Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Σε όλα τα παραπάνω γαμάς άνετα με την πρώτη (αν ενδιαφέρεσαι για τέτοιες υπηρεσίες)

νταξι, θελω και λιγο παιχνιδι και μασαζακι, να ναι διαφορετικο περιβαλον, αλλιως παω και σε στουντιο. αλλα να μαι σιγουρος οτι θα γαμησω
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
κεκεδίζει ρε φίλε έχει πρόβλημα στην ομιλία της ;) δεν κάνω πλάκα, την είχα πάρει μια φορά και με κέρασε φραπεδάκι, αλλά το κεκεδισμά της με ξενέρωσε :-
σοτο εχεις δικιο εχει καποιο ψιλοκεκεδισμα.... αλλα εγω σταθηκα σε εξωτερικη εμφανιση και στις υπηρεσιες.... ειναι κουκλα με κορμαρα και προσφερει και το κατι παραπανω. και για να σου δωσω ενα παραδειγμα ποτε δεν εγραψα οτι η σονια απο στουρναρη 29 το ενα της χερι ειναι προβληματικο και φοραει παντα μια μαλακια για να το καλυπτει.... απλα ειχα σταθει στις υπηρεσιες της σονιας (μασαζ για τον πουτσο και μπριζολα μπουρδελου).... τελοσπαντων εγω παμπολλες φορες εχω γραψει αρνητικα για την ελενη και τα μαγαζια της, υπηρχε περιοδος που ειχα ριξει και μαυρο, αλλα σιγα σιγα θες η κριση θες οι αφραγκιες το παιχνιδι απο μερικες εκει μεσα ειναι παρομοιο με καποια αλλα μαγαζια....
σιγουρα στο συγκεκριμενο θεραπευτηριο υπαρχουν και τα τεμαχια "μην αγγιζεις" αλλα πλεον ειναι γνωστα και τα γραφω στα αρχιδια μου και επιλεγω τα αλλα....
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
σοτο εχεις δικιο εχει καποιο ψιλοκεκεδισμα.... αλλα εγω σταθηκα σε εξωτερικη εμφανιση και στις υπηρεσιες.... ειναι κουκλα με κορμαρα και προσφερει και το κατι παραπανω. και για να σου δωσω ενα παραδειγμα ποτε δεν εγραψα οτι η σονια απο στουρναρη 29 το ενα της χερι ειναι προβληματικο και φοραει παντα μια μαλακια για να το καλυπτει.... απλα ειχα σταθει στις υπηρεσιες της σονιας (μασαζ για τον πουτσο και μπριζολα μπουρδελου).... τελοσπαντων εγω παμπολλες φορες εχω γραψει αρνητικα για την ελενη και τα μαγαζια της, υπηρχε περιοδος που ειχα ριξει και μαυρο, αλλα σιγα σιγα θες η κριση θες οι αφραγκιες το παιχνιδι απο μερικες εκει μεσα ειναι παρομοιο με καποια αλλα μαγαζια....
σιγουρα στο συγκεκριμενο θεραπευτηριο υπαρχουν και τα τεμαχια "μην αγγιζεις" αλλα πλεον ειναι γνωστα και τα γραφω στα αρχιδια μου και επιλεγω τα αλλα....
οσο παει και αρχιζω και συμφωνω σε ολα μαζι σου !!!!!!!!!
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
οσο παει και αρχιζω και συμφωνω σε ολα μαζι σου !!!!!!!!!


να ρωτησω ποσο κανει μονο το μασαζ ? και αν γνωριζετε καποια που να ειναι καλη σε αυτο..δεν με ενδιαφερει να επιδιωξω κατι παραπανω εκει.ευχαριστω..
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
να ρωτησω ποσο κανει μονο το μασαζ ? και αν γνωριζετε καποια που να ειναι καλη σε αυτο..δεν με ενδιαφερει να επιδιωξω κατι παραπανω εκει.ευχαριστω..
ιφιγενεια - μαντω , παρε και θα με θυμηθεις.... 80 ευρω αν εχεις και κουπονια ακομα πιο κατω
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
να ρωτησω ποσο κανει μονο το μασαζ ? και αν γνωριζετε καποια που να ειναι καλη σε αυτο..δεν με ενδιαφερει να επιδιωξω κατι παραπανω εκει.ευχαριστω..

Αφού θα δώσεις που θα δώσεις τα ευρουδάκια σου..... γιατί να μην καλυφθείς παντοιοτρόπως και να φύγεις με το χαμόγελο στο στόμα? ;)
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αφού θα δώσεις που θα δώσεις τα ευρουδάκια σου..... γιατί να μην καλυφθείς παντοιοτρόπως και να φύγεις με το χαμόγελο στο στόμα? ;)

ευχαριστω μαγκες..δεν εχω ξαναπαει εκει..απο τις κριτικες που εχω διαβασει δεν αξιζει και τιποτα το ιδιαιτερο..ασε που  πρεπει να τα σκασεις χοντρα..κατι που δεν σκοπευω..και ο φραπες δεν μου κανει...αλλα ενα καλο μασαζ μου χρειαζεται...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
νταξι, θελω και λιγο παιχνιδι και μασαζακι, να ναι διαφορετικο περιβαλον, αλλιως παω και σε στουντιο. αλλα να μαι σιγουρος οτι θα γαμησω
σε αυτά πο υαναφέρθηκαν παιχνίδι ΔΕΝ παίζει
είναι σφαγεία
έχουνε καταντήσει χειρότερα από στούντιο
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
φίλε ρώτα τους ειδικούς του καταστήματος, εγώ το έχω μαυρίσει το κατάστημα με τα νευρόσπαστα ημιπούτανα!

Ημιπούτανα δεν υπάρχουν, λέμεεεεεεεεε ...!!! :headbang:
Εκεί μέσα τι λες νά 'ναι? :think: Μισό, μισό ...???!!! :rolleyes:
Άλλωστε ο καθένας/μιά έχει την ... τιμή του/της ...! ;) (Αρχαίο :woldman: Βρετανικό γνωμικό ...! :grin:)
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
ιφιγενεια - μαντω , παρε και θα με θυμηθεις.... 80 ευρω αν εχεις και κουπονια ακομα πιο κατω

Από αυτές τις 2 καμία δεν κάνει ούτε φραπέ.Είναι οι πιο όμορφες στο μαγαζί αλλά ώς εκεί. Διαπιστωμένο από 2 άτομα και εμένα...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
τι και πως? τι πρεπει να κανονισεις με τη ρεσεψιον
Ζητας την Ελενα, της λες οτι εισαι παλιος πελατης απο Ο44 και Ο35 και ειχες χαθει...
Ρωτας για "ανετη" κοπελα για μασαζακι και περισσοτερα...
Στην αρχη θα σε βγαλουν με φραπεδακι και το πολυ πολυ καλαμακι...
Μην ξεχασω... οι ομορφες Ιφιγενεια, Μαντω, Χριστινα+Χρυσανθη-ρεσεψιον εινα δυσκολες και απαιτουν
πολλαπλες, συχνες και γερες καταθεσεις για να αποδωσουν και μιλω εκ πειρας!!
Με τις αλλες, πχ Νταιανα, Αννα κλπ κλπ ΒΟΥΡ απο την αρχη!

 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Ζητας την Ελενα, της λες οτι εισαι παλιος πελατης απο Ο44 και Ο35 και ειχες χαθει...
Ρωτας για "ανετη" κοπελα για μασαζακι και περισσοτερα...
Στην αρχη θα σε βγαλουν με φραπεδακι και το πολυ πολυ καλαμακι...
Μην ξεχασω... οι ομορφες Ιφιγενεια, Μαντω, Χριστινα+Χρυσανθη-ρεσεψιον εινα δυσκολες και απαιτουν
πολλαπλες, συχνες και γερες καταθεσεις για να αποδωσουν και μιλω εκ πειρας!!
Με τις αλλες, πχ Νταιανα, Αννα κλπ κλπ ΒΟΥΡ απο την αρχη!

δηλαδη τις πιο ασχημες τις πηδας την ιδια μερα...το λες ξεκαθαρα αυτο απ την αρχη στην Ελενα η θα σε παρει για μπατσο? δεν θα εκανα πολλαπλες και γερες καταθεσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom