Νέα

Άννα Μαρία Βέλλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jstar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 410
  • Εμφανίσεις 212K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
αδερφέ εγώ σε μαρία βελλή αυτή ήξερα, και πριν καμιά δεκαετία ήταν μούναρος  :cum:
 

Συνημμένα

  • 499348.jpg
    499348.jpg
    17,9 KB · Εμφανίσεις: 423
  • 245435.jpg
    245435.jpg
    17,3 KB · Εμφανίσεις: 474

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
η αλήθεια είναι οτι φαινότανε για μεγάλο βλήμα, έχεις δίκιο. αλλά μες την καύλα
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.341
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
αδερφέ εγώ σε μαρία βελλή αυτή ήξερα, και πριν καμιά δεκαετία ήταν μούναρος  :cum:

την θυμάμαι από το survivor είχε ωραίο κωλαράκι ... έφηβος τότε είχα  :jerking: αρκετές φορές !!
 

patriarcha

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
74
Κριτικές
9
Like
75
Πόντοι
0
εντελώς skinny το πουτανάκι  :grin:

Πράγματι είναι πολύ κοκαλιάρα στα πρόθυρα νευρικής ανορεξίας.Είμαι απο την Σίφνο όπως και αυτή και θα έλεγα οτι σιγά την γκόμενα δεν θα την έλεγα όμορφη.Προς το άσχημη καλύτερα.Άσχημα δόντια,μικρά εως σχεδόν καθόλου βυζιά,skinny που λεει και ο old devil και ασχημούλα  :'(
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
596
Πράγματι είναι πολύ κοκαλιάρα στα πρόθυρα νευρικής ανορεξίας.Είμαι απο την Σίφνο όπως και αυτή και θα έλεγα οτι σιγά την γκόμενα δεν θα την έλεγα όμορφη.Προς το άσχημη καλύτερα.Άσχημα δόντια,μικρά εως σχεδόν καθόλου βυζιά,skinny που λεει και ο old devil και ασχημούλα  :'(

μια χαρά είναι και τα σκίνι μαν  :zfuck:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Η Άννα Μαρία Βέλλη λοιπόν ή αλλιώς "amiyiami" που είναι και το twitter της,nickname το οποίο είχε από εποχές hi5 ,όταν έμενε Θεσσαλονίκη τα είχε με κάτι φιλαράκια μου.
Είχαμε βγεί και μια φορά σε μεγάλη παρέα μαζί.Πρόκειται για τρελό ψώνιο,δε μου κάνει καθόλου εντύπωση που κατάφερε και χώθηκε στην (web έστω) TV. Έκανε παρέα ανέκαθεν με χάϊ κλας ονόματα της πόλης  :jerking: και τα είχε πάντοτε με λεφτάδες ανεξαρτήτως εμφάνισης (κάποιοι από τους οποίους μπήκαν και στο άρθρο 99 έπειτα αλλά η φιγούρα φιγούρα πάντοτε  :headbang: )

Από πρώην μου που ήταν ένα σ-κ σε σπίτι στη Χαλκιδική έμαθα πως της άρεσε και το swinging ή έστω το είχε δοκιμάσει μια φορά έτσι στην ψύχρα.

Επίσης για να καταλάβετε,πηδιόταν με ένα παιδί και μετά από λίγο καιρό έκανε σχέση με τον αδερφό του  :priest:

Όχι που θα'τανε και νορμάλ άτομο από τη στιγμή που βγαίνει στα media.

Επίσης στο hi5(το οποίο αναγκάστηκε και το έκλεισε) έτρωγε ΤΟ θάψιμο από το μισό διαδίκτυο και κάθε φωτογραφία της είχε τα χίλια μύρια αρνητικά,υβριστικά σχόλια από κάτω αν και έξω όλοι την αποκαλούσαν θεά κτλπ.

Χμμ..αυτό το τελευταίο κάποια μου θυμίζει από εδώ μέσα..  :rolleyes:
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
ρουφοκαβλετα Θεσσαλονικης οπως λεμε μπουγατσα Θεσσαλονικης η κουλουρι
 

Συνημμένα

  • e-anna-maria-belle-einai-koritsi-me-stokhous_mp89.640.jpg
    e-anna-maria-belle-einai-koritsi-me-stokhous_mp89.640.jpg
    115,6 KB · Εμφανίσεις: 2.944

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.944
Κριτικές
8
Like
2.998
Πόντοι
506
Αν και γενικα δε μου αρεσουν τοσο αδύνατα αυτην μου βγαζει μια καυλα

3416_1654947471424450_3059719963271433839_n.jpg
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.786
Η Άννα Μαρία Βέλλη λοιπόν ή αλλιώς "amiyiami" που είναι και το twitter της,nickname το οποίο είχε από εποχές hi5 ,όταν έμενε Θεσσαλονίκη τα είχε με κάτι φιλαράκια μου.
Είχαμε βγεί και μια φορά σε μεγάλη παρέα μαζί.Πρόκειται για τρελό ψώνιο,δε μου κάνει καθόλου εντύπωση που κατάφερε και χώθηκε στην (web έστω) TV. Έκανε παρέα ανέκαθεν με χάϊ κλας ονόματα της πόλης  :jerking: και τα είχε πάντοτε με λεφτάδες ανεξαρτήτως εμφάνισης (κάποιοι από τους οποίους μπήκαν και στο άρθρο 99 έπειτα αλλά η φιγούρα φιγούρα πάντοτε  :headbang: )

Από πρώην μου που ήταν ένα σ-κ σε σπίτι στη Χαλκιδική έμαθα πως της άρεσε και το swinging ή έστω το είχε δοκιμάσει μια φορά έτσι στην ψύχρα.

Επίσης για να καταλάβετε,πηδιόταν με ένα παιδί και μετά από λίγο καιρό έκανε σχέση με τον αδερφό του  :priest:

Όχι που θα'τανε και νορμάλ άτομο από τη στιγμή που βγαίνει στα media.

Επίσης στο hi5(το οποίο αναγκάστηκε και το έκλεισε) έτρωγε ΤΟ θάψιμο από το μισό διαδίκτυο και κάθε φωτογραφία της είχε τα χίλια μύρια αρνητικά,υβριστικά σχόλια από κάτω αν και έξω όλοι την αποκαλούσαν θεά κτλπ.

Χμμ..αυτό το τελευταίο κάποια μου θυμίζει από εδώ μέσα..  :rolleyes:


Χαχαχαχα ποσο μικρος ειναι ο κοσμος.

Εγω την γνωρισα στις μετα hi5 εποχες, οταν πλεον ψιλοεμενε μονιμα Αθηνα, κι ειχαμε αραξει αρκετες φορες μαζι.

Νομιζω οτι εχει αλλαξει απο τοτε. Ειναι ακομα λιγο ο,τι να'ναι, αλλα δεν μπορω να πω οτι με ενοχλει κιολας.

Ειναι φουλ αδυνατη με πολυ μικρο βυζι (δεν ειμαι βυζολαγνος) αλλα με ωραιο στητο κωλι. Μιλαει λιγο σαν νταλικιερης και πιο μαγκικα απο μενα, που με εκνευριζει λιγο.

Παντως μου βγαζει μια x καυλα, και αν καθοταν, της τον ακουμπαγα χωρις δισταγμο.
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
6
Χαχαχαχα ποσο μικρος ειναι ο κοσμος.

Εγω την γνωρισα στις μετα hi5 εποχες, οταν πλεον ψιλοεμενε μονιμα Αθηνα, κι ειχαμε αραξει αρκετες φορες μαζι.

Νομιζω οτι εχει αλλαξει απο τοτε. Ειναι ακομα λιγο ο,τι να'ναι, αλλα δεν μπορω να πω οτι με ενοχλει κιολας.

Ειναι φουλ αδυνατη με πολυ μικρο βυζι (δεν ειμαι βυζολαγνος) αλλα με ωραιο στητο κωλι. Μιλαει λιγο σαν νταλικιερης και πιο μαγκικα απο μενα, που με εκνευριζει λιγο.

Παντως μου βγαζει μια x καυλα, και αν καθοταν, της τον ακουμπαγα χωρις δισταγμο.
προσπαθησες ρε ατομο; νομιζω οτι αξιζει!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Πλέον είναι στο Rodeo την εκπομπή των Περρή-Νέγκα. Γαμήσιμη τη βλέπω αν και κοκκαλιάρα...για πείτε άποψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom