Νέα

Φωλιές με γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Ανοιγω αυτο το θεμα για να πουμε τα μερη που ειναι φωλιες απο γυναικες,
δηλαδη καποιος ψανχει γκομενα αλλα δεν εχει γυναικες στο κυκλο του.. που πρεπει να παει?
και μιλαμε για μερη που ευνουν το καμακι!

καλες φωλιες που ξερω εγω ειναι
οι σχολες χωρου (μαζευουνε πολυ μουνι)
τα γυμναστηρια αλλα νομιζω ειναι δυσκολο να χτυπησεις γκομενα εκει
καποια bar, αν εχεις καλη αντροπαρεα που κανει πεσιματα σε γκομενες

δε μου ρχεται κατι αλλο
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
σχεδον αδυνατο να σου κατσει ξεμπαρκη Ελληνιδα φιλε.Κ στα κλαμπ μπαρ κλπ αυτοι που δουλευουν εκει γαμανε.Οι αλλοι με την ψωλη στο χερι μεσα απο το τζην κ στο αλλο χερι το ποτο κ ματι  :jerking:

μονο μεσω κυκλου γνωριμιων δυστυχως
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ανοιγω αυτο το θεμα για να πουμε τα μερη που ειναι φωλιες απο γυναικες,
δηλαδη καποιος ψανχει γκομενα αλλα δεν εχει γυναικες στο κυκλο του.. που πρεπει να παει?
και μιλαμε για μερη που ευνουν το καμακι!

καλες φωλιες που ξερω εγω ειναι
οι σχολες χωρου (μαζευουνε πολυ μουνι)
τα γυμναστηρια αλλα νομιζω ειναι δυσκολο να χτυπησεις γκομενα εκει
καποια bar, αν εχεις καλη αντροπαρεα που κανει πεσιματα σε γκομενες

δε μου ρχεται κατι αλλο

Τυπε μου τωρα με την οικονομικη κριση δε μας παιρνει ουτε χορους να αρχισουμε ουτε γυμναστηρια! Και με την μπυρα στα 7 ευρω, μαλλον ουτε για ποτο μας παιρνει  :S
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ανοιγω αυτο το θεμα για να πουμε τα μερη που ειναι φωλιες απο γυναικες,
δηλαδη καποιος ψανχει γκομενα αλλα δεν εχει γυναικες στο κυκλο του.. που πρεπει να παει?
και μιλαμε για μερη που ευνουν το καμακι!

καλες φωλιες που ξερω εγω ειναι
οι σχολες χωρου (μαζευουνε πολυ μουνι)
τα γυμναστηρια αλλα νομιζω ειναι δυσκολο να χτυπησεις γκομενα εκει
καποια bar, αν εχεις καλη αντροπαρεα που κανει πεσιματα σε γκομενες

δε μου ρχεται κατι αλλο

Σφιξου λιγο ακομα και θα σου'ρθει
:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:

Μπερδεγουεη, πρωτοτυπο θεμα.
 
OP
OP
gamikoulien

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Τυπε μου τωρα με την οικονομικη κριση δε μας παιρνει ουτε χορους να αρχισουμε ουτε γυμναστηρια! Και με την μπυρα στα 7 ευρω, μαλλον ουτε για ποτο μας παιρνει  :S
δε θελω απαισιοδοξια, ενα σωρο ελευθερες γκομενες κυκλοφορουν, δε θελει κοπο να βγαλεις γκομενα, θελει τροπο!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Τα μπουρδελα,στουντιο ...........
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
δε θελω απαισιοδοξια, ενα σωρο ελευθερες γκομενες κυκλοφορουν, δε θελει κοπο να βγαλεις γκομενα, θελει τροπο!

ρε συ τυπε το διαβασες τι εγραψα  :think:  δε μιλησα για κοπο εγω, τον τροπο θα τον βρουμε, τα φραγκα που θα τα βρουμε  :huh:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ρε μαγκες ελεος μπειτε σε ενα μετρο ενα σαββατο βραδυ δειτε τι μουνι κυκλοφορει στην πενα κ ολες με ενα βλεμμα μισους κ αηδιας σαν να βλεπει σκατα.Πιστευετε οτι ειναι προσεγγισιμες οι γκομενες?κ μονο με την γλωσσα του σωματος σε απωθουν κ πιστευω οτι δεν βγαινουν μονες για να βρουν γκομενο αλλα για να βγαλουν το κομπλεξ τους απεναντι στους αντρες.Πιστευω οτι αρκετες ελλεεινιδες μισουν τους αντρες ΓΕΝΙΚΑ κ αυτο τους το εχει περασει η καριολα η μανα τους
 
OP
OP
gamikoulien

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
ναι ρε φιλε αλλα ολες οι γκομενες ψαχνουν ενα πουτσο να χωσουνε μεσα τους, δε θελουνε να ειναι αγαμητες
 

agonistis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
3
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες ελεος μπειτε σε ενα μετρο ενα σαββατο βραδυ δειτε τι μουνι κυκλοφορει στην πενα κ ολες με ενα βλεμμα μισους κ αηδιας σαν να βλεπει σκατα.Πιστευετε οτι ειναι προσεγγισιμες οι γκομενες?κ μονο με την γλωσσα του σωματος σε απωθουν κ πιστευω οτι δεν βγαινουν μονες για να βρουν γκομενο αλλα για να βγαλουν το κομπλεξ τους απεναντι στους αντρες.Πιστευω οτι αρκετες ελλεεινιδες μισουν τους αντρες ΓΕΝΙΚΑ κ αυτο τους το εχει περασει η καριολα η μανα τους
Πολυ σωστο σχολιο φιλε.Δεν θελω να πιστευω οτι σκεφτονται ετσι.
Απλα εχουν κομπλεξ αγαμιας οπως ειπες.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ρε μαγκες ελεος μπειτε σε ενα μετρο ενα σαββατο βραδυ δειτε τι μουνι κυκλοφορει στην πενα κ ολες με ενα βλεμμα μισους κ αηδιας σαν να βλεπει σκατα.Πιστευετε οτι ειναι προσεγγισιμες οι γκομενες?κ μονο με την γλωσσα του σωματος σε απωθουν κ πιστευω οτι δεν βγαινουν μονες για να βρουν γκομενο αλλα για να βγαλουν το κομπλεξ τους απεναντι στους αντρες.Πιστευω οτι αρκετες ελλεεινιδες μισουν τους αντρες ΓΕΝΙΚΑ κ αυτο τους το εχει περασει η μανα τους και τα μαλακισμενα πρότυπα που προβαλονται συνεχώς
:thumbsup:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Πολυ σωστο σχολιο φιλε.Δεν θελω να πιστευω οτι σκεφτονται ετσι.
Απλα εχουν κομπλεξ αγαμιας οπως ειπες.


ετσι σκεφτονται κ το καταλαβαινεις οταν τις ακουσεις να μιλανε για γκομενους πρωην η ακομα κ τωρινους
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ετσι σκεφτονται κ το καταλαβαινεις οταν τις ακουσεις να μιλανε για γκομενους πρωην η ακομα κ τωρινους
πραγματικα εχει καταντησει αηδια το ολο σκηνικο...παλια την επεφτα εξω αλλα τπτ...

προσφατα ρωτησα μια κοπελα γτ δεν ανταποκρινεστε οταν σας την πεφτει καποιος εξω και δεν ηξερε να απαντησει...γαμω τα κομπλεξ το ελληνων
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
138
Κριτικές
43
Like
1.124
Πόντοι
1.011
Η απάντηση στο ερώτημα του φίλου (προφανώς ευτραφή οικονομικού μετανάστη στη Βικτώρια) προσκρούει στο εξής τοίχο: γιατί να σου πούμε? και μεις εργένηδες είμαστε, άρα είσαι ανταγωνιστής για μια περιορισμένη "πισίνα" γυναικών ηλικίας 27-44

Πάντως για να συμβάλλω και εγώ στη συζήτηση, ο προβληματισμός είναι διεθνής όπως αποδεικνύει το παρακάτω άρθρο του αμερικάνικου Menh's Health (αφού φυσικά έχεις γίνει στυλάκι για να αρχίσεις να χτυπάς γκόμενες από γυμναστήρια, αρχίζεις και διαβάζεις M.H.):


 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ρε μαγκες ελεος μπειτε σε ενα μετρο ενα σαββατο βραδυ δειτε τι μουνι κυκλοφορει στην πενα κ ολες με ενα βλεμμα μισους κ αηδιας σαν να βλεπει σκατα.Πιστευετε οτι ειναι προσεγγισιμες οι γκομενες?κ μονο με την γλωσσα του σωματος σε απωθουν κ πιστευω οτι δεν βγαινουν μονες για να βρουν γκομενο αλλα για να βγαλουν το κομπλεξ τους απεναντι στους αντρες.Πιστευω οτι αρκετες ελλεεινιδες μισουν τους αντρες ΓΕΝΙΚΑ κ αυτο τους το εχει περασει η καριολα η μανα τους

Tυπε και ολοι οι υπολοιποι που συμφωνειτε,
πας για ψαρεμα με παλιο δολωμα και με την πεποιθηση οτι δε θα πιασεις τιποτα.

Προσαρμοστειτε μαγκες... με αξιοπρεπεια παντα :grin:.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Tυπε και ολοι οι υπολοιποι που συμφωνειτε,
πας για ψαρεμα με παλιο δολωμα και με την πεποιθηση οτι δε θα πιασεις τιποτα.

Προσαρμοστειτε μαγκες... με αξιοπρεπεια παντα :grin:.
εσυ τυπε που ξερεις για πες
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Η απάντηση στο ερώτημα του φίλου (προφανώς ευτραφή οικονομικού μετανάστη στη Βικτώρια) προσκρούει στο εξής τοίχο: γιατί να σου πούμε? και μεις εργένηδες είμαστε, άρα είσαι ανταγωνιστής για μια περιορισμένη "πισίνα" γυναικών ηλικίας 27-44

Πάντως για να συμβάλλω και εγώ στη συζήτηση, ο προβληματισμός είναι διεθνής όπως αποδεικνύει το παρακάτω άρθρο του αμερικάνικου Menh's Health (αφού φυσικά έχεις γίνει στυλάκι για να αρχίσεις να χτυπάς γκόμενες από γυμναστήρια, αρχίζεις και διαβάζεις M.H.):


Δε καταλαβα.
Οι 45-85 χρονων γυναικαρες σε τι υστερουν; :zfuck:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Να βγεις εξω και να παθεις και να μαθεις.
"Αγαθα κοποις κτωνται" λεγαν οι Οστρογοτθοι... :grin:
εχω παθει κ εχω μαθει φιλε...αλλα αμα ειναι να πεσει η χιλιοστη γκομενα ε,να παει να γαμηθει

τεσπα δεν εχει και νοημα το θρεντ αφου το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο..ναναι καλα οι πουτανες :grin: :grin: :grin: :cheesy: :cheesy:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.010
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
εχω παθει κ εχω μαθει φιλε...αλλα αμα ειναι να πεσει η χιλιοστη γκομενα ε,να παει να γαμηθει

τεσπα δεν εχει και νοημα το θρεντ αφου το αποτελεσμα θα ειναι το ιδιο..ναναι καλα οι πουτανες :grin: :grin: :grin: :cheesy: :cheesy:

Καλα τα λες... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom