Νέα

Απόπειρα ληστείας σε κοσμηματοπωλείο στην Ομόνοια - Νεκρός ο δράστης!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα μακεδόνας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνείτε με τις ενέργειες του ιδιοκτήτη του κοσμηματοπωλείου;

  • Ναι! Η πολιτεία και η αστυνόμευση είναι απούσες ούτως ή άλλως!

    Ψήφοι: 183 66,5%
  • Όχι! Η χρήση της αυτοδικίας δεν θα πρέπει να επιλέγεται σε καμία περίπτωση!

    Ψήφοι: 92 33,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    275
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ρωτα τους χιλιαδες φοιτητες που μενουν εκει να σου πουνε

εχω περπατησει σε κακοφημους δρομους σε αθηνα ρουμανια βουλγαρια κλπ

πιο ασφαλης ενιωσα στα εξαρχεια

ξερεις μονο που φοβηθηκα??

στο σοχο στην αγγλια που περπατησα μια περιοχη απο το σοχο μεχρι το ξενοδοχειο μου και οταν με πηρανε στο κατωπι μια παρεα τζαμαικανων πηγα σε κατι μπραβους ντουκια απο αυτους που βλεπεις σε κατι γκαγκνστερικα φιλμ λονδρεζικα και καλα για να ζητησω οδηγιες

οχι τυπε μου στα εξαρχεια αισθανεται ασφαλεια 14χρονη παρθενα να κυκλοφορησει τα χαραματα ακου με που σου λεω

φιλε εχεις καιρο να μαθεις μαντατα απο τα εξαρχεια... εχω και εγω φιλους που μενουν χρονια στην περιοχη τα πραγματα δεν ηταν ποτε χειροτερα απο τα 3 αυτα χρονια... λεγε οτι θες η αληθεια ειναι αυτη ομως. οι παρθενες ας κατσουν σπιτια τους
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
στα εξαρχεια θελει μια απροειδοποιητη αστυνομικη επιχειριση σκουπα με περιμετρικο αποκλεισμο της περιοχης και συμμετοχη 20-25 εισαγγελεων και καμια 2χιλιαρα αστυνομικους και μπουκες πορτα πορτα
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ένα συμπέρασμα από την ιστορία αυτή είναι πως πρέπει να ανήκεις σε κάποια ομάδα π.χ πολιτική , αθλητική, κοινωνική γιατί έστω και μετά θάνατο είναι πιθανόν να σε υπερασπιστούν.
 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
φιλε εχεις καιρο να μαθεις μαντατα απο τα εξαρχεια... εχω και εγω φιλους που μενουν χρονια στην περιοχη τα πραγματα δεν ηταν ποτε χειροτερα απο τα 3 αυτα χρονια... λεγε οτι θες η αληθεια ειναι αυτη ομως. οι παρθενες ας κατσουν σπιτια τους


κάθε μερα περναω και βγαινω λες να μη ξερω

οι μονοι που μπορει να εχουν ανεπιθύμητα αποτελεσματα είναι κακοποια στοιχεια μπραβοι ντηλερς φασιστωειδη κλπ
 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
στα εξαρχεια θελει μια απροειδοποιητη αστυνομικη επιχειριση σκουπα με περιμετρικο αποκλεισμο της περιοχης και συμμετοχη 20-25 εισαγγελεων και καμια 2χιλιαρα αστυνομικους και μπουκες πορτα πορτα



ναι ρε πως δεν γονατίσανε από γερμανικη κατοχή και αγγλικη το δεκεμβρη
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
κάθε μερα περναω και βγαινω λες να μη ξερω

οι μονοι που μπορει να εχουν ανεπιθύμητα αποτελεσματα είναι κακοποια στοιχεια μπραβοι ντηλερς φασιστωειδη κλπ

ναι η γιαγια μου η φασιστο 80 κατι χρονων....

φιλε απο την μια κραζεις την αυτοδικια και απο την αλλη την εξυμνεις... το εχεις καταλαβει...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
σαν τωρα το φανταζομαι
6 τα ξημερωματα και ο παπαδακης να κανει εκτακτη συνδεση με πολυτεχνειο
διμοιριες ματ μετα απο εντολη υπουργου προ.πο αδωνι γεωργιαδη μπουκαραν στο κτιριο, εσπασαν τις καταληψεις, προσηγαγαν 100 ατομα, κατεσχεσαν πανο, μολοτοφ κλπ και εκλεισαν το ιντιμιντια
μελωδια στα αφτια μου
σε κανα χρονο...
 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
ένα συμπέρασμα από την ιστορία αυτή είναι πως πρέπει να ανήκεις σε κάποια ομάδα π.χ πολιτική , αθλητική, κοινωνική γιατί έστω και μετά θάνατο είναι πιθανόν να σε υπερασπιστούν.


εσυ δεν το ξερες αυτό πρωτη φορα το ακους ??

ότι ο ανθρωπος είναι κοινωνικο ζωο και προσπαθει μεσω της οργανωσης να κοινωνικοποοιηθει
 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
σαν τωρα το φανταζομαι
6 τα ξημερωματα και ο παπαδακης να κανει εκτακτη συνδεση με πολυτεχνειο
διμοιριες ματ μετα απο εντολη υπουργου προ.πο αδωνι γεωργιαδη μπουκαραν στο κτιριο, εσπασαν τις καταληψεις, προσηγαγαν 100 ατομα, κατεσχεσαν πανο, μολοτοφ κλπ και εκλεισαν το ιντιμιντια
μελωδια στα αφτια μου
σε κανα χρονο...


ο αδωνις το ξερει???

νοβαρτις νοβαρτις
 

sta4tanakia

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
3.577
Like
81
Πόντοι
16
εγω τυπε που εχω μυαλο αναγνωρίζω τον πραγματικο εχθρο εκει που βρίσκεται

οι υπολοιποι που παιρνουν λεφτα από εφοπλιστες και το παιζουνε μπραβοι-σκυλια πουλανε την παπατζα του πατριωτη και κανουνε μπιζνεςς

να στηρίζεις χα συναγωνιστη αλλα να βγαινει και το μεροκαματο

ο αρχηγος σου πεναλνταδυκο εχει και μαυρο χρημα στην τραπεζα τωρα τρεξε εσυ να φυλας κανα γραφειο και αν πεσει καμια αδεσποτη όπως στο ν ηρακλειο οι κίνδυνοι της δουλειας

Σου είπαν κάτι πιο πάνω
ότι μάλλον επίτηδες ποθείς ισοβίως με άλλη φανέλα  έναν τίτλο που κατέχεις..
Βλέπω τι γράφεις και γελάω ,νάσαι καλά.Γελάω και με το "φασιστόμουτρο" στο αβατάρ σου.
Δεν σου απαντάω σε όλα αλλά επειδή δεν καταλαβαίνεις άντε να σου πω για τη βλακεία με το 50ευρω-20ευρω που αγνοείς αν ό άλλος το διαθέτει και έχει όρεξη να το χαρίσει.
Άπαξ και γίνει μία φορά η ανοησία, θα επαναλαμβάνεται συνεχώς ,
θα μαζεύονται ουρές τα λαμόγια να ζητάνε πακετάκι απο τον χαζό που δίνει μεροκάματα.

Πάμε παρακάτω,
τι δουλειά έχουν οι εφοπλιστές με τους κακοποιούς ?
ποιός σου είπε ότι όποιος δεν ανέχεται την εγκληματικότητα στην καθημερινότητα του
συμφωνεί με τις όποιες λαμογιές των εφοπλιστών?
πως συνάγεις τόσο άστοχα συμπεράσματα κ παραλληλισμούς ?

Η καραμέλα με την χ.α πάει,τέλειωσε.Δεν είναι χα όποιος δεν συμφωνεί με το συριζα.
Διαφορετικά θα είχαμε 90% χα.
Όλα τα κόμματα πλην συριζα θα επαναφέρουν
την καθημερινότητα στην προ τριετίας ανεκτή κατάσταση και πιστεύω θα την βελτιώνουν συνεχώς
για να μην πάθουν το επικείμενο εκλογικό ρεζιλίκι του συριζα.
Θες τον γεωργιάδη υπουργό της πραγματικής προστασίας του πολίτη ?
Θες τον χρυσοχοίδη ?
Θες τον παπουτσή ?
Ποιόν εκτός συριζα θες ?
Με όλους καλύτερα θα είναι από ότι βιώνουμε την αριστερή τριετία που είναι πρωτοφανής σε κραυγαλέα πριμοδότηση του εγκλήματος.
Επίσης αν είσαι συριζαίος θα έπρεπε να αντιληφθείς
ότι εγκληματικά περιστατικά που πλαισιώνονται από την πρωτοφανή κυβερνητική συγκάληψη(βούτσης σβίγκου,κυρα τασία,αναρχομαλακιστήρια,συριζοτρολ κτλπ)
ζημιά κάνουνε στο κόμμα σου που θα βρεθεί στα τάρταρα μια ώρα νωρίτερα.
 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
εκανε και δημοσκοπηση η τατιανα


είναι σωστο να βαρανε 10 έναν ανυπερασπιστο???

και μετα τους φταιει η κυβερνηση που ηθελε να βαλει ταξη στην τηλεοραση


φατε τατιανα στο σκαι τωρα να γουσταρετε
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Πρώτη λούτσα για τους πουστοφιλους:

Ο ιατροδικαστής κ. Τσαντίρης που είναι τεχνικός σύμβουλος της οικογένειας, δήλωσε στο newsit.gr ότι δεν μπορεί να βγει ασφαλές συμπέρασμα για την αιτία θανάτου του Ζακ Κωστόπουλου.

«Το συμπέρασμα της νεκροψίας – νεκροτομής στο οποίο συμφωνούμε και οι δυο και ο τεχνικός σύμβουλος της οικογένειας είναι ότι η αιτία θανάτου είναι απροσδιόριστη εν αναμονή εργαστηριακών εξετάσεων και μακροσκοπικό αποκλεισμό θανατηφόρων κακώσεων. Δεν έφερε κακώσεις που να δικαιολογούν από μόνες τους τον θάνατο. Είχε κάποια τραύματα διάσπαρτα σε διάφορα σημεία του σώματος, μικρά θλαστικά τραύματα που από μόνα τους δεν δικαιολογούν το θάνατο γι’ αυτό προχωράμε σε περαιτέρω εργαστηριακό έλεγχο. Σ’ αυτή τη φάση αυτό που μπορούμε να πούμε είναι ότι δεν υπήρχαν θανατηφόρες κακώσεις μακροσκοπικά από τη νεκροτομή που έγινε που να δικαιολογούν τον θάνατο», δήλωσε ο ιατροδικαστής κ. Καλογριάς.

Και συνέχισε: «Είχε διάσπαρτες, εκδορές, εκχυμώσεις ο άνθρωπος αλλά αυτά από μόνα τους δεν δικαιολογούν ιατροδικαστικά τον θάνατο. Είχε πολλές κακώσεις μικρές που δεν δικαιολογούν τον θάνατο».






 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
Πρώτη λούτσα για τους πουστοφιλους:

Ο ιατροδικαστής κ. Τσαντίρης που είναι τεχνικός σύμβουλος της οικογένειας, δήλωσε στο newsit.gr ότι δεν μπορεί να βγει ασφαλές συμπέρασμα για την αιτία θανάτου του Ζακ Κωστόπουλου.

«Το συμπέρασμα της νεκροψίας – νεκροτομής στο οποίο συμφωνούμε και οι δυο και ο τεχνικός σύμβουλος της οικογένειας είναι ότι η αιτία θανάτου είναι απροσδιόριστη εν αναμονή εργαστηριακών εξετάσεων και μακροσκοπικό αποκλεισμό θανατηφόρων κακώσεων. Δεν έφερε κακώσεις που να δικαιολογούν από μόνες τους τον θάνατο. Είχε κάποια τραύματα διάσπαρτα σε διάφορα σημεία του σώματος, μικρά θλαστικά τραύματα που από μόνα τους δεν δικαιολογούν το θάνατο γι’ αυτό προχωράμε σε περαιτέρω εργαστηριακό έλεγχο. Σ’ αυτή τη φάση αυτό που μπορούμε να πούμε είναι ότι δεν υπήρχαν θανατηφόρες κακώσεις μακροσκοπικά από τη νεκροτομή που έγινε που να δικαιολογούν τον θάνατο», δήλωσε ο ιατροδικαστής κ. Καλογριάς.

Και συνέχισε: «Είχε διάσπαρτες, εκδορές, εκχυμώσεις ο άνθρωπος αλλά αυτά από μόνα τους δεν δικαιολογούν ιατροδικαστικά τον θάνατο. Είχε πολλές κακώσεις μικρές που δεν δικαιολογούν τον θάνατο».







ο πουτιν αναγνωρισε τη μακεδονια και εκανε σχυσμα με την ορθοδοξη εκκλησια

κλαψε
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
εκανε και δημοσκοπηση η τατιανα


είναι σωστο να βαρανε 10 έναν ανυπερασπιστο???

και μετα τους φταιει η κυβερνηση που ηθελε να βαλει ταξη στην τηλεοραση


φατε τατιανα στο σκαι τωρα να γουσταρετε

χχαχαχχααχαχχα ταξη λεει στην τηλεοραση ο συριζα που ανοιξε την ερτ και εβαλε μεσα και 1000 ακομα αχρηστους....
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
σαν τωρα το φανταζομαι
6 τα ξημερωματα και ο παπαδακης να κανει εκτακτη συνδεση με πολυτεχνειο
διμοιριες ματ μετα απο εντολη υπουργου προ.πο αδωνι γεωργιαδη μπουκαραν στο κτιριο, εσπασαν τις καταληψεις, προσηγαγαν 100 ατομα, κατεσχεσαν πανο, μολοτοφ κλπ και εκλεισαν το ιντιμιντια
μελωδια στα αφτια μου
σε κανα χρονο...


Με Κούλη πρωθυπουργό !


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom