Νέα

Οδηγίες για ενα καλο...PROMOTION...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Matt LeBlanc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
...Μάγκες,οι καιροι ήταν δύσκολοι και όσο πάνε γίνονται χειρότεροι :S
οπότε έστιψα το μυαλό μου να βρω κάτι επικερδές και αφορολόγητο,γιατί το νόμιμο δεν αφήνει τίποτε μετά απο εφορία-ικα-τεβε-παγια-φπα-λογιστες και δεν συμμαζεύεται...
η μόνη ιδέα που μου κατέβηκε και μου φάνηκε καλή,ήταν να βρώ μερικές καλές κοπελούδες :tits: :tits2: και να αρχισω να τις πασαρω σε κανενα φιλαράκι και να συνδυάσψ το..τερπον :fuck1: :pipa3: μετα του ωφελιμου.Μοney & free fuck,αρχοντας δηλαδη :dancing:
το γοργον και χαρην εχει,οποτε αρχισα να απευθυνομαι στις ηδη γνωστες κοπελιες που ηξερα,λεω κριση εχουμε ,αναδουλιες θα εχουν θα τους κανω μια καλη προταση και θα ωφεληθουμε ολοι ;)

1ο προβλημα..αυτε που ηταν αξιολογες εμφανησιακα μου εριξαν πορτα γιατι καθωτι μου ειπαν,δεν ειχαν προβλημα πελατειας..δεν γαμιεται λεω,να δουμε και στις δευτερες...εκει ειδα οτι κατι μπορει να γινει και λεω οκ,εδω ειμαστε :grin:,παμε για να το οργανωσουμε...
μιλαω και σε ενα φιλαρακι και εκει προκύπτει το..

2ο προβλημα..ρε λακαμα μου λεει,1-2-5-10 αργα η γρηγορα θα σε τσακωσουν,για νταβατζη γιατι ειναι και ποινικο...εχεις δικιο του απαντω,κατι θα σκεφτω για να το παρακαμψουμε...
ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

 

Συνημμένα

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    10,8 KB · Εμφανίσεις: 24
  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    11,8 KB · Εμφανίσεις: 22

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
...Μάγκες,οι καιροι ήταν δύσκολοι και όσο πάνε γίνονται χειρότεροι :S
οπότε έστιψα το μυαλό μου να βρω κάτι επικερδές και αφορολόγητο,γιατί το νόμιμο δεν αφήνει τίποτε μετά απο εφορία-ικα-τεβε-παγια-φπα-λογιστες και δεν συμμαζεύεται...
η μόνη ιδέα που μου κατέβηκε και μου φάνηκε καλή,ήταν να βρώ μερικές καλές κοπελούδες :tits: :tits2: και να αρχισω να τις πασαρω σε κανενα φιλαράκι και να συνδυάσψ το..τερπον :fuck1: :pipa3: μετα του ωφελιμου.Μοney & free fuck,αρχοντας δηλαδη :dancing:
το γοργον και χαρην εχει,οποτε αρχισα να απευθυνομαι στις ηδη γνωστες κοπελιες που ηξερα,λεω κριση εχουμε ,αναδουλιες θα εχουν θα τους κανω μια καλη προταση και θα ωφεληθουμε ολοι ;)

1ο προβλημα..αυτε που ηταν αξιολογες εμφανησιακα μου εριξαν πορτα γιατι καθωτι μου ειπαν,δεν ειχαν προβλημα πελατειας..δεν γαμιεται λεω,να δουμε και στις δευτερες...εκει ειδα οτι κατι μπορει να γινει και λεω οκ,εδω ειμαστε :grin:,παμε για να το οργανωσουμε...
μιλαω και σε ενα φιλαρακι και εκει προκύπτει το..

2ο προβλημα..ρε λακαμα μου λεει,1-2-5-10 αργα η γρηγορα θα σε τσακωσουν,για νταβατζη γιατι ειναι και ποινικο...εχεις δικιο του απαντω,κατι θα σκεφτω για να το παρακαμψουμε...
ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

κατεβαζεις απο ουκρανια η μολδαβια κοπελες τυπε, μην ψαχνεσαι στη ελληνικη αγορα ειναι πιασμενα τα ποστα
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.066
Πόντοι
1.416
Παικτη φερνε τα δικα σου ναρκωτικα, ειναι εξισου ασφαλες  :2funny:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
...Μάγκες,οι καιροι ήταν δύσκολοι και όσο πάνε γίνονται χειρότεροι :S
οπότε έστιψα το μυαλό μου να βρω κάτι επικερδές και αφορολόγητο,γιατί το νόμιμο δεν αφήνει τίποτε μετά απο εφορία-ικα-τεβε-παγια-φπα-λογιστες και δεν συμμαζεύεται...
η μόνη ιδέα που μου κατέβηκε και μου φάνηκε καλή,ήταν να βρώ μερικές καλές κοπελούδες :tits: :tits2: και να αρχισω να τις πασαρω σε κανενα φιλαράκι και να συνδυάσψ το..τερπον :fuck1: :pipa3: μετα του ωφελιμου.Μοney & free fuck,αρχοντας δηλαδη :dancing:
το γοργον και χαρην εχει,οποτε αρχισα να απευθυνομαι στις ηδη γνωστες κοπελιες που ηξερα,λεω κριση εχουμε ,αναδουλιες θα εχουν θα τους κανω μια καλη προταση και θα ωφεληθουμε ολοι ;)

1ο προβλημα..αυτε που ηταν αξιολογες εμφανησιακα μου εριξαν πορτα γιατι καθωτι μου ειπαν,δεν ειχαν προβλημα πελατειας..δεν γαμιεται λεω,να δουμε και στις δευτερες...εκει ειδα οτι κατι μπορει να γινει και λεω οκ,εδω ειμαστε :grin:,παμε για να το οργανωσουμε...
μιλαω και σε ενα φιλαρακι και εκει προκύπτει το..

2ο προβλημα..ρε λακαμα μου λεει,1-2-5-10 αργα η γρηγορα θα σε τσακωσουν,για νταβατζη γιατι ειναι και ποινικο...εχεις δικιο του απαντω,κατι θα σκεφτω για να το παρακαμψουμε...
ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

ακολουθα το γραμμα του νομου και ζησε στην φτωχεια οπως ολοι μας. θα το συνηθισεις.δεν ειναι τιποτα.και εμενα στην αρχη μου κακοφαινοτανε αλλα μια δυο τρεις οι τσεπες αδειες μετα δεν σε πειραζει.γινεσαι ενα με αυτο
 
OP
OP
Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
εκπλησσομαι με μερικους που πιανoυν ...πουλια στον αερα :S :S :S
η ιστορια ειναι αλληγορικη,αλλιως δεν θα ηταν στα funny ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.488
Κριτικές
61
Like
42.762
Πόντοι
22.785
εκπλησσομαι με μερικους που πιανoυν ...πουλια στον αερα :S :S :S
η ιστορια ειναι αλληγορικη,αλλιως δεν θα ηταν στα funny ;)
...........

...... Ίδομεν τάς εξελίξεις αί όποίαι άναμένονται ραγδαίαι.
 
OP
OP
Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
απο εσενα και μερικους αλλους εδω μεσα,περιμενα πιο ενεργη συμμετοχη στα...τεκτενομενα.. ρε μπας και εισαι απο τους ...αλλους? :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.488
Κριτικές
61
Like
42.762
Πόντοι
22.785
...Μάγκες,οι καιροι ήταν δύσκολοι και όσο πάνε γίνονται χειρότεροι :S
οπότε έστιψα το μυαλό μου να βρω κάτι επικερδές και αφορολόγητο,γιατί το νόμιμο δεν αφήνει τίποτε μετά απο εφορία-ικα-τεβε-παγια-φπα-λογιστες και δεν συμμαζεύεται...
η μόνη ιδέα που μου κατέβηκε και μου φάνηκε καλή,ήταν να βρώ μερικές καλές κοπελούδες :tits: :tits2: και να αρχισω να τις πασαρω σε κανενα φιλαράκι και να συνδυάσψ το..τερπον :fuck1: :pipa3: μετα του ωφελιμου.Μοney & free fuck,αρχοντας δηλαδη :dancing:
το γοργον και χαρην εχει,οποτε αρχισα να απευθυνομαι στις ηδη γνωστες κοπελιες που ηξερα,λεω κριση εχουμε ,αναδουλιες θα εχουν θα τους κανω μια καλη προταση και θα ωφεληθουμε ολοι ;)

1ο προβλημα..αυτε που ηταν αξιολογες εμφανησιακα μου εριξαν πορτα γιατι καθωτι μου ειπαν,δεν ειχαν προβλημα πελατειας..δεν γαμιεται λεω,να δουμε και στις δευτερες...εκει ειδα οτι κατι μπορει να γινει και λεω οκ,εδω ειμαστε :grin:,παμε για να το οργανωσουμε...
μιλαω και σε ενα φιλαρακι και εκει προκύπτει το..

2ο προβλημα..ρε λακαμα μου λεει,1-2-5-10 αργα η γρηγορα θα σε τσακωσουν,για νταβατζη γιατι ειναι και ποινικο...εχεις δικιο του απαντω,κατι θα σκεφτω για να το παρακαμψουμε...
ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


απο εσενα και μερικους αλλους εδω μεσα,περιμενα πιο ενεργη συμμετοχη στα...τεκτενομενα.. ρε μπας και εισαι απο τους ...αλλους?


Προφανως απευθύνεσθαι σέ μένα ........
λοιπόν άκόμα δέν κατάλαβα τό πρώτο ποστ σας .....  :think:

Μήπως θέλετε να συνουσιάζεσθαι τζάμπα ??
 
OP
OP
Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
ειμαι σιγουρος φιλτατε,οτι το θεμα δεν ειναι η δωρεαν συνουσια...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Υποψήφιος νταβάς κι ετς να ούμε...

Προχώρα στο παρασύνθημα.
 
OP
OP
Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
ΘΑ κανω αιτηση διαγραφης..δεν τους μπορω τους νταβαδες, τους σιχαθηκα :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
καλη συνεχεια στον κλωνο που θα διαδεχτει τον ZADREN ΚΑΙ ΣΤΟΥς ΑΛΛΟΥΣ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
32
Like
182
Πόντοι
2.007
ΘΑ κανω αιτηση διαγραφης..δεν τους μπορω τους νταβαδες, τους σιχαθηκα :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
καλη συνεχεια στον κλωνο που θα διαδεχτει τον ZADREN ΚΑΙ ΣΤΟΥς ΑΛΛΟΥΣ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
:jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking: δεν γαμας ούτε στον υπνο σου.
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το καταλαβαίνω .....θα σου περάσει.....
the jig is up jack.....ρωτα τον τραμθ τον αγγλομαθή να στο εξηγήσει!.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
:jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking: δεν γαμας ούτε στον υπνο σου.
κάνει ενας τυπος μια πλάκα με υπονοούμενα εδω και παίρνεις τα σωτα εσύ κάποιον αλλων!
αρα θίχτικες μαγκάκοο....και δεν μου λες δεν γαμάει ουτε στον υπνο του ο τύπος,ειναι απάντηση αυτη.... :uglystupid:
απλα το πάμε αλλου να μην συζητάμε αλλα......οκ καταλαβαίνω!
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
32
Like
182
Πόντοι
2.007
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το καταλαβαίνω .....θα σου περάσει.....
the jig is up jack.....ρωτα τον τραμθ τον αγγλομαθή να στο εξηγήσει!.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν εχει να μου περάσει κατι αδερφέ ούτε θίχτηκα  ούτε θέλω εξηγήσεις απο κανέναν τραμ. Είδαμε κ εσένα με τις 0 κριτικές.
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
32
Like
182
Πόντοι
2.007
κάνει ενας τυπος μια πλάκα με υπονοούμενα εδω και παίρνεις τα σωτα εσύ κάποιον αλλων!
αρα θίχτικες μαγκάκοο....και δεν μου λες δεν γαμάει ουτε στον υπνο του ο τύπος,ειναι απάντηση αυτη.... :uglystupid:
απλα το πάμε αλλου να μην συζητάμε αλλα......οκ καταλαβαίνω!
μαλον ΕΣΥ θιχτικες κ το παίζεις μαγκακος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom