Νέα

Αξέχαστες ατάκες ή φράσεις που σας είπαν την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Σε ενα παράλληλο σύμπαν, οι γυναίκες στο pillowfights συζητάνε τι τους λένε οι άντρες στο σεξ
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
φίλος, αλάνι Σαλονικιός κι εμφανίσιμος είχε συνήθεια κάθε γκόμενα που πήδαγε να προσπαθεί να την πείσει να της κάνει εκτός από το κανονικό και facial

στις περισσότερες πετύχαινε κι εκεί που τις έχυνε στην μάπα φώναζε δυνατά : στου Γκάλη τα ούλα η πούτσα του Φασούλα

Μπαόκι άρρωστο :cheesy:
 

K71kk

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
36
Πόντοι
0
Πριν 6-7 χρόνια ....καλεσμένος σε γάμο στην Λάρισα....είχα πάει μια εβδομάδα πριν,για να το συνδυάσω και σαν μίνι διακοπές,γνωριμία με κύρια παντρεμένη 50 + -, σε ένα καφέ....την επόμενη στο δωμάτιο και αφού κάθεται επάνω μου....χύνει και φωνάζει.... αχχχχχ...χυνω....σε εκδικήθηκα καριοληηηηη....!!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
14
Like
4.438
Πόντοι
3.715
1993
η μπαλαρινούλα μικρή, δεύτερη φορά μετά το ξεπαρθένιασμα και την έχω στήσει στα 4 με σπασμένη μεσούλα και πόδια ανοικτά πολύ. Της το καρφώνω ελαφρά όσο πατάει η γάτα στην εκκίνηση και μετά βέβαια τρώει κοπάνημα. Αφού τελειώνει η ιστορία γυρνάει λαχανιασμένη με κόκκινα μαγουλάκια και μου λέει
¨δηλαδή αυτό ήταν που λένε ¨τον πήρε από πίσω;¨ ...¨
ε, είπα να μην το δοκιμάσουμε καπάκι γιατί η άγνοιά της ήταν αγαθοβιόλικια. Εν καιρώ, υπέκυψε κι έμαθε καλά το μπρος και το πίσω. Καλή της ώρα όπου κι αν είναι.
 

ARKOS031

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
35
Πόντοι
0
παρεμφερες...αλλα καλο

παλια σε μια σχεση την ειχα γαμησει με κοκκινο προφυλακτικο εε τελειωσε ολα ωραια ...
μετα απο λιγο καιρο στην ιδια σταση τον βγαζω και εχει ενα κοκκιναδι επανω ..αμαν λεω την κατσαμε τι ειναι τουτο ...
ντοματα....χαχαχ και ηταν κοματι σχισμενο λαστιχο απο την προηγουμενη συναντηση
 

MOYNOPILOT

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
196
Πόντοι
0
ωραιο νημα,εχω ριξει πολυ γελιο,να ειστε καλα παιδες,αντε να πω ακομα περιστατικο,εφηβος β λυκειου απογευμα σχολειο ,πηγαινα πρωι για φραπεδια σε μια κοντινη καφετερια,συνηθως ειμασταν 2, 3 ατομα,βλεπω καμμια 20 σε παραταξη,τι κανετε ρε μλκες μαζεμενοι πρωι..?μου απανταει ενας,θες να γαμησεις?καποιος ειχε παραμυθιασει μια γκομενα,και υπηρχε μια γκαρσονιερα ενος πανω απο το καφε,ενας ενας πηγαινε επανω ελεγε ξαδελφος του γαμπρου και πηδαγε,εμεινα εγω τελευταιος μαζι με ενα αλλο παιδι,η ωρα περασμενη επρεπε να παμε σχολειο,παμε και οι 2,αυτοε αγριος λιγο,εγω πιο μαλαγανας,απο εδω σε εχω απο εκει με πλακωνει στην πιπα,ο κωστας την χαμουρευε,παω να την γαμησω,μπααα φοραγε εναν κορσε που καλυπτε το μουνι,τον κωλο εξω ομως,λεω δεν γαμιεται,βαζω λαστιχι,δυσκολος κωλος,σφιχτος,με τα πολλα μπηκα,αλλα δεν ανοιγε με τιποτα,πολυ σφιξιμο...με τα πολλα πιπα στον κωστα γαμησι εγω την χυσαμε ,τραβιεμαι εξω τραβαω το προφυλακτικο,βγηκε ευκολα σχετικα,αλλα τοτε δεν ξεραμε και πολλα,παω σπιτι,φευγω για σχολειο σφαιρα,κατι με ενοχλουσε στην βαση του πουτσου αλλα το εσπρωχνα το τραβαγα,δεν κοιταξα καλα,παω σπιτι το βραδυ για μπανιο κοιταω και βλεπω το λαστιχο το χοντρο στην βαση της καποτας,ειχε σπασει απο το ζορι και κυκλοφοραγα 6 ωρες με το μισοκαποτο φορεμενο...ωραια χρονια και αναμνησεις
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Με παλιά ιερόδουλη της συμπρωτεύουσας εκ Ρουμανίας, χύνω στο προφυλακτικο κι αυτό γεμισε σπέρμα.
Μου το βγάζει, το κοιταει... λεει "Πω πωω... πολλά παιδια!!!"
Σε γνωστο πορνοξενοδοχειο του Χαιδαριου η Anna110 "τραγουδάει" με το μικρόφωνο και βαζει δόντι.
-Σε πόνεσα; Συγγνώμη!
-Κανε κοπελα μου τη δουλειά σου!!
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.241
Κριτικές
40
Like
21.401
Πόντοι
12.896
φίλος, αλάνι Σαλονικιός κι εμφανίσιμος είχε συνήθεια κάθε γκόμενα που πήδαγε να προσπαθεί να την πείσει να της κάνει εκτός από το κανονικό και facial

στις περισσότερες πετύχαινε κι εκεί που τις έχυνε στην μάπα φώναζε δυνατά : στου Γκάλη τα ούλα η πούτσα του Φασούλα

Μπαόκι άρρωστο :cheesy:
αυτο θα ειχε ακομα περισσοτερη πλακα αμα εχυνε καμια οπαδο του αρη :2funny:
:2funny::2funny:
μπραβο στον μπαοκτζη!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Τυπε όχι.. Και μένα μου το χει πει γκόμενά. Προφανώς μας χυνουν κι αυτές οπότε ισχύει το παρτα και στη δική τους περίπτωση.
μου εχει πει γκόμενα στο κρεβάτι ενω ηθελε να ανέβει απο πανω οτι ηθελε να γαμήσει αυτη εμενα και οχι εγω αυτη...για καιρο καθόμουν και το σκεφτόμουν αυτο και τελικα καταλαβα οτι η γκόμενα ηθελε γενικα να επιβάλλεται στους αντρες-να εχει πανω χέρι :think:
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.218
Πόντοι
2.836
Πριν 6-7 χρόνια ....καλεσμένος σε γάμο στην Λάρισα....είχα πάει μια εβδομάδα πριν,για να το συνδυάσω και σαν μίνι διακοπές,γνωριμία με κύρια παντρεμένη 50 + -, σε ένα καφέ....την επόμενη στο δωμάτιο και αφού κάθεται επάνω μου....χύνει και φωνάζει.... αχχχχχ...χυνω....σε εκδικήθηκα καριοληηηηη....!!!!
Άλλο κακό να μην σε βρει:2funny::2funny:
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
180
Like
1.130
Πόντοι
201
-Τι είσαι μωρό μου?
-Μια πουτανάρα που της αρέσει να γαμιέται....
-(...λίγο πριν την εκσπερμάτωση...)θα σε ποτίσω καριόλα
-χύστα μου όλα μέσα...γέμισε την μήτρα μου με σπέρμα.....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
"Ξεκωλιασε με να με ακουσει η κουφη η πεθερα μου " ( παντρεμενη 50ρα, με τη κουφη πεθερα στο κατω οροφο )

"Χυσε με να μεταλαβω " ( παντρεμενη 55ρα παραμονες κορονοϊου, με 70ρη που εψελνε)

"Ειμαι κυρια,δεν καταπινω" (εκανε μπουκωματα μολις η πουτσα ειχε βγει απο το κωλο της )

"Οχι παλι στο κωλο - που πας δεν ειπα να βγεις " (οταν στιγμιαια πηγα να τραβηχτω, αλλα επαπνηλθα με φορα.

"Χυσε με στη βερα να τη γλυψω"
Το χυσεμε στην Βέρα...όλα τα λεφτα
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Φίλος γαμουσε μια Ρώσο πόντια μέσα στο αμάξι στην εξοχή και την ώρα που ήταν να χυσει ακούγετε ένα ντουπ στο εμπρός παρμπρίζ.
Λέει η ρωσοποντια:
-Οοο Γκατά μπλιετ
Αυτό ήταν έσκασε στα γέλια ο φίλος
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
1. Για ποια με πέρασες; Όταν της πρότεινα να την πηδήξω μετά από στοματικό.

2. Τι με πέρασες; Για καποιο από τα πουτανακια σου; Όταν της ζήτησα κώλο ενώ πρώτα την είχα χύσει στα μάτια.

και το καλύτερο

3. Χτίστο μέσα μου. Ενω ήμασταν σε ελεύθερο κάμπινγκ και μας άκουσαν όλοι.
Μάστορα ρίξε τα μπετά..:2funny::2funny:
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Το πουτανί που δεν ήθελε να λερώσει το μαλλί του με τα φλοκια ,στη πρώτη επίσκεψη σπίτι μου(αφού είχε σχέση), έρχεται ντυμένο σκίσε με ...
Κλασικά στο χαμούρεμα με διέκοπτε για να μου θυμίσει ότι έχει σχέση(με τα βυζιά έξω),αχ τι κάνουμε...(μου τον έπαιζε),δεν είναι σωστό (βγάζοντας το πούτσο από το στόμα της).
Αραχτοί στο κρεβάτι και μόλις την έχω πάρει από το κώλο...μου λέει:
Πραγματικά αισθάνομαι πολύ άσχημα για ότι κάναμε,έχω τύψεις για τον Χρήστο.. .. απλά δεν είχα κατασταλάξει αν θα σε πάρω στο κώλο σήμερα και δεν έκανα κλίσμα...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Είμαι με μια πιτσιρικά και της ζητάω μέρες κώλο

Μου λέει εσυ τι θα μου δώσεις;

Τι θες να σου δώσω;

Θέλω να με πας στην Ιταλία.

Θα σε πάω.



Ε, ακόμα την πάω…
 

Giannis676

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2023
Μηνύματα
52
Κριτικές
23
Like
1.639
Πόντοι
2.410
Είμαι με μια πιτσιρικά και της ζητάω μέρες κώλο

Μου λέει εσυ τι θα μου δώσεις;

Τι θες να σου δώσω;

Θέλω να με πας στην Ιταλία.

Θα σε πάω.



Ε, ακόμα την πάω…
Επρεπε να της πεις θα σε παω γαμιοντας! :-)
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.228
Like
16.064
Πόντοι
2.256
Θυμήθηκα την πιο αστεία ατάκα που έχω ακούσει!!!
Είμαι με πρώην κοπέλα του χώρου. Δίνω πόνο στο μασαζοκρέββατο και αυτή έχει ανοίξει τέντα όσο δεν πάει άλλο!!! Τα λόγια της έχουν συντονιστεί με το ρυθμό που τρώει τις πουτσιές και λέει το αμίμητο!!!!

Γά-μα με καυ-λιάρη μου, γά-μα με με δύ-να-μη, ό, τι έ-χει έ-κει μέ-σα σκό-τωσέ το με το κο-ντά ρι σου!!!! :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Η ίδια μου είχε πει πολλά τέτοια αλλά αυτό ήταν το κορυφαίο, μου έρχονται ένα ένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom