναι κατι σαν υποδοχη


τυπε με την ανοχη που εχουν οι φλωρετζες του σαϊτ οχι κοσμοπολιταν,μυυυυυυυκοοοοονοοοοοοοοςςςςς θα γινουμε στο τελος  :S :S :S :effemine: :gay:
 

Συνημμένα

  • faggots.jpg
    faggots.jpg
    63,1 KB · Εμφανίσεις: 31

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
Το bou πρεσβεύει κάτι διαφορετικό πλέον. Έχει ξεφύγει από το να είναι ένα forum που ασχολείται αποκλειστικά με ιερόδουλες. Οι λόγοι είναι πολλοί αλλά ο κύριως είναι η μεγάλη επισκεψιμότητα που αναπόφευκτα οδηγεί και σε άλλα θέματα και όχι αποκλειστικά με κριτικές ή ποια κορίτσια δουελεύουν σήμερα. Για αυτό το λόγο υπάρχουν πολλές ενότητες όπως αθλητικά, κοινωνικά, καθημερινά κλπ.

Στην τελικη 8 στα 10 θέματα που ανεβαίνουν έχουν να κάνουν με γκόμενες (π.χ. My Style Rocks) ή ακόμα και αν δεν έχουν να κάνουν (Survivor) τα μέλη του bou θα το ωθήσουν πάλι στην συζήτηση για σεξ, γκομενάκια κλπ (π.χ. κοίτα τη βυζάρες, κωλάρα κλπ)

Η άποψή μου  :hi:
 
OP
OP
Νικ Ο Ντικ

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Το bou πρεσβεύει κάτι διαφορετικό πλέον. Έχει ξεφύγει από το να είναι ένα forum που ασχολείται αποκλειστικά με ιερόδουλες. Οι λόγοι είναι πολλοί αλλά ο κύριως είναι η μεγάλη επισκεψιμότητα που αναπόφευκτα οδηγεί και σε άλλα θέματα και όχι αποκλειστικά με κριτικές ή ποια κορίτσια δουελεύουν σήμερα. Για αυτό το λόγο υπάρχουν πολλές ενότητες όπως αθλητικά, κοινωνικά, καθημερινά κλπ.

Στην τελικά 8 στα 10 θέματα που ανεβαίνουν έχουν να κάνουν με γκόμενες (π.χ. My Style Rocks) ή ακόμα και αν δεν έχουν να κάνουν (Survivor) τα μέλη του bou θα το ωθήσουν πάλι στην συζήτηση για σεξ, γκομενάκια κλπ (π.χ. κοίτα τη βυζάρες, κωλάρα κλπ)

Η άποψή μου  :hi:


Αθλητικα και πολιτικη ειναι αντρικα θεματα. Εαν γινει συνενωση μονο εκει μεσα θα μπαινουμε για να συζηταμε για γκομενες και γαμισια γιατι θα πεφτει αλλου παντοφλα....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Δε γίνονται αυτά τα πράγματα.

Σε πιθανή συνένωση ο Λίλας θα πάθαινε κοκομπλόκο.  :S :S
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Αθλητικα και πολιτικη ειναι αντρικα θεματα. Εαν γινει συνενωση μονο εκει μεσα θα μπαινουμε για να συζηταμε για γκομενες και γαμισια γιατι θα πεφτει αλλου παντοφλα....


και η ημερησια ενημερωση για χεσιμο τυπε  :grin: :grin: :grin: :headbaning1: :headbaning2:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Αραγε στο σαη του κοσμοπολιταν να εχουν τετοια ενημερωση? Ή εχουν μονο ημερησια ενημερωση στις πουτσες?


καμια ημερησια ενημερωση για περιοδο το πολυ να εχουν τυπε   :S :S :S

και αντι για φοβερα ξυλογλυπτα θα εχουν φοβερες σερβιετες   :S :S :S
 
OP
OP
Νικ Ο Ντικ

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • faklana1.png
    faklana1.png
    208 KB · Εμφανίσεις: 15

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
Συνολικά υπάρχουν:26 μέλη συνδεδεμένα

Πολύ λαό βλέπω μέσα :S

Δεν είχα μπει ποτέ στο cosmopolitan. Πριν λίγο μπήκα και είδα τι παίζει. Μακάρι να μην είχα μπει. Αναγούλιασα. Όχι ότι δεν είχα ιδέα τη μυαλά κουβαλάνε αλλά πλέον θα σταματήσω να αναρωτιέμαι τι γίνεται με τις ελλεηνίδες.

Σκέφτομαι να πάω να κάνω ένα νήμα με τίτλο '' τι πιστεύουν οι άνδρες για εμάς'' και να βάλω το νήμα από το δικό μας για τις ελλεηνίδες μπας και ξυπνήσουν μερικές.
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Διαφορες θεματων bourdela.com και cosmopolitan.gr

             bourdela.com                                             Cosmopolitan.gr

Έχετε πάει με μαυρη (οχι πουτανα) ;      ////////////      Εχετε παει με μαυρο (οχι ζιγκολο)
Γαμιουνται απο τον κωλο οι ελληνιδες;    ////////////    Εχετε γαμηση το αγορι σας με strap on;
Πηδηξα την ξαδερφη μου                   ////////////          Με πηδηξε ο ξαδεφος μου
Σε ποια σταση σας αρεσει να γαματε;      ////////////     Σε ποια σταση σας αρεσει να σας γαμανε;
Μουνακι....Ξυρισμενο η θαμνος;           ////////////       Πουτσος....Ξυρισμενος η θαμνος;
Με επιασε η ξαδερφη μου να τραβαω μαλακια ///////////   Με επιασε ο ξαδεφος μου να βαζω δαχτυλακι
O bbwlover και η χοντρη γυναικα του       ///////////       H bbmlover και ο χοντρος αντρας της
Μουνoχειλα που κρεμονται. Γιατί γινονται ετσι; ////// Αρχηδια που κρεμονται.Γιατι γινονται ετσι;
Δεν περνει πιπες.                       ///////////            Δεν με κανει γλυφομουνι
Που/ποτε την παιζετε                    //////////             Που/ποτε βαζετε δαχτυλακι
Η <<θεια μου>> η σαρανταρα               /////////          Ο <<θειος μου>> ο σαρανταρης
Καταπληκτικο σψμα μικρο στηθος          /////////         Καταπληκτικο σωμα μικρος πουτσος
Βλεπετε τσοντες με της κοπελες σας;    /////////         Βλεπετε τσοντες με τα αγορια σας;
Γλειφετε τον κωλο της γυναικας σας;     ////////          Γλειφετε τον κωλο του αντρα σας;
Πηδηξα τη δασκαλα μου,πειραζει;        ////////       Με πηδηξε ο δασκαλος μου,πειραζει;

OΠως καταλαβαινετε απο τα παραπανω παραδειγματα δεν μπορει να γινει συνενωση του θρυλικου bourdela.com με της ελλεηνιδες του cosmopolitan η μοναδικη περιπτωση ομως που πιστευω πως θα μπορουσε να γινει θα ηταν αν μετα την συνενωση ανοιγαν θεμα με τιτλο ''Γυμνες φωτογραφιες μας για τα τιμημενα μελη του bourdela.com'' με την καθε μια απο κει μεσα να ποσταρε της δεικες της γυμνες φωτογραφιες,φωτογραφιες που γαμιουνται η ακομα και προσωπικα βιντεακια.

Μονο ετσι θα μπορουσε να γινει συνενωση :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 
OP
OP
Νικ Ο Ντικ

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Διαφορες θεματων bourdela.com και cosmopolitan.gr

            bourdela.com                                            Cosmopolitan.gr

Έχετε πάει με μαυρη (οχι πουτανα) ;      ////////////      Εχετε παει με μαυρο (οχι ζιγκολο)
Γαμιουνται απο τον κωλο οι ελληνιδες;    ////////////    Εχετε γαμηση το αγορι σας με strap on;
Πηδηξα την ξαδερφη μου                  ////////////          Με πηδηξε ο ξαδεφος μου
Σε ποια σταση σας αρεσει να γαματε;      ////////////    Σε ποια σταση σας αρεσει να σας γαμανε;
Μουνακι....Ξυρισμενο η θαμνος;          ////////////      Πουτσος....Ξυρισμενος η θαμνος;
Με επιασε η ξαδερφη μου να τραβαω μαλακια ///////////  Με επιασε ο ξαδεφος μου να βαζω δαχτυλακι
O bbwlover και η χοντρη γυναικα του      ///////////      H bbmlover και ο χοντρος αντρας της
Μουνoχειλα που κρεμονται. Γιατί γινονται ετσι; ////// Αρχηδια που κρεμονται.Γιατι γινονται ετσι;
Δεν περνει πιπες.                      ///////////            Δεν με κανει γλυφομουνι
Που/ποτε την παιζετε                    //////////            Που/ποτε βαζετε δαχτυλακι
Η <<θεια μου>> η σαρανταρα              /////////          Ο <<θειος μου>> ο σαρανταρης
Καταπληκτικο σψμα μικρο στηθος          /////////        Καταπληκτικο σωμα μικρος πουτσος
Βλεπετε τσοντες με της κοπελες σας;    /////////        Βλεπετε τσοντες με τα αγορια σας;
Γλειφετε τον κωλο της γυναικας σας;    ////////          Γλειφετε τον κωλο του αντρα σας;
Πηδηξα τη δασκαλα μου,πειραζει;        ////////      Με πηδηξε ο δασκαλος μου,πειραζει;

OΠως καταλαβαινετε απο τα παραπανω παραδειγματα δεν μπορει να γινει συνενωση του θρυλικου bourdela.com με της ελλεηνιδες του cosmopolitan η μοναδικη περιπτωση ομως που πιστευω πως θα μπορουσε να γινει θα ηταν αν μετα την συνενωση ανοιγαν θεμα με τιτλο ''Γυμνες φωτογραφιες μας για τα τιμημενα μελη του bourdela.com'' με την καθε μια απο κει μεσα να ποσταρε της δεικες της γυμνες φωτογραφιες,φωτογραφιες που γαμιουνται η ακομα και προσωπικα βιντεακια.

Μονο ετσι θα μπορουσε να γινει συνενωση :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

Αυτό θα ήταν νήμα που θα δημιουργούσαμε εμείς τυπε. Το θέμα ωστόσο παραμένει? Αν δεν μπορεί να γίνει συνένωση γιατί γινόμαστε κοσμοπολιταν? Γιατί εκεί έχει φτάσει το επίπεδο σε ορισμένα θέματα...
 
OP
OP
Νικ Ο Ντικ

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Χαίρομαι πάντως που ορισμένοι μπήκατε να δείτε τι παίζει εκεί. Λαγονικα του σαη ψάξτε να βρείτε άκυρα θέματα από εκεί να τα σχολιάσουμε εδω
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Αυτό θα ήταν νήμα που θα δημιουργούσαμε εμείς τυπε. Το θέμα ωστόσο παραμένει? Αν δεν μπορεί να γίνει συνένωση γιατί γινόμαστε κοσμοπολιταν? Γιατί εκεί έχει φτάσει το επίπεδο σε ορισμένα θέματα...
Tυπε οι εποχες αλαζουν και μαζι μαυτες αλαζουν και οι ανθρωποι.Οταν ημουνα 13,14 χρονων (36 σημερα) διαβαζαμε 10 ατομα τσοντοπεριοδικο με το ονομα Sugar αν το θυμαται κανεις κλεμενο απο το περιπτερο του χωριου που ειχε ιστοριες μεσα μερικες φωτογραφιες και τραβουσαμε ολοι μαζι μαλακια και βαζαμε κοντρα ποιος θα χυσει πιο μακρια η ποιος θα χυσει περισσοτερες φορες με την μαλακια να πηγαινει συννεφο και γενικα ενα σωρο τετοια περιστατικα.Αυτα σημερα δεν προκειται να τα δεις και δεν βαζω ολους τους νεοτερους ανθρωπους σε ενα καζανι αλλα γενικα τα πραγματα εχουν γινει πιο φλωρικα εχουν αλαξει πολλα πραγματα οποτε οταν ολοι αυτοι γινονται μελη σε ενα site οπως το bourdela.com λογικο να βλεπεις θεματα και ποσταρισματα που θα κολουσαν περισσοτερο σε site οπως το cosmopolitan.
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
40
Πόντοι
1
Tυπε οι εποχες αλαζουν και μαζι μαυτες αλαζουν και οι ανθρωποι.Οταν ημουνα 13,14 χρονων (36 σημερα) διαβαζαμε 10 ατομα τσοντοπεριοδικο με το ονομα Sugar αν το θυμαται κανεις κλεμενο απο το περιπτερο του χωριου που ειχε ιστοριες μεσα μερικες φωτογραφιες και τραβουσαμε ολοι μαζι μαλακια και βαζαμε κοντρα ποιος θα χυσει πιο μακρια η ποιος θα χυσει περισσοτερες φορες με την μαλακια να πηγαινει συννεφο και γενικα ενα σωρο τετοια περιστατικα.Αυτα σημερα δεν προκειται να τα δεις και δεν βαζω ολους τους νεοτερους ανθρωπους σε ενα καζανι αλλα γενικα τα πραγματα εχουν γινει πιο φλωρικα εχουν αλαξει πολλα πραγματα οποτε οταν ολοι αυτοι γινονται μελη σε ενα site οπως το bourdela.com λογικο να βλεπεις θεματα και ποσταρισματα που θα κολουσαν περισσοτερο σε site οπως το cosmopolitan.


:hi: :hi: :hi:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ό,τι και να γίνει στο επίπεδο του cosmopolitan δεν πρόκειται να πέσει ποτέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom