Νέα

Champions League 07-08

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfwk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 547
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος θα το παρει φετος

  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ρομα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λιβερπουλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φενερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαλκε

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπαρτσελονα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Επισκέπτης
Όπως και να έχει αν και Παναθηναϊκός σας εύχομαι καλή επιτυχία (για την Ελλάδα ρε γαμώτο)...  :rockon:

σαν να σου ευχεται η γκομενα σου καλα γαμησια οταν πηγαινεις να ξεσκισεις αλλη μουνιτσα & απο μεσα της ευχεται να μην σου σηκωθει ουτε με βιντσι..
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
σαν να σου ευχεται η γκομενα σου καλα γαμησια οταν πηγαινεις να ξεσκισεις αλλη μουνιτσα

πφφ... έχετε ξεσκίσει πολλές ...νίτσες στην Ευρώπη και παραφουσκώσανε τα μυαλουδάκια σας μου φαίνεται  :idiot:
 

Επισκέπτης
πφφ... έχετε ξεσκίσει πολλές ...νίτσες στην Ευρώπη και παραφουσκώσανε τα μυαλουδάκια σας μου φαίνεται  :idiot:
ΟΛΕΣ τις τοπικες παντως τις εχουμε καταξεσκισει απειρες φορες οποτε καλυτερα να μην μιλας γιατι για φετος απο εσας θ αρχισουμε 
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
ΟΛΕΣ τις τοπικες παντως τις εχουμε καταξεσκισει απειρες φορες οποτε καλυτερα να μην μιλας γιατι για φετος απο εσας θ αρχισουμε 

Ξέρω ξέρω, σας είδα και πέρυσι...
Μη στρεσάρεσαι τόσο, μπάλα είναι.
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Κα μετά απορούμε γιατί πολιτικοί τύπου Κωστάκη και Γιωργάκη μας πιάνουν τον κώλο εδώ και 50 χρόνια. Όταν ψηφίζουν άτομα με τέτοια μυαλά.

Είδες πουθενά εσύ μυαλά?
Μάλλον θα μου διέφυγε...  :think:
 

Επισκέπτης
Κα μετά απορούμε γιατί πολιτικοί τύπου Κωστάκη και Γιωργάκη μας πιάνουν τον κώλο εδώ και 50 χρόνια. Όταν ψηφίζουν άτομα με τέτοια μυαλά.
για να μην στεναχωριεσαι σε πληροφορω οτι εχω σταματησει να ψηφιζω εδω & πολλα χρονια & βεβαια τον δικο μου κωλο κανεις δεν τον εχει πιασει μεχρι τωρα οποτε μιλα καλυτερα για τον δικο σου που τους αφηνεις και στον πιανουν ο κωστικας και ο γιωρικας
 

Επισκέπτης
Είδες πουθενά εσύ μυαλά?
Μάλλον θα μου διέφυγε...  :think:
απο την μια μου λες να μην στρεσαρομαι & απο την αλλη μου την λες οτι δεν εχω μυαλο???οτι & να σου πω λιγο θα ειναι γι αυτο σε συνδεω κανονικα
 

Επισκέπτης
Δηλαδή εσύ δεν πληρώνεις φόρους και λογαριασμούς, δεν έχεις πάρε, δώσε με το δημόσιο, δεν σε επηρεάζει η καταστροφή του περιβάλοντος και η ακρίβεια.
Μήπως ζεις σε καμιά γυάλα και δε μας το λες;
φορους-λογαριασμους πληρωνω,η καταστροφη του περιβαλλοντος με επηρεαζει,η ακριβεια δεν με επηρεαζει,σε γυαλα δεν ζω,πανω απ ολα δεν μου πιανει κανεις τον κωλο & επισης σιχαινομαι να μιλαω με οσους τους πιανουν τον κωλο γι αυτο σε συνδεω & εσενα
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ιντερ, Αιντχοφεν, Τσέσκα Μοσχας , Φενερμπακτσε
Πως τον βλεπετε τον ομιλο ; Βατος για τα αλογα πιστευω!  :dancing: (αλογα = Τσέσκα Μοσχας, επειδη ειναι η ομαδα των συνταγματαρχων του ιππικου του κοκκινου στρατου)
 

Επισκέπτης
λοιπον εμενα ο ομιλος του θρυλου μου βγαζει μια αισιοδοξια.. γιατι???
1)η ρεαλ θα κερδισει τις περισσοτερες αναμετρησεις της και ετσι δεν θα επιρεασει την μαχη μεταξυ οσφπ βερντερ λατσιο
2) ο ομιλος θα κριθει σε λιγους βαθμους οποτε ο οσφπ αν κανει κατι καλο στο καραισκακι τοτε μπορει να παρει την προκριση μονο απο τα εντος εδρας

τωρα για εμενα το πιο σημαντικο ματσ ειναι με την λατσιο 1η αγωνιστικη (χωρις κοσμο) γιατι εαν ο θρυλος κερδισει τοτε θα παρει την απαραιτητη ψυχολογια για την συνεχεις τωρα αν δεν κανει κατι καλο μετα το προγραμα εχει βεζερσταντιον και μπαρναμπεου οποτε γαμα τα.... τωρα βεβαια ξερω οτι ολοι οι φιλαθλοι των αλλων ομαδων (κοινως αντιολυμπιακοι) γουσταρετε να βγει ο ολυμπιακος τελευταιος και ας λετε να συνεχισει για την ελλαδα και για τους βαθμους....

τωρα για να σας ξενερωσω δειτε ποιος εχει δωσει περισσοτερους βαθμους στην ελλαδα... γιατι οι καραμαλες πρεπει να ανανεωνονται δεν γινεται να τις πιπιλατε για παντα


43 οσφπ
47 παο
90 αεκακι



 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
λοιπον εμενα ο ομιλος του θρυλου μου βγαζει μια αισιοδοξια.. γιατι???
1)η ρεαλ θα κερδισει τις περισσοτερες αναμετρησεις της και ετσι δεν θα επιρεασει την μαχη μεταξυ οσφπ βερντερ λατσιο
2) ο ομιλος θα κριθει σε λιγους βαθμους οποτε ο οσφπ αν κανει κατι καλο στο καραισκακι τοτε μπορει να παρει την προκριση μονο απο τα εντος εδρας

τωρα για εμενα το πιο σημαντικο ματσ ειναι με την λατσιο 1η αγωνιστικη (χωρις κοσμο) γιατι εαν ο θρυλος κερδισει τοτε θα παρει την απαραιτητη ψυχολογια για την συνεχεις τωρα αν δεν κανει κατι καλο μετα το προγραμα εχει βεζερσταντιον και μπαρναμπεου οποτε γαμα τα.... τωρα βεβαια ξερω οτι ολοι οι φιλαθλοι των αλλων ομαδων (κοινως αντιολυμπιακοι) γουσταρετε να βγει ο ολυμπιακος τελευταιος και ας λετε να συνεχισει για την ελλαδα και για τους βαθμους....

τωρα για να σας ξενερωσω δειτε ποιος εχει δωσει περισσοτερους βαθμους στην ελλαδα... γιατι οι καραμαλες πρεπει να ανανεωνονται δεν γινεται να τις πιπιλατε για παντα


43 οσφπ
47 παο
90 αεκακι

Συμφωνώ, αν και ΑΕΚτζής, ότι η κλήρωση, και μάλιστα το πρόγραμμα, μόνο βουνό δεν είναι...Δε θα εκπλαγώ, αν ο γαύρος στις 2 πρώτες αγωνιστικές μαζέψει 4-6 βαθμούς, οπότε θα είναι στο άλογο καβάλα!!!
Όλα τα λεφτά για το γαύρο, το πρώτο ματς...Αν το πάρει, δεδομένου ότι είναι ομάδα ψυχολογίας κι όταν παίρνει φόρα είναι ικανός για πολλά, θα πρέπει να μαλακιστεί πολύ στη συνέχεια για να μη βγάλει κάτι καλό...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
τωρα για να σας ξενερωσω δειτε ποιος εχει δωσει περισσοτερους βαθμους στην ελλαδα... γιατι οι καραμαλες πρεπει να ανανεωνονται δεν γινεται να τις πιπιλατε για παντα

Σωστός ο Φίλος...

«Κόκκινο» προσπέρασμα
Με το που θα ξεκινήσει η φετινή ευρωπαϊκή χρονιά, ο Ολυμπιακός θα βρεθεί στη βαθμολογία των ομάδων της UEFA πάνω από τον Παναθηναϊκό για πρώτη φορά μετά το 2.000...

πηγή:
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
λοιπον εμενα ο ομιλος του θρυλου μου βγαζει μια αισιοδοξια.. γιατι???
1)η ρεαλ θα κερδισει τις περισσοτερες αναμετρησεις της και ετσι δεν θα επιρεασει την μαχη μεταξυ οσφπ βερντερ λατσιο
2) ο ομιλος θα κριθει σε λιγους βαθμους οποτε ο οσφπ αν κανει κατι καλο στο καραισκακι τοτε μπορει να παρει την προκριση μονο απο τα εντος εδρας

τωρα για εμενα το πιο σημαντικο ματσ ειναι με την λατσιο 1η αγωνιστικη (χωρις κοσμο) γιατι εαν ο θρυλος κερδισει τοτε θα παρει την απαραιτητη ψυχολογια για την συνεχεις τωρα αν δεν κανει κατι καλο μετα το προγραμα εχει βεζερσταντιον και μπαρναμπεου οποτε γαμα τα.... τωρα βεβαια ξερω οτι ολοι οι φιλαθλοι των αλλων ομαδων (κοινως αντιολυμπιακοι) γουσταρετε να βγει ο ολυμπιακος τελευταιος και ας λετε να συνεχισει για την ελλαδα και για τους βαθμους....

τωρα για να σας ξενερωσω δειτε ποιος εχει δωσει περισσοτερους βαθμους στην ελλαδα... γιατι οι καραμαλες πρεπει να ανανεωνονται δεν γινεται να τις πιπιλατε για παντα


43 οσφπ
47 παο
90 αεκακι
φιλε οπως βλεπεις κ στην σελιδα που δινεις η βαθμολογια αναφερεται παντα στα 5 τελευταια χρονια... επομενως αυτο ειναι αποδειξη πως εχετε παρει περισσοτερους βαθμους τα τελευταια 5 χρονια δεν αποδεικνυει οτι γενικα εχετε κανει καλυτερες πορειες  (κ εχετε μαζεψει συολικα περισσοτερους βαθμους) απο παο κ αεκ...
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Όλο το ψητό για το θρύλο είναι το 1ο παιχνίδι.
Αν το πάρει έχει ελπίδες. Με ισόπαλία ας το αφήσει καλύτερα.
Η κλήρωση της ΑΕΚ χαρακτηρίζεται εύκολη.
Αλλά δεν θα περάσει.
Δυστηχώς...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
1ος Όμιλος: Λίβερπουλ, Πόρτο, Μαρσέιγ, Μπεσίκτας

2ος Όμιλος: Τσέλσι, Βαλένθια, Σάλκε, Ρόζενμποργκ

3ος Όμιλος: Ρεάλ Μαδρίτης, Βέρντερ Βρέμης, Λάτσιο, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

4ος Όμιλος: Μίλαν, Μπενφίκα, Σέλτικ, Σαχτάρ Ντόνετσκ

5ος Όμιλος: Μπαρτσελόνα, Λιόν, Στουτγάρδη, Ρέιντζερς

6ος Όμιλος: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Ρόμα, Σπόρτιγκ Λισαβόνας, Ντιναμό Κιέβου

7ος Όμιλος: Ίντερ, Αϊντχόφεν, ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Φενέρμπαχτσε

8ος Ομιλος: Αρσεναλ, Σεβίλη / ΑΕΚ, Στεάουα Βουκουρεστίου, Σλάβια Πράγας

Πως την βλέπετε την κλήρωση; Πάντως η ΑΕΚ αν περάσει είναι ευνοημένη. Για να δούμε....

Αν ο Ολυμπιακος ηταν ομαδα και οχι καφενειο ο ομιλος του ειναι βατος. Η Ρεαλ εχει ξεπεσει και η Λατσιο δε λεει τιποτα. Ο παλιος καλος ΠΑναθηναικος θα εβγαινε πρωτος...  Ο σημερινος τελευταιος
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Αν ο Ολυμπιακος ηταν ομαδα και οχι καφενειο ο ομιλος του ειναι βατος. Η Ρεαλ εχει ξεπεσει και η Λατσιο δε λεει τιποτα. Ο παλιος καλος ΠΑναθηναικος θα εβγαινε πρωτος...  Ο σημερινος τελευταιος
έτσι είναι, χτες όλοι παρακαλούσαν να πέσουν με τη ξεπεσμένη Ρεαλ!
ούτε ο Γεωργίου δεν τα λέει αυτά  :idiot:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μπαλάρα  η  Μίλαν...ωραίο  ματς!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom