Νέα

Αγοράζουμε κινητά. [Μετρητοίς]

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Yorgos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μαζί με τον φίλο μου KleinMein αγοράζουμε ελαφρώς μεταχειρισμένα κινητά, τελευταία μοντέλα και μετρητοίς.

Απαραίτητη προϋπόθεση, να υπάρχει όλη η συσκευασία, τα αξεσουάρ κλπ κλπ.

Παρακαλούμε να είναι τελευταία μοντέλα και όσο πιο fancy γίνεται καθώς προορίζονται για δώρα σε καλλιτέχνιδες τρύπερς.

Επειδή εγώ λείπω συχνά εξωτερικό, για πιο άμεση εξυπηρέτηση και ενημέρωση, επικοινωνήστε καλύτερα με τον KleinMein www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,168/action,pm/sa,send/u,66968]εδώ[/url].
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.380
Κριτικές
5
Like
64.916
Πόντοι
12.056
Kleinmein....εχεις pm...
Θα συμετασχω οσο μπορω και εγω στο θεαρεστο και φιλανθρωπο σκοπο σας... :priest: :headbang2: :bounce-glasses:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Kleinmein....εχεις pm...
Θα συμετασχω οσο μπορω και εγω στο θεαρεστο και φιλανθρωπο σκοπο σας... :priest: :headbang2: :bounce-glasses:
επειδη εσυ ξερης δεν του λες να μου χαριση ενα κινητο και εμενα
καθ οτιν στην πεινα ειμαστε...........
 

Επισκέπτης
Εγώ αγοράζω μόνο τα κινητά που κοστίζουν 500€++...για τα υπόλοιπα να απευθύνεστε στον κύριο "Yorgos"!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Εγώ αγοράζω μόνο τα κινητά που κοστίζουν 500€++...για τα υπόλοιπα να απευθύνεστε στον κύριο "Yorgos"!
μποριτε αγαπιτε κιριε κλειν να μεσολαβισετε αντ εμου
δια το κινιτο
 
OP
OP
Yorgos

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
αγαπιτε μποριτε να με βολεψετε

Το κινητό που θες να πουλήσεις, έχει μπρελοκάκι με swarovski ή με κάποιο χαϊμαλί ?

Θηκούλα LV μήπως?

Αυτά είναι extras που ανεβάζουν την τιμούλα ξέρεις...αλλά και την πιθανότητα να πουλήσεις!
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
εχω ενα μοτορολα απο τα παλια που ειναι σαν παντοφλα.αν θελετε σαν το δινω τζαμπα.αλλα να βρειτε ακομα ενα ιδιο και να τα κανετε ζευγαρι ωστε να τα δωσετε για παντοφλες σε καμια καλλιτεχνισα να τα φοραει.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.561
Πόντοι
22.785
Το κινητό που θες να πουλήσεις, έχει μπρελοκάκι με swarovski ή με κάποιο χαϊμαλί ?

Θηκούλα LV μήπως?

Αυτά είναι extras που ανεβάζουν την τιμούλα ξέρεις...αλλά και την πιθανότητα να πουλήσεις!
δε καταλαβεσ δεν εχο κ θελο ενα αλα δεν εχο χριμα
γι αυτο ζηταο ενα...... :think: :think:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.028
Like
1.784
Πόντοι
216


Αγαπητε πουλαω samsung giorgio armani το εχω λιγοτερο απο 6 μηνες. Εχω ολα τα αξεσουαρ ακομα και την τσαντα απο το γερμανο και πιστευω ειναι και πολυ τρεντι για γκομενα στιπτιτζου. Αν σε εδιαφερει μου λες.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
sony ericsson v800 3g,με ωρες recording πορνο σε φωτο και βιντεο πωλειται 3 κατοσταρικα.(χωρις την καρτα sim εννοειται)Οποιος ενδιαφερεται pm.(Χωρις κουτι αλλα με φορτιστη)
Κανει και για δωρο σε βιζιτες :2on1:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ναι καλά, χωρίς λαπτόπια δεν κάνετε δουλειά.

Έχω καναδυό  IBM thinkpad που μία δουλεύουν - μιά δεν δουλεύουν, τα θες;;;

(Σε λίγο προβλέπεται να γυρίζετε σαν τους γύφτους και να μαζεύετε ακόμη και πλυντήρια, ψυγεία κλπ - να μην κάνουν και οι ξεβράκωτες το νοικοκυριό τους; )

Ααααααα, έχω και κάτι PDA, σας κάνουν;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εγώ πουλάω το κινητό μου.
του βάζετε ένα 20αρικο
πάει στη φυλής
πηδάει
και γυρίζει με το βίντεο.

μόνο σοβαρές προτάσεις.
(μπορεί να κάνει το ίδιο και σε στριπτιτζάδικα. προσοχή στις φραπεδιές... βραχυκυκλώνει εύκολα)
 

Επισκέπτης
Ναι καλά, χωρίς λαπτόπια δεν κάνετε δουλειά.

Έχω καναδυό  IBM thinkpad που μία δουλεύουν - μιά δεν δουλεύουν, τα θες;;;

(Σε λίγο προβλέπεται να γυρίζετε σαν τους γύφτους και να μαζεύετε ακόμη και πλυντήρια, ψυγεία κλπ - να μην κάνουν και οι ξεβράκωτες το νοικοκυριό τους; )

Ααααααα, έχω και κάτι PDA, σας κάνουν;

Τα λαπιτόπια είναι βαριά...και απαιτούν επιδέξια χέρια...κ κάποιες γνώσεις...άμα είναι να πάρουμε λαπιτοπι...μόνο για την κάμερα...κ αυτή να είναι μαξιμουμ 2MP...γάμησέ τα...θα φαληρίσουμε...:P

PDA...μπα...τίποτα GPS έχεις ? Γιατί ετοιμάζουμε δώρα...κάτι αμαξάκια απ'τη μάντρα μας....κ τα κουρίτσια μπορεί να χάνουνται...:P
 
OP
OP
Yorgos

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ναι καλά, χωρίς λαπτόπια δεν κάνετε δουλειά.
Έχω καναδυό  IBM thinkpad που μία δουλεύουν - μιά δεν δουλεύουν, τα θες;;;
(Σε λίγο προβλέπεται να γυρίζετε σαν τους γύφτους και να μαζεύετε ακόμη και πλυντήρια, ψυγεία κλπ - να μην κάνουν και οι ξεβράκωτες το νοικοκυριό τους; )
Ααααααα, έχω και κάτι PDA, σας κάνουν;

Κανένα NetBook με mεγάλη μπαταρία έχεις περισσευούμενο?

Τι λαπιτόπια λες τώρα? Και μάλιστα παλιά?

Που θα βρουν πρίζες τα κορίτσια στην σάλα?

Ενώ ένα netbook, σε χρωματάκι ροζαλί (ασορτί με το RAZR) με μεγάλη μπαταρία και integrated GSM...ότι πρέπει.

Να αράζει στον καναπέ, να πίνει το νεράκι της και μέσω MSN να στέλνει προσκλησούλες στους αγαπούληδες!

Ψυγεία, πλυντήρια κλπ, δεν χρειάζονται. Αφού όλα με outsourcing τα κάνουν, τι να τα κάνουν αυτά ?
 

Επισκέπτης
Κανένα NetBook με mεγάλη μπαταρία έχεις περισσευούμενο?

Netbook...κ μεγάλη μπαταρία...δεν συμβαδίζουν...2 έχουν πάει στο ντουλάπι με τα άχρηστα...

Δυστυχώς δεν είναι σε ροζαλί χρώμα...να σου το χαρίσω για την κοπέλα σου...την χορεύτρια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom