Νέα

μαιμου προφυλακτικα durex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gustom2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
τι γινεται?εχει γεμισει ο τοπος με μαιμου καποτες????πριν μια βδομαδα πηρα ενα κουτακι καποτες durex jeans απο περιπερο και ηταν μαιμου,περα απο κατι κινεζικα γραμματα που ειχε φαινοταν και η ποιοτητα της καποτας.φυσικα και δεν την εβαλα στον πουτσο μου.προχθες ειπα να παρω απο το carrefour και εκει εφαγα φολα,οι ιδιες καποτες οι μαιμου.τι διαλο μονο απο φαρμακειο θα ειμαστε σιγουροι???
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τύπε μαιμου στα carrefour?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τι γινεται?εχει γεμισει ο τοπος με μαιμου καποτες????πριν μια βδομαδα πηρα ενα κουτακι καποτες durex jeans απο περιπερο και ηταν μαιμου,περα απο κατι κινεζικα γραμματα που ειχε φαινοταν και η ποιοτητα της καποτας.φυσικα και δεν την εβαλα στον πουτσο μου.προχθες ειπα να παρω απο το carrefour και εκει εφαγα φολα,οι ιδιες καποτες οι μαιμου.τι διαλο μονο απο φαρμακειο θα ειμαστε σιγουροι???
Τυπε να ακολουθεις την μεθοδο μαρη ειχε ανακαλυψει τροπο και δεν παθαινε τιποτα,να πας ομως πρωτα στον απολυτο να σου παρει μετρα για το κοστουμι.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
τι γινεται?εχει γεμισει ο τοπος με μαιμου καποτες????πριν μια βδομαδα πηρα ενα κουτακι καποτες durex jeans απο περιπερο και ηταν μαιμου,περα απο κατι κινεζικα γραμματα που ειχε φαινοταν και η ποιοτητα της καποτας.φυσικα και δεν την εβαλα στον πουτσο μου.προχθες ειπα να παρω απο το carrefour και εκει εφαγα φολα,οι ιδιες καποτες οι μαιμου.τι διαλο μονο απο φαρμακειο θα ειμαστε σιγουροι???
κοιτα μαιμου απο carrefour και μενα μου φαινετε λιγο περιεργο να βρηκες,φαρμακειο να εισαι σιγουρος τι να πω,παντως δεν εχω πετυχει ποτε μαιμου ρε παιδια και τις εχω κοιταξει,αυτη η κινεζη θελουν να μας κανουν να παθουμε βραχυκυκλωμα στο πουλι μας :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
κοιτα μαιμου απο carrefour και μενα μου φαινετε λιγο περιεργο να βρηκες,φαρμακειο να εισαι σιγουρος τι να πω,παντως δεν εχω πετυχει ποτε μαιμου ρε παιδια και τις εχω κοιταξει,αυτη η κινεζη θελουν να μας κανουν να παθουμε βραχυκυκλωμα στο πουλι μας :2funny: :2funny:
τύπε ειναι μαστιγα
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
τι γινεται?εχει γεμισει ο τοπος με μαιμου καποτες????πριν μια βδομαδα πηρα ενα κουτακι καποτες durex jeans απο περιπερο και ηταν μαιμου,περα απο κατι κινεζικα γραμματα που ειχε φαινοταν και η ποιοτητα της καποτας.φυσικα και δεν την εβαλα στον πουτσο μου.προχθες ειπα να παρω απο το carrefour και εκει εφαγα φολα,οι ιδιες καποτες οι μαιμου.τι διαλο μονο απο φαρμακειο θα ειμαστε σιγουροι???
βρες μπας και κοιταγες το κουτι απο πισω σε κανα οικογενεικο πακετο και τις οδηγιες χρησης ,και ειδες που τις ειχε σε πολλες γλωσσες????,μεχρι και ισραηλινα εχουνε βαλει... :think: :headbang: :headbang: :headbang:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
βρες μπας και κοιταγες το κουτι απο πισω σε κανα οικογενεικο πακετο και τις οδηγιες χρησης ,και ειδες που τις ειχε σε πολλες γλωσσες????,μεχρι και ισραηλινα εχουνε βαλει... :think: :headbang: :headbang: :headbang:
τύπε durex και εσυ παιρνεις;
 
OP
OP
G

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
απο το carrefour και ηταν οι ιδιες.υζαμπα λεφτα πεταξα ενα 10ευρο για αχρηστες καποτες.
 

Συνημμένα

  • IMG_0970.JPG
    IMG_0970.JPG
    256,5 KB · Εμφανίσεις: 43

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
απο το carrefour και ηταν οι ιδιες.υζαμπα λεφτα πεταξα ενα 10ευρο για αχρηστες καποτες.
δεν νομιζω να ειναι μουφα,στα μπουρδελα που γαμαμε ειδικα στο μεταξι με το 10ρικο τι λες να εχουν;
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
μαγκες ειχα παρει και εγω απο περιπτερο στο κεντρο και ειχα παει σε ξενοδοχειο με την κοπελα μου θυμαμαι ειχαν κατι κινεζικα απο εξω βαζουμε την μια σπαει στις 2 εισχωρησεις .Συμπτωση λεω .Βαζω την 2η παλι τα ιδια μετα απο λιγο.Τελικα την βγαλαμε με τις καποτες του hotel μια χαρα.Αν κατι δεν σας παει καλα μην τις αγοραζεται.Φανταστειτε να πατε με καμια του χωρου και να σπασει λογω του οτι δεν ειναι γνησια και να εχει κ τιποτα.Ηθελα να γυρισω να βρισω τον περιπτερα αλλα με συγκρατησε η τοτε κοπελα  μου
 

Επισκέπτης
Μαιμου προφυλακτικα πρεπει να χρησιμοποιησαν και οι γονεις σε πολλους απο εδω :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
μαγκες ειχα παρει και εγω απο περιπτερο στο κεντρο και ειχα παει σε ξενοδοχειο με την κοπελα μου θυμαμαι ειχαν κατι κινεζικα απο εξω βαζουμε την μια σπαει στις 2 εισχωρησεις .Συμπτωση λεω .Βαζω την 2η παλι τα ιδια μετα απο λιγο.Τελικα την βγαλαμε με τις καποτες του hotel μια χαρα.Αν κατι δεν σας παει καλα μην τις αγοραζεται.Φανταστειτε να πατε με καμια του χωρου και να σπασει λογω του οτι δεν ειναι γνησια και να εχει κ τιποτα.Ηθελα να γυρισω να βρισω τον περιπτερα αλλα με συγκρατησε η τοτε κοπελα  μου
και τι θα του ελεγες ειμαι περιεργος :2funny: :2funny: :2funny:
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Μην πετάτε λεφτά σε φαρμακεία, σουπερμαρκετ και περίπτερα, πουλάνε τις καπότες με κέρδος 600%.
Πάρτε καπότες από αυτές που έχουν στα μπουρδέλα και που ποτέ δε σπάνε.
Συσκευασία 144 τεμ., ευρώ από 12 ώς 16.
Γύρω στα 10 λεπτά η καπότα έρχεται.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μην πετάτε λεφτά σε φαρμακεία, σουπερμαρκετ και περίπτερα, πουλάνε τις καπότες με κέρδος 600%.
Πάρτε καπότες από αυτές που έχουν στα μπουρδέλα και που ποτέ δε σπάνε.
Συσκευασία 144 τεμ., ευρώ από 12 ώς 16.
Γύρω στα 10 λεπτά η καπότα έρχεται.
που θα βρουμε δικε μου ?  :grin:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Άλλες χρήσεις προφυλακτικών



Ο Αμερικανικός Στρατός από τον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο χρησιμοποιεί προφυλακτικά για την προστασία των πυρομαχικών από την υγρασία, την άμμο και την βροχή.

Στον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο χρησιμοποιήθηκαν και στην συγκέντρωση των ούρων τον πιλότων των Βομβαρδιστικών Αεροπλάνων.
Χρησιμοποιούνται για συγκέντρωση νερού σε έκτακτες περιπτώσεις.

Χρησιμοποιούνται σαν κρυψώνες για εμπόριο ναρκωτικών.

Όσοι ταξιδεύουν στην Νότια Αμερική και χρειαστεί να διασχίσουν κάποιο ποτάμι τα χρησιμοποιούν για να αποφύγουν την είσοδο στην ουρήθρα του μικρού ψαριού Καντιρού που προσελκύεται από το αίμα και τα ούρα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
που θα βρουμε δικε μου ?  :grin:
Κατεβαίνοντας την Κολωνού προς την Αχιλλέως, μετά τα μπουρδέλα και πριν την Αχιλλέως, στο αριστερό σου χέρι (το πεζοδρόμιο είναι "εντός στοάς") είναι ένα ψιλικατζήδικο.
Αυτός έχει.
Από κει αγοράζουν όλες οι πουτάνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom