Νέα

City tour in Τούμπα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα flyeron
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Κριτική Αρης, ]
17/2/2007
Διάρκεια ραντεβού: 90 λεπτά, τιμή Free!
Εμφάνιση 3/Προσωπικότητα 2/ Υπηρεσίες 10, Συνολικά 9
Services: OWO, CIM, A-level, golden shower (passive accepted)
Extra ball: it could but not asked


Δεν ήταν η πρώτη φορά που συναντούσα αυτήν την κοπέλα. Την έχω δει αρκετές φορές στο παρελθόν και είχα εκτιμήσει τη διάθεση της για προσφορά δωρεάν υπηρεσιών. Για δύο χρονιές την είχα χάσει, αλλά νομίζω πως είναι γραμμένο στο πεπρωμένο μας να συναντιόμαστε για στιγμές πάθους και ηδονής. Ετσι και τώρα, αν και είχα αρκετό να την πάρω, μετά τις προτροπές του φίλου και συναγωνιστή Warhol (thanks man!), ξαναδοκίμασα και δεν απογοητεύτηκα!

Με περίμενε ντυμένη στα κίτρινα καθώς θυμόταν πως αυτό το χρώμα με φτιάχνει, με διεγείρει τρελά και επιθετικά, ξυπνά μέσα μου το ζώο. Ξεκινήσαμε αμέσως και δεν άντεξα αρκετό, μετά από 22 λεπτά τελείωσα στο στόμα της. Δεν άργησε να με ξαναφτιάξει. Γονάτισε αμέσως μπροστά μου και άρχισε τα χάδια, τα βρομόλογα, τις προστυχιές που μόνο εκείνη ξέρει να κάνει με τρόπο απαράμιλλο και αφάνταστα ηδονικό. Αποτέλεσμα: διασκέδασα με τα νάζια της, πλην όμως η κούραση δεν μου επέτρεψε να ολοκληρώσω και δεύτερη φορά.
Συμπερασματικά: σας τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. Μη σας απογοητεύσει η αποκρουστική της εμφάνιση, η γλοιώδης προσωπικότητα και η μπόχα που αναδύεται από παντού. Στις υπηρεσίες η κοπέλα είναι καταπληκτική!
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Και συ τεκνον Βρούτε?
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Ω καιροι Ω ήθη!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα ξαναμπεί άραγε ο warhol????????? :)
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
ΘΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ ΠΑΟΚ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΟΛΕΟ
Γεια σου Flyeron με τα ωραία σου, κράτα ψηλά τη σημαία,  και στην πρωτεύουσα.

ΥΓ : Πάντως όταν ασχολούμαι μαζί τους χαλιέμαι...είναι μικροί και δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα...
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Α, και για να μην το ξεχάσω...
Το επόμενο ραντεβού μας θα είναι INCALL, όπως λένε και οι αγγλομαθεις , δηλαδή στο σπίτι της κοπέλας με τα κίτρινα...Θα είναι ΣΟΥΠΕΡΡΡΡΡ........
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
σόρυ που θα χαλάσω το εορτσατικό κλίμα των φίλων παοκτήδων αλλά θυμάμαι τρομερό πρωτοσέλιδο της εφημερίδας των σουπεράδων μετά το 1-4 στην Τούμπα: είχαν καρφιτσωμένο προφυλακτικό και τίτλο στα 4 το 1 δώρο...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
πεστα barmy καιρος γαρ εγγυς λεμε...
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
οχι δεν θυμαστε καλα! το εξωφυλλο ειχε μια γυφτισα να κλαιει και ειχε πιασμενη με συρραπτικο μια καποτα! την εχω ακομα...τωρα που μας κερδισε η παοκ με μεγαλη εμφανιση (αυτογκολ χαλκια , χαμενο πεναλτι αβρααμ) μπορει να κανει αυτο που ξερει καλα εδω κ χρονια . να χασει μεσα στην τουμπα απο ομαδα που ειναι με το ενα ποδι στην Β. θυμιζω εθνικο πιο παλια κλπ....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom