Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ας πω και γω την γνωμάρα μου για τη μικρή.

Σε γενικές γραμμές ισχύουν ότι γράφουν οι προηγούμενοι συμπαίκτες. Πρόκειται για πιπίνι, (από αυτά που ζαχαρώνουμε στο δρόμο εμείς οι σαρανταφεύγα αλλά όταν τους μιλάμε, μας προσγειώνουν στην πραγματικότητα απαντώντας μας στον πληθυντικό), με καυλερό, όμορφο, πονηρό πρόσωπο και στεγνό σωματάκι. Αυτή τη στιγμή πρέπει να είναι η πιο περιζήτητη απο τις κοπέλες που παίζουμε μπάλα εδώ.

Όπως λέω και στον τίτλο, η κοπέλα ως πιτσιρίκι, είναι work in progress ακόμα, τόσο στη συμπεριφορά και στην απόδοση, καθώς ακόμα μαθαίνει, όσο και στο σωματάκι της. Δεν αδιαφορεί και θέλει να περάσεις καλά κι όπως ειπώθηκε φαίνεται ότι θέλει να κάνει καριέρα. Συνέχεια ρωτούσε τι θέλω και αν μου αρέσει ότι έκανε.

Γλωσσόφιλα φουλ, η πίπα και το στράγγιγμά της ήταν οκ, ενώ στο σεξ έπαιρνε ωραίες πουτανίστικες στάσεις, κουνιόταν σα να γούσταρε και άντεχε.
Εγώ πάντως εφυγα με ανάμεικτα συναισθήματα, καθώς ενώ μου άρεσε εμφανισιακά και γούσταρα, δεν καταφέραμε να «συνδεθούμε» όπως μου είπε και η ίδια. Δε λέω ότι φταίει αυτή σε κάτι, απλά συνέβη. Τώρα θα μου πείτε : σιγα ρε που θες να πληρώσεις για 1 ωρα και να συνδεθείς κιόλας. Κι όμως έχει συμβεί με πολλές (είτε πραγματικά είτε με κάναν να το πιστέψω).

Πρώτη φορά πήρα από αυτό το γραφείο, όλα οκ. Το ξενοδοχείο είναι στυλ Καμένα Βούρλα, αλλά τουλάχιστον μπαινοβγαίνεις χύμα.
Θα την συναντήσω αν ξαναέρθει, να δω την εξέλιξη της.

Οι μέτριοι που θέλουν να μας βγάλουν και στη σέντρα και κάνουν λες και τους προσβάλαμε την αρραβωνιαστικιά, να μην πλησιάσουν, η κοπέλα δεν είναι δευτεράντζα. Να κάτσουν με τις δεύτερες, που φαίνεται ότι ταιριάζουν.
Εκτός κι αν είναι προμοτοράκια, οπότε αλλάζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 28, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.017
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, kwstasxat, hornyasfuck και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2023
Ποσο χαιρομαστε οταν βλεπουμε νεαρα κοριτσια στο αθλημα που θελουν να διακριθουν και τιμουν τα χρηματα που παιρνουν.Μπραβο στο κοριτσι και να δειξουμε ολοι σεβασμο σε αυτη προσπαθεια!
review reaction 1 hornyasfuck, Καβαλαρης!!!
30 Απριλίου, 2023
Ναι είναι ταλεντάκι
review reaction 1 hornyasfuck
01 Μαΐου, 2023
"Οι μέτριοι που θέλουν να μας βγάλουν και στη σέντρα και κάνουν λες και τους προσβάλαμε την αρραβωνιαστικιά, να μην πλησιάσουν, η κοπέλα δεν είναι δευτεράντζα. Να κάτσουν με τις δεύτερες, που φαίνεται ότι ταιριάζουν.
Εκτός κι αν είναι προμοτοράκια, οπότε αλλάζει."

ελα τωρα και εσυ... που υπαρχουν μετριοι και προμοτορακια. Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck
02 Μαΐου, 2023
Είναι και κάποιοι που δεν κάνουν καν προσπάθεια να κρυφτούν. Έχουν 20-30 σερί αποθεωτικές κριτικές σε κοπέλες του ίδιου γραφείου.
Είμαι σίγουρος θα χουν γράψει κι άλλες, αλλά βαρέθηκα να συνεχίσω παρακάτω.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4