Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
FKK/Sauna Club 79265
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Πήγα πριν 1 χρόνο...
Και έτυχε το μαγαζί να γιορτάζει τα γενέθλια του!!! Αυτό ήταν εν μέρει καλό γιατί μπορούσες να πιεις τζάμπα όση μπύρα ήθελες (κανονικά τις πληρώνεις, και ακριβά) αλλά κυρίως κακό γιατί είχε μαζευτεί όλο το Βερολίνο....
Παρόλα αυτά, γινόταν αρκετό παιχνίδι με τις κοπέλες, οι οποίες συχνά πυκνά έρχονται και προσπαθούν αν σε πείσουν να ανεβείτε πάνω... Και είναι σχετικά δύσκολο να αντισταθείς γιατί οι περισσότερες είναι πραγματικά 8ρια με 10ρια....
Όμως αξίζει, γιατί πρέπει να εκτιμήσει κανείς συνολικά το μαγαζί πριν πάρει αποφάσεις....
Σε κάποια φάση λοιπόν έρχονται 2 απίστευτα ξανθά εργαλεία και αράζουν σε έναν καναπέ... Ήταν θέμα ταχύτητας ποιος θα τα τσιμπήσει, και οπως καταλαβαίνετε.. κέρδισα!
Οι 2 κατάξανθες Βουλγάρες (η μια ήταν τέλεια πραγματικά, 10ρι... η άλλη 9ρι) ζήτησαν 50 ευρώ extra η Κάθε Μία για CIM κάτι που με χάλασε... Αλλά anyway στο δωμάτιο ήταν και οι 2 πολύ καλές!!!!
Μετά κανά μισάωρο, και ενώ είχα διώξει 5-6 κοπέλες (όχι κατευθείαν, χαριεντιζόμασταν πρώτα κανά 5λεπτο), έρχεται ένα Λιθουανικό άτι, το οποίο πραγματικά δεν μπορούσα να αφήσω να φύγει...
Οπότε μετά από 4-5 ωρίτσες, 2 γαμησάκια με 3 μ ο υ ν ά ρ ε ς, και 240 ευρώ που με μεγάλη μου χαρά έβγαλα από την τσέπη μου, έλαβε τέλος αυτή η σεμνή τελετή...
Το μέρος δεν παίζεται...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Μέτρια

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
60
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
240
Σύνολο γαμησιών;
2
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού