Νέα

Μαύρος Των Ιερόδουλων Κατάλογος - Στο Πυρ Το Εξώτερον!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Με την ευκαιρια (Αννιτα=Αλινα "ασε μας ρε"),επανερχομαι στο θεμα του να φτιαχτει  ειδικο θρεντ για οσες ειναι απαραδεκτες,να ξερει  ο κοσμος να  μην  πεταει τα λεφτα του (Οπως αλλωστε  γραφουν πολλοι  για  τσατσαδες).
Γυρολόγος της διακεκαυμένης περιοχής.Χωματιανού 11κάτω, Φυλής 65άνω, 84 1ος, Φώκαιας 19, 25άνω-κάτω, Αλκιβιάδους 16Γ παλαιότερα αλλά και τώρα.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
φυλης 84
 

Επισκέπτης
η μπιανκα που ηταν φυλης 69β και τωρα ειναι φυλης 40 νομιζω(?)...η ομορφη μελαχρινουλα
Βάζεις στον κατάλογο κοπέλες με τις οποίες είχες προσωπική εμπειρία και γράφεις γι'αυτήν την εμπειρία η παραπέμπεις σε σύνδεσμο.

Θα σβήσεις το μήνυμά σου όπως κάνεις συνήθως;
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Nαταλί η πουτσοφαγος,ρουμανα 22-24 χρονων,μετριο υψος,καστανομελαχροινη,εμφανισιμη.Μου ειχε κανει και μενα τη δουλεια  αυτη(δαγκωμα του κεφαλιου με τα δυο δοντια τα μπροστινα με δυναμη μεγαλη,δυο μηνες πονουσε),ανοιξη του 2008.Φυλης 54 ανω,μετα εβλεπα  εδω οτι περιφεροτανε  στα υπολοιπα Φυλης ,κοντα  στη Μ.Προδρομου ...Για μενα  ειναι  ψυχοπαθης.
 

Επισκέπτης
Ποιαν εννοείς; Την Ειρήνη/Ιρένα που αναφέρω και στην κριτική μου;

Αν ναι τότε δεν συμφωνώ. Μπορεί να μην πέρασα καλά αλλά ευθυνόταν κυρίως η κακή της τέχνη. Δεν προσπάθησε να με ξεπετάξει η κοπέλα. Άλλοι έχουν περάσει καλά με την πάρτη της.

Θα σβήσεις το μήνυμά σου όπως κάνεις συνήθως;
:2funny:
 

Επισκέπτης
Ποιαν εννοείς; Την Ειρήνη/Ιρένα που αναφέρω και στην κριτική μου;
Αν ναι τότε δεν συμφωνώ. Μπορεί να μην πέρασα καλά αλλά ευθυνόταν κυρίως η κακή της τέχνη. Δεν προσπάθησε να με ξεπετάξει η κοπέλα. Άλλοι έχουν περάσει καλά με την πάρτη της
O Stam απαντά στο παρακάτω μήνυμα του lustforlife ο οποίος για κάποιον περίεργο λόγο τα διαγράφει πάντα:
Παράθεση από: lustforlife στις σήμερα στις 01:40
η μπιανκα που ηταν φυλης 69β και τωρα ειναι φυλης 40 νομιζω(?)...η ομορφη μελαχρινουλα

Πύρκαυλε, με αυτά που σου έκανε η σκουρόχρωμη με το στρογγυλό πρόσωπο Ειρήνη, μόνο ένας πραγματικά Χριστιανός θα έδειχνε  :priest: επιείκεια!
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
ιβανα απο διδυμου 20
 

Επισκέπτης
O Stam απαντά στο παρακάτω μήνυμα του lustforlife ο οποίος για κάποιον περίεργο λόγο τα διαγράφει πάντα:
Α ναι το 'χω παρατηρήσει κι εγώ... φαντάζεσαι πως θα 'ναι με τους φίλους του αν αναιρεί ό,τι λέει και στην πραγματική ζωή;  :rolleyes:

Πύρκαυλε, με αυτά που σου έκανε η σκουρόχρωμη με το στρογγυλό πρόσωπο Ειρήνη, μόνο ένας πραγματικά Χριστιανός θα έδειχνε  :priest: επιείκεια!
Έχω γενικά μια τάση να είμαι γλυκός με τα κορίτσια που προσφέρουν τον κώλο τους :2funny:
 

Επισκέπτης
Nαταλί η πουτσοφαγος,ρουμανα 22-24 χρονων,μετριο υψος,καστανομελαχροινη,εμφανισιμη.Μου ειχε κανει και μενα τη δουλεια  αυτη(δαγκωμα του κεφαλιου με τα δυο δοντια τα μπροστινα με δυναμη μεγαλη,δυο μηνες πονουσε),ανοιξη του 2008.Φυλης 54 ανω,μετα εβλεπα  εδω οτι περιφεροτανε  στα υπολοιπα Φυλης ,κοντα  στη Μ.Προδρομου ...Για μενα  ειναι  ψυχοπαθης.
[size=14pt]Προσοχή!!! :priest:  :ak: :priest:  :ak: :priest: Δαγκώνει!!![/size]
 

Συνημμένα

  • ΔΑΓΚΑΝΙΑΡΑ.jpg
    ΔΑΓΚΑΝΙΑΡΑ.jpg
    50,3 KB · Εμφανίσεις: 41

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
- Στο Φ 74 καθώς έφευγα δέχτηκα γροθιά από μία υπέρβαρη ξανθιά με δύναμη στα αρχίδια. Μετά έτρεξα να σωθώ και εγκλώβισε ένα από τους φίλους μου. ΜΗ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΤΕ. Στο δεξί υπο-μπουρδέλο.

Πήγα με 2 άκακα φιλαράκια μου τσάρκα και περιμέναμε στο σαλόνι.Τότε ήρθε , είπε ένα ακαταλαβίστικο πράγμα και αρχισε να τρίβεται στον έναν.
Εγώ καληνύχτησα και πήγα να φύγω αλλά με κίνηση ματ ήρθε από πίσω και με πλάγια μπουνιά με το δεξί της χέρι μου χτύπησε τα αρχίδια δυνατά και γέλασε σαδιστικά.Ετρεξα έξω φωνάζοντας , οπως και ο ενας φιλος μου αλλά ο τρίτος δεν ήταν και τόσο τυχερός.
Δεχτηκε μπατσες στο σώμα και στον κώλο και ίσως φτυσιές από πίσω.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Nα καταχωρίσουμε ακόμη μία άκρως επικίνδυνη πουτσοφάγο μάρκας ροτ-βάϊλερ. Αλίνα από Ακομηνάτου 2A και Ρεμούνδου 21. Έφαγα δυνατό δάγκωμα στη βάλανο σε ανύποπτο χρόνο και επειδή το ροτ-βάϊλερ πήρε ανάποδες στροφές. Τι μουνόπανα κυκλοφορούν που τα πληρώνουμε και από επάνω !!!!
 

Επισκέπτης
Γυρολόγος της διακεκαυμένης περιοχής.Χωματιανού 11κάτω, Φυλής 65άνω, 84 1ος, Φώκαιας 19, 25άνω-κάτω, Αλκιβιάδους 16Γ παλαιότερα αλλά και τώρα.
η αννιτα-αλινα που λεει ο jockerx ειναι η σημερινη αννιτα που δουλευει αλκιβιαδου 16γ και ειναι στρουμπουλη,ξανθια με μεγαλο βυζο ,μπλε ματια και σκουλαρικι στο πανω χειλος?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
η αννιτα-αλινα που λεει ο jockerx ειναι η σημερινη αννιτα που δουλευει αλκιβιαδου 16γ και ειναι στρουμπουλη,ξανθια με μεγαλο βυζο ,μπλε ματια και σκουλαρικι στο πανω χειλος?
οπα ρε...εγω οταν την ειχα παρει ηταν καλη η ανιτα :think:
 

Επισκέπτης
οπα ρε...εγω οταν την ειχα παρει ηταν καλη η ανιτα :think:
Εσύ δεν πιάνεσαι. Όποια έχει αρκετό λίπος είναι καλή για 'σενα :birdman:

Επί τη ευκαιρία θα ήθελα να παραθέσω την Χριστίνα από Φυλής 40 και 66Δ.
Λευκή επιδερμίδα, νερουλό μικρό βυζί, μεγαλούτσικη περιφέρεια, ασχημούτσικο πρόσωπο.
 

Επισκέπτης
η αννιτα-αλινα που λεει ο jockerx ειναι η σημερινη αννιτα που δουλευει αλκιβιαδου 16γ και ειναι στρουμπουλη,ξανθια με μεγαλο βυζο ,μπλε ματια και σκουλαρικι στο πανω χειλος?
Αυτή.Η τέως Μπεμπέ-Λιλή.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
- Στο Φ 74 καθώς έφευγα δέχτηκα γροθιά από μία υπέρβαρη ξανθιά με δύναμη στα αρχίδια. Μετά έτρεξα να σωθώ και εγκλώβισε ένα από τους φίλους μου. ΜΗ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΤΕ. Στο δεξί υπο-μπουρδέλο.

Πήγα με 2 άκακα φιλαράκια μου τσάρκα και περιμέναμε στο σαλόνι.Τότε ήρθε , είπε ένα ακαταλαβίστικο πράγμα και αρχισε να τρίβεται στον έναν.
Εγώ καληνύχτησα και πήγα να φύγω αλλά με κίνηση ματ ήρθε από πίσω και με πλάγια μπουνιά με το δεξί της χέρι μου χτύπησε τα αρχίδια δυνατά και γέλασε σαδιστικά.Ετρεξα έξω φωνάζοντας , οπως και ο ενας φιλος μου αλλά ο τρίτος δεν ήταν και τόσο τυχερός.
Δεχτηκε μπατσες στο σώμα και στον κώλο και ίσως φτυσιές από πίσω.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
δε νομίζω οτι είναι για γέλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom