Νέα

Χωρισμός. Η Αρχή νέας ζωής ή το Τέλος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χωρίσατε μετά απο μεγάλη σχέση. Και τώρα, ΤΙ ?

  • Κάνω νέο δεσμό για να ξεχάσω την προηγούμενη ???

    Ψήφοι: 11 13,9%
  • Κάθομαι μόνος λίγο καιρο ή/και κάνω προσπάθεια επανασύνδεσης ???

    Ψήφοι: 5 6,3%
  • Επιστρέφω στην εργένικη ζωή, και εκτελώ ότι βρω μπροστά μου ???

    Ψήφοι: 23 29,1%
  • Απογοητεύομαι και το ρίχνω στην καλογερική ???

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Συνειδητοποιώ ότι οι γυναίκες είναι π******ς και γλυκοκοιτάω αγοράκια ???

    Ψήφοι: 7 8,9%
  • Το ρίχνω στο ποτό ή/και στα ναρκωτικά ???

    Ψήφοι: 2 2,5%
  • Αυτοκτονώ (...και με βρίσκουν αγκαλιά με μια φωτογραφία της) ???

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Ηρεμώ λίγο καιρό, και μετά συνεχίζω τη ζωή μου. ???

    Ψήφοι: 25 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Δεν ξέρω γιατί αλλά σε αυτό το θέμα μου φαίνεται ότι οι γυναίκες μιλάνε πιο λογικά από ποτέ. Δεν διάβασα αναλυτικά όλες τις απαντήσεις αλλά κάπου έβλεπα για γυναίκες που αφού τις γαμάς δεν μπορείς να τις σέβεσαι και για το πόσο εξευτελιστικό είναι το γαμήσι και τέτοια ωραία. Οι κυρίες του site παραδόξως τα είπανε πολύ καλά αυτή τη φορά (ιδίως η μουνίτσα), οπότε δεν θα πω τα ίδια και εγώ.

Laplace δεν σε ξέρω φυσικά οπότε ίσως και να κάνω λάθος αλλά θα σου πω τη γνώμη μου. Σε όλα αυτά τα χρόνια που ήσασταν μαζί πόσες φορές την απάτησες; Αν μου πεις ποτέ, τότε οκ είμαι λάθος δεν χρειάζεται να διαβάσεις παρακάτω. Αν όμως η απάντηση είναι: ¨ε, σαν άντρας και εγώ ήθελα 1-2 φορές το μήνα (δεν έχει τόση σημασία η συχνότητα) να ξεσκίσω και ένα ωραίο ξανθό Ρωσιδάκι (χρώμα μαλλιών και εθνικότητα επίσης χωρίς ιδιαίτερη σημασία)¨ τότε μου φαίνονται λίγο παράλογα αυτά που λες για το πόσο ερωτευμένος είσαι (ήσουν) και πως πονάς τώρα για την άκαρδη σκύλα που σε χώρισε έτσι ξαφνικά. Γιατί αν εσύ μάθαινες ότι στα 4 χρόνια που ήσασταν μαζί και αυτή σαν γυναίκα είχε ανάγκες οπότε καμιά 40 (ή βάλε τον αριθμό που την κεράτωσες εσύ) φορές σε είχε απατήσει με διάφορους ¨Λατίνους εραστές να ιδρώνουν πάνω της και να της μιλάνε κατά τη διάρκεια του άγριου σεξ σε γλώσσες που δεν καταλαβαίνει¨ (από ταινία το πήρα αυτό) τότε πως θα αντιδρούσες; Θα την έσφαζες;

Δεν παριστάνω τον ηθικό τύπο ούτε θέλω να σε κρίνω (ποιός είμαι εγώ άλλωστε για να κάνω κάτι τέτοιο) απλά δεν καταλαβαίνω πως μπορείς να λες ότι σήμαινε τόσα για εσένα και δεν περίμενες να σου φερθεί έτσι στα ξαφνικά. Δεν λέω ότι εγώ δεν έχω κερατώσει αλλά όχι σε σχέσεις που σήμαιναν κάτι ή που τουλάχιστον έτσι νόμιζα. Και επίσης ποιος μπορεί να πει ότι ποτέ του δεν έχει κοροϊδέψει μια γυναίκα με υποσχέσεις και ωραία λόγια απλά και μόνο για να την πηδήξει και μετά γράφει και αυτή και τα αισθήματα που πιθανόν να είχε αρχίσει να θρέφει για αυτόν στα αρχίδια του; Έτσι είναι η ζωή. Πληγώνουμε και πληγωνόμαστε…
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
οχι δεν καταλαβες.. αυτο δεν ειναι απιστια.. οχι.. τι? αυτο το κανουν επειδη ειναι ανδρες!
διαβαζω τα μηνυματα κ αναρωτιεμαι... μα τοσο διαφορετικα μυαλα εχουμε οι ανδρες με τις γυναικες πια? δλδ βγαλατε τη κοπελα πτνα κ αλλα κοσμητικα επειδη χωρισε.. τπτ δεν γινεται ξαφνικα.. αν ηταν ολα ομορφα δεν θα του εκλεινε τηλεφωνα.. προφανως κατι αλλο παιζει... ισως κ να πηρε ειδηση  τα του "χομπυ"... εσεις ειστε οι αθωες περιστερες κ οι γυναικες ειναι οι πτνες... ωραια.. ακουμε τη μια πλευρα που τυγχαινει να ειναι του ανδρος κ κατευθειαν στελνουμε τη κοπελα στο καιαδα...
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
huckleberry Ποτε φίλε και τελικα ισως ηταν ΜΑΛΑΚΙΑ αυτο γιατι αν το ειχα κάνει,δεν θα ειχα τετοιο κόλλημα..
flyeron αυτα σκέφτομαι σήμερα..που καποια πρόθυμα κοριτσάκια εδω στην δουλεια ',ε παρηγορούν' για την κακούργα...
Anal_Hunter πολυ δυνατό το πόστ φίλε,μου δίνει δυνάμεις(και ο usb έσπειρε προηγουμένως)..

Παιδια ειμαι 29.. Ειχα πολλές σχεσεις,.Η προηγουμενη ηταν σχέση 2 ετών..Αυτη εφυγε για μεταπτυχιακά κρήτη ενω μπορούσε να τα κάνει Αθήνα απλά 'για να ξεφύγει΄ απο τα προβληματα του σπιτιου της..Και φυσικά επειδη σχεση εξ αποστάσεως ειναι πολυ δύσκολη χωρίσαμε..Ε ίδιο σκηνικό με τώρα το επαιζε ανετη κλπ ' εγω εχω τις σπουδες κ η σχεση ειναι δευτερευουσα ..' και σε 1-2 μήνες ειχαμε πάλι την μεγάλη επιστροφη..
Την ρώτησα πριν όμως αν ειχε κάνει κάτι και έμαθα οτι ΟΝΤΩΣ κάτι επαιζε(με καποιον αθηνα) ΑΜΕΣΩΣ(οχι ενω τα ειχαμε) μόλις χωρίσαμε..

Δυστυχώς αυτο με τις γυναικες που τον εχουν ετοιμο ειναι γεγονός..Το εχω δει σε δεκαδες περιπτώσεις που ο ανδρας το μαθαινει τελευταίος..Ισως παιζει το ιδιο αφου και η κολλητη της ίδια πουτανια εκανε στον ΑΓΙΟ πρωην της..

Χθες που μιλησαμε για το οριστικό τελος μου πέταξε τα 'θελω να ξαναερωτευθω,θελω να ερωτευθώ αλλον,θελω να ειμαι ελευθερη,πιέζομαι,θελουμε εντελώς διαφορετικά πργμτ..' Οπότε μαλλον η κοπέλα επειδη ημουν ο πρώτος της,θέλει ΞΕΝΑ εργαλεία..Αλλα ρε παιδια δεν μπορω να καταλάβω ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ αλλαξε η συμπεριφορά της!Φανταστέιτε να τα ειχατε με μια με χαρακτήρα της ΜΑΡΙΑΣ ΤΗΣ ΑΣΧΗΜΗΣ(σεμντότυπη,χαμηλοβλεπούσα) και ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ μετά απο 4 έτη να το παίζει ΤΖΟΛΙ και ύφος σκληρό και απάνθρωπο..
Δεν ειναι κακό,το αποδέχομαι και πρέπει να συνεχίσω..Ηδη οι ανταγωνίστριες μόλις το έμαθαν πέταξαν την σκούφια τους..
Και μην πει κανένας 'αφου την αγαπας γιατι να κανεις κάτι με αλλη' γιατι απλά ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ όλους πάρα πάρα πολυ..
Μακάρι να μην ξαναπληγωθεί κάποιος τόσο,εντελώς στο ξαφνικό..
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
οχι δεν καταλαβες.. αυτο δεν ειναι απιστια.. οχι.. τι? αυτο το κανουν επειδη ειναι ανδρες!
διαβαζω τα μηνυματα κ αναρωτιεμαι... μα τοσο διαφορετικα μυαλα εχουμε οι ανδρες με τις γυναικες πια? δλδ βγαλατε τη κοπελα πτνα κ αλλα κοσμητικα επειδη χωρισε.. τπτ δεν γινεται ξαφνικα.. αν ηταν ολα ομορφα δεν θα του εκλεινε τηλεφωνα.. προφανως κατι αλλο παιζει... ισως κ να πηρε ειδηση  τα του "χομπυ"... εσεις ειστε οι αθωες περιστερες κ οι γυναικες ειναι οι πτνες... ωραια.. ακουμε τη μια πλευρα που τυγχαινει να ειναι του ανδρος κ κατευθειαν στελνουμε τη κοπελα στο καιαδα...

Ετσι είναι, εσείς οι γυναίκες θέλετε να είστε ίσες με τους άντρες, να έχετε τα ίδια δικαιώματα, αλλά να μην πηγαίνετε στρατό, να μην κάνετε βαριες εργασίες, να πληρώνει ο άντρας το τραπέζι και να το θεωρείτε δικαίωμά σας, να φοράτε ξέκολα ρούχα και να σας κοιτούν όλοι αλλα άμα σας την πέσει κανένας τότε είναι γαιδούρι και ζώο (εκτός κι αν σας αρέσει και τον τσιμπουκώσετε στη διπλανή γωνία), να σας κάνουν όλα τα έξοδα αφού παντρευτείτε και εσείς να τρώτε τα λεφτά σε όζες (που τώρα μας το κάνατε και "μανό").  Όλα δικά σας τα θέλετε αλλα δεν καταλαβαίνετε οτι είμαστε διαφορετικά όντα βιολογικά, ο άντρας θα είναι πάντα ο κυνηγός, και οι κυνηγοί έχουν πολλά θηράματα...
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
BiteMeIaMfresH εχω να πάω κόκκινα σπιτάκια πολυ πριν τα φτιάξουμε!
απλα λεει μου το έκλεισε γιατι 'μονο ετσι καταλαβαινω,με σκληρότητα..'
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αυτα που λες θεςπαντερ δεν ισχυουν για ολες κ διαφωνω αλλα βαριεμαι να ξαναμπω σε τετοια συζητηση

λαπλας εσυ ο ιδιος ειπες σε προηγουμενα ποστ οτι τα του χομπυ αποκλειεται να τα καταλαβε αρα σημαινει οτι τα εκανες? αρα μια χαρα απιστια ηταν... μονο στα ματια των ανδρων δεν ειναι απιστια.. ε σορρυ αλλα με γυναικες κανετε σχεσεις οι πιο πολλοι οχι με ανδρες... εγω προσωπικα καταλαβαινω οτι εχουμε διαφορες σ αυτο το θεμα αλλα αντε να γινει μια δυο φορες σε 800 χρονια σχεση κ να το συγχωρεσεις.. αμα γινεται συνεχως μακρια απο μας κ αντε γεια...
αν δεν το εκανες ποτε στα 4 χρονια τοτε οκ εχεις το ρισπεκτ μου πανω σ αυτο
η συμβουλη η δικη μου ειναι φυσικα να προσπαθησεις να το ξεπερασεις.. ολα τα γιατρευει ο χρονος το πιστευω αυτο... κ να κατσεις να σκεφτεις με καθαρο μυαλο τι λαθη εκανες εσυ σε αυτη τη σχεση (οχι με εγωισμο) κ να μην τα ξανακανεις... το να βριζετε ομαδικως τις γυναικες για τα κακα αυτου του κοσμου δεν σας αποτρεπει απο τα να κανετε τα ιδια λαθη κ στη συνεχεια
κ αυτο παει κ στις γυναικες που αμα χωρισουν... ολοι οι ανδρες ειναι μλκς... κ του φερθηκα τελεια κ μ εφτυσε... κλπ κλπ
μου φαινεται απολυτως λογικο να θελει να ξαναερωτευτει αν ησουν ο 1ος της κ ειναι 25 χρονων κ της περασε αυτο που ενιωθε με σενα αλλα απολυτως παραλογο να μην θελει να σου μιλησει καν κ να φερεται αποτομα κλπ κ εγω χωρισα πριν λιγο καιρο αλλα ηθελα να πεσω να πεθανω που τον πληγωσα κ ημαστε φιλοι ακομη
αυτο που κανει η  πρωην σου δεν το αντιλαμβανομαι αν ηταν ολα ομορφα κ καλα
 

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1

Τότε αυτά που έγραψα δεν ισχύουν στην περίπτωσή σου. Ισχύει όμως ότι: Έτσι είναι η ζωή. Πληγώνουμε και πληγωνόμαστε…

Εμένα ο πατέρας μου δεν μου μίλησε ποτέ για γυναίκες. Δεν ήμασταν ποτέ τόσο κοντά. Από το να μου έλεγε όμως κάτι αντίστοιχο με αυτό που διάβασα στη 2η σελίδα 1000 φορές καλύτερα. Ο αδερφός του όμως μου έχει πει πολλά. Μερικά δεν τα θυμάμαι, με άλλα δεν συμφωνούσα πάντως κάτι έμεινε: ¨Μικρέ, να ζεις με πάθος, να μην συμβιβάζεσαι και να θυμάσαι ότι στο τέλος μένουν μόνο οι ευχάριστες αναμνήσεις από τη ζωή σου¨
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ετσι είναι, εσείς οι γυναίκες θέλετε να είστε ίσες με τους άντρες, να έχετε τα ίδια δικαιώματα, αλλά να μην πηγαίνετε στρατό, να μην κάνετε βαριες εργασίες, να πληρώνει ο άντρας το τραπέζι και να το θεωρείτε δικαίωμά σας, να φοράτε ξέκολα ρούχα και να σας κοιτούν όλοι αλλα άμα σας την πέσει κανένας τότε είναι γαιδούρι και ζώο (εκτός κι αν σας αρέσει και τον τσιμπουκώσετε στη διπλανή γωνία), να σας κάνουν όλα τα έξοδα αφού παντρευτείτε και εσείς να τρώτε τα λεφτά σε όζες (που τώρα μας το κάνατε και "μανό").  Όλα δικά σας τα θέλετε αλλα δεν καταλαβαίνετε οτι είμαστε διαφορετικά όντα βιολογικά, ο άντρας θα είναι πάντα ο κυνηγός, και οι κυνηγοί έχουν πολλά θηράματα...

Γιατι να εχεις τοσο δικιο? :)

laplace : Επειδη καπως σε νιωθω και απο τον τροπο που γραφεις, η γκομενα ΝΟΜΙΖΕΙ οτι εχει δικαιωματα πανω σου ακομα και μετα τον χωρισμο που η ιδια επελεξε.

Δυσκολη η θεση σου, αλλα πρεπει η αποφαση που πρεπει να παρεις, ΑΦΟΥ ακουσεις το τραγουδι των slayer, το payback, η των exodus το blacklist, ( εστω και αν δεν ακους metal, βρες τα lyrics και χωστα να ακουσεις και τραγουδα να γουσταρεις ) ειναι να κλεισεις τον κυκλο σου με αυτη τη κοπελα.

Επελεξε να τον κλεισει με τον χειροτερο τροπο, και πιστεψε με η ικανοποιηση που θα ειχα εγω μετα απο κατι τετοιο ( γιατι τυχαινει να την εχω, εδω και μερικο καιρο ) ειναι η ηρεμια του οτι αυτη θα ψαχνεται απο εδω και απο εκει χωρις να ξερει τι γινεται καλα καλα μεσα της, καθως θα μαζευει ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ( = πουτσους και καβλια ) ενω εσυ θα το εχεις ξεπερασει και οποτε θα σκεφτεσαι το σκηνικο απλα θα γελας. Ολα αυτα εαν αποφασισεις εννοειται να το ληξεις ετσι το θεμα εκ μερους σου, γιατι δεν λεει πιστευω να πεσεις και στα ποδια της. Θα το κανει αυτη σε εσενα οταν ξεμεινει απο ...εμπειριες και δεν θα εχει να φαει κρεας και θα θελει να γυρισει στα σιγουρα.

Συγγνωμη που μιλαω τοσο κυνικα αλλα η περιπτωση σου μοιαζει τοσο πολυ με μια προσφατη που ειχα και ειμαι κατα 80% σιγουρος οτι αυτη την εχει κανει την μαλακια.


BiteMeIaMfresH δεν προκειται να καταλαβεις γιατι δεν θεωρουμε απιστια το να πας με πουτανα. Οπως δεν προκειται να καταλαβεις γιατι ΑΚΟΜΑ ξυνουμε την μυτη μας, γιατι γουσταρουμε να πινουμε μπυρες τρωγοντας πιτσα και να ρευομαστε ενω κραταμε με το αριστερο χερι τα @@ μας και με το δεξι το τηλεκοντρολ, οπως δεν θα καταλαβεις γιατι ριχνουμε παναγιες και χριστους οταν βαζει γκολ η ομαδα μας.

Και αυτο γιατι ο αντρας εχει το προνομιο να εχει δυο κεφαλια. Ετσι, οταν βρισκεται με μια γυναικα σε μια σχεση, εαν θα παει με μια πουτανα σε ενα μπουρδελο, θα το κανει απλα ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ. Το μυαλο του δεν θα μεινει σε αυτη παραπανω απο το 5-10λεπτο που κραταει το σεξ στο μπουρδελο, δεν θα την εχει ποθησει ωστε να τον ζωνουν οι τυψεις. Σε αντιθεση με μια γυναικα, που οταν ξενοπηδιεται, γινεται το μυαλο της πουτανα και γαμιεται το συμπαν γιατι μπλεκει τα του σωματος με τα του μυαλου.

Και οταν εχεις δυο κεφαλια, μπορεις να καταμερισεις τις εργασιες που πρεπει να κανει το ενα και τις εργασιες που πρεπει να κανει το αλλο, ωστε να εχεις την ηρεμια σου, και την δικη της. Και αυτα στα λεει ενας φανατικος μονογαμικος να φανταστεις. Μεχρι εδω θα με λες απο μεσα σου και φαλοκρατη, αλλα αυτο ειναι κατι που ανατιθεται στο κατω κεφαλι  :dancing: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εμένα ο πατέρας μου δεν μου μίλησε ποτέ για γυναίκες. Δεν ήμασταν ποτέ τόσο κοντά.

Θυμηθηκα τωρα μια φαση στο αμαξι με τον πατερα μου που μου ελεγε για μια γκομενα που ειχε και μου λεει χαρακτηριστικα : Μη σου ξεφυγει μαλακα τιποτα την γαμησαμε  :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
BiteMeIaMfresH δεν προκειται να καταλαβεις γιατι δεν θεωρουμε απιστια το να πας με πουτανα. Οπως δεν προκειται να καταλαβεις γιατι ΑΚΟΜΑ ξυνουμε την μυτη μας, γιατι γουσταρουμε να πινουμε μπυρες τρωγοντας πιτσα και να ρευομαστε ενω κραταμε με το αριστερο χερι τα @@ μας και με το δεξι το τηλεκοντρολ, οπως δεν θα καταλαβεις γιατι ριχνουμε παναγιες και χριστους οταν βαζει γκολ η ομαδα μας.

Και αυτο γιατι ο αντρας εχει το προνομιο να εχει δυο κεφαλια. Ετσι, οταν βρισκεται με μια γυναικα σε μια σχεση, εαν θα παει με μια πουτανα σε ενα μπουρδελο, θα το κανει απλα ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ. Το μυαλο του δεν θα μεινει σε αυτη παραπανω απο το 5-10λεπτο που κραταει το σεξ στο μπουρδελο, δεν θα την εχει ποθησει ωστε να τον ζωνουν οι τυψεις. Σε αντιθεση με μια γυναικα, που οταν ξενοπηδιεται, γινεται το μυαλο της πουτανα και γαμιεται το συμπαν γιατι μπλεκει τα του σωματος με τα του μυαλου.

Και οταν εχεις δυο κεφαλια, μπορεις να καταμερισεις τις εργασιες που πρεπει να κανει το ενα και τις εργασιες που πρεπει να κανει το αλλο, ωστε να εχεις την ηρεμια σου, και την δικη της. Και αυτα στα λεει ενας φανατικος μονογαμικος να φανταστεις. Μεχρι εδω θα με λες απο μεσα σου και φαλοκρατη, αλλα αυτο ειναι κατι που ανατιθεται στο κατω κεφαλι  :dancing: :2funny:

βασικα το καταλαβαινω.. ειλικρινα ομως.. τα περι της απιστιας... τις υπολοιπες αηδιες δεν τις καταλαβαινω... ειδικα το βρισιδι οταν χαλαει το πισι σας... μα ειναι δυνατον? να τσακωνεστε με ενα πισι? ή με αλλες συσκευες? σε τετοιες περιπτωσεις κοιταω με υφος... θες να σου φερω ζουρλομανδυα?

περι της απιστιας τωρα... ναι το κατανοω.. κ ξερω οτι δε σημαινει τπτ.. δλδ αν ειχα επιλογη να εχει παραλληλη σχεση ή να πηγαινει καθε μηνα σε ιεροδουλες θα διαλεγα το 2ο.. αφτερ ολ ειναι απλα σεξ κ απ οτι καταλαβαινω μηχανικο κιολας, απ την αλλη ομως οσο κ να το κατανοεις κ να το συγχωρεσεις αν το μαθεις... ε αμα γινεται κατα κορον τι να τον κανεις? ας μαθει να ελεγχει τις ορεξεις του.. αλλιως να μην κανει σχεση! κ γω δεν μπορω ν αντισταθω στη σοκολατα αλλα αντιστεκομαι για να μην γινω 800 κιλα :2funny:
κ τωρα που το σκεφτομαι πιο πολυ θα σιχαινομουν στη ιδεα οτι το κανει με αλλες κ το κανει κ μαζι μου... χειροτερο  μου φαινεται απ το να το θεωρησω απιστια.
περαν της δικης μου αποψης ομως το 99% των γυναικων το θεωρει απιστια οποτε μιας κ με αυτες κανετε σχεσεις δεν μπορειτε να λετε α ξερεις για μας δεν ειναι απιστια... χαιρω πολυ για αυτες ειναι ομως... αρα καταληγουμε στο μην κανετε σχεσεις αμα δεν σας αρεσει το πως τις βλεπουν οι γυναικες.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
βασικα το καταλαβαινω.. ειλικρινα ομως.. τα περι της απιστιας... τις υπολοιπες αηδιες δεν τις καταλαβαινω... ειδικα το βρισιδι οταν χαλαει το πισι σας... μα ειναι δυνατον? να τσακωνεστε με ενα πισι? ή με αλλες συσκευες? σε τετοιες περιπτωσεις κοιταω με υφος... θες να σου φερω ζουρλομανδυα?

Πως δεν ειναι δυνατον.

Οταν χαλαει το αμαξι να δεις, η οταν μας εχετε καβλωσει και μας λετε μετα μη και δεν  :2funny:

[quote author=BiteMeIaMfresH]
περι της απιστιας τωρα... ναι το κατανοω.. κ ξερω οτι δε σημαινει τπτ.. δλδ αν ειχα επιλογη να εχει παραλληλη σχεση ή να πηγαινει καθε μηνα σε ιεροδουλες θα διαλεγα το 2ο.. αφτερ ολ ειναι απλα σεξ κ απ οτι καταλαβαινω μηχανικο κιολας, απ την αλλη ομως οσο κ να το κατανοεις κ να το συγχωρεσεις αν το μαθεις... ε αμα γινεται κατα κορον τι να τον κανεις? ας μαθει να ελεγχει τις ορεξεις του..[/quote]

Αυτο δεν καταλαβαινετε, και ειδικα μετα απο τοσα posts στο forum δεν περιμενα να το πεις αυτο. ( αυτο στα bold ).

Δεν ειμαστε γυναικες να μην μπορουμε να συγκρατησουμε τις ορεξεις. Η τσαρκα στα μπουρδελα ειναι κατι συνειδητο και οχι κατι προερχομενο αμιγως απο καβλα στον μαστορα κατω. Ειναι ενα χομπι, μια ασχολια η οποια περιλαμβανει το σεξ. Δεν παμε για να ξεκαβλωσουμε ( γινεται ΚΑΙ αυτο απλα δεν ειναι ο πρωταρχικος στοχος και αυτοσκοπος ), το κανουμε επειδη η ολη φαση ειναι ιεροτελεστια. Αν το καταλαβεις αυτο, που εχω τις αμφιβολιες μου αν θα μπορεις να το κανεις επειδη ισως σου φαινεται περιεργο, τοτε θα δεις και την αντιληψη γυρω απο το θεμα σχεση-μπουρδελα και πουτανες-κερατο.

 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ξεχασα να σας πώ οτι η κοπελα ηταν της 'δεσμευσης'..
δηλ ειχα γνωρίσει τους δικούς της,μου ζητουσε να πηγαινω συνεχώς σπίτι τους να τα λέμε με αυτους..
εγω δεν της ειχα γνωρίσει τους δικούς μου,γιατι εχω σαν αρχή οτι θα τους γνωρίσω μόνο οποια παντρευτώ(δεν γουστάρω να τους λέω να μπαμπα η νέα γκόμενα κλπ)οπότε το τρεναρα..

Οι κολλητοι μου που την 'ειχαν κόψει' μου λένε οτι η κοπέλα ηθελε γάμους κ μόλις ειδε οτι δεν το ειχα στα αμεσα σχέδια λάκισε..Μακάρι να ειναι αυτο(που με ελαφρένει κάπως) αλλα αυτο μου συμβαίνει απο τα 17 μου!!τα ειχα με μια 21 κ ηθελε να την αρραβωνιαστώ και οταν αρνήθηκα λάκισε(και σε αλλες σχέσεις το ίδιο)..Φυσικά αυτης τώρα της ελεγα οτι αν ειμαστε μαζι σε κάποια χρόνια αργότερα ΦΥΣΙΚΑ και θα παντρευτούμε...

Τι να πω..ΑΒΥΣΣΟΣ..10002 περιπτώσεις παίζουν..

Το θέμα ειναι οτι 'τελος'..
και ειλικρινά οσο διαβάζω τις απαντήσεις εδω κ οσο μιλάω και με κολλητους που την ξέραν κλίνω στο οτι 'αυτη θα χάσει'..

Anal_Hunter μαγική η επιστροφή..Μου εχεις δώσει αφάνταστα κουράγια..

BiteMeIaMfresH ΟΧΙ δεν παω σε κόκκινα σπιτάκια..Εννοώ να μπώ..Χόμπι ισως εχω το φλέρτ αλλα φυσικά και δεν εχει καταλάβει τπτ και ουτε ειναι λόγος αυτος..ΑΠΛΑ χωρισε και το ξέκολλο η κολλητή και ηθελε να δείξει στην κολλητη οτι ΝΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ..
Και οταν μιλουσαμε το μπαζο η κολλητη ηταν δίπλα..Και η αλλη με ΕΣΤΕΛΝΕ με την κολλητή τους δίπλα..Αναρωτιεμαι αν κάναν HI FIVE μετά..

και κατι ακόμα..ΠΟΤΕ ΠΟΙΑ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
laplace έγραψε:
Anal_Hunter μαγική η επιστροφή..Μου εχεις δώσει αφάνταστα κουράγια..

Τι να πω σε αυτο τωρα  :)

Δεν θα αφησουμε καμια πουτανα η μη να μας γαμαει στο ετσι στο κατω κατω. Αν θελουν πουτσες, δοξα τω θεω υπαρχουν αρκετοι καλοθελητες να τις γεμισουν με κρεας, εγω ευχαριστω δεν θα παρω την ειδα χορτοφαγος σημερα  :rockon:

laplace έγραψε:
Και οταν μιλουσαμε το μπαζο η κολλητη ηταν δίπλα..Και η αλλη με ΕΣΤΕΛΝΕ με την κολλητή τους δίπλα..Αναρωτιεμαι αν κάναν HI FIVE μετά..

Ελεος.... Γαμησε τη, απο σημερα θα αρχισεις να γαμας κωλους με 20 και 25 ευρω ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. Απορω γιατι αυτες τις γυναικες τις λεμε πουτανες ωρες ωρες.

[quote author=laplace]
και κατι ακόμα..ΠΟΤΕ ΠΟΙΑ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
[/quote]

Σωστος :cheesy:

Παντως αυτο με τους γονεις "μαλακια". Εγω καβατζωνα τσαμπα καποτες απο τον πατερα μου, μου ελεγε μην παιρνεις απο εδω και απο εκει θα σου δινω εγω μην εισαι μαλακας  :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Πως δεν ειναι δυνατον.

Οταν χαλαει το αμαξι να δεις, η οταν μας εχετε καβλωσει και μας λετε μετα μη και δεν  :2funny:

συμπαθω πολυ τους ανδρες πιο πολυ απ τις γυναικες χαχα αλλα αμα βγαινει το ζωακι απο μεσα σας μου σπατε τα νευρα... :2funny: την αλλη φορα ημουν μ ενα φιλο μου κ κατι επαθε το αυτοκινητο.. οπως το πες... λες κ εγινε κανα κακο τεραστιο.. σιγα... βρισιμο βρισιμο κ μετα το εφτιαξε.. τι να πω.. ανεξηγητο.. αλλο που δεν κατανοω ειναι που δεν ζητατε ποτε οδηγιες για να πατε καπου.. χανεστε ψαχνετε απο κει απο δω κ μετα απο ωρα αποφασιζετε να ρωτησετε εναν ανθρωπο λολ
Αυτο δεν καταλαβαινετε, και ειδικα μετα απο τοσα posts στο forum δεν περιμενα να το πεις αυτο. ( αυτο στα bold ).

Δεν ειμαστε γυναικες να μην μπορουμε να συγκρατησουμε τις ορεξεις. Η τσαρκα στα μπουρδελα ειναι κατι συνειδητο και οχι κατι προερχομενο αμιγως απο καβλα στον μαστορα κατω. Ειναι ενα χομπι, μια ασχολια η οποια περιλαμβανει το σεξ. Δεν παμε για να ξεκαβλωσουμε ( γινεται ΚΑΙ αυτο απλα δεν ειναι ο πρωταρχικος στοχος και αυτοσκοπος ), το κανουμε επειδη η ολη φαση ειναι ιεροτελεστια. Αν το καταλαβεις αυτο, που εχω τις αμφιβολιες μου αν θα μπορεις να το κανεις επειδη ισως σου φαινεται περιεργο, τοτε θα δεις και την αντιληψη γυρω απο το θεμα σχεση-μπουρδελα και πουτανες-κερατο.

οκ το καταλαβαινω... προσπαθω δλδ να το καταλαβω ως ενα βαθμο... επαναλαμβανω ομως οτι εγω αν μαθαινα οτι παει καθε τρεις κ λιγο ο δικος μου με ιεροδουλες ή κ με οποιες αλλες θα σιχαινομουνα να το κανει κ μαζι μου... ειδικα διαβαζοντας αυτο το φορουμ που μερικοι πανε κ ανευ προφυλαξεων :P
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ΑΝ,λεω ΑΝ που ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ γιατι πρώτη φορα την ακουσα τόσο ΑΠΟΛΥΤΗ,μου στειλει σμς του στύλ 'ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ', 'ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ' ,πως θα το χειριζόταν ο καλος μπουρδελιάρης-μπάκουρος αν την ήθελε πίσω ?

Anal_Hunter οι δικοί μου ειναι απο τους ΄παλιούς΄ συντηρητικούς..  :think:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
BiteMeIaMfresH ΟΧΙ δεν παω σε κόκκινα σπιτάκια..Εννοώ να μπώ..Χόμπι ισως εχω το φλέρτ αλλα φυσικά και δεν εχει καταλάβει τπτ και ουτε ειναι λόγος αυτος..ΑΠΛΑ χωρισε και το ξέκολλο η κολλητή και ηθελε να δείξει στην κολλητη οτι ΝΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ..
Και οταν μιλουσαμε το μπαζο η κολλητη ηταν δίπλα..Και η αλλη με ΕΣΤΕΛΝΕ με την κολλητή τους δίπλα..Αναρωτιεμαι αν κάναν HI FIVE μετά..

και κατι ακόμα..ΠΟΤΕ ΠΟΙΑ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
με τη κολλητη διπλα σ εστελνε? τι να πω... αρχιζει να μ εκνευριζει κ μενα η γκομενα :2funny:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
η γκομενα ΝΟΜΙΖΕΙ οτι εχει δικαιωματα πανω σου ακομα και μετα τον χωρισμο που η ιδια επελεξε.
ΑΚΟΜΑ ξυνουμε την μυτη μας, γιατι γουσταρουμε να πινουμε μπυρες τρωγοντας πιτσα και να ρευομαστε ενω κραταμε με το αριστερο χερι τα @@ μας και με το δεξι το τηλεκοντρολ, οπως δεν θα καταλαβεις γιατι ριχνουμε παναγιες και χριστους οταν βαζει γκολ η ομαδα μας. Και αυτο γιατι ο αντρας εχει το προνομιο να εχει δυο κεφαλια. Ετσι, οταν βρισκεται με μια γυναικα σε μια σχεση, εαν θα παει με μια πουτανα σε ενα μπουρδελο, θα το κανει απλα ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ. Το μυαλο του δεν θα μεινει σε αυτη παραπανω απο το 5-10λεπτο που κραταει το σεξ στο μπουρδελο, δεν θα την εχει ποθησει ωστε να τον ζωνουν οι τυψεις. Σε αντιθεση με μια γυναικα, που οταν ξενοπηδιεται, γινεται το μυαλο της πουτανα και γαμιεται το συμπαν γιατι μπλεκει τα του σωματος με τα του μυαλου.

Και οταν εχεις δυο κεφαλια, μπορεις να καταμερισεις τις εργασιες που πρεπει να κανει το ενα και τις εργασιες που πρεπει να κανει το αλλο, ωστε να εχεις την ηρεμια σου, και την δικη της. Και αυτα στα λεει ενας φανατικος μονογαμικος να φανταστεις. Μεχρι εδω θα με λες απο μεσα σου και φαλοκρατη, αλλα αυτο ειναι κατι που ανατιθεται στο κατω κεφαλι  :dancing: :2funny:
Αδερφέ μου Anal_Hunter,

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο ΚΕΝΤΡΟ έπεσες! Είπες αυτά ακριβώς που ΟΛΟΙ μας έχουμε στο μυαλό μας. Πόσο σωστός είσαι!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ΑΝ,λεω ΑΝ που ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ γιατι πρώτη φορα την ακουσα τόσο ΑΠΟΛΥΤΗ,μου στειλει σμς του στύλ 'ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ', 'ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ' ,πως θα το χειριζόταν ο καλος μπουρδελιάρης-μπάκουρος αν την ήθελε πίσω ?

Ο σωστός ο λογικός ο εκσυγχρονισμένος άνθρωπος και όχι κατ' ανάγκην μπουρδελιάρης, θα έμενε μακριά γιατί θα στο ξαναέκανε.
Ο αλήτης ο έτσι ο αλλιώς, θα της τον κάρφωνε όπως ποτέ άλλοτε, θα της έκανε πρόταση γάμου και θα την έστηνε στην εκκλησία... Διάλεξε και πάρε. Προτείνω  το 2ο, είναι αρκούντως κινηματογραφικό και διδακτικό.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
συμπαθω πολυ τους ανδρες πιο πολυ απ τις γυναικες χαχα αλλα αμα βγαινει το ζωακι απο μεσα σας μου σπατε τα νευρα... :2funny: την αλλη φορα ημουν μ ενα φιλο μου κ κατι επαθε το αυτοκινητο.. οπως το πες... λες κ εγινε κανα κακο τεραστιο.. σιγα... βρισιμο βρισιμο κ μετα το εφτιαξε.. τι να πω.. ανεξηγητο.. αλλο που δεν κατανοω ειναι που δεν ζητατε ποτε οδηγιες για να πατε καπου.. χανεστε ψαχνετε απο κει απο δω κ μετα απο ωρα αποφασιζετε να ρωτησετε εναν ανθρωπο λολ

Το αυτοκινητο πονεμενη ιστορια. Εχει τυχει να δω ανθρωπο δεκα μερες σερι επειδη ετυχε στραβη, ειναι και αυτο ψυχασθενεια, που επηρεαζει και τα δυο κεφαλια, αλλα τα ικανοποιει κιολας καμια φορα και τα δυο  :rockon:

οκ το καταλαβαινω... προσπαθω δλδ να το καταλαβω ως ενα βαθμο... επαναλαμβανω ομως οτι εγω αν μαθαινα οτι παει καθε τρεις κ λιγο ο δικος μου με ιεροδουλες ή κ με οποιες αλλες θα σιχαινομουνα να το κανει κ μαζι μου... ειδικα διαβαζοντας αυτο το φορουμ που μερικοι πανε κ ανευ προφυλαξεων :P

Ενταξει ναι τιθεται θεμα "σιχασιας", εγω προσωπικα δεν το εχω κανει ποτε σε καμια που ημουν μαζι, και δεν σκοπευω, εκτος και αν την συγκαταλεγω και αυτη στις πουτανες, που προφανως και δεν θα με νοιαζει η γνωμη της για το θεμα :)

laplace έγραψε:
ΑΝ,λεω ΑΝ που ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ γιατι πρώτη φορα την ακουσα τόσο ΑΠΟΛΥΤΗ,μου στειλει σμς του στύλ 'ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ', 'ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ' ,πως θα το χειριζόταν ο καλος μπουρδελιάρης-μπάκουρος αν την ήθελε πίσω ?

Δεν ξερω, εγω δεν ξερω αν θα την ηθελα πισω, και αυτο οχι επειδη δεν θα τη γουσταρα αλλα επειδη πλεον θα ειχα αμφιβολιες.

Στο κατω κατω ρε laplace, αυτη ΜΟΝΗ ΤΗΣ θα κανονιζει για τη σχεση σας? Μονη της το εληξε, μονη της θα το ξανα αρχισει? Οποτε της καβλωσει? Κρατα στεγανα λεω εγω καλυτερα, δεν ξερεις τι παιζει.

Αν σου πει μου λειπεις, πες της και εσυ μου ελειπες αλλα επελεξες να μου κλεισεις το κινητο στα μουτρα ;) να δεις πως θα σκαλωσει.

Αιντε γιατι την ειδανε ιστορια και ειτε κανουν μαλακια αυτες ειτε εμεις, συνεχεια εμεις το βγαζουμε το γαμημενο το φιδι απο την τρυπα. Να ηταν ο πουτσος μας που βγαζαμε απο την τρυπα τουλαχιστον να πω ενταξει, αλλα οχι και ετσι.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
φίλε laplace, θα επανέλθω επί του θέματος σε λίγο.....γειά σου..συνάδελφε....θα τα πο΄ύμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom