Νέα

Χαθήκαν οι άντρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δυστυχώς πρέπει να συμφωνήσω αυτή τη φορά με τις κυρίες.
Στην εταιρεία που συνεργάζομαι, ένας συνάδελφος 30 ετών παραπονούταν στην project manager ότι οι πελάτες του φωνάζουν και δεν φέρονται καλά. 30 χρόνων ο πατέρας μου είχε τρια παιδιά και εγώ ήδη δούλευα 10 χρόνια. Άλλος έλεγε ότι η γυναίκα του, μπροστά του, με τη φίλη της σχολίαζε() γνωστό μοντέλο/ηθοποιό στη πλαζ.
Τι μπορεί να περιμένει μια γυναίκα από έναν άντρα, που στα 30 χρόνια τρέχει στη μαμά επειδή τον πειράξανε;και πόσοι λειτργούν έτσι; Ή από άλλον που δεν μπορεί να επιβάλει; Πόσοι είναι 30-35 χρονών και μένουν ακόμα με τους δικούς τους.
Αυτά δεν αναιρούν την επαρχιώτικη νοοτροπία των εντοπίων(), αλλά εξηγούν κάποιες συμπεριφορές πχ. γιατί δεν τον γουστάρει και πολύ το cg ή γιατί δεν του κάθησε η στριπτιτζού :cheesy:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
πεστα ρε χρυσοστομε.ακριβως ετσι  :thumbsup:
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εσύ τώρα κοριτσάκι είσαι ή αγοράκι :cheesy:;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ νομισα μπηκε νεο γυναικειο αιμα κ ανοιξε τοπικ :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.726
Πόντοι
12.056
Λιγο το θρεντ του κοκκινιστου θυμιζει αυτο... :think: :think:
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
leonoro συμφωνω απόλυτα μαζί σου!
Και παραφράζοντας γνωστό ρητό θα έλεγα καλά που μείναμε λίγοι (οι ΑΝΔΡΕΣ) για να γαμ*με αβέρτα! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:   Εκτός κι αν μεταλλάχθηκαν κι οι γκόμενες και γουστάρουν φλούφληδες :headbang: :headbang:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εδώ άκουσα άνδρα που έλεγε στην γυναίκα του:''Δεν θα μου πείς εσύ από που θα ξεκινήσω το...σφουγγάρισμα!!!''..... :2funny: :2funny: :2funny:
Την είχε σκίσει την...γάτα :rockon: :headbang: :rockon: :headbang: :rockon: :headbang:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αυτα συμβαινουν φιλε μου οταν παντρευονται επειδη υπαρχει η "αναγκη".

Η αναγκη να μη νομισουν πως θα μεινουν μονοι, η αναγκη να επιβεβαιωθουν ( λες και εχουν τιποτα να επιβεβαιωσουν τετοιοι μαλακες/μαλακισμενες που ειναι ).

Οταν ο αλλος συμβιβαζεται με πραγματα τα οποια δεν θα επρεπε, τοτε μας βγαινει το ονομα σε ολους, και αντιστοιχα σε ολες. ( για τις γκομενες )

Δεν πειραζει, εχουν γνωση οι φυλακες ομως ;)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.726
Πόντοι
12.056
Συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες.. :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εδώ άκουσα άνδρα που έλεγε στην γυναίκα του:''Δεν θα μου πείς εσύ από που θα ξεκινήσω το...σφουγγάρισμα!!!''..... :2funny: :2funny: :2funny:
Την είχε σκίσει την...γάτα :rockon: :headbang: :rockon: :headbang: :rockon: :headbang:

Αντε τωρα μην νευριασω και βαλω και πλυντηριο!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Εδώ άκουσα άνδρα που έλεγε στην γυναίκα του:''Δεν θα μου πείς εσύ από που θα ξεκινήσω το...σφουγγάρισμα!!!''..... :2funny: :2funny: :2funny:
Την είχε σκίσει την...γάτα :rockon: :headbang: :rockon: :headbang: :rockon: :headbang:

ετσι ετσιιι σας πρεπει... κ σκουπισμα κ απλωμα ρουχων κ σιδερωμα... μην παιρνετε θαρρος :P
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρετε το ανέκδοτο?
2 αποφάσισαν να χαρίσουν ένα άλογο σε όποιον ήταν ΑΝΔΡΑΣ!
(Βλέπετε το φαινόμενο ΑΝΔΡΑΣ? είναι αρκετά παλιό....)
Πήγαιναν λοιπόν σε κάθε σπίτι και ρωτούσαν: ποιος κάνει κουμάντο ρε? Εσύ ή η γυναίκα σου?
Ε! όλοι έλεγαν μεά από κάποιο δισταγμό ε! Η γυναίκα μου εδώ που τα λέμε!
Αφού γύρισαν όλα τα σπίτια του χωριού και δεν βρήκαν αυτό που ήθελαν, ξαφνικά βλέπουν το τελευταίο σπίτι όπου και απρόθυμα ξεκινάνε να πάνε.
Χτυπανε την πόρτα και ένας 2 μέτρα πραγματικός αγριάνθρωπος εμφανίζεται.
Του κάνουν λοιπόν την ίδια ερώτηση:Εσύ ή η γυναίκα σου κ΄΄ανει κουμάντο στο σπίτι?
ΕΓΩ βέβαια!απαντά χωρίς να αφήνει περιθώρια αμφιβολιών!
Μπράβο του λένε!
Κέρδισες ένα άλογο!
Τι χρώμα το προτιμάς?
Άσπρο ή μαύρο?
και ο αγριάνθρωπος: Γυναίκααααα!Τι χρώμα να το πάρουμε το άλογο?...... :headbang:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
James Brown - This Is The Man's World!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom