Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2014

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός υπήρξε ο μεγαλύτερος μλκς του σάιτ για το 2014? ΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΤΑΣΗ

  • alex71

    Ψήφοι: 62 47,7%
  • tramountana

    Ψήφοι: 68 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    130

Επισκέπτης
με ορατό τον κίνδυνο να μην πραγματοποιηθεί ο καθιερωμένος θεσμός έβγαλα "στο πόδι" μια λίστα με όσους θυμόμουν αυτή τη στιγμή, κυρίως άτομα που ποστάρουν αρκετά στο φόρουμ, άλλοι μαλάκες κατά την γνώμη μου και άλλοι όχι, ήταν αδύνατον να συμπεριλάβω τον κάθε μαλάκα που γράφει εδώ μέσα, άρα η λίστα είναι κάπως ενδεικτική

όμως περιλαμβάνει πολλά τρανταχτά ονόματα και φαβορί για τον τίτλο ;)

έβαλα επιλογή να εμφανιστούν τα αποτελέσματα μετά τη λήξη της ψηφοφορίας για μεγαλύτερο σασπένς και προκειμένου να μην επηρεάζεται ο ψηφοφόρος, σε αυτή τη φάση μιας και είναι πολλά τα ονόματα έχετε δικαίωμα για 10 ψήφους

θα ακολουθήσει φάση των 16, των 8, των 4 και ο μεγάλος τελικός, κάθε ψηφοφορία δέον να διαρκεί 2 μέρες


*αν ξέχασα κανέναν τιτάνα πείτε τον να τον προσθέσω :think:
 

πηγασος

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.558
Like
0
Πόντοι
16
με ορατό τον κίνδυνο να μην πραγματοποιηθεί ο καθιερωμένος θεσμός έβγαλα "στο πόδι" μια λίστα με όσους θυμόμουν αυτή τη στιγμή, κυρίως άτομα που ποστάρουν αρκετά στο φόρουμ, άλλοι μαλάκες κατά την γνώμη μου και άλλοι όχι, ήταν αδύνατον να συμπεριλάβω τον κάθε μαλάκα που γράφει εδώ μέσα, άρα η λίστα είναι κάπως ενδεικτική

όμως περιλαμβάνει πολλά τρανταχτά ονόματα και φαβορί για τον τίτλο ;)

έβαλα επιλογή να εμφανιστούν τα αποτελέσματα μετά τη λήξη της ψηφοφορίας για μεγαλύτερο σασπένς και προκειμένου να μην επηρεάζεται ο ψηφοφόρος, σε αυτή τη φάση μιας και είναι πολλά τα ονόματα έχετε δικαίωμα για 10 ψήφους

θα ακολουθήσει φάση των 16, των 8, των 4 και ο μεγάλος τελικός, κάθε ψηφοφορία δέον να διαρκεί 2 μέρες


*αν ξέχασα κανέναν τιτάνα πείτε τον να τον προσθέσω :think:
:jerking:

Για έλα να σε ρωτήσω δίπλα.  :2on1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ωραίο θέμα παιδιά ,ψηφισα ηδη
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Με συγκινεί αφάνταστα που είμαι στην λίστα.
Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους θα με ψηφίσουν, το κοινό , τον ατζέντη μου, την οικογένεια μου ......
:'( :'( :'( :'(

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλό είναι να λέμε ποιον ψηφιζουμε παιδια και να αιτιολογουμε
 

Επισκέπτης
Με συγκινεί αφάνταστα που είμαι στην λίστα.
Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους θα με ψηφίσουν, το κοινό , τον ατζέντη μου, την οικογένεια μου ......
:'( :'( :'( :'(

φίλε είναι προτιμότερο να σε θυμούνται ως μαλάκα παρά να μην σε θυμούνται καθόλου :thumbsup:
 

πηγασος

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.558
Like
0
Πόντοι
16
οποίος  θέλει εν πάρει περιπτωση να λέει
Δεν ψήφισα Άλεξ γιατί είναι φίλος μου.
Επίσης δεν ψηφισά εσένα τον λόγο δεν τον ξέρω.  :grin:
Τέλος αφαίρεσα τον μπόλντυ για να βάλω μέσα τον μαστερ21.  :grin:
 

Επισκέπτης

σαν τα ποπ κορν σκάνε σιγά σιγά οι μαλάκες ;)
 

Επισκέπτης
Ευχαριστω για την τιμη, ψηφισα τον εαυτο μου και μερικα αλλα ατομα, δεν λεω ομως ποια ειναι παρα μερικα, που να μου πειτε την επομενη 12δα του ΚΙΝΟ κ. Μεντιουμ :grin:
Ειμαι περιπτωση, οπως λεγανε στο συμπαθητικο Ε.Σ. (ο γιατρος μας πορνοπαππος τον αντιπαθει).
Γιατρε μου, ομως δε σε μαυρισα με αρνητικη ψηφο. Εσυ πραξε το καθηκον σου!

Του Τζωνυ64 τον εριξα μαυρο!
Εριξα και του alex71 οχι γιατι τον αντιπαθω, αλλα ρε γαμωτο πολυ Σαμαρικος ελεος...

Αν εκανες μαλακια κ. Μεντιουμ και ψηφιζουμε αδικα, τοτε εισαι εσυ ο τοπ :grin:
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Πορνομετανάστης;
Λάκης33;

Εγώ δεν ξέρω ποιον να πρωτοψηφίσω πάντως,μεγάλο δίλημμα.

*ΟρέστηςΚου;
*Ιππότης;
*Θεσσαλός;  ;)

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.577
Πόντοι
3.656
με ορατό τον κίνδυνο να μην πραγματοποιηθεί ο καθιερωμένος θεσμός έβγαλα "στο πόδι" μια λίστα με όσους θυμόμουν αυτή τη στιγμή, κυρίως άτομα που ποστάρουν αρκετά στο φόρουμ, άλλοι μαλάκες κατά την γνώμη μου και άλλοι όχι, ήταν αδύνατον να συμπεριλάβω τον κάθε μαλάκα που γράφει εδώ μέσα, άρα η λίστα είναι κάπως ενδεικτική

όμως περιλαμβάνει πολλά τρανταχτά ονόματα και φαβορί για τον τίτλο ;)

έβαλα επιλογή να εμφανιστούν τα αποτελέσματα μετά τη λήξη της ψηφοφορίας για μεγαλύτερο σασπένς και προκειμένου να μην επηρεάζεται ο ψηφοφόρος, σε αυτή τη φάση μιας και είναι πολλά τα ονόματα έχετε δικαίωμα για 10 ψήφους

θα ακολουθήσει φάση των 16, των 8, των 4 και ο μεγάλος τελικός, κάθε ψηφοφορία δέον να διαρκεί 2 μέρες


*αν ξέχασα κανέναν τιτάνα πείτε τον να τον προσθέσω :think:


τυπε φετος ηταν η χρονια του ιπποτη.ειναι δυνατον να μην εχεις μεσα το φαβορι;    :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Αθλιε μια δουλεια πηγες να κάνεις. Γιατι δεν φαινονται οι ψηφοι???
 

Επισκέπτης
Πορνομετανάστης;
Λάκης33;

Εγώ δεν ξέρω ποιον να πρωτοψηφίσω πάντως,μεγάλο δίλημμα.

τους ξέχασα ναι, τι πατάω για να τους προσθέσω, εκεί που λέει αλλαγή ψηφοφορίας? μην κάνω καμμιά μαλακία όποιος ξέρει ας βοηθήσει :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom