Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
FKK/Sauna Club 79288
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Μιας και για τους περισσότερους από εμάς λόγω COVID έχουν κοπεί τα ταξίδια στο εξωτερικό, θα γράψω μια κριτική από όχι και πολύ παλιά επίσκεψη στο must του Βερολίνου . Αρχικά να πούμε ότι έχω πάει σε πολλά FKK και σίγουρα έχω πάει και σε καλύτερα..
Στα + του χώρου η μεγάλη πισίνα jacuzzi στο υπόγειο. Στα - ότι είχε δυο μικρά σινεμά, κατά τη γνώμη μου αν είχε ένα μεγάλο θα γινόταν πιο μεγάλος χαμός..
Όλα τα μωρά ήταν στην κατηγορία "άλογο" , να θες να την βγάλεις και να την παίξεις μόνο στη θέα τους..! Εξαφανίστηκαν όμως γρήγορα στα δωμάτια..Σε ένα από τα σινεμά με πλησίασε μια Τσέχα δίμετρη και αφού άνοιξα το μπουρνούζι με πίπωσε μπροστά στους υπόλοιπους. Μετά από λίγο ένας Γερμαναράς ακολούθησε με μια δίμετρη και πιπώναμε ταυτόχρονα! Μαζέυτηκε κόσμος και κοιτούσε. Το γαμήσι με την Τσέχα έγινε σε διπλανό χώρο πίσω από παραβάν, όπου ακουγόμασταν στο σινεμά. Αλλαγές στάσεων και κατάθεση σε πισωκολλητό!
Ακολούθησε χαλάρωση σε μια ξαπλώστρα μπροστά από την πισίνα, όπου μια παρέα Γερμανών είχαν μπει και έκαναν μαλακίες προσπαθώντας να ρίξουν μέσα τις γκόμενες που πηγαινοέρχονταν. Σε λίγο με πλησίασε μια Ουγγαρέζα με τσιμπουκόχειλα ,στητό βυζί και κώλο στρόγγυλο. Χαϊδεύοντας με, σε χρειάστηκε πολύ για να με πείσει να πάμε σε διπλανό χώρο και να πέσει σκληρό και ανελέητο γαμήσι μετά από μια βαθιά πίπα γεμάτη μπουκώματα..!
Στο τέλος αποκαμωμένος και μετά το ντουζ βγήκα να πάρω το Ubahn από το διπλανό σταθμό μέσα στο κρύο χειμωνιάτικο απόβαδρο..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι
Ήταν άνετα;
Ναι

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Καλό
Τα ποτά ήταν
Καλά

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Καλά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Μέτρια

Ανακεφαλαιώνοντας...

Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
3 ωρες
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ναι
Διαγραμμένο μέλος 172671
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
138
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Thundercat, Drake88, ntinosam και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2021
Σε κριτικες καλο ειναι να γραφουμε και τιμες..
Ποσο το δωρακι για τη κοπελα;
13 Ιανουαρίου, 2021
Ax να δούμε πότε θα ξαναπάμε...
13 Ιανουαρίου, 2021
Ναι έχεις δίκιο για τις τιμές, το ξέχασα: Πορνοπαράβολο 80 ευρώ, δωράκι στα 60!
80 ευρώ και μπήκες!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3