Νέα

Αναζήτηση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα denkar13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

denkar13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά!
Είχα γνωρίσει στο Σύνταγμα μια τράνς με καλό στήθος δεν ξερω αν ήταν ορμόνη η πλαστικό πάντως πολύ στητό με μικρή ρόγα και με είχε καβλώσει πολύ και μου έδωσε το κινητό της και σκόπευα να την επισκεφθώ άμεσα...το πρόβλημα είναι οτι χάλασε το κινητό μου και πρέπει να την βρώ ωποσδήποτε...μου είπε ότι έχει στούντιο που δουλεύει μόνη της στον Κωλονό (σταση μετρο μεταξουργείο) και ήταν ψηλή,ξανθιά με άσπρο δέρμα,φορούσε γυαλιά και είχε ενα τατουάζ κάπου στην μέση η πλάτη δν είμαι σίγουρος
Μεσα στην φασαρία δεν άκουσα καλά το όνομα της αλλα πρέπει να την λένε Ίνο η κάτι εκει κοντά!Σας παρακαλώ πολύ όποιος την ξέρει έστω και διεύθυνση να πεί!
Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Είναι η 2η φορά που το ποστάρω αλλα δεν έχω καποιο νέο και θα ήθελα να το δει κοσμος που δεν το είδε την πρώτη φορά και ίσως ξέρει κάτι
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Φιλε σιγουρα ειναι στο Μυλλερου 33, ειναι μπουρδελο και οχι στουντιο. Απο'κει και περα δεν ξερω καθολου τι παιζει εκει οποτε δε μπορω να σε βοηθησω για τη συγκεκριμενη. Μπορεις να πας ομως να δεις τι παιζει εκει και αν δεν ειναι αυτη να ρωτησεις ποιες ωρες ειναι... Αν πας και εχεις νεα γραψ'το εδω γιατι με ενδιαφερει κι εμενα. Ευχαριστω
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Τρανσάκι εγχειρισμένο;
 
OP
OP
D

denkar13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε σιγουρα ειναι στο Μυλλερου 33, ειναι μπουρδελο και οχι στουντιο. Απο'κει και περα δεν ξερω καθολου τι παιζει εκει οποτε δε μπορω να σε βοηθησω για τη συγκεκριμενη. Μπορεις να πας ομως να δεις τι παιζει εκει και αν δεν ειναι αυτη να ρωτησεις ποιες ωρες ειναι... Αν πας και εχεις νεα γραψ'το εδω γιατι με ενδιαφερει κι εμενα. Ευχαριστω

Ευχαριστώ πολύ!!!οταν λες σίγουρα με την περιγραφη ταιριάζει αρκετα;
Οχι,με αντρικό όργανο!
 
OP
OP
D

denkar13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0

Όχι δεν είναι αυτή...
Hary είσαι σίγουρος οτι ειναι αυτη εκει που είπες;Γιατι μου ειχε πει οτι θα κατσω μια ωρα,θα τελειώσω όσες φορές θέλω,οτι δουλεύει μόνη της και σε στούντιο οχι μπουρδέλο...
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Όχι δεν είναι αυτή...
Hary είσαι σίγουρος οτι ειναι αυτη εκει που είπες;Γιατι μου ειχε πει οτι θα κατσω μια ωρα,θα τελειώσω όσες φορές θέλω,οτι δουλεύει μόνη της και σε στούντιο οχι μπουρδέλο...

Οχι δεν ειμαι σιγουρος. Απλα το Μυλλερου ειναι το μονο μπουρδελο στο Μεταξουργειο με τρανς γι'αυτο και το ειπα.. Αν σου ειπε ετσι μπορει οντως να υπαρχει και στουντιο. Ας πουν οσοι ξερουν, δε νομιζω να υπαρχουν και πολλα στουντιο εκει, καποιος θα ξερει...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Καλησπέρα παιδιά!
Είχα γνωρίσει στο Σύνταγμα μια τράνς με καλό στήθος δεν ξερω αν ήταν ορμόνη η πλαστικό πάντως πολύ στητό με μικρή ρόγα και με είχε καβλώσει πολύ και μου έδωσε το κινητό της και σκόπευα να την επισκεφθώ άμεσα...το πρόβλημα είναι οτι χάλασε το κινητό μου και πρέπει να την βρώ ωποσδήποτε...μου είπε ότι έχει στούντιο που δουλεύει μόνη της στον Κωλονό (σταση μετρο μεταξουργείο) και ήταν ψηλή,ξανθιά με άσπρο δέρμα,φορούσε γυαλιά και είχε ενα τατουάζ κάπου στην μέση η πλάτη δν είμαι σίγουρος
Μεσα στην φασαρία δεν άκουσα καλά το όνομα της αλλα πρέπει να την λένε Ίνο η κάτι εκει κοντά!Σας παρακαλώ πολύ όποιος την ξέρει έστω και διεύθυνση να πεί!
Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Είναι η 2η φορά που το ποστάρω αλλα δεν έχω καποιο νέο και θα ήθελα να το δει κοσμος που δεν το είδε την πρώτη φορά και ίσως ξέρει κάτι
ξανθια???
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
OP
OP
D

denkar13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είναι αυτή...δεν την έχω δει σε αυτά τα site και εχω ψάξει αρκετά...Δεν μοτ φάνηκε οργανωμένη πάντως ούτε πολυτελείας (με τίποτα)
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
9
Like
5.405
Πόντοι
1.436
πριν 10 χρονια δουλευε μια λιτσα διπλα απο το φυλης 104 στον πανω οροφο μαλλον ηταν και δικο της μηπως γνωριζει κανεις αν δουλευει καπου αλλου?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16


θεσσαλονικιέ, την γουστάρω πολύ αυτήν που ψάχνεις στη Σαλονίκη ξημερώματα, και ιδιαίτερα με το συγκεκριμένο μακιγιάζ. Είναι κάτι μεταξύ ελαιογραφίας του Ελ Γκρέκο και της μαμάς της οικογένειας Άνταμς στο ξανθό. Ελπίζω να την έχεις πάρει συ που είσαι και συντοπίτης της.

6c402b0998804cd628b01ddfaa3d71ad9f83caac.jpg


The-Addams-Family-anjelica-huston-32662161-329-500.jpg
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
απλα βγαλτε ακρη μονοι σασ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom