Νέα

30χρονος σκότωσε 26χρονη στη Φολέγανδρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Με τετοια μυαλα οντως παντως, δεν ειναι παραλογο που οι μισοι εδω μεσα ειστε μισογυνιδες και αγαμητοι :2funny: Περιμενετε να σας ερθει η γκομενα να σας την πεσει :2funny: Τωρα ερχεται, αραχτε.....

Όπως και το ότι οι άλλοι μισοί είστε μουνόδουλοι και λευκοί ιππότες
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506
Υποψηψιο για μαλακία της χρονιάς ήταν αυτό τυπε μου, σορυ κιολας.
Πες απλά ότι σε χαλάνε οι γνωριμιες μέσω κοινών γνωστών επειδή απλά οι παρέες που κυκλοφορείς δεν έχουν υποψία γυναίκας λόγω του οτι είστε μονόχνωτοι, βαρετοί, αντικοινωνικοί και κατά πάσα πιθανότητα... βρωμάτε αγαμία από χιλιόμετρα
Ο σαδμαν τύπε δεν έχει ούτε παρέες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Χίλιοι να της την πέφτουν από το ίντερνετ, αν κάνεις κίνηση "λαιβ" κι όχι πίσω από πληκτρολόγιο (και εννοειται γουσταρει), εσυ θα φας...
Οι υπόλοιποι θα φάνε καρδούλες και λαικ....
Ξαναειπα δεν ειναι αδυνατο, υπαρχουν εξαιρεσεις. αλλα μην το παρουσιαζουμε ως ευκολοτερο απο παλια. Πριν 20 χρονια οποιος ειχε τα αρχιδια να κανει το πεσιμο ισχυε το "η τυχη ευννοει τους τολμηρους". Τωρα εχουμε γεμισει κατα φαντασιαν "γυπες", μουνοδουλους και πεφτουλες, ολοι εφοδιασμενοι με θρασος και ψωροπερηφανια (και λεφτα προφανως). Αμα η αλλη εχει ριξει 20 χυλοπιτες πριν απο σενα, αν δεν εισαι κυριολεκτικα ο μπραντ πιτ, πιθανοτατα να κρατας το νουμερο 21...
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.445
Πόντοι
456
Ρε Sad_man σε πόσες την έχεις πέσει και έχεις φάει χυλόπιτα και έχεις βγάλει αυτά τα συμπεράσματα;σε 1/2 κοπέλα;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Ο σαδμαν τύπε δεν έχει ούτε παρέες.
Νομίζω έχει πει ότι έχει μια παρέα που βγαίνει έξω. Βέβαια φαντάζομαι θα 'ναι κάτι καμένοι τύποι με καυλόσπυρα, με μισή μυξα ξεροχυμένη στο παρθενομούστακο και θα λένε φτύνοντας σε ποιο level έχουν φτάσει στο wow.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Όπως και το ότι οι άλλοι μισοί είστε μουνόδουλοι και λευκοί ιππότες
να ξερεις, αν ποτε σταυρωσεις καμια σαπια γκομενα, οταν θα σε παρατησει (απιθανο να μην το κανει), κοβω το παπαρι μου και το πεταω στην φυλης να το φανε τα πρεζακια, οτι θα εισαι απο αυτους που θα επιχειρουσαν να την δολοφονησουν σαν τον 30αρη...

Βεβαια δεν εισαι και το πρωτο μυαλο οποτε κραταω μια πισινη στο αν θα επιτυχεις :2funny:
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
θα διαφωνισω εν μερει. ΝΑΙ οι ευκαιριες για σεξ ειναι περισσοτερες απο ποτε και εχουν φυγει πολλα ταμπου απο την κοινωνια και οι γκομενες εχουν απελευθερωθει κτλ κτλ κτλ
Αλλα
εγω ειμαι παιδι των late 80ς και ενηλικιωθηκα στα μεσα των 00ς. Οπως καταλαβαινεις, εποχες 2005, που δεν υπηρχαν φβ και ινστα και μαλακιες, μπορουσα (χωρις υπερβολη), αν το εβαζα στοχο και εκανα οτι περναει απο το χερι μου, να ριξω οποιαδηποτε συνομιληκη μου. Οσο ομορφη κι αν ηταν. Βασικα υπηρχαν πολλες που δεν ηξεραν και δεν αντιλαμβανοντουσαν ποσο ομορφες ηταν (στα δικα μου ματια τελος παντων). Αυτες οι εποχες εχουν περασει ανεπιστρεπτι.

Τωρα, σημερα, 2021, ακομα και μια μετρια γκομενα, εχει τοσες πολλες προτασεις και πεσιματα μεσω φβ/ινστα, που ειναι υπερβολικα δυσκολο να την προσεγγισεις γιατι θα εισαι "ενας ακομα πεφτουλας". Προσεξε, δεν το λεω αδυνατο, αλλα αν οι μετριες γκομενες μας κανουν τις δυσκολες ή εχουν απαιτησεις τυπου καλο αμαξι, κερνα τα παντα στις εξοδους κτλ κτλ, γιατι τετοιοι χαμενοι μουνοδουλοι τις κυνηγανε και τους δινουν τον ουρανο με τα αστρα, καταλαβαινεις οτι μια πραγματικα ομορφη γκομενα ειναι απλησιαστη οταν δεν πληρεις παρα μα παρα πολλες προυποθεσεις, οσο ομορφος/ασχημος κι αν εισαι.

Υπαρχουν εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα, σιγουρα καποιος θα σταθει τυχερος. Αλλα ο κανονας ειναι πως οτιδηποτε ανω του μετριου πλεον, εχει τοσες πολλες προτασεις απο μουνοδουλους για τοσα πολλα πραγματα, που πρεπει να αφιερωσεις αρκετο χρονο για να συναγωνιστεις, και ολα αυτα για ενα πουτσο; Ζορικο....

Απλα σου παραθετω την αλλη οψη του νομισματος. Μια 30αρα μουναρα που την ειδε μοντελο του ινστα (και ειναι πολλες), δεν συναναστρεφεται πλεον με πληβειους και απλους ανθρωπους, οχι σεξουαλικα τελος παντων.
Όπως έγραψα και σε έναν άλλο φίλο στο thread. Οι απόψεις ορισμένων για το τι θέλουν οι γυναικες είναι ΟΛΕΣ ΛΑΘΟΣ. Μάγκα μου, είμαι 24 χρόνων, δεν έχω τα άπειρα λεφτά, τα ακριβα αμάξια, χλιδατα διαμερίσματα, φήμη και άλλα τόσα που νομίζετε ότι εντυπωσιάζουν τις γκόμενες. Έχω ένα descent σώμα(βλέπε προφίλ) και ένα αξιοπρεπές λέγειν, αυτά και μονο αρκούν για να έχω επιτυχία. Και πίστεψέ με σε συζητήσεις που έχω κάνει με άλλοτε πρώην μου, και με βάση τα μηνύματα που έχω δει να τους στέλνουν, έχω καταλάβει πόσο γκασμαδες και τσοπάνηδες είμαστε μερικοί. Λίγο να διαφέρεις απτό πλήθος (που κατά ένα μεγάλο ποσοστό είναι κάτω του μετρίου στα πάντα) μια χαρά επιτυχία και στις "ψωνισμενες" θα έχεις.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.738
Like
2.022
Πόντοι
456
Πανε να τον βγαλουνε ψυχακια μαλλον..

εδώ που τα λέμε ψυχάκι είναι, πήγε κι έριξε τ αμάξι στα βράχια,σκότωσε την κοπέλα,πέταγε πέτρες στους μπάτσους..τι άλλο να κάνει δηλαδή? το θέμα είναι τι ήθελε η κοπελίτσα μαζί με τον τρελάρα
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.445
Πόντοι
456
Αν ημουν το 80 θα ειχα πολλες περισσότερες γκόμενες από τώρα.
Εγώ ξέρω ότι τη δεκαετία του 80 πήγαινε το γαμήσι σύννεφο.Ερχόντουσαν όλοι από τα χωριά να ζήσουν στις μεγαλοπόλεις μακρυά από την καταπίεση της μικρής κοινωνίας και υπήρξε έτσι η πρώτη μεγάλη σεξουαλική απελευθέρωση στην Ελλάδα.Μαζεύτηκε το πράγμα κάπως όταν έσκασε το AIDS.
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μαλάκες εσεις τον παίζετε με τη σκέψη μου,είμαι βέβαιος.Ρε τί γίνεται...

Δεν μπήκε και ο αρχηγός σας ακόμα να σας πετάξει τα κοκκαλάκια :2funny:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.623
Κριτικές
1
Like
5.560
Πόντοι
2.356
Ναι καλά,δεν μπορούν να βρουν ωραίες ή είναι τέρμα betaδες που παίρνουν όποια τους δείξει ενδιαφέρον
οι τρελοι παντως μια χαρα βρισκουν σε αυτη τη χωρα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εδώ που τα λέμε ψυχάκι είναι, πήγε κι έριξε τ αμάξι στα βράχια,σκότωσε την κοπέλα,πέταγε πέτρες στους μπάτσους..τι άλλο να κάνει δηλαδή? το θέμα είναι τι ήθελε η κοπελίτσα μαζί με τον τρελάρα
τετοιους θελουν για να τους φταιει μετα η κακια πατριαρχια!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μαλάκες εσεις τον παίζετε με τη σκέψη μου,είμαι βέβαιος.Ρε τί γίνεται...

Δεν μπήκε και ο αρχηγός σας ακόμα να σας πετάξει τα κοκκαλάκια :2funny:
Α έχεις ξεφύγει εσύ.
Νομίζεις ότι σε ζηλεύουν κιόλας.

Ποιός είναι ο αρχηγός?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506
Πάλι με παραθέτεις μωρή;Κι εσύ αρρωστάκι μαζί μου;
Εγώ για το καλό σου σε παραθέτω, μήπως και σε προλάβουν οι ειδικοί. Αν δε γουστάρεις, μάντεψε


1626808309938.jpeg
1626808309938.jpeg
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
εδώ που τα λέμε ψυχάκι είναι, πήγε κι έριξε τ αμάξι στα βράχια,σκότωσε την κοπέλα,πέταγε πέτρες στους μπάτσους..τι άλλο να κάνει δηλαδή? το θέμα είναι τι ήθελε η κοπελίτσα μαζί με τον τρελάρα
Όλοι είναι ξεχωριστοί και πρέπει να τους αποδεχόμαστε, όλοι αξίζουν την ίδια ευκαιρία, μη βάζεις ταμπέλες στους ανθρώπους και άλλα τέτοια νόστιμα που μεγαλώνει η πλειοψηφία αντί για

Άνοιξε παιδάκι μου τα μάτια σου και ξεστραβώσου, βάλε το σκατοκέφαλο σου να δουλέψει ... αν το έκανε αυτό τώρα θα ζούσε και άσε τον χαπάκια να "σκοτώνει" φασίστες στο δικό του παραμύθι
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506
Νομίζω έχει πει ότι έχει μια παρέα που βγαίνει έξω. Βέβαια φαντάζομαι θα 'ναι κάτι καμένοι τύποι με καυλόσπυρα, με μισή μυξα ξεροχυμένη στο παρθενομούστακο και θα λένε φτύνοντας σε ποιο level έχουν φτάσει στο wow.
Βάλε +χαίτη, μπλούζα ,Metallica και είσαι μέσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom