Νέα

Αλεξία Κεφαλά (γκόμενα Fy)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kompotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
990
Like
7.653
Πόντοι
1.046
 μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τις φωτογραφίες απ...ισ...ένη και χαρούμενη που έπαιξα κ εγώ ένα μ...jpg
 μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τις φωτογραφίες απ...ισ...ένη και χαρούμενη που έπαιξα κ εγώ ένα μ...jpg
 μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τις φωτογραφίες απ...ισ...ένη και χαρούμενη που έπαιξα κ εγώ ένα μ...jpg
 μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τις φωτογραφίες απ...ισ...ένη και χαρούμενη που έπαιξα κ εγώ ένα μ...jpg
 μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τις φωτογραφίες απ...ισ...ένη και χαρούμενη που έπαιξα κ εγώ ένα μ...jpg
 μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τις φωτογραφίες απ...ισ...ένη και χαρούμενη που έπαιξα κ εγώ ένα μ...jpg
 μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τις φωτογραφίες απ...ισ...ένη και χαρούμενη που έπαιξα κ εγώ ένα μ...jpg
 μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τις φωτογραφίες απ...ισ...ένη και χαρούμενη που έπαιξα κ εγώ ένα μ...jpg
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
9
Like
2.932
Πόντοι
736
Ευτυχώς που υπάρχει κι ο @satov1 μαζί με τον Πρόεδρα να μας ενημερώνουν για τα διάφορα μουνέτα, ειδάλλως το bou θα γινόταν www.υφαλοκρηπίδες.com :confused:

Η ίδια είναι τούτη


ή κλώνος της;
Πάντως θα πάω για ψυχανάλυση :glasses:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.381
Κριτικές
1
Like
878
Πόντοι
96
Ποιοι ειναι αυτοι οι Σαλονικιοι που προωθουν συνεχεια παιδια (ή και μεσηλικες οπως οι Αρβυλα ) στα ΜΜΕ???


 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.321
Like
5.924
Πόντοι
1.056
Ποιοι ειναι αυτοι οι Σαλονικιοι που προωθουν συνεχεια παιδια (ή και μεσηλικες οπως οι Αρβυλα ) στα ΜΜΕ???


Αυτός ο Αρναούτογλου για να μπορέσει να γεμίσει την εκπομπή του, καλεί συνέχεια κάτι άκυρους και άσχετους τεμπελεχανάδες.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.297
Like
31.148
Πόντοι
6.056
Αυτός ο Αρναούτογλου για να μπορέσει να γεμίσει την εκπομπή του, καλεί συνέχεια κάτι άκυρους και άσχετους τεμπελεχανάδες.
Δεν φταιει το αμόρφωτο γιδι Αρναουτογλου αλλα οι αποβλακωμένοι τηλεθεατές που κάθονται και τον βλέπουν.
 
OP
OP
Kompotis

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
990
Like
7.653
Πόντοι
1.046

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.223
Κριτικές
1
Like
5.805
Πόντοι
2.356
Αυτός ο Αρναούτογλου για να μπορέσει να γεμίσει την εκπομπή του, καλεί συνέχεια κάτι άκυρους και άσχετους τεμπελεχανάδες.
Πως έκανε καριέρα και φράγκα αυτό το κήτος, είναι απορίας άξιο. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom