Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
FKK/Sauna Club 22959
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Πρόκειται για ένα από τα καλύτερα μαγαζιά του είδους στην Ευρώπη.
Βρίσκεται στα σύνορα Ολλανδίας - Γερμανία, στο Roermond (Ολλανδία). Πήγα Κυριακή απόγευμα και θεωρώ ότι είναι από τις καλύτερες μέρες για να έχεις ησυχία και να επιλέγεις ό,τι γουστάρεις. Οι κοπέλες πάνω από 30, οι άντρες περίπου οι μισοί. Φυλές κοριτσιών κυρίως ανατολικές (Ρουμάνες, Μολδαβές, Πολωνές), αλλά και Τουρκάλες, Ισπανίδες, Ολλανδέζες, Γερμανίδες. Πήρα μια Ισπανίδα (τα μιλούσε), με φατσούλα και μαλλιά νοτιοαμερικάνας (δεν θυμάμαι όνομα). Καλό μωρό και μικρό (21). Κάναμε πολλά στη μισή ώρα που διαρκεί το νορμάλ πρόγραμμα των 50 Ε και περάσαμε και οι δύο καλά. Μετά πήγα για λίγο φαγητό και μια μπυρίτσα. Το φαγητό καλό, τυπικό Ευρώπης, λίγο από όλα. Η μουσική επίσης καλή. Έκανα χρήση υδρομασάζ, εσωτερικής πισίνας και σάουνας και πρέπει να ομολογήσω ότι ήταν από τις πιο καθαρές και ποιοτικές εγκαταστάσεις που έχω δει σε τέτοιους χώρους. Μετά πήγα στο υπόγειο που είναι το σινεμά και άραξα σε μια γωνία στα πολλά στρώματα. Είναι καλός χώρος για να ξεκουραστείς και να πάρεις δυνάμεις για τη συνέχεια. Απέναντι από μένα καθόταν ένας παππούς καμιά εβδομηνταριά χρονών Money Mouth και λαγοκοιμόταν και πέντε νεαροί στα 25 περίπου, που παρακολουθούσαν ταινία ηθικοπλαστικού περιεχομένου και κοινωνικού προβληματισμού, δηλαδή τσόντα...Την ηρεμία μας τη διέκοπταν πού και πού διάφορα πτηνά που έρχονταν μπας και τσιμπήσουν κανέναν πελάτη που...ανορθώθηκε. Ένα απ' αυτά ήταν μια Πολωνέζα (Καρινα νομίζω), πραγματικό άλογο πάνω από 1,85. Όμορφη γυναίκα, με ωραία καπούλια και στήθος 2άρι. Κάθησε μαζί μου περίπου 45 λεπτά, παίξαμε αρκετά και αφού με τσιμπούκωσε μπροστά στο κοινό για κανένα τέταρτο, αλλάξαμε 3-4 στάσεις και...επεράσαμε όμορφα - όμορφα - όμορφα, με το κοινό στα διπλανά στρώματα να μας χειροκροτεί στο τέλος! Καλή φάση, μου άρεσε το καλό mood των νεαρών και η πλάκα που κάναμε, μου θύμισε λίγο swingerclub που πήγα παλιότερα.
Μπανάκι και δρόμο για τη Γερμανία, να δω καλούς φίλους. Την επόμενη μέρα ήθελα να επισκεφτώ ένα καινούργιο μαγαζί στο Willich, αλλά δεν έμεινε χρόνος και το ανέβαλα για την επόμενη φορά.
Αυτά δυστυχώς λείπουν εδώ και δεν βλέπω να έρχονται ποτέ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
25
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
30

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
160
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
2 ωρες
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, kostakis27, azazel και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού