Νέα

Bull αναζητά ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kgkano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Πρόσφατα πριν 3 μήνες περίπου είχα την πρώτη μου εμπειρία σε τρίο έχοντας τον ρόλο του bull με cuckold ζευγάρι. Για πρώτη μου φορά σε τρίο πήγε αναπάντεχα καλά! Ήταν πολυ δυνατή εμπειρία σαν σκηνικό και από τότε το σκέφτομαι συχνά να ξαναδοκιμάσω. Οπότε πήρα το θάρρος να φτιάξω αυτό το μικρό forum για συζήτηση και αν υπάρχουν και άλλα ζευγάρια και bulls εδώ μέσα είναι ευπρόσδεκτοι για κουβέντα. Ευχαριστώ όλους και να αγαπάμε με την καρδία μας.
 

Ath2016

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
33
Like
55
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε ! Έχω και εγώ μια δυο παρόμοιες εμπειρίες ,αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να βρω ζευγάρια που να γουστάρουν την φάση !
 

georgeabc

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2019
Μηνύματα
52
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε ! Έχω και εγώ μια δυο παρόμοιες εμπειρίες ,αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να βρω ζευγάρια που να γουστάρουν την φάση !
Σιγά το δύσκολο ρε συ μπες στο κάνε σεξ η στο sdc υπάρχουν άπειρα ζευγάρια εκεί που ψάχνουν αντίστοιχα
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Για εμενα η δικη μου φιλοσοφια απο την οπτικη γωνια του bull ειναι μεν το σεξ και η ολη ιντριγκα να κανεις σεξ με την γυναικα καποιου αλλου αντρα, αλλα ολο αυτο ειναι μεχρι ενα σημειο. Το κυριο κομματι ειναι σε πιο πνευματικο επιπεδο. Αν θες απλα και μονο σεξ να ξελαμπικαρεις που λεμε απλως βρισκεις μια ελευθερη γυναικα και τελος. Το τριο σε σχημα bull/ζευγαρι ή bull/cuckold ειναι πολυ διαφορετικο, θελει σεβασμο και νοητικες ικανοτητες απο τον bull. Το νουμερο ενα σημαντικο για εμενα που εχω καταλαβει και πρεπει αν κρατησετε ολοι οι υποψηφιοι bulls: Πρεπει να κοιτατε το ζευγαρι σαν μια οντοτητα! Δεν ειναι ξεχωριστοι ειναι 1 πνευμα σε 2 σωματα. Ακομα και ο cuckold που υποτιθεται θελει "να του σκισεις την γυναικα" θελει και αυτος σεβασμο και ικανοποιηση...ειναι λεπτη η ισορροπια και δυσκολη αλλα αυτο εχω να αναφερω εγω. Πειτε μου την γνωμη σας οποιος θελει.
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
478
Like
123
Πόντοι
1
Νομίζω τα γράφεις πολύ σωστά ! Μέσα σ ολα πρπει να υπάρχει στο μυαλό η λέξη σεβασμός !!! Το ότι γουστάρουν τα παιχνίδια αυτά δεν πάει να πει κάνουμε ότι θελουμε αλλά τα συμφωνηθέντα !
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
241
Like
527
Πόντοι
81
Για εμενα η δικη μου φιλοσοφια απο την οπτικη γωνια του bull ειναι μεν το σεξ και η ολη ιντριγκα να κανεις σεξ με την γυναικα καποιου αλλου αντρα, αλλα ολο αυτο ειναι μεχρι ενα σημειο. Το κυριο κομματι ειναι σε πιο πνευματικο επιπεδο. Αν θες απλα και μονο σεξ να ξελαμπικαρεις που λεμε απλως βρισκεις μια ελευθερη γυναικα και τελος. Το τριο σε σχημα bull/ζευγαρι ή bull/cuckold ειναι πολυ διαφορετικο, θελει σεβασμο και νοητικες ικανοτητες απο τον bull. Το νουμερο ενα σημαντικο για εμενα που εχω καταλαβει και πρεπει αν κρατησετε ολοι οι υποψηφιοι bulls: Πρεπει να κοιτατε το ζευγαρι σαν μια οντοτητα! Δεν ειναι ξεχωριστοι ειναι 1 πνευμα σε 2 σωματα. Ακομα και ο cuckold που υποτιθεται θελει "να του σκισεις την γυναικα" θελει και αυτος σεβασμο και ικανοποιηση...ειναι λεπτη η ισορροπια και δυσκολη αλλα αυτο εχω να αναφερω εγω. Πειτε μου την γνωμη σας οποιος θελει.
Κάτι τέτοιες μπαρούφες ακούμε καθημερινά από τους life coaches. Η νέα γενιά έχετε καεί. Πες θες να γαμήσω το γκόμενα κάποιου και αυτός να το πάρει καλά και να βρει την ικανοποίηση για να τη γαμήσω ξανά και στο τέλος να νιώσω κι εγώ λίγο σημαντικός που προσφέρω κάτι παραπάνω. Κατά τα άλλα εγώ θα εστίαζα στο γιατί θες να είσαι bull, διότι η επιβολή τις περισσότερες φορές κρύβει μία στέρηση σε άλλα επίπεδα.
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Κάτι τέτοιες μπαρούφες ακούμε καθημερινά από τους life coaches. Η νέα γενιά έχετε καεί. Πες θες να γαμήσω το γκόμενα κάποιου και αυτός να το πάρει καλά και να βρει την ικανοποίηση για να τη γαμήσω ξανά και στο τέλος να νιώσω κι εγώ λίγο σημαντικός που προσφέρω κάτι παραπάνω. Κατά τα άλλα εγώ θα εστίαζα στο γιατί θες να είσαι bull, διότι η επιβολή τις περισσότερες φορές κρύβει μία στέρηση σε άλλα επίπεδα.


καμια επιβολη και στερηση αδερφε, οταν ξανακανω σχεση θα σου στειλω να κανονισουμε 4αδα να γαμησεις και την δικια μου...μην εισαι boomer.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
2
Like
2.692
Πόντοι
456
καμια επιβολη και στερηση αδερφε, οταν ξανακανω σχεση θα σου στειλω να κανονισουμε 4αδα να γαμησεις και την δικια μου...μην εισαι boomer.
4αδα ειπες
Μια σου και μια του δηλαδη
Οχι cuckold
Ταπες ολα
Οι cucks έχουν ψυχολογικά, κανείς φυσιολογικός δε δέχεται να του γαμάνε τη γυναίκα χωρίς αντάλλαγμα
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.203
Πόντοι
1.196
Ναι ρε να σου δώσουμε τις γυναίκες μας να τις γαμησεις μάθατε και το bull.


Άμα θες να γαμησεις την γυναίκα μου θα πληρώνεις και στο ενοίκιο και στους λογαριασμούς :grin::grin:

Περιμέναμε εσένα τον γαμιά να μας γαμησεις
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
4αδα ειπες
Μια σου και μια του δηλαδη
Οχι cuckold
Ταπες ολα
Οι cucks έχουν ψυχολογικά, κανείς φυσιολογικός δε δέχεται να του γαμάνε τη γυναίκα χωρίς αντάλλαγμα
Φιλε στο τελος της ημερας μιλαμε κυριολεκτικα για πουτσες και μουνια...αν στρεφαμε την προσοχη μας σε πραγματα που μετρανε θα ειχαμε θεραπευσει τον καρκινο τωρα και θα ειχαμε παει στον Αρη. Οποιος γουσταρει να γαμαει γαμαει, οποιος γουσταρει να γαμιεται γαμιεται, οποιος γουσταρει να κοιταζει κοιταζει...στο τελος η κοινωνια θα προχωρησει οτι και να γινει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι ρε να σου δώσουμε τις γυναίκες μας να τις γαμησεις μάθατε και το bull.


Άμα θες να γαμησεις την γυναίκα μου θα πληρώνεις και στο ενοίκιο και στους λογαριασμούς :grin::grin:

Περιμέναμε εσένα τον γαμιά να μας γαμησεις
αρα εσυ εκδιδεις την γυναικα σου μας λες για ενα λογαριασμο της ΔΕΗ...ενδιαφερον
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.342
Like
9.444
Πόντοι
2.306
Βρες κάνα Γάλλο η κάναν Ιταλό κρυφοπουστα αυτοί τα γουστάρουν αυτά.

Μας βγαίνει η πίστη να βγάλουμε γκομενακια θα κάτσουμε να μας τα γαμησουνε κιόλας. Σε τι κόσμο φέρνουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσιαμτσικα
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Βρες κάνα Γάλλο η κάναν Ιταλό κρυφοπουστα αυτοί τα γουστάρουν αυτά.

Μας βγαίνει η πίστη να βγάλουμε γκομενακια θα κάτσουμε να μας τα γαμησουνε κιόλας. Σε τι κόσμο φέρνουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσιαμτσικα
Ο ιταλος κρυφοπουστας εχει 100 φορες πιο ποιοτικη ζωη απο εμας τους βλαχους τους ελληνες (βαζω και εμενα μεσα)
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.203
Πόντοι
1.196
Φιλε στο τελος της ημερας μιλαμε κυριολεκτικα για πουτσες και μουνια...αν στρεφαμε την προσοχη μας σε πραγματα που μετρανε θα ειχαμε θεραπευσει τον καρκινο τωρα και θα ειχαμε παει στον Αρη. Οποιος γουσταρει να γαμαει γαμαει, οποιος γουσταρει να γαμιεται γαμιεται, οποιος γουσταρει να κοιταζει κοιταζει...στο τελος η κοινωνια θα προχωρησει οτι και να γινει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αρα εσυ εκδιδεις την γυναικα σου μας λες για ενα λογαριασμο της ΔΕΗ...ενδιαφερον
Από ότι είδες εξυπνοπουλε έβαλα φατσούλες αστείες δίπλα στο σχολείο για ενοίκιο κλπ.
Τα άλλα τα λέω σοβαρά περιμέναμε τους Μπουλ τους γαμιαδες .

Θέλετε να γαμάτες γυναίκες άλλων μπροστά τους για την εμπειρία.

Κάντε και κάνα τσιμπουκι...έτσι για την εμπειρία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βρες κάνα Γάλλο η κάναν Ιταλό κρυφοπουστα αυτοί τα γουστάρουν αυτά.

Μας βγαίνει η πίστη να βγάλουμε γκομενακια θα κάτσουμε να μας τα γαμησουνε κιόλας. Σε τι κόσμο φέρνουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσιαμτσικα
Οι Μπουλ οι γαμιαδες ρε θα γαμησουν και μας
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Από ότι είδες εξυπνοπουλε έβαλα φατσούλες αστείες δίπλα στο σχολείο για ενοίκιο κλπ.
Τα άλλα τα λέω σοβαρά περιμέναμε τους Μπουλ τους γαμιαδες .

Θέλετε να γαμάτες γυναίκες άλλων μπροστά τους για την εμπειρία.

Κάντε και κάνα τσιμπουκι...έτσι για την εμπειρία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οι Μπουλ οι γαμιαδες ρε θα γαμησουν και μας
κοιτα λιγο στην ντουλαπα σου αδερφε για παν ενδεχομενο
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.203
Πόντοι
1.196
κοιτα λιγο στην ντουλαπα σου αδερφε για παν ενδεχομενο
Θα σου λεγα τι έχει η ντουλάπα μου αλλά βλέπω να τρώω Μπαν κάνα 6μηνο πάλι
Προχωρά γαμιά bull μην μου απαντάς
 
OP
OP
K

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
93
Πόντοι
0
Θα σου λεγα τι έχει η ντουλάπα μου αλλά βλέπω να τρώω Μπαν κάνα 6μηνο πάλι
Προχωρά γαμιά bull μην μου απαντάς
αναρωτιεμαι γιατι ειχες φαει μπαν ρε φαινεσαι πολυ φιλικος τυπος
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.203
Πόντοι
1.196
αναρωτιεμαι γιατι ειχες φαει μπαν ρε φαινεσαι πολυ φιλικος τυπος
Γιατί δεν μπορώ τις μαλακίες και αυτούς που τις γραφουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μιας και θες bull δεν πας στην red bull να βαράς μαλακια στον ταύρο.?
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom