Νέα

Blue Vision - Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σε συνέχεια του thread "Villa Eros" (σχετικό link θα βρείτε www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,67678.0#new]εδώ [/url]) να συνεχίσω με κάτι άλλο που είδα (και που είμαι καταδικασμένος να βλέπω κάθε μέρα!!!).

Διαμένω στο ξενοδοχείο Holiday Inn (όλοι ξέρετε που βρίσκεται - στην "πηγή"!). Απέναντι λοιπόν από το δωμάτιό μου ακριβώς, υπάρχει ένα μέρος που λέγεται "Blue Vision". Έχει και μια ταμπέλα φωτεινή που αναφέρει "private cabins", "2000 ΧΧΧ Μovies", "Glory Hole Cabins" και τέτοια! Έχω δει κόσμο να μπαίνει μέσα. Και το βλέπω κάθε βράδυ που γυρίζω στο δωμάτιο κι όλο μου περνάνε ιδέες!

Οι φίλοι μας Σαλονικείς το ξέρουν? Έκανα search στο forum και δεν βρήκα κάτι ανάλογο... Για πείτε, για πείτε!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δες εδω το σαιτ και μην ρωτησεις και για τον πυργο στην παραλια τι ειναι;please...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
φίλοι θεσσαλονικείς γρήγορα να ενημερώσετε το φίλο μας.
 

Επισκέπτης
Εντάξει ρε ξερόλα, ό,τι πεις! Thanks :)

Πάντως τώρα που μπήκα στο site, δεν λέει και τίποτα παραπάνω από τις ταμπέλες! Απλά βάζει και "σάλτσα" λίγο από πάνω! Αν έχεις πάει, για πες (όπως μας είπες για το Villa Eros).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Πάντως τώρα που μπήκα στο site, δεν λέει και τίποτα παραπάνω από τις ταμπέλες! Απλά βάζει και "σάλτσα" λίγο από πάνω! Αν έχεις πάει, για πες (όπως μας είπες για το Villa Eros).
δεν εχω παει και δεν παω σε τετοια αλλα τι θα ναι φιλε,τσοντο προβολες και μαλακιες...τραβα στο ζωντανο πραμα που σπαρταραει να φας... :knockinb:
 

Επισκέπτης
δεν εχω παει και δεν παω σε τετοια αλλα τι θα ναι φιλε,τσοντο προβολες και μαλακιες...τραβα στο ζωντανο πραμα που σπαρταραει να φας... :knockinb:

Ναι απλά λέει για glory holes! Σε αυτό ήθελα διευκρίνηση. Δεν θα πήγαινα ούτε εγώ μέσα σε μια καμπίνα να χύσω καθώς βλέπω μια γκόμενα ή μια τσόντα! Το κάνω και σπίτι μου! Αλλά τα Glory holes τι λένε?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ναι απλά λέει για glory holes! Σε αυτό ήθελα διευκρίνηση. Δεν θα πήγαινα ούτε εγώ μέσα σε μια καμπίνα να χύσω καθώς βλέπω μια γκόμενα ή μια τσόντα! Το κάνω και σπίτι μου! Αλλά τα Glory holes τι λένε?
δεν ξερω αλλα μαλλον τιποτα πιο πολυτελες σε καμπινα εννοει...τι φανταζεσαι;
 

Επισκέπτης
δεν ξερω αλλα μαλλον τιποτα πιο πολυτελες σε καμπινα εννοει...τι φανταζεσαι;

Δεν φαντάζομαι βασικά... ξέρω! Στο εξωτερικό υπάρχουν. Καμπίνες όπου έχει μια τρύπα στον τοίχο και χώνεις την μαλαπέρδα μέσα και από την άλλη πλευρά μία σε πιπώνει! Τώρα αν είναι καμιά κωλόγρια... δεν το μαθαίνεις ποτέ!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δεν φαντάζομαι βασικά... ξέρω! Στο εξωτερικό υπάρχουν. Καμπίνες όπου έχει μια τρύπα στον τοίχο και χώνεις την μαλαπέρδα μέσα και από την άλλη πλευρά μία σε πιπώνει! Τώρα αν είναι καμιά κωλόγρια... δεν το μαθαίνεις ποτέ!!!
καταλαβα οτι αυτο υποννοουσες αλλα να παιζει σαλονικη τετοιο πραμα ουτε να το φανταστεις....δεν ειμαστε τοσο μπροστα....
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
σιγουρα κατι τετοιο θα ειναι αλλα με τοσους πουστηδες που γεμισε η θεσσαλονικη ξεχνα την καλογρια.
κανενας 50ρης πουστογερος μπορει να σου παρει καμια πιπα..και φαντασου να μην βλεπεις και ποιος την πηρε!!!! :2funny: :2funny: :woldman:  :priest: :referee:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σιγουρα κατι τετοιο θα ειναι αλλα με τοσους πουστηδες που γεμισε η θεσσαλονικη ξεχνα την καλογρια.
κανενας 50ρης πουστογερος μπορει να σου παρει καμια πιπα..και φαντασου να μην βλεπεις και ποιος την πηρε!!!! :2funny: :2funny: :woldman:  :priest: :referee:
λες να ναι ο τσατσος απο πισω; :think: :think: :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Α πα πα.

Αηδία.....
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γιατι περιεργο σου φαινεται ?
εγω με ενα φιλαρακι πηγαμε μια φορα στο λαικο κινηματογραφο να δουμε πως ειναι και καθομασταν στη μεση των καθησματων μονοι μας ολοι οι υπολοιποι ειχαν μαζευτει στα τελευταια καθησματα και αληλοτσιμπουκονονταν :pipa2: :2on1:
στο πενταλεπτο σου μιλαω ειχαμε γινει καπνος.
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
γιατι περιεργο σου φαινεται ?
εγω με ενα φιλαρακι πηγαμε μια φορα στο λαικο κινηματογραφο να δουμε πως ειναι και καθομασταν στη μεση των καθησματων μονοι μας ολοι οι υπολοιποι ειχαν μαζευτει στα τελευταια καθησματα και αληλοτσιμπουκονονταν :pipa2: :2on1:
στο πενταλεπτο σου μιλαω ειχαμε γινει καπνος.
Εμπειρίες Ζωής !!!!!...ιστορίες για να λες στα εγγόνια   :rockon:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
βασικα μια φορα πηγα μονο κ εγω ψαρωμενος οντας αλλα αυτο που συναντησα δε περιγραφεται το τι πουσταριο ειχε εκει μεσα δε λεγεται το λεγομενο γκλορυ χολς ηταν καμπινες που κλεινεσαι με τον πουστη της επιλογης σου οποτε αμα κουνας την αχλαδια εκει 8α βρεις τη χαρα σου,ευτυχως που δεν εσκυψα παντως  :idiot: :S
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
βασικα μια φορα πηγα μονο κ εγω ψαρωμενος οντας αλλα αυτο που συναντησα δε περιγραφεται το τι πουσταριο ειχε εκει μεσα δε λεγεται το λεγομενο γκλορυ χολς ηταν καμπινες που κλεινεσαι με τον πουστη της επιλογης σου οποτε αμα κουνας την αχλαδια εκει 8α βρεις τη χαρα σου,ευτυχως που δεν εσκυψα παντως  :idiot: :S
εκει βρισκουν δηλαδη ή παν μαζι ζευγαρια γκει να καταλαβω; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom