Νέα

Marisol (Empire Companions)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 651
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
www.bourdela.com/city-tours/girls/marisol-empire-companions/]Marisol (Empire Companions)[/url]

homan
20/02/07


Είπα και εγώ να δοκιμάσω για πρώτη φορά μια από City tours αλλά μάλλον ατύχησα Θα το σκεφτώ πολύ αν θα ξαναπάω Οι φωτογραφίες της καμία σχέση με την πραγματικότητα ---photoshop πολύ έχει πέσει---ένα άβγαλτο συμπαθητικό αλλά όχι όμορφο κοκαλιάρικο μικρό σε ένα πανάθλιο δωμάτιο σε ένα ξενοδοχείο στην Αχαρνών έκανε προσπάθειες δεν λέω αλλά πραγματικά το λυπήθηκα το κοριτσάκι αφού ούτε για δεύτερη φορά δεν κάθισα, ούτε να κάνει πίπα δεν ήξερε ΜΑΚΡΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ καμία σχέση με τις φωτογραφίες




ellinaras  
2006/02/21


Μόλις έφυγα από 2ωρο με Marisol από empire-companions. Σαν εμφάνιση ήταν όπως και οι φωτό, μπορώ να πω και καλύτερη. Έκανε OWO, CIF, toys, CIM με extra 30 euro.Η μια ώρα 260 και οι 2 ώρες 400. Είχα κλείσει 2 ώρες αλλά μετά την πρώτη φάση ήθελα να φύγω. Η γκόμενα δεν έβγαλε κιχ, η πίπα ήταν σχεδόν νοσοκομειακή και η ανταπόκρισή της μηδέν. Ελπίζω να έχω βοηθήσει κάποιους όπως με έχει βοηθήσει εμένα το site σε μερικά θέματα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom