Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
"Την αποκάλυψη κάνει σήμερα ,το παρόν της Κυριακής. Μετά τον ξυλοδαρμό απο τους μουσουλμάμους ,την έξωση που επιχειρείται απο τον δήμαρχο Ορφέως τώρα την απειλούν να την κάψουν μαζί με το σπίτι της. Γιατί σιωπούν οι αρμόδιοι;; Γιατί δεν παρεμβαίνουν ;;
Που είναι οι υπερευαίσθητοι κύριοι του ΣΥΡΙΖΑ για τα ανθρώπινα δικαιώματα;;"

psthermopilai.blogspot.com
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ε κανε υπομονη..θα βγαλουν ανακοινωση οτι καταδικαζουν τη βια απο οπου κι αν προερχετΑΙ..εκτος κι αν απευθύνεται σε αστυνομικούς ή οτιδηποτε θυμιζει ελλαδα
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ε κανε υπομονη..θα βγαλουν ανακοινωση οτι καταδικαζουν τη βια απο οπου κι αν προερχετΑΙ..εκτος κι αν απευθύνεται σε αστυνομικούς ή οτιδηποτε θυμιζει ελλαδα

πιο πιθανο να κανει ο τσιπρας δηλωση για τους μαο μαο κ τα δικαιωματα των χελωνων της χιλης,παρα για ελληνικο ζητημα..
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
μάγκα μου κατέβαινα την σολωνος πριν κανα 5μηνο και βλεπω αφισα για ενα event που το υποστηριζε ο συριζα στο οποιο λέει θα γίνονταν γνωστο πως περναει την ζωη του ενας ζαπατιστας και πως είναι δυνατο να λυθουν τα προβληματα του...ποσο μαλακες μπορει να ειναι ρε πουστη μου...τα προβληματα στον δικο τους εγκεφαλο ποιος θα τα λυσει..
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ναι ρε φιλε τι να λεμε τωρα..
εδω στο φορουμ στο ματς ελλαδα-αλβανια οποιον εβλεπαν με ελληνικη σημαια του την επαιρναν κ τους αλβανους τους αφηναν εκει κανονικα να βλεπουν με σημαια το ματς..

εγω απορω πως αυτη η πουστρα με μηδεν ενσημα κ σπουδες τυπικες(απλα ενα πτυχιο κ μεταπτυχιακο)εγινε προεδρος στα 34 της απλα επειδη απο 10 χρονων σηκωνε σημαιες κ κολλουσε αφισες..

στο θεμα μας τωρα:ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΡΑΚΗ,ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ?βλεπω οτι ο καραμαν αλης,αφηνει να αλωνιζουν πρακτορες κ βουλευτες εκει πανω..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
ρε μην εισαι φασιστες :2funny: :2funny:
οτι πει ο τσιπρα ειναι προοδευτικο
δεν ειδατε ο αλαβανο ποχεν εσχες που δηλωσε
σε 9 ετατιρειες ηταν μετοχος με 12% :2funny: :2funny:

θανατος στο κεφαλαιο ρε :2funny:
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ρε μην εισαι φασιστες :2funny: :2funny:
ετσι ειναι φιλε,οι αριστεροι που δεν προδιδουν την πατριδα τους ειναι 'παλαια μυαλα' κ οι πουστρες που ασχολουνται με τους τσεπετο κ με τους ματα χαρι ειναι 'προοδευτικοι'..
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
μάγκα μου κατέβαινα την σολωνος πριν κανα 5μηνο και βλεπω αφισα για ενα event που το υποστηριζε ο συριζα στο οποιο λέει θα γίνονταν γνωστο πως περναει την ζωη του ενας ζαπατιστας και πως είναι δυνατο να λυθουν τα προβληματα του...ποσο μαλακες μπορει να ειναι ρε πουστη μου...τα προβληματα στον δικο τους εγκεφαλο ποιος θα τα λυσει..

Προφανώς οι συζητούντες έχουν λύσει όλα τα προβλήματα, οπότε μπορούν να ασχοληθούν με τους φραπεδίστας.
Αν του λέγαν για νεοζηλανδόψυχη θα πήγαινε.
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
ρε μην εισαι φασιστες :2funny: :2funny:
οτι πει ο τσιπρα ειναι προοδευτικο
δεν ειδατε ο αλαβανο ποχεν εσχες που δηλωσε
σε 9 ετατιρειες ηταν μετοχος με 12% :2funny: :2funny:

θανατος στο κεφαλαιο ρε :2funny:

Δεν τα έκλεψε και τα δηλώνει. Το θέμα είναι ότι μεταξύ του μετανάστη και του εισοδηματία έχουν χάσει καρέ.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ε κανε υπομονη..θα βγαλουν ανακοινωση οτι καταδικαζουν τη βια απο οπου κι αν προερχετΑΙ..εκτος κι αν απευθύνεται σε αστυνομικούς ή οτιδηποτε θυμιζει ελλαδα
Ειναι τοσο ευκολο να λενε μια φραση σα τα ρομποτακια........'καταδικαζουμε τη βια'
Αυτοι οι ανθρωποι ειναι σαπιοι.........
χωρις αξιες-ιδεολογια κλπ κλπ.

Πουστηδες φλωροι αιωνιοι!

Ειδατε το σπιτι του Λιαπη στη μυκονο?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΡΑΚΗ,ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ? βλεπω οτι ο Καραμαν αλης, αφηνει να αλωνιζουν πρακτορες κ βουλευτες εκει πανω..

Και τι είναι η Θράκη... τσιφλίκη και κληρονομιά απ' τον παππού στον εγγονό κάθε πολιτικάντη;

ΟΥΤΕ ΠΟΝΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΗΣ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ - ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΟΥΜΕ!

ΟΥΚ 111
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Δεν τα έκλεψε και τα δηλώνει. Το θέμα είναι ότι μεταξύ του μετανάστη και του εισοδηματία έχουν χάσει καρέ.


ναι δεν ειπα οτι τα κλεψε
αλλα οταν τα βαζεις με το κεφαλαιο και στηριζεις τους ψηφους σου εκει δεν ειναι υποκριτικο να εχεις μετοχες σε 9 εταιρειες? :-
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Και τι είναι η Θράκη... τσιφλίκη και κληρονομιά απ' τον παππού στον εγγονό κάθε πολιτικάντη;

ΟΥΤΕ ΠΟΝΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΗΣ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ - ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΟΥΜΕ!

ΟΥΚ 111

Μη λες τέτοια πράγματα θα φας κάμια τσάντα luis v στο κεφάλι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Και τι είναι η Θράκη... τσιφλίκη και κληρονομιά απ' τον παππού στον εγγονό κάθε πολιτικάντη;

ΟΥΤΕ ΠΟΝΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΗΣ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ - ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΟΥΜΕ!

ΟΥΚ 111


α εισαι και παλιος βατραχος εσυ
εισαι τυπος ρε!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Με τον Ντάνη Δ/κτη... :rockon:

δεν το ξερω ρε
εγω παρουσιαστηκα μ,πευκο και μετα αυλωνα
αν ειχα το μυαλο και την ενημερωσηποθχω τωρα θαχα παει και εγω εκει
στα 20 ομως νομιζα αλλα

και ο θαυμασμος μου σε οσους εχουν βγαλει ουκ ειναι απεριοριστος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom