Νέα

Χθες πήρα για πρώτη φορά στην ζωή μου πίπα σε άλλο άντρα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα καθίκι
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 232
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
12
Πόντοι
0
Δεν είμαι πούστης. Αλλά ένα παιδί που ερχότανε στο γυμναστήριο με πλούσια προσόντα ήξερα ότι είναι πούστης και μου την έπεσε. Βγήκαμε και ήτανε γλυκούλης και πιο νέος από εμένα στην ηλικία. Φασοθήκαμε μου πείρε πίπα και έβαλα ένα προφυλακτικό και τον γάμησα. Ήταν πολύ στενός ο πούστης αλλά μου άρεσε που δεν είχε τρίχα επάνω του. Τα ξύριζε όλα. Μετά από το γαμήση είχε γκαβλώσει και επειδή εγώ δεν είμαι πουστης του πείρα μία πίπα να ξέγκαβλώσει. Τον έβαλα όλο βαθιά μέσα στο λαρύγγι , με έπιασε λιγούρα λέμε και τα κατάπια όλα. Μου άρεσε πολύ.
Πείτε μου τώρα την αλήθεια αν βλέπατε ένα τέτοιο πούτσο δεν θα θέλατε να τον βάλετε όλο στο στόμα σας?
:bigdick: :pipa2:
 

Συνημμένα

  • petros.jpg
    petros.jpg
    11,6 KB · Εμφανίσεις: 130

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Μαλιστα :headbang: :headbang:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Όχι ρε,γιατί να είσαι πούστης.......???  :idiot:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Eμμμμμμμμμ...............οχι.
Αλλα μην πτοεισαι. Περα απο γυμναστηριο να πας να γραφτεις και κολυμβητηριο. Εκει μαλλον θα γινει η πληρης μεταλλαξη. Θα θες μονο αγορακια μετα.
Νερο, μαγιο, μπουρνουζια....τρελλα γλεντια προβλεπω  :2funny:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Δεν είμαι πούστης. Αλλά ένα παιδί που ερχότανε στο γυμναστήριο με πλούσια προσόντα ήξερα ότι είναι πούστης και μου την έπεσε. Βγήκαμε και ήτανε γλυκούλης και πιο νέος από εμένα στην ηλικία. Φασοθήκαμε μου πείρε πίπα και έβαλα ένα προφυλακτικό και τον γάμησα. Ήταν πολύ στενός ο πούστης αλλά μου άρεσε που δεν είχε τρίχα επάνω του. Τα ξύριζε όλα. Μετά από το γαμήση είχε γκαβλώσει και επειδή εγώ δεν είμαι πουστης του πείρα μία πίπα να ξέγκαβλώσει. Τον έβαλα όλο βαθιά μέσα στο λαρύγγι , με έπιασε λιγούρα λέμε και τα κατάπια όλα. Μου άρεσε πολύ.
Πείτε μου τώρα την αλήθεια αν βλέπατε ένα τέτοιο πούτσο δεν θα θέλατε να τον βάλετε όλο στο στόμα σας?
:bigdick: :pipa2:
οχι και πουστης ρε, gay ναι..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
Άντε.. Καλή συνέχεια.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Άμα σε γαμήσουν από κώλο.......συζητάμε πάλι,αλλά τώρα μη μασάς.........δεν είσαι πούστης ρε............... :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δεν είμαι πούστης. Αλλά ένα παιδί που ερχότανε στο γυμναστήριο με πλούσια προσόντα ήξερα ότι είναι πούστης και μου την έπεσε. Βγήκαμε και ήτανε γλυκούλης και πιο νέος από εμένα στην ηλικία. Φασοθήκαμε μου πείρε πίπα και έβαλα ένα προφυλακτικό και τον γάμησα. Ήταν πολύ στενός ο πούστης αλλά μου άρεσε που δεν είχε τρίχα επάνω του. Τα ξύριζε όλα. Μετά από το γαμήση είχε γκαβλώσει και επειδή εγώ δεν είμαι πουστης του πείρα μία πίπα να ξέγκαβλώσει. Τον έβαλα όλο βαθιά μέσα στο λαρύγγι , με έπιασε λιγούρα λέμε και τα κατάπια όλα. Μου άρεσε πολύ.
Πείτε μου τώρα την αλήθεια αν βλέπατε ένα τέτοιο πούτσο δεν θα θέλατε να τον βάλετε όλο στο στόμα σας?
:bigdick: :pipa2:
τυπε και ο λιλας ετσι ξεκινησε
προσεξε το δικε μου
 
OP
OP
καθίκι

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε εγώ πάω με γυναίκες….δεν είμαι πούστης … πρώτη φορά το έκανα…δεν μου αρέσει να με γαμάνε…πως το λένε….αλλά μου αρέσει να τσιμπουκώνω μεγάλα γκαβλιά… :tickedoff:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
"Χθες πήρα για πρώτη φορά στην ζωή μου πίπα σε άλλο άντρα."

Ατυό το ¨σε άλλο άντρα", μου δημιουργεί μια απορία. Μέχρι χθές δηλαδή παίρνατε πίπες μόνο στον άντρα σας;
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Φίλε εγώ πάω με γυναίκες….δεν είμαι πούστης … πρώτη φορά το έκανα…δεν μου αρέσει να με γαμάνε…πως το λένε….αλλά μου αρέσει να τσιμπουκώνω μεγάλα γκαβλιά… :tickedoff:
Κατσε ρε φιλε,πριν μιλησες για την πρωτη σου φορα. Τωρα πως μιλας για πολλα μεγαλα γκαβλια? :huh:
 
OP
OP
καθίκι

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
12
Πόντοι
0
"Χθες πήρα για πρώτη φορά στην ζωή μου πίπα σε άλλο άντρα."

Ατυό το ¨σε άλλο άντρα", μου δημιουργεί μια απορία. Μέχρι χθές δηλαδή παίρνατε πίπες μόνο στον άντρα σας;

Μία φορά πήρα πιπα στην ζωή μου και μου άρεσε γκε γκε... :tickedoff: 

petros.jpg (11.56 KB, 258x258 - εμφανίστηκε 135 φορές.) και από ότι βλέπω άρεσε και σε άλλους ο πετρος.... :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Κι όλα αυτά γιατί δεν ήρθα στο ραντεβού μας χτες? :(
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
δεν εισαι φουστης εεεεε;

μηπως εισαι συριζας;  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom