Νέα

Χωρισμός. Η Αρχή νέας ζωής ή το Τέλος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χωρίσατε μετά απο μεγάλη σχέση. Και τώρα, ΤΙ ?

  • Κάνω νέο δεσμό για να ξεχάσω την προηγούμενη ???

    Ψήφοι: 11 13,9%
  • Κάθομαι μόνος λίγο καιρο ή/και κάνω προσπάθεια επανασύνδεσης ???

    Ψήφοι: 5 6,3%
  • Επιστρέφω στην εργένικη ζωή, και εκτελώ ότι βρω μπροστά μου ???

    Ψήφοι: 23 29,1%
  • Απογοητεύομαι και το ρίχνω στην καλογερική ???

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Συνειδητοποιώ ότι οι γυναίκες είναι π******ς και γλυκοκοιτάω αγοράκια ???

    Ψήφοι: 7 8,9%
  • Το ρίχνω στο ποτό ή/και στα ναρκωτικά ???

    Ψήφοι: 2 2,5%
  • Αυτοκτονώ (...και με βρίσκουν αγκαλιά με μια φωτογραφία της) ???

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Ηρεμώ λίγο καιρό, και μετά συνεχίζω τη ζωή μου. ???

    Ψήφοι: 25 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ενώ ο άντρας γαμεί και δέρνει σε όλες τις ηλικίες. Από τεκνό μέχρι 50+ μπορεί να ρίξει και να κυκλοφορήσει όποιο μουνί του γουστάρει. Αρκεί να το θέλει.

Το θέμα είναι ότι όλοι αυτοί οι άντρες δε κοιτάνε τις σταφίδες, οπότε οι αριθμοί είναι εις βάρος μας. Το ευτύχημα είναι ότι όλες οι μικρές που το παίζουν ιστορία σύντομα έρχονται αντιμέτωπες με το σταφίδιασμα και προσγειώνονται ανώμαλα.
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
παντως μαγκες εκει εξω παιζουν ΤΡΟΜΕΡΟΙ μουνοδουλοι και δυστυως οτι και να λεμε,για εναν μαγκίτη υπαρχουν 10 μουνόδουλοι να του τη χαλάνε.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Aκριβώς... επιπλέον έτσι και δουν ότι κάνεις παιχνίδι με μια γκόμενα, είτε θα ορμήσουν όλοι να της την πέσουν κι αυτοί, είτε θα σε κοιτάνε με μισό μάτι και θα είναι έτοιμοι να σε σκοτώσουν...
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αστα να πανε ρε φιλε..
και πως να τους ανταγωνιστεις..
με ενα απλο πουκαμισακι αντρίκιο εμεις, με παντελόνι ψαράδικο και μπλουζάκι διχτυωτό και γυμναστήριο 5 ετών αυτοι..
μεχρι και ξυρισμα ΟΛΑ παντου κανουν για να αρεσουν στις σταφίδες και τις γαλότσες..
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ρε παιδες, οι γκομενες που θα πεσουν απο αυτους τους σκατζουρες προφανως ειναι και οι χειροτερες μαλακισμενες και ουτε τον πουτσο μας δεν πρεπει να εχουν το δικαιωμα να γευονται!

Αφηστε τις τις καριολες με τους μαλακες τους metro παπαροsexual του βλακα του Κωστοπουλου και γαμηστε καμια που να μη θελει να τους πουλησεις αγαπη και ξυρισμενη μασχαλη, αλλα μια που να θελει λουκανικο με φλεβα και φτυσιμο στη μαπα!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
αστα να πανε ρε φιλε..
και πως να τους ανταγωνιστεις..
με ενα απλο πουκαμισακι αντρίκιο εμεις, με παντελόνι ψαράδικο και μπλουζάκι διχτυωτό και γυμναστήριο 5 ετών αυτοι..
μεχρι και ξυρισμα ΟΛΑ παντου κανουν για να αρεσουν στις σταφίδες και τις γαλότσες..

Αυτό που περιγράφεις δεν είναι μουνοείλωτας αλλά αδελφή του ελέους!

Και το να πας γυμναστήριο ή να μην ντύνεσαι σαν καμάκι της 10ετίας του 80 δεν σε καθιστά μουνοείλωτα...

Μουνοείλωτας δεν έίναι τόσο θέμα στυλ αλλά συμπεριφοράς...

By the way, δεν εξηγείς καλύτερα ποιον θεωρείς μουνοείλωτα να ξέρουμε και εμείς να τον εντοπίζουμε;

Διότι υπάρχει κίνδυνος να κάνουν ορισμένοι την αδυναμία τους να πιάσουν γκόμενα ηθική υπεροχή και να λένε "Δεν γαμάω γιατί δεν είμαι μουνοείλωτας" και όχι "Δεν γαμάω διότι είμαι 'άσχημος/ κακότροπος/ λέτσος/ αποτυχημένος αλλά θα προσπαθήσω να το διορθώσω.."

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
"Δεν γαμάω διότι είμαι 'άσχημος/ κακότροπος/ λέτσος/ αποτυχημένος αλλά θα προσπαθήσω να το διορθώσω.."

Αυτοί γαμάνε!!!
Οι καλότροποι, μορφωμένοι, φρεσκοπλυμένοι, με σιδερωμένο πουκαμισάκι κάνουν καμιά σχέση και τους κάνουνε τα αρχίδια ΤΟΥΜΠΑΝΟ από το πρήξιμο...Α, τους λένε και goodby!!!
 

alx_ppd

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ασε φιλε Laplace δεν εισαι ο μόνος...
ΚΑι εγώ είχα την ΙΔΙΑ αντιμετώπιση. Μιλάμε για 2,5 χρονια σχέση, φουλ αγάπες και τα σχετικά (λέγαμε για αρραβώνες) και την πιάνω να λέει ψέματα κάποια στιγμή τον μάιο, μάζι με τα κλασσικά "αισθάνομαι πνιγμένη από τη δουλειά αυτό τον καιρό", "δεν έχω χρόνο για τον ευατό μου", και άλλα τέτοια. Υποτίθεται θα τηλεφωνιόμασταν για να βρεθούμε...προσπάθησα μερικές φορές, την τελευταία φορά ούτε που το σήκωσε...
Τι να λέμε τώρα...
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Αυτοί γαμάνε!!!
Οι καλότροποι, μορφωμένοι, φρεσκοπλυμένοι, με σιδερωμένο πουκαμισάκι κάνουν καμιά σχέση και τους κάνουνε τα αρχίδια ΤΟΥΜΠΑΝΟ από το πρήξιμο...Α, τους λένε και goodby!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Αυτοί γαμάνε!!!
Οι καλότροποι, μορφωμένοι, φρεσκοπλυμένοι, με σιδερωμένο πουκαμισάκι κάνουν καμιά σχέση και τους κάνουνε τα αρχίδια ΤΟΥΜΠΑΝΟ από το πρήξιμο...Α, τους λένε και goodby!!!

Σε αυτούς flesh για δύο λόγους τα κάνουν τούμπανα. Γιατί πάνε μουνόδουλοι ή θέλουν να τους παντρευτούν
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ξέχασες το "ρίξτε και ενα κλάσιμο/ ρεψιμο μετά το κεμπαπ και τα τζατζίκια!"
Γιατι ποιος άντρας την σήμερον ημέρα κλάνει μπροστά στη σύνροφο του? :2funny: :rockon: :rockon:
Σιγα μη δεν κλασω μπροστα στη συντροφο μου....μεσα στο σπιτι μου εκφραζομαι ελευθερα!!!οταν θελω να :badair:
την αμολαω κανονικα σιγα μη την ρωτησω κιολας...!!! :badair: ελευθερα αδερφια  κανει καλο στην υγεια :grin:
:think: :think: :think:...δηλαδη κανενας απο'σας δεν κλανει μπροστα στη συντροφο του....????
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Για να καταλάβετε :cheesy: άμα αερίζεσαι θεωρείται αγένεια, αμά όχι έλλειψη οικειότητας.
Τώρα πώς θα κλάνεις χωρίς να κλάνεις είναι δικό σου θέμα
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
εγω κλανω κανινικοτατα.σιγα μην καταπιεζομαι.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Εγω την κανω συνενοχο. Την βαζω πρωτα να τραβαει το δαχτυλο μου. :birdman:
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μηπως χέζετε και με ανοιχτή την πόρτα? :P
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Όχι, αλλά γ...ε  με φώτα και καθρέφτες :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom