Νέα

Ad Body Massage Σαπφούς 101

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 514
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
60
Like
19.592
Πόντοι
13.636
Ευτυχως που καθυστερησα την επισκεψη και δοκιμασα Σαντρα!!!!
Ενταξει δεν υπαρχει,ολα τα λεφτα .Δεν υπαρχει λογος για λεπτομερειες.Οποιος δεν την γνωριζει,οπως δεν την γνωριζα και εγω,να παει καρφι.Εγινε στανταρακι.Δυστυχως θα στεναχωρησω αλλες,αλλα ετσι ειναι η ζωη...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.470
Κριτικές
42
Like
7.934
Πόντοι
4.666
Την Έρικα την περιγράφει ένας φίλος στο άλλο νήμα με τις μαζεμένες κριτικές που και εγώ περιγράφω ,αλλά δεν έχει δημοσιευτεί ακόμα. Μαύρα μαλλιά έως τους ώμους δεμένα πίσω,όμορφο σέξυ πρόσωπο με ελαφρύ βάψιμο,σώμα γυμνασμενο και αρμονικό.Πολυ καλό μασάζ με καλή θερμή συνέχεια, αλληλοπεριποιηση με ανταπόκριση και πολύ άνετη στην συζήτηση...

ρε παιδιά θα με τρελλάνετε???? η έρρικα είναι η πρώην σερίφισσα- δαμάστρια του Σ296 το μιλφογκίλφ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ποιο είναι το πρόβλημα αν ήταν στην υποδοχή στο Σ296?Προσωπικά δεν έχω πάει στο 296, οπότε δεν την έχω δει εκεί.Εχεις πάει στο Σαπφούς 101 και την γνώρισες?Αν ναι, ενημέρωσε αν είναι η ίδια.Εμενα μου είπε στην Θεσσαλονίκη και όλο το καλοκαίρι στο σπα ξενοδοχείου στην Σαντορίνη με πολλές "εμπειρίες και προγράμματα"...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Ευτυχως που καθυστερησα την επισκεψη και δοκιμασα Σαντρα!!!!
Ενταξει δεν υπαρχει,ολα τα λεφτα .Δεν υπαρχει λογος για λεπτομερειες.Οποιος δεν την γνωριζει,οπως δεν την γνωριζα και εγω,να παει καρφι.Εγινε στανταρακι.Δυστυχως θα στεναχωρησω αλλες,αλλα ετσι ειναι η ζωη...

ισως η κορυφαια στην αθηνα

διαβασε και μπακνανα που δουλευε παλια
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
εχει ιδιαιτερο στυλ, θα σου αρεσει;
απο τις περιγραφές δεν ακούγεται καθόλου κακή ως επιλογή.ευχαριστώ για τις πληροφορίες. θα δοκιμάσω και θα ενημερώσω σχετικά
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Ποιο είναι το πρόβλημα αν ήταν στην υποδοχή στο Σ296?Προσωπικά δεν έχω πάει στο 296, οπότε δεν την έχω δει εκεί.Εχεις πάει στο Σαπφούς 101 και την γνώρισες?Αν ναι, ενημέρωσε αν είναι η ίδια.Εμενα μου είπε στην Θεσσαλονίκη και όλο το καλοκαίρι στο σπα ξενοδοχείου στην Σαντορίνη με πολλές "εμπειρίες και προγράμματα"...

πληροφοριακα, πριν 1-1,5 χρονο ηταν στο 296

δεν ξερω εαν εχει σημασια αυτο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
πληροφοριακα, πριν 1-1,5 χρονο ηταν στο 296

δεν ξερω εαν εχει σημασια αυτο

Δεν νομίζω ότι έχει κάποια σημασία ARHS ...σε αυτό το σύστημα όπως βλέπεις όλα τα κορίτσια αλλάζουν πολύ συχνά χώρους, υπηρεσίες και πόλεις πολλές φορές.Σημασία να είναι σωστές με όλους που ασχολούνται και με το σύστημα και τροφοδοτούν την οικονομία,έστω και με αυτό τον τρόπο!Να είμαστε όλοι καλά και να γράφουμε σωστές θετικές και αρνητικές κριτικές για να γίνεται σωστή ενημέρωση των μελών δίχως αντιπαλότητες...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.470
Κριτικές
42
Like
7.934
Πόντοι
4.666
Ποιο είναι το πρόβλημα αν ήταν στην υποδοχή στο Σ296?Προσωπικά δεν έχω πάει στο 296, οπότε δεν την έχω δει εκεί.Εχεις πάει στο Σαπφούς 101 και την γνώρισες?Αν ναι, ενημέρωσε αν είναι η ίδια.Εμενα μου είπε στην Θεσσαλονίκη και όλο το καλοκαίρι στο σπα ξενοδοχείου στην Σαντορίνη με πολλές "εμπειρίες και προγράμματα"...

δεν είναι πρόβλημα αυτό...φυσικά και είναι η ίδια..την γνώρισα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Σημασία φίλε είναι οι υπηρεσίες της Ερικας και το αποτέλεσμα! Ωραία παρουσία με καλό σώμα,καλή γενική περιποίηση και καλή κατάληξη!Στο 296 περνούσε ή απλώς υποδοχή?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
ρε παιδιά θα με τρελλάνετε???? η έρρικα είναι η πρώην σερίφισσα- δαμάστρια του Σ296 το μιλφογκίλφ...
--
Χμμ..Μιλαμε για την Ερικα  την σκουρόδερμη  που είναι σαν μιγάς ? Που ήταν αρχικά στης Λιζας στο Συγγρου 45 και στον Χολαργό , Μετά στο Σ 40-42. 6ος και μετά πάλι στην Λιζα στο Σ 296 ?  Αυτη δεν είναι μιλφογκιλφ ..
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.482
Πόντοι
41.447
--
Χμμ..Μιλαμε για την Ερικα  την σκουρόδερμη  που είναι σαν μιγάς ? Που ήταν αρχικά στης Λιζας στο Συγγρου 45 και στον Χολαργό , Μετά στο Σ 40-42. 6ος και μετά πάλι στην Λιζα στο Σ 296 ?  Αυτη δεν είναι μιλφογκιλφ ..

αυτη η Ερικκα αδερφε που λες (η ομορφη Ρουμανα, πρωην Στουρναρη 29 ) βρισκεται Συγγρου 296 :-)
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
43
Like
1.124
Πόντοι
1.011
Επίσκεψη σήμερα Κυριακή και παρούσες Σάντρα, Σαμπρίνα, Ερικα, Ντιάνα και επιστροφή της Ελπίδας (λιγο πιο fit αδυνατισμένη). Διαλεξα Ντιάνα το πιπινοειδές μελαχροινό ρωσάκι με τα μυτερά τροφαντά βυζάκια και δεν απογοητεύτηκα. Το διαβολάκι έχει ένα φοβερά σέξυ τρόπο να μεταβαίνει από το πρώτο στο δεύτερο μέρος, με φιλιά στο στήθος σου, κατεβαίνοντας στην κοιλιά και σε παίρνει ακά πίπα κοιτώντας σε στα μάτια... ενθουσιαστηκα και μου επιβεβαίωσε και η Άννα μετά ότι έχει φτιάξει από το καλοκαίρι σταθερή (και αρκετά μοναχοφάικη) πελατεία πιπινολάτρων που δεν την αλλάζουν με τίποτα ... εύγε στο ίδρυμα! Εύη επιστρέφει από άδεια αύριο μάλλον...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Επίσκεψη σήμερα Κυριακή και παρούσες Σάντρα, Σαμπρίνα, Ερικα, Ντιάνα και επιστροφή της Ελπίδας (λιγο πιο fit αδυνατισμένη). Διαλεξα Ντιάνα το πιπινοειδές μελαχροινό ρωσάκι με τα μυτερά τροφαντά βυζάκια και δεν απογοητεύτηκα. Το διαβολάκι έχει ένα φοβερά σέξυ τρόπο να μεταβαίνει από το πρώτο στο δεύτερο μέρος, με φιλιά στο στήθος σου, κατεβαίνοντας στην κοιλιά και σε παίρνει ακά πίπα κοιτώντας σε στα μάτια... ενθουσιαστηκα και μου επιβεβαίωσε και η Άννα μετά ότι έχει φτιάξει από το καλοκαίρι σταθερή (και αρκετά μοναχοφάικη) πελατεία πιπινολάτρων που δεν την αλλάζουν με τίποτα ... εύγε στο ίδρυμα! Εύη επιστρέφει από άδεια αύριο μάλλον...

η βιολετα;;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
εχει ιδιαιτερο στυλ, θα σου αρεσει;
κατάλαβα τι εννοούσες λέγοντας ΄΄ιδιαίτερο στυλ΄΄.Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στον εν λόγω χώρο. 3 οι κοπέλες, Σάντρα, Ντιάννα και μια ακόμα σε δωμάτιο. Ομολογώ ότι δεν τρελάθηκα εμφανισιακά αλλά είχα πάει μόνο για αυτήν επομένως μονόδρομος η επιλογή. Ανέφερα ότι επιθυμώ χαλαρό μασάζ και ξεκινήσαμε. Πραγματικά το έχει αρκετά αλλά όταν την επιλέγεις πρέπει να συντρέχουν και κάποιες προϋποθέσεις βασικές.: πρέπει να δίνεις ιδιαίτερη βαρύτητα στο μασάζ καθώς όλη η βαρύτητα της συνεδρίας δίνεται κυρίως εκεί κ αρκετά μικρότερη στα υπόλοιπα (χωρίς να σημαίνει ότι είναι κακή). Ακόμα πρέπει να υπάρχει μια ορισμένη ανοχή στον πόνο καθώς ακόμα κ στην χαλαρή επιλογή θα βιώσεις πόνο. Επίσης πρέπει να μπορείς να ανεχθείς και μερικές μυστικιστικές ανοήσιες αφού υποστηρίζει ότι σκιαγραφεί το σώμα και τα τρωτά του σημεία μέσω ενεργειακών πεδιών (χαρακτηριστικά ανέφερα φανταστικό τραυματισμό τον οποίο κ είχε εντοπίσει κ φρόντισε να με απαλύνει απο αυτόν). Άγρια χαρακτηριστικά, χυμώδης, επικοινωνιακή, με πολύ καλό μασάζ αν κ σε ορισμένα σημεία σε ....σακατεύει!!Πραγματικά νομίζω ότι προτείνεται για συγκεκριμένα γούστα.
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Πέρασα τις προάλλες, παράξενη φάση. Για αρχή, τα κορίτσια ερχόντουσαν ένα ένα και μετά δεν έφευγαν αλλά καθόντουσαν όλες στο σαλόνι. Έπρεπε να κάνεις την επιλογή σου με την παρουσία όλων. Ήθελα να ρωτήσω αν η Σαντρα κάνει στοματικό χωρίς και δεν μου έβγαινε να πιάσω τέτοια συζήτηση μπροστά σε όλους. Πήρα την υποδοχή και πήγαμε μέσα στο δωμάτιο αφου της είπα πως την θέλω ιδιαιτέρως. Μου είπε πως όλα τα κορίτσια κάνουν ακά, στα 70 ευρώ. 10 ευρώ εξτρά γιατί είναι εξτρά απόλαυση λέει. :think:

Την ευχαρίστησα λέγοντας πως όλα τα υπόλοιπα μαγαζιά προσφέρουν αυτήν την εξτρά απόλαυση στα 60 ευρώ.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Πέρασα τις προάλλες, παράξενη φάση. Για αρχή, τα κορίτσια ερχόντουσαν ένα ένα και μετά δεν έφευγαν αλλά καθόντουσαν όλες στο σαλόνι. Έπρεπε να κάνεις την επιλογή σου με την παρουσία όλων. Ήθελα να ρωτήσω αν η Σαντρα κάνει στοματικό χωρίς και δεν μου έβγαινε να πιάσω τέτοια συζήτηση μπροστά σε όλους. Πήρα την υποδοχή και πήγαμε μέσα στο δωμάτιο αφου της είπα πως την θέλω ιδιαιτέρως. Μου είπε πως όλα τα κορίτσια κάνουν ακά, στα 70 ευρώ. 10 ευρώ εξτρά γιατί είναι εξτρά απόλαυση λέει. :think:

Την ευχαρίστησα λέγοντας πως όλα τα υπόλοιπα μαγαζιά προσφέρουν αυτήν την εξτρά απόλαυση στα 60 ευρώ.
Όντως και σε εμένα κάθε κοπέλα που σαλονάρισε παρέμεινε στο σαλόνι και η τελική απόφαση έπρεπε να παρθεί μπροστά σε όλες. δεν μου είχα ξανασυμβεί....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.470
Κριτικές
42
Like
7.934
Πόντοι
4.666
Όντως και σε εμένα κάθε κοπέλα που σαλονάρισε παρέμεινε στο σαλόνι και η τελική απόφαση έπρεπε να παρθεί μπροστά σε όλες. δεν μου είχα ξανασυμβεί....

μιλάμε για την απόλυτη γκάου επικοινωνιακή πολιτική!!!!! αυτός ή αυτή που τις προτρέπει να κάνουν αυτό το πράγμα , πρέπει λογικά μέχρι και στη ζωγραφική στο δημοτικό να έπαιρνε κάτω από 10!!!!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom