Νέα

Amazon Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Blacknight
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
μολις γυρισα απτην πρωτη μου επισκεψη στο αμαζον μαζι με alliente kai laladika13 (αυτοι δεν ποσταρουν, αφηνουν εμενα να κανω την βρωμικη δουλεια :cheesy: :cheesy:).
υποκλινομαι στην ινα. απλα τρομερη.
απτις αλλες η λιλα (βουλγαρα μαυρομαλλα με μια ξανθια τουφα στην χωριστρα του κεφαλιου της) εκανε καλο απλο χωρο και μαλλον πιστευωθα κανει και πριβε, αλλα δυστηχως δεν την δοκιμασα εκει. η ναομι μου αρεσε παρα πολυ ιδιαιτερα τα γυαλια της, αλλα η φωνη της και η ινα με απετρεψαν αν την παρω. η αλισα εκανε καυλωτικο απλο χωρο σε εναν φιλο, αλλα χωρις πιασιματα κλπ. ο 3ος φιλος γουσταρε επισης τρελα τον απλο της ινα, δεν ενθουσιαστηκε απο την ντολορες, ενω του αρεσε επισης ο απλος της λιλα.
σε μια κινηση χαμηλης αυτοεκτιμησης ετριβε την χοντρη αλαιμη αντιραν που αναφερθηκε πριν, που μου θυμησε μια αντιστοιχου καλους που δουλευε παλιοτερα στο playland. πρεπει να ειναι ανετα η πιο ασχημη τσεχα ever.
και για το τελος αφησα το θαψιμο. καλα αυτη την ελεεινη την νατασα τι την θελουν εκει να τους διωχνει την πελατεια???
με ειπε μαλακα, την εδιωξα, πηγε στον φιλο μου και του λεγε κατι μαλακιες οτι ειμαι dirty mouth και οταν εγινε ο εξης διαλογος την σουταρε και αυτος:

Α:ποσο τον κανεις?
Ν:30 χρονων?
Α:εισαι 30 ρε?
εγω:30 ποντους ναι
Α:ακουσες ειναι 30 ποντους
Ν:bad for him
Α:γιατι
Α:γιατι θα πεθανει νεος

ευτυχως που δεν την ακουσα γιατι θα την εκραζα.
στο τελος κρατηθηκα να της πω τιποτα, για το γεγονος οτι ηταν σαν την μαγκουφα ολο το βραδυ, αλλα ειπα δεν γαμιεται. στην καραπουτσακλαρα μου στο ακτω κατω με την μαλακισμενη.
μακραν η χειροτερη συμπεριφορα απο σριπερ και γυναικα γενικα.

υ.γ. καποιος να γραψει εστω και απλιοτερς εντυπωσεις απο χωρο με την ναομι και χωρο, πριβε συγκεκριμενα με την αλισα.
υ.γ.2 ο χωρος στο τραπεζι ηταν ολα τα λεφτα. θυμηθηκα τις πρωτες μου φορες στο ατενε στην καλαμτα, που τα πετουσαν ολα μεστην μεση. γιαυτο και μονο το γεγονος (και για την ινα βεβαια) η επισκεψη αξιζε περα για περα.
υ.γ.3 θελω πληροφοριες για ινα: που μενει, που βγαινει, που της αρεσει να την γλυφουν, αν πρωτιμα κολπικο ή κλειτοριδικο και οτι αλο μπορει αν φανει χρησιμο. pm δεχτα.
 

Επισκέπτης
αμαζων πηγαινω επολλα χρονια και την ινα την ξερω απο τοτε που πρωτοξεκινησε!!!στην αρχη ηταν πολυ μαζεμενη ,ξενερωτη αλλα σιγα σιγα ξεπουτανεψε!!κανει αψογο χορο!!!απο και κει και περα πρεπει να καταλαβετε οτι δεν μιλαμε για στουντιο και ολα αυτα ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΑ!!γι αυτο κρατατε λογια  για να μην καει το μαγαζι!!μην λετε λεπτομερειες!!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
κανα νεο απο αμαζων εχουμε? καμια προσφατη επισξεψη?
λετε και εκει να γιεντε οτι στην επισξεψη του πανου στο baby gold??
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
αντε ρε παιδια να ξερουμε τι γινεται και ετοιμαζομαστε να βγουμε. γρηγορα andy γρηγορα αδερφε
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
αντε ρε παιδια να ξερουμε τι γινεται και ετοιμαζομαστε να βγουμε. γρηγορα andy γρηγορα αδερφε

Princess παιδια να πατε / μ' ακουτε ???? / Princess αν οχι Μουσες / αφηστε το ΑΜΑΖΟΝ / κατι ξερει ο Υπουργος .....
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα! Παρασυρθηκα απο πολλους και πηγα προχτες στο Baby Gold. Πού το είδαν το ωραίο δεν καταλαβαινω. Καταρχην, ειχε παρα πολυ κόσμο λες και ειμασταν σε μαθητικη εκδήλωση στο Διογένης Παλλας. Οι γκόμενες ψηλές μεν, ανέκφραστες και άβυζες δε. Εκατσα μιση ώρα και έφυγα για το περίφημο Αmazon. Αλλη ξενερα. Εκει, ο "χορός" γινεται στο τραπεζακι που κάθεσαι, στα πόδια σου. Ο χώρος θυμίζει καφενείο. Το show εντελώς αδιάφορο και σχεδόν ανύπαρκτο. Ως τώρα, το μόνο οπυ μ αρεσε ηταν το Lido. Τα λέμε!
 

FalleN

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε,είχα πάει στο Bodys(απο γνωστούς άκουσα ότι ήταν πολύ καλό!Τελικά,το καλό ήταν 2 κοπελιές μόνο και το ποτό!!Prive χορός=30 ευρώπουλα και ήταν γρήγορος και τυπικός!!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
... και έφυγα για το περίφημο Αmazon. Αλλη ξενερα. Εκει, ο "χορός" γινεται στο τραπεζακι που κάθεσαι, στα πόδια σου. Ο χώρος θυμίζει καφενείο. Το show εντελώς αδιάφορο και σχεδόν ανύπαρκτο.
Φίλε ShowLover, αυτό που λες για το χορό στο τραπέζι, σπάνια συμβαίνει. Και αυτό επειδή στο Αμαζών (και όχι Amazon, όχι ότι έχει σημασία) υπάρχουν 7-8 καναπέδες που είναι για το σκοπό αυτό. Για να γίνει ο χορός στο τραπέζι, θα πρέπει οι καναπέδες να είναι γεμάτοι εκείνη τη στιγμή, είτε από κοπέλες που κάνουν χορό, είτε από πελάτες (πράγμα σπάνιο). Σε ότι αφορά, πάντως, αυτό που λες για το stripshow, έτσι είναι, είναι τουλάχιστον υποτυπώδες..
 

Επισκέπτης
Φίλε ShowLover, αυτό που λες για το χορό στο τραπέζι, σπάνια συμβαίνει. Και αυτό επειδή στο Αμαζών (και όχι Amazon, όχι ότι έχει σημασία) υπάρχουν 7-8 καναπέδες που είναι για το σκοπό αυτό. Για να γίνει ο χορός στο τραπέζι, θα πρέπει οι καναπέδες να είναι γεμάτοι εκείνη τη στιγμή, είτε από κοπέλες που κάνουν χορό, είτε από πελάτες (πράγμα σπάνιο). Σε ότι αφορά, πάντως, αυτό που λες για το stripshow, έτσι είναι, είναι τουλάχιστον υποτυπώδες..

ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!!!!!!!!!1
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
εμενα στην τελευταια μου επισκεψη μου ειπαν πως οι χωροι γινονταν στις καρεκλες, αφου τον χωρο που ειχανε για αυτο τον σκοπο, τον χρησιμοποιουσαν για πριβε πλεον. ολοι στις ακρεκελς καναν χωρο χωρις προβλημα αποτι ειδα. ασε που θυμηθηκα και τις πρωτες μου εξορμησεις πριν 8-9 χρονια που παλι στην καρεκλα χορευαν.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Μαπα δεν ηταν ρε φιλε το ΑΜΑΖΟΝ ???? Σου αρεσε καθολου ή το μετανοιωσες οικτρα που πηγες ????? ( προς dem το post  )
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
εμενα στην τελευταια μου επισκεψη μου ειπαν πως οι χωροι γινονταν στις καρεκλες, αφου τον χωρο που ειχανε για αυτο τον σκοπο, τον χρησιμοποιουσαν για πριβε πλεον. ολοι στις ακρεκελς καναν χωρο χωρις προβλημα αποτι ειδα. ασε που θυμηθηκα και τις πρωτες μου εξορμησεις πριν 8-9 χρονια που παλι στην καρεκλα χορευαν.
...εδω θα συμφωνησω και εγω με τον ντεμ-θυμαμαι στην "ανατολη" την παλια(καλλιθεα) οι χοροι γινοντουσαν επιτοπου εκει που καθοσουν,καναπε η καρεκλα.
εκτος αν πηγενες με μεγαλη παρεα  και σε εβαζαν στους καναπεδες.
αρεεεεε αθωα χρονια εκεινα.........
σεξ-βια-και νοθεια
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
εμενα στην τελευταια μου επισκεψη μου ειπαν πως οι χωροι γινονταν στις καρεκλες, αφου τον χωρο που ειχανε για αυτο τον σκοπο, τον χρησιμοποιουσαν για πριβε πλεον..
Κάτσε, αυτό που λες είναι πολύ σοβαρό! Καταρχήν, πότε ήταν η τελευταία επίσκεψη που λες? Εγώ έχω να πάω 3 εβδομάδες και όλα ήταν ως συνήθως, κανένας λόγος για πριβέ κλπ. Και τι πριβέ και μαλακίες λένε, φάτσα φόρα? πόσο το χρεώνουν? ξέρει κανείς άλλος συνάδελφος?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
ειχα παει πριν 10 μερες νομιζω. εχω ποσταρει σχετικα 2-3 σελιδες πριν.
πριβε καναν συνεχεια, δεν ειδα ολες τις κοπελες να κανουν, αλλα εκαναν σιγουρα η ινα (που εκανα και γω), η αλισα, και η μουτσουνα χωρις λαιμο.50 γιουρια το πριβε.
υπουργε το μερος ειχε χαλια σοου, μαρεσε σαν μαγαζι το ντεκορ κλπ, μαρεσε που ηταν μικρο και οχι αχανες, ειχε 3-4 κοπελες ωραιες (το κακο των μικρων μαγαζιων) και αρκετες μετριες, μια ασχημη και μια μαλακισμενη. το πριβε ηταν αρκετα καλο οωπς και οι χωροι στο τραπεζι. γενικα σε ολη την παρεα αρεσε αρκετα και θα ειχαμε ξαναπαει ηδη αν δεν ειχα διαβασει για το κλεισιμο του λιντο και την επισξεψη του πανου στο baby.
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
ειχα παει πριν 10 μερες νομιζω. εχω ποσταρει σχετικα 2-3 σελιδες πριν.
πριβε καναν συνεχεια, δεν ειδα ολες τις κοπελες να κανουν, αλλα εκαναν σιγουρα η ινα (που εκανα και γω), η αλισα, και η μουτσουνα χωρις λαιμο.50 γιουρια το πριβε...
Μάλιστα.. τώρα το είδα.. τι να πω.. Και τα 50 τι περιλαμβάνουν (για να μην εκθέσεις πρόσωπα, στείλε pm, no problem). Τουλάχιστον έχει γίνει πιο prive ο χώρος, έχουν βάλει κανα διαχωριστικό όπως σε LIDO?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
καμια τελευταια επισκεψη στο αμαζον, να μαθουμε τι γινεται εκει υπαρχει?σκεφτομαι να παω την παρασκευη μια βολτα απο κει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καμια τελευταια επισκεψη στο αμαζον, να μαθουμε τι γινεται εκει υπαρχει?σκεφτομαι να παω την παρασκευη μια βολτα απο κει.

καλη βολτα.....να μας πεις τα νεα απο το μετωπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom